The Twilight Saga

Poslední díl Twilight ságy se stal nejhorším filmem roku 2012

25. února 2013 v 13:26
Druhý díl poslední části upíří ságy nazvaný Rozbřesk proměnil sedm nominací v antioscarech Zlatá malina pro rok 2012. Minulý rok nebyl pro představitele upíra Edwarda Roberta Pattinsona dobrým rokem. Po tom, co se provalila nevěra jeho milované Kristen Stewart s režisérem filmu Sněhurka a lovec Rupertem Sandersem, označili filmoví kritici polsední díl Twilight ságy za nejhorší film loňského roku. V Kalifornii se konal již třiatřicátý ročník anticen Zlatá malina a filmu, který si oblíbili miliony lidí na celém světě bylo přiřčeno hned sedm anticen. Kristen Stewart získala dvojitou anticenu v kategorii nejhorší herečka a to za roli Isabelly z filmu Twilight: Rozbřesk 2. díl a za roli Sněhurky ve filmu Sněhurka a lovec. Paradoxem je, že s režisérem filmu Sněhurka a lovec byla Pattinsonovi v době natáčení nevěrná a také ji kvůli tomu opustil. S režisérem Sandersem se zase rozvádí kvůli jejich aféře manželka.Taylor Lautner se stal nejhorším hercem ve vedlejší roli ve filmu Twilight: Rozbřesk 2. díl, kde stvárnil roli Jacoba Blacka. Zlatou malinu v kategorii herečka ve vedlejší roli získala také popová diva Rihanna za film Battleship.
*http://magazin.osobnosti.cz

Robert Pattinson dal kopačky Kristen Stewart

20. ledna 2013 v 16:14
Herec Robert Pattinson (26) se podruhé rozešel s přítelkyní Kristen Stewart (22). Poprvé jí dal kvinde loni v červenci, když vyšlo najevo, že ho podvedla s režisérem Rupertem Sandersem. Na podzim brunetu vzal zpět a dali vztahu druhou šanci. Už kolem Vánoc ale bylo jisté, že v novém roce s dechem nevystačí. Britský herec se teď s americkou kolegyní rozešel podruhé. A po čtyřech letech vztahu podle všeho už napořád. Dohodli se, že zůstanou přáteli. K přátelskému rozchodu došlo minulý víkend a Robert bez Kristen přišel na Zlaté glóby. "Ona za ním odlétla do Los Angeles a očekávalo se, že doprovodí Roberta na Zlaté glóby, ale on jí řekl, že chce všecko zastavit. Miluje ji, ale raději s ní bude dobrý kamarád, aby si mohli začít zase vzájemně důvěřovat. Kristen je naštvaná, ale přijala to. Nemůže ho po své nevěře do ničeho nutit. Stále však doufá, že se obměkčí a že čas vše zahojí," píše The Sun. Robert zůstane v Los Angeles, kde v současnosti žije a pracuje, zatímco Kristen se přesune do New Yorku.
*odhaleno.cz

Twilight Saga Breaking Dawn 2 Premiere in Berlin, Germany

17. listopadu 2012 v 18:41
image host image host image host image host image host image host image host image host

Kristen Stewart, Robert Pattinson and Taylor Lautner at ‘Breaking Dawn – Part 2′ Premiere in Spain

17. listopadu 2012 v 18:35
image host image host image host image host image host image host image host

The Twilight Saga: Breaking Dawn – v kině na premiéře

15. listopadu 2012 v 21:06
Před chvílí jsem se vrátila z kina, kde jsem byla se sestrou na posledním díle Twilight ságy, nejsem nějaký velký fanoušek, ale tento díl byl naprosto úžasný!!! Chvílami tam byly i vtipné momenty ;) V jedné chvíli jsem měla slzy na krajíčku a nemohla jsem uvěřit tomu, že by to tak skončilo, no nechci toho mooc prozrazovat pokud by si to četl někdo, kdo na tento film chce jít do kina, ale doporučuji ho VŠEM :-) Je mi líto, že už se nebudou točit nové díly, se ségrou jsme se kvůli tomu málem rozbrečeli :D Prostě bylo to užasný, klidně bych na to šla znova :-) vůbec se mi nechce čekat do té doby než to vyjde na DVD :D

Taylor Lautner at ‘Twilight Saga: Breaking Dawn – Part 2′ Premiere

13. listopadu 2012 v 17:05
image host image host image host image host image host image host image host image host

Twilight Saga: Breaking Dawn – Part 2 Premiere

13. listopadu 2012 v 16:53
image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Robert Pattinson and Kristen Stewart at ‘Twilight Saga: Breaking Dawn – Part 2′ Premiere

13. listopadu 2012 v 16:25
image host image host image host image host image host image host image host image host

Kristen Stewart Promotes ‘Breaking Dawn – Part 2′ in Japan

26. října 2012 v 15:44
image host image host image host image host image host image host image host

Twilight sága u konce? Možná ne!

21. října 2012 v 15:58
Twilight sága letos naposled ovládne kina v listopadové premiéře. Znamená to konec jednoho fenoménu? Hádáte správně, že tak jednoduché to nebude. Zvažuje se možnost dalšího pokračování. Ale trochu jiného... Fanoušci ságy truchlí. Jejich milovaný příběh by měl letos v kinech zakotvit naposledy. Možná ale všechno nakonec bude jinak. Objevily se totiž fámy, že by fenomén mohl pokračovat ve svém tažení dále a to v rámci televizní série. Nebude to ale již o hlavním triu Bella, Edward a Jacob. Do centra dění budou dány s největší pravděpodobností postavy, kterým nebylo v dosavadních filmech věnováno tolik místa (rodinní příslušníci Cullenových, vlkodlaci, dcera Belly a Edwarda Renesmee a Volturiovi). Připomeňme si, co nás čeká v listopadové premiéře druhého dílu Rozbřesku. Děj se bude točit okolo proměny Belly v upírku, na což mnozí fanoušci série nedočkavě čekají již od chvíle, kdy do kin vstoupil první díl. Cullenovi, kteří se snaží chránit Bellu od samého začátku, budou muset řešit další nelehkou věc - ochranu Belliny dcery Renesmee od upírů Volturiových, kteří se domnívají, že je nesmrtelným dítětem (a tedy nejmocnější zbraní) a proto ji chtějí pro sebe. Čeká nás finální bitva, která rozhodne o všem. Každá z vedlejších postav by mohla být hrdinou televizního pokračování a vzhledem k obrovskému úspěchu celé série v kinech je jen otázkou času, než se myšlenky nějaké studio chytne a pustí do světa další příběhy postav ze světa Twilight. Otázkou však je, zda fanoušci ságy podobné bokovky přijmou a bude-li mít Twilight stejný úspěch "v bedně" jako na plátnech kin. V Americe od začátku října běží již 4. řada populárního seriálu Upíří deníky (2009), kde se krom upírů a vlkodlaků vyskytují i čarodějnice a jiné nadpřirozené jevy. Nebude tím tedy pro diváka daného žánru v televizi už trošičku "přeupírováno"?
*kinobox.cz
 
 

Reklama
Reklama