Rihanna

Rihanna a Chris Brown znovu spolu

2. prosince 2012 v 14:27
Populární zpěvačka Rihanna (24) se na Nový rok vrací na rodný Barbados, kde bude svou rodinu přesvědčovat, že Chris Brown (23), kterého přiveze s sebou, je její životní láskou. Zpěvačka touží po tom, aby navzdory nelítostné kritice uznali, že Chris ušel kvůli tomu, aby s ní mohl opět být, velký kus cesty. Po delší odluce to s ním totiž dala znovu oficálně dohromady! Nebude to mít lehké, protože ji americký zpěvák v únoru 2009 surově zbil a snímek jejího oteklého obličeje tehdy šokoval celý svět. Brown dostal podmínku a nikdo nečekal, že by mu Rihanna někdy dokázala odpustit. "Čím více veřejnost kritizuje Rihannu za to, že Chrise vzala zpátky, tím víc si je jistá tím, co chce udělat. I když tomu nikdo nerozumí, ona je přesvědčená, že je Chris láskou jejího života a je jim souzeno být spolu," uvedl zdroj z blízkého okolí zpěvačky.
*aha.cz/super.cz

Rihanna "Unapologetic" Record Release Fan Meet And Greet Rihanna Picture Rihanna on Tour

25. listopadu 2012 v 15:37
image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Rihanna on Ellen Show 14.11. 2012

17. listopadu 2012 v 18:57Rihanna popřela vztah s Chrisem Brownem

17. listopadu 2012 v 17:38
Rihanna (24) opět překvapila své fanoušky. Tentokrát to nebylo novou písní, nebo šíleným kostýmem, ale prohlášením, že ona a Chris Brown rozhodně nejsou spolu. S Brownem randila již v minulosti, na památku si ze společného soužití odnesla pěkných pár modřin. Brown totiž patří mezi muže, kteří nejdou pro ránu daleko. A to i v případě vlastní přítelkyně. Nedávno se ale do médií opět dostaly informace o tom, že to dala dvojice znovu dohromady. A právě to Rihanna popřela. Jak to mají doopravdy, je ale otázka. V nedávné době totiž byli zachyceni na více než jedné společné fotografii. "Když přijde na hudbu, dávám a dávám. A připadá mi, že si musím taky nechat kousek, o kterém si rozhodnu, pro sebe," svěřila se zpěvačka.

Rihanna vyrazí na turné 777 Boeingem 777 do 7 měst v 7 dnech

13. listopadu 2012 v 17:10
Rihanna (24) vydává sedmé studiové album a vyrazí kvůli tomu na speciální turné nazvané 777. Svět bude oblétat Boeingem 777, představí se na sedmi koncertech, v sedmi městech, během sedmi dní. Nová deska Unapolagetic vyjde barbadoské zpěvačce v pátek 16. listopadu. Rihanna plánuje také vydání exkluzivních platinových verzí svého alba, v nichž bude několik barevných vinylových desek sběratelské hodnoty, ručně psaný vzkaz od zpěvačky, flash disk s dvěma gigabyty dat, tričko, litografie, ilustrace, nálepky a fotografie Rihannina stylu z posledních let. Nadšenci si však musí na tuto edici přirpavit 250 dolarů neboli 4 800 korun. Na světové turné vyrazí Rihanna příští rok, bude se jmenovat Diamonds stejně jako její první singl z vycházející desky. Speciální turné 777 má vypuknout za dva týdny, ale zatím není jasné, kterých sedmi měst světa se bude týkat.
*http://www.odhaleno.cz

Rihanna Strips Down With Kate Moss for ‘V’ Magazine

9. listopadu 2012 v 21:34
image host image host image host image host

Rihanna - Diamonds

9. listopadu 2012 v 5:54

Rihanna odhalila tracklist "Unapologetic"

6. listopadu 2012 v 15:32
Rihanna vydává za necelé dva týdny svou sedmou desku "Unapologetic". Obnaženou obálku jsme již viděli, singl "Diamonds" už stihl zabodovat na jedničce (například v Německu, UK, Skotsku, Kanadě, Norsku, Francii...) a nyní nastal čas odtajnit i názvy nových písniček. Album nabídne ve standardní edici čtrnáct kousků, na deluxe edici najdete o tři songy a dvacetiminutový filmeček více. Dokument, který bude přibalen na DVD, se dle všeho skládá z dosud nevydaných záznamů pořízených vloni na podzim v londýnské O2 Areně při koncertní zastávce "Loud Tour". Deska bude k dostání od pondělí 19. listopadu, standardní a deluxe edice. Deluxe verze nabídne navíc DVD a písně: Half Of Me, Diamonds (Dave Aude 100 Extended), Diamonds (Gregor Salto Downtempo Remix).

Tracklist Unapologetic:
Fresh Off The Runway
Diamonds
Numb
Pour It Up
Loveeeeeee Song
Jump
Right Now
What Now
Stay
Nobodys Business
Love Without Tragedy / Mother Mary
Get It Over With
No Love Allowed
Lost In Paradise
*http://musicserver.cz

Rihanna Queen of West Hollywood Halloween Carnival

2. listopadu 2012 v 17:47
image host image host image host image host image host image host image host image host image host image hostimage hostimage host image host image host image hostimage hostimage hostimage host

Rihanna Films ‘Diamonds’ Music Video

26. října 2012 v 15:40
image host image host image host image host image host image host image host image host image host
 
 

Reklama
Reklama