TV Show

Šílený průšvih vítěze SuperStar Adamce: Dnes nedorazil na vysílání na Novu, čeká ho tvrdá pokuta

6. června 2011 v 11:51
Lukáš Adamec má na Nově pěkný průšvih.
Lukáš Adamec má na Nově pěkný průšvih

Vítěz Česko Slovenské SuperStar Lukáš Adamec (24) zmizel. Nevěděli o něm přátelé ani vedení Novy. Adamec měl být dnes ráno hostem Snídaně s Novou. Na vysílání ale nedorazil. Produkce byla jak na trní. Nikdo mladého talentovaného zpěváka nemohl sehnat. Měl vypnutý mobilní telefon a sám produkci nekontaktoval.
"V noci nám řekl, že jde na chvilku domů a od té doby se mu nemůžu dovolat," řekla produkční SuperStar Lucie Juráčková. Nakonec se ale Lukáš Nově ozval až po desáté hodině ranní. Prý byl velmi unaven a musel spát.
Superfinále ČeskoSlovenské SuperStar skončilo v neděli krátce po jedenácté hodině v noci. Následovala afterpárty, kde byli přítomni všichni finalisté i vedení Novy. Lukáš se zdržel jen necelou hodinku a zmizel. Slíbil, že si jen na chvíli odpočine a vrátí se.
Čekali na něj novináři, reportéři i fanoušci. Marně. Adamec se již nevrátil a od té doby o něm nikdo nevěděl. Na dnešek má nasmlouvanou řadu rozhovorů, má povinnosti vyplývající z vítězství.
Zpěvák v soutěži vyhrál dva a půl miliónu korun, ale již nyní si z výhry bude zřejmě muset odkrojit. Za to, že dnes ráno nedorazil do Snídaně s Novou, ho čeká pokuta. "Něco takového ve smlouvě je, ale ještě jsme to neřešili," dodala produkční SuperStar Juráčková.

Lukáš Adamec právě vyhrál SuperStar.
Lukáš Adamec právě vyhrál SuperStar

Leoš Mareš a Lukáš Adamec krátce po vyhlášení vítěze SuperStar.
Leoš Mareš a Lukáš Adamec krátce po vyhlášení vítěze SuperStar

Lukáš Adamec se objímá s poraženou Gábinou Gunčíkovou.
Lukáš Adamec se objímá s poraženou Gábinou Gunčíkovou

Závěrečný duet Gábiny Gunčíkové a Lukáše Adamce.
Závěrečný duet Gábiny Gunčíkové a Lukáše Adamce

Gabriela Gunčíková a Lukáš Adamec na párty po finále SuperStar.
Gabriela Gunčíková a Lukáš Adamec na párty po finále SuperStar

Gábina s Lukášem jsou velcí přátelé.
Gábina s Lukášem jsou velcí přátelé

Vyostřené finále Superstar: Do války zasahují i slovenští politici!

5. června 2011 v 19:47
Lukáš Adamec a Gabriela Gunčíková.
Lukáš Adamec a Gabriela Gunčíková

Takhle semknuté Slovensko snad už dlouho nebylo! Tamní noviny, veřejnost a dokonce i někteří politici již dali hlavy dohromady a rozhodli se, že veřejně ukáží, jací jsou vlastenci. A vše způsobila jen jediná Češka. Finalistka Česko Slovenské Superstar Gabriela Gunčíková (17) zvládla to, co nedokázali ani Maďaři. Celé Slovensko se totiž rozhodlo semknout a svými hlasy ji přesunout na post dvojky soutěže.
Přestože Čechy ani moc netrápí, jestli v ostře sledované pěvecké soutěži vyhraje Češka Gabriela Gunčíková nebo Slovák Lukáš Adamec (24), naší východní sousedé se rozhodli pojmout podporu Adamce jako otázku národní cti. Slovenské noviny již dva dny v kuse lživě informují o tom, že má Gábina nad Lukášem převahu několika set hlasů. Tamní nejčtenější deník dokonce na titulní stránce svého periodika mobilizuje Slováky falešným sdělením: "Slovensko, poplach! 48 hodín před finále vede Gunčíková!" Skutečnost je ale podle našich informací právě opačná.
Do vražedného boje proti Gunčíkové se zapojil dokonce i primátor Košic Richard Raši, odkud pochází Adamec. "Budu tě s tisícovkami dalších podporovat z amfiteátru a sám ti odešlu sto hlasů," slíbil mu bývalý slovenský ministr zdravotnictví.
Média si dokonce dala tu práci a vymyslela pět důvodů, proč by měl vyhrát právě Adamec. A jsou to opravdu bludy. Jedním z bodů je totiž to, že ho miluje česká rockerka Helena Zeťová. V dalším se naváží do faktu, že Gábina je o sedm let mladší než Slovák a tudíž není na tak velké vítězství připravená.
Už v minulém ročníku mezinárodní SuperStar na rozdíl od Slováků Češi dokázali, že dokonale pochopili, o čem je celá soutěž. A sice o nalezení nejlepšího zpěváka obou národů. A mnozí jsou bez ohledu na místo narození a pobytu přesvědčeni o tom, že Gunčíková svými kvalitami Adamce naprosto převyšuje.

SUPERSTAR! Gunčíková líbala Mareše! ODVEZL SI JI VE FERRARI (podle mě je to fotomontáž, co myslíte vy?)

5. června 2011 v 19:37
Mareš líbá Gunčíkovou
Tak tohle čekal asi málokdo. Finalistka Česko Slovenské SuperStar Gabriela Gunčíková se nechává od Mareše vozit luxusním ferrari a dokonce se s ním líbala. S informací přišly servery ahaonline.cz a čas.sk.
Gabriela Gunčíková je favoritkou na vítězství v Česko Slovenské SuperStar. Během svého působení v soutěži se seznámila s mnoha známými tvářemi českého i slovenského šoubyznysu.
Jednou z nových známostí je logicky i moderátor Leoš Mareš. je otázkou, na jaké úrovni je jejich vztah. Mareš Gunčíkovou vozí svým luxusním vozem a pohledná blondýnka na oplátku neváhá svého šoféra odměnit sladkým polibkem.
Mareš líbá Gunčíkovou

Martin Harich: V SuperStar skončil čtvrtý, ale chová se jak vítěz

5. června 2011 v 19:32
Leoš Mareš a Martin Harich
Leoš Mareš a Martin Harich

Mladý finalista letošní SuperStar Martin Harich už je ze soutěže venku. Skončil až na čtvrtém místě, ale zjevně to nebere příliš na vědomí. Ze všech finalistů má totiž největší hvězdné manýry.
"Martin si zřejmě začal sám o sobě i myslet že je nejlepší. To, co předvádel občas v zákulisí bylo neuvěřitelné," popisuje Harichovo chování zdroj z produkce TV show. " Ještě, že už je konec, protože s Harichem to bylo skutečně k nevydržení. Když vypadnul, tak to dokonce někteřím lidem ze štábu se ulevil," dodává.
Jenže hvězdné manýry u mladého zpěváka neskončily u nevypočitatelného chování v zákulisí. "Martin měl domluvenou schůzku v studiu spolu se šéfem hudebního vydavatelství Universal na Slovensku, což je jeden z nejmocnějších lidí v hudebním byznyse. Jenže Harich ho v klidu nechal přes půl hodiny čekat " popisuje další Harichův exces jeden z dalsi zdroj.
Agentura zastupující finalisty letošní SuperStar se odmítla k těmto informacím vyjádřit.

A je to tady! Jdeme do GRANDFINÁLE! Co nás čeká a nemine?

3. června 2011 v 17:51
SUPERSTAR: GRANDFINÁLE - Lukáš Adamec a Gabriela Gunčíková
SUPERSTAR: GRANDFINÁLE - Lukáš Adamec a Gabriela Gunčíková

tojíme přede dveřmi GRANDFINÁLE druhé řady Česko Slovenské SuperStar! Již tuto neděli - 5. června 2011 - budeme znát vítěze! O tento post bojuje Gabriela Gunčíková a Lukáš Adamec, poohlédněte se s námi na jejich začátky a držte jim palce!
Dva nejlepší finalisty, o kterých jste rozhodli, čeká v neděli nejdůležitější večer. Jejich několikaměsíční cesta touto soutěží skončí a jen jeden odejde s titulem Česko Slovenská SuperStar! Bojovat budou hlasem, šarmem, tancem i úsměvy - prostě tělem i duší. Těšit se můžete na hosta Michala Davida a pěvecká vystoupení celé finálové dvanáctky!

A jaké songy zaznějí? Výběr toho nejlepšího:

Gabriela Gunčíková:Lukáš Adamec:
- Livin on the Prayer (Bon Jovi)- By the way (Red Hot Chili Peppers)
- Jednoho dne se vrátíš (Věra Špinarová)- Two princes (Spin Doctors)
- Final countdown (Europe)- Nepriznaná (Vašo Patejdl)

Gábina a Lukáš společně:

Všichni finalisté společně:
- Grease (Frankie Valli)- Let me entertain you (Robbie Williams)
- Cose Della Vita (Eros Ramazzotti + Tina Turner)
- Viva La Vida (Coldplay)
- Nevzdávám

V neděli 5. června nás čeká poslední večer druhé řady Česko Slovenské SuperStar, pojďme tedy zavzpomínat na sladké i trpké začátky hvězdné TOP 2.

Takové to bylo ještě v divadle:Takto si vedli v 1. semifinále:A takto zazpívali v 1. finále:


SuperFinále si vychutná dvojice Gunčíková - Adamec

31. května 2011 v 13:20
Poslední kolo Česko Slovenské SuperStar před SuperFinále přineslo po poněkud Michal Šeps
rozporuplných kolech do soutěže velkou dávku kvality. Jako by se produkce konečně začala trefovat nejen do vkusu diváků, ale i soutěžících. Vkus koneckonců dokázala i výběrem posledního pondělního hosta, kterým byla někdejší zpěvačka slovenské Pehy Katarína Knechtová se svojí zbrusu novou písničkou "Zopár slov". Ta měla v SuperStar svoji premiéru a napovídá, že Katarína dosti změnila styl. Po jejím vystoupení se ale už začalo naposled vyřazovat. Mám pocit, že republika se včera rozdělila na dva tábory - jeden, který si nedokázal představit SuperFinále bez Michala Šepse, a druhý, který si ho nemohl představit s ním. Například já i porota jsme se zařadili do druhé skupiny, i když Rytmus zmínil v tipech Lukáše Adamce, což mu ale stejně nikdo nevěřil. Nicméně nakonec odpůrci rastamana, či lépe řečeno příznivci Lukáše Adamce a Gabriely Gunčíkové převážili, a Michal Šeps tak nakonec končí před branami velkého finále. Co to tedy znamená pro SuperFinále? Pro nás v Česku z toho plyne, že v něm konečně budeme mít zase po letech holku a pak také že vůbec poprvé uvidíme souboj kluk versus holka. Pro Slováky je naopak dobře, že do samotného konce vydržel i jejich zástupce a soutěž pro ně neztratí náboj. Co se bude zpívat, není zatím ještě známo, ale dá se očekávat jeden duet, jedna nová písnička a pak taky nějaká z nejpovedenějších věcí z kol dříve minulých. Jak to nakonec vše dopadne, se dozvíme již tuto neděli.

Gunčíková ze SuperStar: Jsem stydlivá a slušná holka!

29. května 2011 v 14:51
Zajímavý hlas dostal talentovanou rockerku Gabrielu Gunčíkovou (17) už mezi tři nejlepší účastníky letošní SuperStar. Hudební dovednosti mladé zpěvačky z Kroměřížska navíc podtrhuje její pohledná tvář a sexy postava. A není divu, že se vyrojila spousta spekulací o jejích milostných románcích. Gábina ale tvrdí, že v posledních dvou měsících nikoho neměla a že je stále volná!

V médiích se poslední dobou skloňuje vaše jméno ve všech pádech. Jak se vyrovnáváte s popularitou?
"Mrzí mě celkem dost některé články, kdy se řeší, jestli jsou mi vidět kalhotky nebo prsa nebo co. V podstatě se tím zabíjí nějaká moje snaha zaujmout zpěvem. Navíc se psalo, že bylo vidět moje bílé spodní prádlo, a já měla ten večer černé. To, co bylo vidět, byl zřejmě jen nějaký stín. Bylo to trapné."

Začíná se také o vás psát jako o sexbombě. Co si o tom myslíte?
"Jsou to dva světy. V normálním životě chodím oblékaná normálně, nepotřebuju na sobě mít tunu make-upu a dokonalý vlasy. V SuperStar na mně pak zapracují vizážisti, kteří mají v soutěži poslední holku a jsou rádi, že si s ní mohou vyhrát. Jako nějaká sexbomba se ale necítím."

Kdybyste dostala nabídku nafotit odhalené snímky pro nějaký časopis, šla byste do toho?
"Jsem zastáncem toho, že nikdy neříkej nikdy. Člověk mění názory a v budoucnu bych si mohla třeba odporovat. Ale teď momentálně v sedmnácti letech, kdy já jsem slušně vychovaná holka, bych rozhodně řekla ne. Rozhodně ne. Za prvé jsem stydlivá a za druhé slušná. Nejsem žádná dračice ani pařmenka."

Když jsme se minule bavili, prozradila jste nám, že nemáte přítele, platí to pořád?
"Platí. Tady není možnost někoho potkat."

Ale prý se kolem vás motal pohledný cirkusák Jiří Berousek...
"To bylo tak, že jsme byli na afterpárty a přišli za mnou novináři, s Jiřím Berouskem mě představili, řekli mi, že se mu líbí, jak zpívám, a požádali mě, jestli by nás spolu mohli vyfotit. A potom vznikne článek Gunčíková chodí s Berouskem."

Takže to s ním nebude mít žádné pokračování?
"No rozhodně ne, proč by mělo. U mě je vztah založený na důvěře. Můj bývalý přítel byl dlouhou dobu jen můj kamarád. A když jsme spolu začali chodit, už jsme k sobě měli vypěstované nějaké pouto. Nikdy bych si nezačala něco s někým, koho vidím poprvé."

Mluvilo se i o tom, že k sobě máte blízko s Lukášem Adamcem…
"Jsme kamarádi. Z kluků se s ním bavím nejvíc. Ale to je všechno. Jsem pro něj spíše jako mladší ségra. Navíc má přítelkyni. S ní a s Lukášem si vždycky chodíme někam společně sednout."

Takže si fanoušci z řad mužů mohou dělat ještě naděje?
"Tak samozřejmě. S nikým vůbec nic nemám!" (směje se).

V soutěži už jste jen tři a vy jste největší favoritka. Co byste udělala s výhrou sto tisíc eur?
"Já nevím. Pořád je to daleko a ve hře je Míša Šeps. No ale kdyby to vyšlo, tak bych po SuperStar třeba chtěla na dovolenou. Zbytek peněz bych se snažila asi šetřit. Popřípadě si později koupit nějaké bydlení a zaplatit si školu. Rozhodně bych je nechtěla hned rozfrcat."

Kvůli soutěži už jste dva měsíce zavřená mimo realitu, neleze vám to na mozek?
"Člověk cítí takový smutek, protože je sám. Chybí mi rodina, přátelé a kamarádi. A ta doba, kdy nás v soutěži bylo dvacet čtyři. Byla tu úplně jiná atmosféra, všechno bylo fajn a na všechno jsme se těšili. A teď už jsme jen tři a jsme většinou každý sám..."

A vy jste navíc poslední dívka v soutěži. Jak to snášíte?
"Jsem pořád sama zavřená na pokoji. Ale jsou tady holky z produkce a asistentka našeho agenta, takže si s nimi alespoň občas popovídám. Většinou se ale učím písničky."

Na co se po skončení soutěže nejvíc těšíte?
"Strašně se těším na léto. Až vylezu z hotelu a půjdu se někde jen procházet. A až se vrátím alespoň trochu do normálního života a budu mít kolem sebe lidi, kteří mi dají energii, kterou jsem měla před soutěží."

Pocházíte z malé vesnice Jankovice u Kroměříže, to jste se za celou soutěž ani jednou nepodívala domů?
"Vůbec. Celé dva měsíce jsem tam nebyla."

Kolik mají Jankovice obyvatel?
"Tak pět set šest set. Je to hrozně pěkná vesnice s malinkými uličkami. A většinou jsou všechny na samotě u lesa."

Finalisté v ZOO: Michal Šeps přirovnal Gábinu Gunčíkovou k vačici!

28. května 2011 v 16:31


Před nedělním pěveckým soubojem vyrazila finálová trojka na návštěvu do pražské ZOO, ale ne na jen tak ledajakou! Gábina, Michal a Lukáš se dostali tam, kam je návštěvníkům normálně vstup zakázán!
O zábavu bylo v ZOO rozhodně postaráno, naše kamera zachytila nejzajímavější zastávku v "Africkém domě", kde mohli finalisté přímo z ruky krmit žirafy a hrabáče kapské!
Při této příležitosti jsme se finalistů zeptali na to, k jakému zvířátku by přirovnali své kolegy soutěžící. Více ve videu!

Klíčové OSMÉ FINÁLE nabídne žánrově rozmanité pecky a Mekyho Žbirku!

28. května 2011 v 16:27
SUPERSTAR: 7. Finálový večírek - Šeps, Gunčíková, Adamec
Osmé finále se nám nezadržitelně blíží a již brzy bude jasné, kdo bude bojovat o titul Česko Slovenské SuperStar! Předtím nám ale finálová trojka odzpívá několik písní, abychom se měli podle čeho rozhodovat. A hostem bude proslulý Meky Žbirka.
Lukáš Adamec, Gábina Gunčíková a Michal Šeps, každý z nich nám zazpívá tři sólové skladby. Jedna bude od československé legendy a nedělního hosta - Mekyho Žbirky, druhá bude v rockovém stylu dle výběru porotců a poslední podle vlastního gusta soutěžících. Trojice finalistů nám pak ještě zazpívá dvě písně společně. Rozhodně se máme na co těšit!

Podívejte se na seznam skladeb, které v neděli 29. května zazní od trojice nejlepších finalistů:

Lukáš Adamec
- Balada o polných vtákoch (Meky Žbirka)
- Nothing else matters (Metallica)
- Best of you (Foo Fighters)

Gabriela Gunčíková

- Atlantida (Meky Žbirka)
- Listen to your heart (Roxette)
- We don't need another Hero (Tina Turner)

Michal Šeps
- Dr. Jekyll, Mr. Hyde (Meky Žbirka)
- Englishman in New York (Police)
- Roots Rock Reggae (Bob Marley)

Společně
Pink Floyd - We don't need no education
Israel IZ Kamakawiwo - Over the rainbow

SuperStar ovládne Abba a Queen

22. května 2011 v 18:06
Po pondělním vyřazení Petra Ševčíka zbyli v Česko Slovenské SuperStar poslední čtyři soutěžící. O tom, kdo nakonec vyšplhá na pomyslné stupně vítězů a komu zůstane příslovečná brambora, rozhodnou vedle hlasujících i dvě legendy světové hudby - Abba a Queen. Co budou zpívat jednotliví finalisté, už prozradil Leoš Mareš při pondělním přímém přenosu. Asi největším překvapením bude, že Gabriela Gunčíková nebude od Queen zpívat rychlejší vypalovačku typu "Breakthru" nebo "Don't Stop Me Now", ale baladu "Who Wants To Live Forever". Znechucenému Michalovi Šepsovi vyšla svým způsobem produkce vstříc, když mu od Queen vybrala ne až tolik známou "Mustapha" protknutou arabskými motivy, které si Michal jistě bez problémů převede na jamajské. Při pohledu na výběr písniček ovšem nezbývá než doufat, že Nova konečně povolá i doprovodné vokalisty, jako tomu bylo v předchozích ročnících. Už v některých minulých kolech citelně chyběli, ovšem při Abbě, která je založená na dvou hlasech, případně u "Somebody To Love", kterou dostal Lukáš Adamec, se dá hovořit už o naprosté nutnosti. Nicméně uvidíme večer. A co v neděli večer zazpívá čtyřka? Zde je kompletní seznam:

Abba:
Lukáš Adamec - S.O.S.
Gabriela Gunčíková - Lay All Your Love On Me
Martin Harich - Waterloo
Michal Šeps - Mamma Mia

Queen:
Lukáš Adamec - Somebody To Love
Gabriela Gunčíková - Who Wants To Live Forever
Martin Harich - We Are the Champions
Michal Šeps - Mustapha

http://www.superspy.cz/sites/default/files/vkr_3768.jpg
 
 

Reklama
Reklama