Rihanna

Chris Brown zařadí na novou desku i duet s Rihannou

14. července 2013 v 11:21
Nové album "X" amerického zpěváka Chrise Browna vyjde už 15. července. V množství hostů se skrývá také jeden navýsost pikantní - jeho bývalá přítelkyně Rihanna. Natočili spolu píseň "Pit It Up", ale kvůli zmiňovanému rozchodu se spekulovalo, že píseň se na tracklistu nahrávky nakonec neobjeví. Tyto konstrukce ale rázně vyvrátil sám Brown příspěvkem na svém twitterovém účtu. "Na nové desce budou Nicki Minaj, Kendrick Lamar, Rihanna, Kelly Rowland, Wiz Khalifa a B.o.B. a přijdou další překvapení." Brown má ve své vlastní diskografii zatím pět zářezů. Poslední album "Fortune" vydal v roce 2012. Ti, kteří pravidelně sjíždějí prestižní světové hitparády, znají jeho songy "Kiss Kiss", "With You" či "Look At Me Now". Za čtvrté album "Fame" obdržel cenu Grammy v kategorii Nejlepší r'n'b album.
*http://musicserver.cz

Rihanna Goes to the Beach in Sopot, Poland

9. července 2013 v 14:58
image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Exmilenci Rihanny hrozí opět vězení za napadení ženy

9. července 2013 v 14:28
Rapper Chris Brown (24) může jít do vězení. Podle Deanny Ginesové se prý na ní dopustil násilí, když ji srazil k zemi. A pokud bude tento fyzický útok prokázán, mohl by hudebník za mříže, protože je stále v podmínce za napadení a fyzické ublížení na zdraví, jehož se v únoru 2009 dopustil na bývalé přítelkyni Rihanně. Brown měl Ginesovou srazit k zemi a způsobit jí porušení vazů v pravé noze v kalifornském baru Heat Ultra Lounge, kam přišla na jeho představení. "Podala policii oznámení a mluvčí podniku potvrdil, že jistá žena opravdu oznámila napadení u nich v klubu, ale nikdo nechce prozradit jméno. Policie případ šetří," napsal magazín TMZ. Chris incident popřel a tvrdí, že k němu vůbec nedošlo. "Nejsem si vědoma tohoto incidentu, není si ho vědom ani Chrisův právník a jeho celý tým. Měl po koncertu skvělou náladu. Nic z toho nedává smysl," uvedla hudebníkova mluvčí Nicole Pernaová. Brown se musí 15. července dostavit k soudnímu slyšení, kde se bude projednávat jeho podmínka. Pokud soud shledá, že se dopustil napadení dotyčné ženy, mohlo by to mít dohru v podobě odnětí svobody či jiného trestu.
*http://www.odhaleno.cz

Puritáni zakrývají Rihanniny nahé billboardy oblečením

20. června 2013 v 10:37
Irští puritáni nejsou připraveni na něco tak provokujícího, jako je nový billboard Rihannina (25) turné. Na něm je zpěvačka nahoře bez a prsa jí zakrývá pouze název jejího alba. Ovšem i přestože nejsou vidět bradavky, Irové šílí. A tamní puritáni vyrazili do ulic Dublinu, aby billboardy opatřili dámským oblečením. Na mnoha místech ňadra zakrývají nalepené šaty a blůzky. Barbadoská hvězda má v hlavním městě Irska vystoupit 21. června. Před koncertem na Stadionu Aviva pořadatelé nechali rozmístit ve městě poutače a billboardy. Ty přitom využívají fotografii z obalu Rihannina alba Unapologetic. V ulici Church Street kryjí ňadra na billboardu obří černé šaty, jinde používají k zakrytí více kusů oblečení. Sami Dubliňané netuší, kdo plakáty činí cudnějšími. Rihanna v červnu a červenci koncertuje v Evropě v rámci svého světového turné Diamonds.
*http://www.odhaleno.cz

Rihanna Leaves a London Nightclub 16.6.2013

20. června 2013 v 10:27
image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Rihanna podstoupí psychoterapii kvůli zhrzené lásce

20. června 2013 v 10:25
Rihanna (25) se po rozchodu s Chrisem Brownem stále nemůže vzpamatovat. Zatímco on se vrátil k návrhářce Karreuche Tranové, ona se nemůže pohnout dál a pořád se k němu upíná. Pomoci by jí měla psychoterapie, kterou hodlá podstoupit. Díky ní se má vyrovnat s rozchodem a posunout v životě dál. Hvězdě se zalíbil dvanáctistupňový program, který kopíruje terapie pro závislé na alkoholu a drogách. Ona je totiž na Brownovi evidentně závislá a odborníci z kliniky Ranch v Tennessee jí prý umějí pomoct. "Rihanna je stále zamilovaná do Chrise. Je už jím doslova posedlá a, ačkoli jí řekl, že je po všem, nemůže na něj přestat myslet. Poté, co to probrala všechno s psychoterapeutem, zvažuje teď Rihanna dvanáctistupňový program, během něhož se zbaví všech svých démonů," píše britský magazín Grazia. Léčebný program pro ženy závislé na lásce a sexu na klinice Ranch pomáhá klientkám nejen se problematických partnerů zbavit a přestat být na nich závislé, ale také je učí, jak se "problémovým, závislým, násilnickým a jinak emocionálně nevhodným partnerům" vyhýbat. Rihanna randila s Brownem tři roky, v únoru 2009 ji brutálně zmlátil a do ledna letošního roku měli pauzu. Jenže od počátku jejich druhého pokusu to skřípalo a brzy se znova rozešli. Během pauzy Chris randil s návrhářkou Karrueche Tranovou, k níž se teď vrátil.
*http://www.odhaleno.cz

Rihanna během koncertu udeřila fanouška do obličeje mikrofonem

20. června 2013 v 10:10
Sahat na hvězdy se nesluší. To ty pravé stars totiž trestají ránou do
obličeje mikrofonem. Nebo alespoň Rihanna (25), jež si nenechala
líbit, že ji na londýnském stadionu Twickenham chytil jeden
fanoušek za ruku. Uprostřed písničky využila mikrofon k vysvobození
a praštila jím dotyčného do obličeje. Rihanna zrovna koncertuje v rámci svého světového turné Diamonds ve Velké Británii. Když k incidentu došlo,
zpívala song We Found Love a odvážila se sejít mezi fanoušky. Ihned
po skončení koncertu se na Twitteru objevilo: "Rihanna právě někoho
praštila mikrofonem do obličeje." Hvězda na to ihned zareagovala:
"Záměrně! Ta mrcha mě nechtěla nechat jít."
*http://www.odhaleno.cz

Rihanna Shops the Azzedine Alaïa Showroom in Paris

5. června 2013 v 16:17
image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Rihanna žaluje Topshop za podobiznu na tričkách bez jejího souhlasu o 5 miliónů dolarů

21. května 2013 v 19:53
Milovnice módy a nyní i návrhářka Rihanna zažalovala maloobchodní gigant Topshop o 5 milionů dolarů za neoprávněné použití její podobizny na svých produktech. Barbadoská kráska zuří od té doby, co známý řetězec začal prodávat dámská trička s potiskem její podobizny, kterou zosobňovala ve videoklipu ke své písni We Found Love. Po osmi měsících vyjednávání s firmou Topshop, kterou vlastní miliardář Sir Philip Green, nyní vyrazila do právního boje. Zdroj z okolí zpěvačky se svěřil listu New York Post: "Rihannin management již několikrát žádal Topshop, aby přestal prodávat trika s její podobiznou a bylo jim řečeno, že budou dělat, co chtějí. Kupují snímky od fotografa, ale neplatí umělci poplatky kvůli licenci. Bohužel zákon Velké Británie umělce nechrání." Pro Rihannu bylo nejvíc urážlivé, že ji v podstatě řekli: "Jdi k čertu, nám je to jedno. Budeme ty věci dál prodávat," řekl zdroj. Vedení Topshopu nabídlo Rihanně jako náplast 5 tisíc dolarů s tím, že víc se o to zajímat nebudou. Zpěvačka si tedy najala mezinárodní právnickou firmu Reed Smith, aby na ně podali žalobu. Oděvy s její tváří jsou prodávány jen v Británii, kde fotograf vlastní práva na tyto snímky.
*http://magazin.osobnosti.cz

Chris Brown potvrdil rozchod s Rihannou

17. května 2013 v 0:56
Rapper Chris Brown (24) potvrdil, že se opět rozešel se zpěvačkou Rihannou. V neděli 5. května slavil své čtyřiadvacáté narozeniny a k výročí si nepřál prý nic jiného než hromady dívek. Prohlašoval veřejně, že si hodlá užívat s tolika dívkami, s kolika to jen půjde. Přestože stále miluje svou bývalou přítelkyni. Brown pořádal narozeninové večírky v New Yorku, Las Vegas i Los Angeles, ale Rihanna se neobjevila na žádné z těchto party. Chris přiznal, že je nezadaný, v rozhovoru pro australskou rozhlasovou stanici 2DayFM, když se ho moderátor zeptal: "No tak, jaký je tvůj status, jsi zadaný, svobodný… budeš slavit narozeniny sám?" A rapper odpověděl: "Budu je slavit sám, nakonec, ona se věnuje svým věcem, je na turné… vždycky mezi námi bude láska, ale já si půjdu po svých. Jsem dospělý muž… Vždycky tu osobu budu milovat, ale lidé jsou jiní a lidé mají různé touhy a potřeby, nakonec je to mladá holka. Já se nemůžu skutečně zaměřit na někoho tak mladého jako na manželku, sám jsem taky příliš mladý. Musím jít dál a stát se mužem, být tím nejlepším Chrisem Brownem, jakým dokážu být, aniž se budu vedle toho trápit tím, kdo půjde po mém boku."
*http://www.odhaleno.cz
 
 

Reklama