Rihanna

Rihanně tikají biologické hodiny: Dítě chci do pěti let

4. března 2013 v 19:55
Ještě nedávno Rihanna (25) tvrdila, že je na děti příliš mladá a neplánuje je. V interview pro dubnové číslo britské edice magazínu Elle však rodačka z Barbadosu prohlásila, že chce do pěti let založit rodinu. Zatím vedle sebe vidí jako muže svého života rappera Chrise Browna. "Do pěti let budu mít asi dítě. A také se modlím, abych mohla jet na dovolenou na celý měsíc. Rovněž hodlám vyřešit několik věcí, abych nemusela jezdit po turné celý svůj život, ačkoli zatím turné miluju. Chci zdraví a štěstí příštích pět let. Chci být zdravá a šťastná," svěřila zpěvačka. V rozhovoru pro časopise Elle, který vyjde v Británii 6. března, také vysvětlila, že v Chrisi Brownovi má především nejlepšího přítele. "Teď zrovna je to přesně to, co oba chceme, skvělé přátelství, které nejde ničím zničit. A teď, když jsme konečně dospělí, to už umíme. Začali jsme od začátku v plné síle a já jsem za to vděčná," tvrdí v interview Rihanna.

*http://www.odhaleno.cz

Na Rihannu zaútočil fanoušek kvůli násilnickému Chrisi Brownovi

23. února 2013 v 15:30
Rihannin (24) poměr s násilníkem Chrisem Brownem se nelíbí už ani jejím fanouškům. Bohužel v Londýně se jeden z nich rozhodl vyjádřit nesouhlas se zpěvaččiným vztahem také agresivitou. Po americké hvězdě hodil láhev od slazeného nápoje Lucozade. Rihanna klopýtla a rozbila si koleno. Vše se odehrálo v sobotu v noci před londýnským klubem The Box, kam přišla zpěvačka s kamarádkou Carou. Před klubem stál fanoušek a začal na hvězdu pokřikovat kvůli Chrisi Brownovi. Pak po ní hodil láhev, zpěvačka klopýtla a odřela si koleno. Ranka na Rihannině koleni byla jen drobnou oděrkou, hvězda ale přesto odjela na pohotovost a žádala ošetření a lékařskou zprávu. Ošetřen musel být také její bodyguard, jenž se snažil útočníka dopadnout. Tomu se podařilo uniknout a policie po něm zatím pátrá.
*odhaleno.cz

Rihanna ft. Mikky Ekko - Stay

17. února 2013 v 12:17

Rihanna Grammy 2013

11. února 2013 v 16:02
image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image hostimage host image host image host image hostimage host

Rihanna podpořila Chrise Browna u soudního přelíčení

9. února 2013 v 14:03
Chris Brown čelí obvinění, že zfalšoval počet hodin prospěšných prací, které dostal jako trest kvůli napadení Rihanny v roce 2009. Zpěvačka v soudní síni seděla vedle jeho matky a společně poslouchaly soudní proces, kde Chrisův právník soudci oznámil, že potřebuje v této věci více času na přezkoumání případu. Soudce obviněnému nařídil setkání s kurátorem a odložení procesu na 5. dubna. Rihanna se při odchodu ze soudní síně na Chrise usmívala a vyjadřovala mu tím její podporu. Je to trochu paradoxní, když je zpěvák u soudu vlastně kvůli ní. Zpěvák musí dokázat, že skutečně odpracoval určený počet hodin veřejně prospěšných prací. Ku prospěchu mu zřejmě nepřidají ani události z poslední doby, kdy byl přistižen při rvačce s šesti muži na parkovišti před jeho nahrávacím studiem a kdy poté umístil na síť Instagram fotografii ukřiženého Ježíše Krista. Prý se cítí stejně jako on. Určitě mu také uškodí fakt, že byl viděn jak opouští s Rihannou studio ve velmi rozverné náladě, přitom včera na slyšení řekl, jak je na zhroucení. Chris bude muset alepoň do dalšího přelíčení sekat latinu, aby se z prospěšných prací nestalo vězení.
*http://magazin.osobnosti.cz

Rihanna ‘Rolling Stone’ Shoot

6. února 2013 v 17:21
image host image host image host image host
image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Rihanna Out Late in LA

6. února 2013 v 16:19
image host image host image host image host image host image host

Rihanna se vrátila ke svému bývalému příteli, který ji brutálně mlátil

31. ledna 2013 v 16:17
Rihanna je zpět u svého bývalého přítele. Chris Brown je přitom tím stejným člověkem, který ji v roce 2009 brutálně zmlátil a dostal zákaz se k ní přibližovat. To, že jsou opět spolu, potvrdila barbadoská zpěvačka časopisu Rolling Stone "Když si poskládáte obrázky, které znáte z médií, není to nejhezčí puzzle na světě. Vidíte nás někam jít, někam jet, ve studiu, v klubu a máte pocit, že nás znáte. Ale teď je to úplně jiné. Už se takto vášnivě nehádáme. Mluvíme o kravinách. Vážíme si jeden druhého. Oba už víme, co v sobě máme a nechceme o to přijít," vysvětlila znovuobnovený vztah RiRi. Prý byla bez svého současného přítele často naštvaná, v depresi a i to byl jeden z důvodů, proč se rozhodla vstoupit podruhé do téže řeky. Že by se Chris Brown nějak zásadně změnil ve slušňáka se přitom nezdá - nedávno se například popral se zpěvákem Frankem Oceanem. Ani to ale není pro Rihannu dostatečným varováním. Možná ji uchlácholilo to, že si posléze Brown pověsil na svůj Twitter obrázek Ježíše na kříži s popiskem, že právě tak se zrovna cítí. "I kdyby to byla chyba, je to má chyba. Po tolika letech trápení, kdy jsem byla naštvaná a depresivní, budu raději žít podle své pravdy a přijmu ostrou odezvu. S tou se vyrovnám." Možná se její vyrovnanost posléze přenese i do její hudební kariéry. Světové turné s názvem "Diamonds World Tour" na podporu posledního alba "Unapologetic" startuje už zanedlouho.
*http://musicserver.cz

Rihanna barmanovi dala spropitné 3 800 korun

25. ledna 2013 v 18:38
Rihannu (24) postihl záchvat ješitnosti, který se velmi vyplatil barmanovi z klubu Laugh Factory Comedy v Los Angeles. Minulý pátek 18. ledna totiž zpěvačka zpovídala číšníka a ptala se ho, kolik dostal jako nejvyšší spropitné. Aby částku trumfovala a stala se jedničkou, vrazila mu pak do ruky dvě stovky dolarů - asi 3 800 korun. Rodačka z Barbadosu přišla do podniku s přáteli na stand-up vystoupení Danea Cooka. Za stůl pak měla zaplatit osmdesát dolarů. Při placení se barmana zeptala, jaké dostal nejvyšší spropitné. A on odpověděl, že sto dolarů. "Tak teď máš ode mě největší tuzér!" dodala Rihanna ve chvíli, kdy číšníkovi do ruky vrazila dvě stovky dolarů. Zpěvačka dokáže být štědrá také ve strip klubech, kde tanečnicím a tanečníkům strká za spodní prádlo stovky dolarů. Ráda se u toho fotí a snímky vyvěšuje na Twitteru.
*odhaleno.cz

Nepoučitelná Rihanna: Zase skončila v posteli s mužem, který ji zbil

13. ledna 2013 v 14:53
Jak na Nový rok, tak po celý rok. Rihanna (24) rok 2013 zřejmě stráví v posteli s Chrisem Brownem. První den roku totiž byli spolu pod peřinou a určitě si tam jen nepovídali. Zpěvačka se neustále rozchází a dává dohromady s násilníkem, který ji před dvěma roky brutálně zmlátil, tak že skončila v nemocnici s vážnými otoky v obličeji. V polovině prosince Rihanna oznámila, že je konec. Brown odletěl do Dubaje se svou bývalou Karrueche Tranovou. Jenže pro čtyřiadvacetiletou zpěvačku je hudebník jistou formou závislosti, takže se k němu před svátky zase vrátila. A Nový rok strávili společně v posteli. Oba se při tom fotili a snímky vyvěsili na internetu. Na Silvestra oba odlétli na Pobřeží slonoviny, kde zpívali na soukromé party africkému miliardáři. Ten prý zaplatil za vystoupení deset milionů dolarů - asi 190 milionů korun. Z Afriky ještě před půlnocí odlétli na ostrov Svatého Bartoloměje, kde si užívali soukromou oslavu. Rihanna a Brown strávili společně také Boží hod vánoční.
*http://www.odhaleno.cz
 
 

Reklama
Reklama