Rihanna

Rihanna bude hrát slavnou tanečnici Josefínu Baker

17. května 2013 v 0:46
Rihanně (25) byla nabídnuta nesmírná čest. Mohla by si zahrát tanečnici a zpěvačku Josefínu Baker. Američanka, jež strávila většinu kariéry v Paříži a byla za druhé světové války úspěšnou protiněmeckou špionkou, bude představena světovému publiku v novém biografickém snímku. Producenti doufají, že hlavní roli přijme právě zpěvačka barbadoského původu, jež má s herectvím už řadu zkušeností. Produkce snímku se ujala společnost Noosa Films, která získala práva francouzského vydavatelství Editions Robert Laffont vlastnící literární biografii Josephine (Josefíny) Baker. "Rihanna je jednou z nejtalentovanějších umělkyň tohoto tisíciletí a s výjimečným hereckým talentem a hudebními schopnosti nemám pochyb, že dokáže přivést Josephine na stříbrném plátně zpět k životu," míní producent W. Lance Reynolds. Josefína se narodila v Arkansasu senegalské matce a španělskému otci. Její kariérou měla být maximálně role služebné v bílé americké rodině. Jenže ambiciózní dívka začala tancovat a zpívat a dostala se až do Paříže, kde si zbudovala závratnou kariéru. Stihla se čtyřikrát vdát a vychovat dvanáct adoptovaných dětí.
*http://www.odhaleno.cz

Rihanna Goes Clubbing Following Florida Show

22. dubna 2013 v 13:24
image host image host image host image host image host

Rihanna Gets Her Courtside Cheer On

13. dubna 2013 v 13:26
image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Chris Brown promluvil o napadení Rihanny

4. dubna 2013 v 15:05
Chris Brown momentálně připravuje album "X" a dokonce už nachystal ochutnávku v podobě videoklipu k prvnímu singlu "Fine China". Pro média je ovšem stále mnohem lepší potravou jeho hojně propíraný vztah se zpěvačkou Rihannou. Tu před několika lety zmlátil (viz foto), ona mu však přesto odpustila a jsou opět spolu. Brown o napadení nechtěl dlouho mluvit. Skutečnost, že tvoří spolu opět pár, možná pomohla k tomu, aby toto tabu prolomil a pro Today show se rozhovořil o svých pocitech a dojmech. "Ona zná mé srdce a já zase její. Nezaměřuji se na to negativní, vše je pro mě pozitivní. Chodil jsem dvaapadesát týdnů do poradny a zjistil, že to bylo naprosto špatné. Bylo to poradenství o domácím násilí. Pamatuji se, jak jsem tam každé pondělí seděl a říkal si: Proč jsem to udělal? Opravdu jsem potřeboval pomoct." Brown tvrdí, že už nic takového nikdy neudělá a bere za svůj čin plnou zodpovědnost. Ke vztahu s Rihannou se moc nevyjadřuje kromě prohlášení, že zpěvačku miluje. "Jsme pořád jako děti. Snažím se to nebrat příliš dospěle. Chci, aby to byla zábava a aby to bylo upřímné."

Rihanna v ohrožení: Měla by zvolnit a přestat pařit!

28. března 2013 v 18:17
Pětadvacetiletá barbadoská zpěvačka na tom opravdu není zdravotně příliš dobře. Kvůli onemocnění laryngitidou byla nucena zrušit dva koncerty z jejího světového turné Diamonds World Tour. Rihanna v současné chvíli není schopná udržet stejnou laťku, kterou na svých vystoupeních nastavila. Výherkyně světových hudebních hitparád se už pokouší opět dostat do formy a předvést tu pravou show, na kterou jsou u ní všichni zvyklí. Zdroj řekl: "Rihannina nemoc byla tak závažná, že ji dokonce lékaři varovali, že její léčení může trvat až měsíc, než se plně zotaví. Dokonce hrozilo, že se turné bude muset zrušit úplně. Zatím byla zrušena vystoupení v Baltimore a Bostonu kvůli její nemoci." Zpěvačka už ale fanouškům slíbila, že jim zrušená vystoupení vynahradí. Rihanně bylo řečeno, že pokud radikálně nezmění její dosavadní životní styl, bude riskovat, že se jí to přihodí znovu. "Bojí se a ví, že si za to částečně může sama. Miluje totiž kouření, pití a ponocování. Její tělo to už prostě nevydrželo a řeklo dost," vysvětlil blízký člověk z okolí zpěvačky. Jiní zase tvrdí, že Rihanna začala pomalu uznávat, že na ní její vztah s Chrisem Brownem nemá moc pozitivní vliv. Rihanně bylo také vyhrožováno smrtí, které doprovázely verbální útoky a někteří z jejích přátel, jako například Katy Perry, se k ní otočili zády. Může za to právě její znovuobnovený vztah s Brownem.
*http://magazin.osobnosti.cz

V Rihannině autobusu našli marihuanu

23. března 2013 v 16:56
Turné Diamonds World Tour je v plném proudu. Po úspěšném koncertu v Torontě popová hvězda zamířila do Detroitu, kde ji čekalo další vystoupení. Překročení hranice mezi Kanadou a Spojenými státy se však neobešlo bez komplikací. Policisté nejprve zaregistrovali charakteristický zápach, linoucí se z autobusu. Speciálně vycvičení psi je neomylně dovedli k jednomu z pasažérů, u kterého bylo následně nalezeno malé množství marihuany. Nejmenovaný muž dostal tučnou pokutu a zpěvaččině doprovodu byl umožněn vstup do USA. Během kontroly se prý Rihanna v autobusu nenacházela. To bylo možná štěstí, neboť pětadvacetiletá barbadoská kráska se svým pozitivním vztahem k marihuaně nijak netají. Na sociálních sítích dokonce zveřejnila fotografie, na kterých potahuje z podezřele vypadajících cigaret. Připomeňme, že kvůli propagaci marihuany byla v poslední době kritizována například i Lady Gaga. Ta se před rokem v Amsterdamu nechala slyšet, že si o legalizaci této lehké drogy promluví se
samotným Barackem Obamou.
*http://magazin.osobnosti.cz

Rihanna kvůli nemoci ruší koncerty světového turné

13. března 2013 v 17:43
Zpěvačka Rihanna je nucena kvůli kombinaci vážné formy chřipkového onemocnění a zánětu hrtanu rušit koncerty světového turné Diamonds, na nějž vyjela v pátek 8. března. Zatím ale odzpívala jediný koncert v New Yorku a v úterý 12. března musela zrušit už druhé vystoupení a to v Baltimore. Nestihla se totiž ještě z nemoci zotavit. Už v neděli 10. března pětadvacetiletá hvězda zklamala fanoušky z Bostonu, když jim oznámila, že jejich koncert nezvládne pro nemoc zazpívat. "Bostone, toto je nejhorší věc, s níž se musím vypořádat! Mám pocit, že jsem na tento den čekala celou věčnost, jsem proto velmi zraněná, že vás zklamu. Nenávidím, když zklamávám lidi, kteří mě nikdy nenechali na holičkách! Moc se za to stydím! Děkuju za vaše modlitby a přání všeho dobrého," vzkázala Rihanna na Twitteru v neděli. Fanoušci z Bostonu a Baltimore o koncerty nepřijdou, společnost Live Nation produkující turné vytvoří pro obě města nové termíny.
*super.cz

Rihanna rozčílila matku odvážnými fotkami

13. března 2013 v 17:28
Rihanna rozhodně přehnaným studem netrpí, ale že by to bylo zrovna po vůli její mamince, to se říct nedá. Server gigwise.com přišel s informací, kterak právě tato barbadoská kráska musela absolvovat právě s ní velmi nepříjemný telefonát. Monica Fenty totiž našla na internetu fotografie, na kterých se její dceruška nachází pouze v podprsence, kouří cigaretu a popíjí víno. "Nebojím se nikoho na světě, kromě mojí mamky. Docela drsně na mě vyrazila a já jsem se pak hodně styděla. Cítila jsem se, jako by mi někdo vynadal ve škole před celou třídou. Totálně mě to ponížilo." Zpěvačka s vlastním jménem Robyn Rihanna Fenty si ale asi moc říct nedá. Důkazem je i její aktuální video k písni "Stay", která pochází z alba "Unapologetic". Aktuálně zpěvačku trápí zdraví. Sotva totiž na svém turné po USA stačila v pátek (8. března) odehrát první koncert v Buffalu, schvátil ji zánět hrtanu a následující zastávku v Bostonu musela zrušit. Další koncerty by sice měly proběhnout podle plánu, ale zda se tak skutečně stane, se uvidí v následujících dnech.
*http://musicserver.cz

Rihanna UK Elle April 2013

9. března 2013 v 12:17
image host image host image host image host image host image host image hostimage hostimage host image hostimage hostimage host

Rihanna: Bojím se jen mámy

9. března 2013 v 12:00
Co si o ní a jejím chování myslí okolí, je Rihanně (25) ukradené. Barbadoská zpěvačka přiznala, že jí je úplně jedno, co lidé míní o jejím vztahu s Chrisem Brownem. Jediný člověk na světě, před nímž má respekt, je její matka. Té se hvězda obává a ta jediná ji dokáže zahanbit či v ní vyvolat pocit studu. "No, já na Instagram vyvěšuju vše ze svého života, když kouřím trávu, když jsem ve striptýzovém klubu, když čtu verše z Bible, je to šílené, já vím! Nebo když jdu ven se svým nejlepším přítelem, což je Chris (Brown). Nebojím se nikoho na tomto světě, jen své mámy. Z té mám hrůzu!" přiznala Rihanna v interview pro britskou edici magazínu Elle. Naposledy se před matkou krčila poté, co fotografka Melissa vyvěsila její dva akty na internetu. Mají prý být použity v knize o Rihanně. "Moje máma po mě šíleně vyjela. Styděla jsem se. Připadala jsem si, že mi naplácala na holou před celou třídou!" dodala zpěvačka. Obhajovat musí Rihanna také svůj vztah s Chrisem Brownem, jenž ji před čtyřmi roky v předvečer udělování cen Grammy surově zbil. "Rozhodla jsem se, že je pro mě mnohem důležitější být šťastná. Nikdy nedovolím, aby mezi nás zasahoval názor kohokoli jiného. I kdyby to byla chyba, je to má chyba. Po tolika letech trápení, kdy jsem byla naštvaná a depresivní, raději budu žít podle své pravdy a přijmu ostrou odezvu. S tou se vyrovnám," tvrdila Rihanna na počátku roku v rozhovoru pro magazín Rolling Stone.
*http://www.odhaleno.cz
 
 

Reklama