Rihanna

Rihanna animace #02

22. října 2012 v 18:17

Otec Rihanny: Přál bych si, aby si vzala Chrise Browna

19. října 2012 v 16:22
Otcové obvykle muže, kteří vztáhnou ruku na jejich dceru, nenávidí až za hrob. Ne tak ovšem tatínek popové hvězdy Rihanny Robert Fenty, který šokoval prohlášením, že by Chrise Browna, který je stále v podmínce za to, jak v roce 2009 Rihanně poupravil obličej, uvítal v rodině. "Naše rodina Chrise milovala, ještě než se s ním setkala. Vždycky jsem ho považoval za velký talent, je to dobrý člověk, který si mě vážil," prohlásil Robert Fenty a pokračoval: "Ať je hlavně šťastná, doufám, že se jednoho dne vdá. Chrise mají všichni rádi, je to skvělý člověk." Brownův násilný čin přitom nijak nekomentoval. Rihannini přátelé ani management ale z údajného návratu milostné dvojice žádnou radost nemají. "Oni dva jsou výbušná dvojka, je to trochu strašidelné. Nepřekvapilo by mě ale, kdyby se opravdu vzali jen proto, aby ostatním dokázali, že je jim jedno, co se o nich povídá," svěřil tisku zdroj blízký páru. Rihanna přitom vztah s Chrisem Brownem dlouho popírala tvrzením, že jsou pouze přátelé. Poté, co se však Brown rozešel před dvěma týdny se svou přítelkyní Karrueche Tran, se často objevoval na veřejnosti s Rihannou a rozhodně nešetřil důvěrnými doteky.
*http://magazin.osobnosti.cz

Moje první animace #01 Rihanna

18. října 2012 v 20:01
Moje první animace s Rihannou :)

Rihanna rozsvítí v Londýně vánoční světla a dostane za to 150 milionů

18. října 2012 v 17:54
Rychle a velmi lehce si v přepočtu 150 milionů korun vydělá zpěvačka Rihanna (24). Pozvali si ji do nákupního centra Westfield Stratford v Londýně, aby tam rozsvítila vánoční světýlka. Za spuštění předvánoční sezóny dostane pět milionů liber. V ceně je samozřejmě několik písniček, které přítomným zazpívá. Rozhodně si vystačí ale s několika destíkami minut práce a odejde výrazně bohatší. "Rihanna je nadšená. Ví, že je to velká akce pro všechny, a fandí tomu, pokud to bude vyhovovat jejímu rozvrhu. Westfield teď měl v tržbách úžasný rok kvůli olympiádě, takže chce úspěch náležitě oslavit… Podle odhadů by Rihanna mohla přitáhnout až dvacet tisíc lidí," píše britský list The Sun. Provozovatelé nákupního centra ve Westfieldu původně chtěli Spice Girls, ale jejich angažmá bylo příliš komplikované a nakonec zvítězila Rihanna. "Letos chceme poděkovat našim věrným zákazníkům tím, že jim dáme něco, na co nikdy nezapomenou," potvrdil generální manažer obchodu Myf Ryan.
*odhaleno.cz

Rihanna Vogue November 2012

15. října 2012 v 17:09
image hostimage host image host image host image host image host image host

Rihanna NEW album UNAPOLOGETIC cover (výjde 19. listopadu)

11. října 2012 v 17:11

Rihanna je nejúspěšnější popovou hvězdou posledních dvou dekád

10. října 2012 v 18:12
Magazín Billboard zapátral ve svých tabulkách a přehledech a vytvořil žebříček nejúspěšnějších popových umělců posledních dvaceti let, samozřejmě v USA. Na úplném vrcholu stanula popová stálice posledních let Rihanna. Zpěvačce původem z Barbadosu se povedlo seznam ovládnout teprve po sedmi letech od jejího debutu se songem "Pon De Replay". Nově krátkovlasá interpretka se o svou radost podělila i na svém účtu na Twitteru. K dosažení první pozice v prestižním žebříčku Rihanna potřebovala třicet čtyři písniček, které se umístily v hlavním týdenním žebříčku, jednadvacet z nich se dostalo mezi deset nejlepších a z nich devět doputovalo až na samotný vrchol. Na druhé pozici skončila poprockerka Pink, v těsném závěsu za ní je pak současná porotkyně X Factoru Britney Spears. Do první pětice se vměstnala ještě Kelly Clarkson a veteránka pop music Mariah Carey. Fenomén minulých let, americká matka všech příšerek Lady Gaga, je letos jedenáctá.

Prvních dvacet míst vypadá následovně:
1. Rihanna
2. Pink
3. Britney Spears
4. Kelly Clarkson
5. Mariah Carey
6. Katy Perry
7. Usher
8. Black Eyed Peas
9. Janet Jackson
10. Madonna
11. Lady Gaga
12. Christina Aguilera
13. Justin Timberlake
14. Nickelback
15. Matchbox Twenty
16. Beyoncé
17. Backstreet Boys
18. Jennifer Lopez
19. Maroon 5
20. Avril Lavigne

Rihanna Checks Out the 40/40 Club at the Barclays Center in Brooklyn

29. září 2012 v 10:19
image host image host image host image host image host image host image host

Rihanna - Diamonds

26. září 2012 v 18:06
Barbadoská kráska Rihanna v žádném případě nechce, aby její fanoušci neměli možnost koupit si zbrusu nový singl nebo album. Desky vydává v poslední době pravidelně každý rok, singly vydává v podstatě neustále. A tak tu i letos na podzim máme novinku nazvanou "Diamonds", která si dnes (středa 26. září) odbyla svou premiéru. Těžko předvídat, jaký bude mít skladba úspěch, je totiž velmi odlišná od všech jejích dosavadních hitů. Napsala jej zpěvačka Sia a produkovali Stargate a Benny Blanco, kteří vsadili na pomalý hypnotický beat a hook "shine bright like a diamond", který vám hned zaleze do uší. Někdy v listopadu by měla následovat už sedmá řadová, prozatím nepojmenovaná deska.Rihanna potvrdila nový singl

24. září 2012 v 17:34
Už několik dnů se internetem šíří zprávy o tom, že Rihanna si ani letos neoddechne a na podzim opět nezapomene vydat nové album. Detaily o něm jsou sice ještě zcela neznámé, jisté ale je, že se už brzy dočkáme pilotního singlu "Diamonds". Zpěvačka tuto špatně utajovanou informaci definitivně potvrdila v pondělí odpoledne (našeho času) na svých profilech na sociálních sítích. Premiéry písničky se dočkáme v rádiích po celém světě ve středu ráno, následně bude k zakoupení na iTunes. A jak bude znít? Podle dřívějších Rihanniných slov nás její zvuk velmi překvapí... S velkou pravděpodobností rovnající se jistotě se tak ještě letos dodáme i nového alba, už sedmého v pořadí. To poslední - "Talk That Talk" - přitom vyšlo na konci listopadu minulého roku.
*musicserver.cz
 
 

Reklama
Reklama