Princ William & Kate Middleton

Pro Williama a Kate nechce nikdo pracovat, my víme proč

16. června 2011 v 18:27
Kate s manželem princem Williamem.
Kate s manželem princem Williamem

Vévodovi a vévodkyni z Cambridge se nepodařilo sehnat služebnictvo do jejich nového bytu v Kensingtonském paláci. Důvodem je to, že William (28) a Kate (29) nabízí tak mizerný plat, že za něj nikdo není ochotný pracovat, napsal The Mirror.
Novomanželům v domácnosti alespoň dočasně pomůže služebnictvo z Buckinghamského paláce. List uvedl, že o pozici měli zájem nejméně dva lidé, vše si ale rozmysleli, když zjistili, že plat je "pouhých" 20 tisíc liber (550 tisíc korun) ročně.
Měsíční mzda tak v přepočtu vychází na 46 tisíc korun, součástí pracovní nabídky navíc není ubytování.
Deník The Sun naopak napsal, že novomanželé přestali hledat služebnictvo, protože je nepotřebují. "William a Kate jsou moderní pár. Nepotřebují žádné lokaje," citoval list svůj zdroj.

Kate uchvátila dalším apartním kloboučkem

14. června 2011 v 14:46
Vévoda a vévodkyně z Cambridge.
Vévoda a vévodkyně z Cambridge

Vévodkyně z Cambridge Catherine (29) v posledních dnech střídá jednu významnou společenskou akci za druhou. V pondělí se v jednom ze svých extravagantních kloboučků šedostříbrné barvy a v šatech a sáčku stejného odstínu ukázala na slavnostním skládání přísah rytířů ve Windsorském paláci, mezi nimiž byl i její manžel princ William (28). Události se zúčastnila například také královna Alžběta II., či princ Charles s chotí Camillou.
Kate je v posledních dnech na roztrhání. Minulý týden ve čtvrtek okouzlila usměvavá vévodkyně hosty na charitativní večeři v Kensingtonském paláci v dlouhých šatech broskvové barvy, v neděli pak během oslav 90. narozenin prince Philipa. I když se později ukázalo, že stejný modrý kabátek, který na významnou událost zvolila, měla již před dvěma lety na svatbě svého přítele, jako vždy jí to velice slušelo. A naposledy zatím zazářila právě v pondělí na slavnostním ceremoniálu.
Rytíři měli na sobě typické fialovomodré sametové pláště a černé sametové klobouky s bílými chocholatými pery, které jsou sice tradiční, ale ne příliš slušivé. Ani pohledný mladý muž jako je William v něm na vážnosti nezískal. Když pak jel v kočáře spolu se svou manželkou Catherine, jejich výrazné klobouky byly téměř tím jediným, co tisíce přihlížejících Britů mohly spatřit.

Královský manželský pár v celé parádě.
Královský manželský pár v celé parádě

Princ William jako jeden z rytířů skládajících přísahu.
Princ William jako jeden z rytířů skládajících přísahu

Na slavnostní ceremoniál se přijely podívat tisíce nadšených Britů.
Na slavnostní ceremoniál se přijely podívat tisíce nadšených Britů

Vždy krásná princezna Catherine.
Vždy krásná vévodkyně Catherine

Rytíři William s otcem Charlesem v tradičních kloboucích.
Rytíři William s otcem Charlesem v tradičních kloboucích

Princezna Catherine s nevlastní tchyní Camillou.
Princezna Catherine s nevlastní tchyní Camillou

Kate si oblíbila netradiční klobouky. Není divu, když jí tak sluší.
Kate si oblíbila netradiční klobouky. Není divu, když jí tak sluší

Nejkrásnější princezna všech dob? Kate to v broskvových šatech slušelo víc než na svatbě

11. června 2011 v 14:02
Védoda William s manželkou Kate jsou dokonalý pár.
Védoda William s manželkou Kate jsou dokonalý pár

O kráse vévodkyně z Cambridge Catherine není pochyb, ale tak nádherná jako na čtvrteční charitativní gala večeři v Kensingtonském paláci nebyla snad nikdy předtím. V dlouhé třpytivé róbě broskvové barvy s lodičkami a psaníčkem do ruky stejného odstínu vypadala po boku svého elegantního manžela prince Williama úchvatně. Na první společenské akci od svatby tak oba novomanželé strhli veškerou pozornost na sebe.
Pár se společně objevil na desáté výroční charitativní gala večeři s názvem Absolute Return for Kids, kam Kate zvolila dlouhé splývavé šaty od návrhářky Jenny Packham a podobně jako při nedávném setkání s americkým prezidentem Barackem Obamou a jeho manželkou v Buckinghamském paláci se opět o šatech Kate píší samá superlativa. Princezna tak nejspíš bude novou módní ikonou elegantního stylu podobně jako je jí právě americká první dáma Michelle Obama.
Na charitativní události byl královský pár obklopen devíti sty hosty, jejíž součástí byla slavnostní večeře a poté i proslov prince Williama. Výtěžek ze vstupenek na akci konané v obřím luxusním stanu, které stály v přepočtu neuvěřitelných 270 tisíc korun za kus, putoval na konto opuštěných dětí. William a Kate se události účastnili jménem Nadace Prince Williama a Prince Harryho.

Vévodkyně z Cambridge svým příchodem oslnila všechny přítomné hosty.
Vévodkyně z Cambridge svým příchodem oslnila všechny přítomné hosty

Sympatická Kate Middleton si pomalu získává srdce Britů podobně jako princezna Diana.
Sympatická Kate Middleton si pomalu získává srdce Britů podobně jako princezna Diana

Překrásné šaty Kate Middleton od návrhářky Jenny Packham.
Překrásné šaty Kate Middleton od návrhářky Jenny Packham

Princezna zvolila na charitativní událost broskvové šaty, lodičky i psaníčko do ruky.
Princezna zvolila na charitativní událost broskvové šaty, lodičky i psaníčko do ruky

Usměvavé Kate to moc slušelo.
Usměvavé Kate to moc slušelo

*super.cz*

Princ William se s Kate stěhuje do domu po Dianě

6. června 2011 v 12:29
Když budou vévoda a vévodkyně z Cambridge pobývat v Londýně,
Princ William se s Kate stěhuje do domu po Dianě
budou obývat nově Kensingtonský palác, kde žila do
své smrti princezna Diana. William tam za jejího života bydlel s ní i bratrem Harrym. Teď po sňatku s Kate Middleton se tam následník britského trůnu nastěhuje a bude palác považovat za londýnské sídlo.
Většinu času z příštích dvou let ale novomanželé budou trávit v severním Walesu v Anglesey, kde slouží William u záchranářů jako pilot helikoptéry. V Londýně pak budou mít pro sebe Kensingtonský palác, aby se nemuseli tísnit v Clarence House, kde pobývá Harry.
"Docela se těší, že se brzy přestěhují a budou mít svou základnu v Londýně. Kate a William milují klid a mír v Anglesey, ale nemůžou tam být pořád. Veřejnost je chce příští dva roky také občas vídat a tak je rozumné, že budou mít svou základnu v hlavním městě. Oba milují Londýn a mají tam spoustu přátel," uvedl zdroj blízký královské rodině pro Daily Mirror.

Ostuda záletného Schwarzeneggera: William a Kate se s ním nechtějí setkat

6. června 2011 v 11:57
William s Kate nechtějí záletného Schwarzeneggera ani vidět.
William s Kate nechtějí záletného Schwarzeneggera ani vidět

Zprávy o nechutných aférách akčního hrdiny a bývalého kalifornského guvernéra Arnolda Schwarzeneggera (63) obletěly celý svět. Samozřejmě se nevyhnuly ani britskému královskému dvoru.
Poté, co se s Arniem po pětadvaceti letech rozešla manželka Maria Shriver (55), potkala filmového siláka další těžká rána. William, vévoda z Cambridge (28), a jeho žena Kate (29), kteří počátkem července navštíví Los Angeles, totiž z ničeho nic odmítli Schwarzeneggera přijmout v rezidenci britského generálního konzula, jak bylo původně plánováno. Uvedl to britský The Daily Telegraph.
Za nečekaným rozhodnutím prý stojí exguvernérovy aféry a obava, aby se stín jeho prohřešků nepřenesl také na jeden z nejsledovanějších párů světa.
Arnieho skandály naopak neodradily českého ministra zahraničí Karla Schwarzenberga, který se s Terminátorem minulý týden v Los Angeles setkal.
Schwarzeneggera stál manželství a možná i další kariéru jeho románek se služebnou Mildred Baenou, která mu před třinácti lety porodila nemanželského syna Josepha. Postupně pak vyplouvají na povrch další Arnoldovy zálety.

Vévodkyně Kate v šatech za 5 tisíc korun oslnila amerického prezidenta

24. května 2011 v 22:24
Dva vzory elegance: Vévodkyně Kate a Michelle Obama.
Dva vzory elegance: Vévodkyně Kate a Michelle Obama

Kate, vévodkyně z Cambridge (29) obstála v první velké zkoušce. Poprvé od svatby s princem Williamem (28) a od návratu z líbánek se totiž zúčastnila důležitého mezistátního setkání, a to hned s šéfem Bílého domu Barackem Obamou a jeho manželkou Michelle.
Americká první dáma je nejen ve své zemi považována za respektovanou módní ikonu, jejíž vkus málokdy selže. Ani Kate ale nezklamala. V Buckinghamském paláci Michelle přivítala v jednoduchých a elegantních šatech od Davida Reisse, v níž jí to neobyčejně slušelo.

Podle deníku The Daily Telegraph se tento model prodává za 175 liber (necelých 5000 korun). V šatech téže značky se také vévodkyně nechala vyfotografovat na svůj oficiální portrét, napsal list.
Michelle a Kate v Buckinghamském paláci.
Michelle a Kate v Buckinghamském paláci

Americká první dáma vévodkyni z Cambridge rozesmála.
Americká první dáma vévodkyni z Cambridge rozesmála

Michelle Obama a Kate, vévodkyně z Cambridge.
Michelle Obama a Kate, vévodkyně z Cambridge

William a Kate se vrátili z líbánek: Teď je čeká plození dětí

23. května 2011 v 19:57
Britský korunní princ William a jeho manželka Kate ukončili
William a Kate se vrátili z líbánek: Teď je čeká plození dětí
desetidenní líbánky v tropickém ráji. Ze Seychelských ostrovů se vrátili do Británie, kde na Williama čeká práce, zatímco Kate se po jeho boku bude snažit počít následníka trůnu. "Bylo to nezapomenutelné," vzkázali vévodové z Cambridge po návratu z líbánek.
"Odlétali naprosto šťastní a zcela jasně spokojení se svým pobytem u nás," komentoval dovolenou příslušníku britské královské rodiny šéf Seychelského úřadu pro turismus. "Jsme poctěni, že si princ William a jeho manželka vybrali Seychely pro jejich výjimečnou dovolenou, a jsme hrdí na to, že jsme jim byli schopni zajistit pokojný a soukromý pobyt," uvedl seychelský ministr zahraničí Jean-Paul Adam.
Británie bude teď chvíli odpočívat od oslav. Ale jen chvíli. Za tři týdny propuknou velké oslavy znova. Alžběta II. oslaví veřejně 11. června své 85. narozeniny, o den později bude její choť princ Philip slavit devadesátiny.

Královská rodina v šoku: Kate Middleton je údajně neplodná!

19. května 2011 v 14:18
Americký týdeník In Touch vydal na obálce posledního čísla fotografii Královská rodina v šoku: Kate Middleton je neplodná!
britského následníka trůnu prince Williama a jeho manželky Kate, vévodkyně z Cambridge. Není za poslední měsíc rozhodně prvním a ani posledním magazínem, který má slavný pár na obálce. Ovšem snímek In Touch provází skandální titulek o neplodnosti budoucí britské královny. A odvolává se na zdroje z Londýna i Camillu Parker Bowles.
"Zdravotní komplikace z Katina dospívání znamenají červenou na semaforu, protože mohou ovlivnit její schopnost počít dítě," cituje In Touch zdroj blízký vévodkyni z Cornwallu, choti prince Charlese.
In Touch na obálce láká ke koupi titulkem: "Královský doktor potvrzuje: Ona nemůže otěhotnět."
Jak William, tak princ Charles a před nimi princové Edward či Albert se narodili svým matkám vždy krátce po svatbě. Také od Kate Middleton se letos neočekává nic víc, než že oznámí: "Jsem těhotná."
"Pokud Kate do devíti měsíců od svatby neotěhotní, pak bude
vzdorovat dvousetleté britské tradici," potvrzuje britský
královský životopisec Andrew Morton.

Parfém, který oblékla Kate v den svatby! Dnes je vyprodaný!

11. května 2011 v 12:58
Parfém White Gardenia Petals britské společnosti Illuminum se nedá Parfém, který oblékla Kate v den svatby! Dnes je vyprodaný!
sehnat nikde na světě. Je totálně vyprodaný a
zákaznice musejí dva týdny čekat na novou sérii dodávky. Poté, co byla prozrazena identita vůně, kterou Kate Middleton v den svatby na sobě měla, byly flakony na celé planetě během pár hodin vyprodány. Nejvíce se prodalo parfémů v USA.
Lahvička voňavky White Gardenia Petals od Illuminum stojí 70 liber, v přepočtu tedy asi 1900 korun.
"Je to delikátní vůně lišící se od ostatních, hlavu tvoří tóny kokosu a lilie, doplňuje ji srdce z bílé gardénie, konvalinek, ylang-ylangu a jasmínových akcentů, v bázi je pak cítit ambrové dřevo," uvádí výrobce.
"Po celém světě jsme okamžitě zaznamenali obrovský zájem," přiznal mluvčí společnosti Illuminum Michael Donovan.


img

William a Kate objedou celý svět!

6. května 2011 v 15:53
V únoru 2012 bude britská královna Alžběta II. sedět na trůně
největší monarchie světa už 60 let. A protože ji bude pomalu táhnout na šestaosmdesát let, svůj Commonwealth nebude objíždět sama. Očekává od následníka britského trůnu prince Williama, že ji zastoupí a se svou manželkou Catherine alias Kate objede Austrálii, Nový Zéland, Karibik a další země impéria v rámci oslav.
Na plánování této cesty už prý horlivě pracuje Buckinghamský palác ve spolupráci s britským ministerstvem zahraničí. Chtějí rychle využít obrovského úspěchu a především pozornosti, kterou svět královské svatbě na konci dubna věnoval.
Královna oslavila letos 85. narozeniny, veřejné oslavy ji teprve čekají, stejně jako veřejná oslava 90. narozenin jejího manžela prince Philipa. Alžběta II. pomalu dává najevo, že jí zvláště v zahraničních cestách musejí začít zastupovat mladší členové britské královské rodiny. Vévoda a vévodkyně z Cambridge jsou po svatbě ideálním symbolem monarchie.
Podle zdrojů z Buckinghamského paláce ale dojde také na šestadvacetiletého Harryho, s nímž se počítá při návštěvě afrických zemí.
"Očekává se, že požadavek návštěvy Williama a Catherine bude obrovský vzhledem k jejich svatbě. Jsou odhodláni usadit se v manželském životě a plánovali jen minimum oficiálních závazků. Ale královnino vladařské výročí je něco naprosto jiného. Příští rok je rokem královské rodiny a William a Catherine budou hrát velkou roli v tomto výročí," potvrdil britskému listu The Sun zdroj z Buckinghamského paláce.
Vévoda a vévodkyně z Cambridge už letos v červnu vyjedou na oficiální cestu do Kanady. A příští rok zcela jistě mezi prvními zeměmi zamíří do dalších hlavních států Commonwealthu - do Austrálie a na Nový Zéland.
 
 

Reklama