Princ William & Kate Middleton

Kate Middleton je zřejmě těhotná

4. listopadu 2011 v 15:20
Manželka prince Williama sice těhotenství v časné fázi nepotvrdí, ale na oficiální návštěvě Dánska odmítla konzumovat jídlo obsahující arašídy. Pokrm odmítla velmi zdvořile bez vysvětlení, přičemž se na sebe s Williamem významně podívali. Jídlo odmítla Kate Middleton v přítomnosti dánského korunního prince Frederika a jeho manželky princezny Marie na akci UNICEF.
Její mluvčí následně kupodivu uvedl, že budoucí britská královna netrpí žádnou alergií na ořechy. "Jediným vysvětlením je, že je těhotná a že jí bylo řečeno, jako všem matkám ve Velké Británii, aby se vyhýbala oříškům a arašídům," píše britský list The Sun.
Po těchto zprávách okamžitě zareagovala sázková kancelář Ladbrokes a vypsala kurzy na to, že William a Kate budou mít dítě ještě před královniným diamantovým jubileem připadajícím na červen 2012.

Princ William je vlivnější než Beckham. Porazil i Obamu

20. října 2011 v 17:59
Princ William je vlivnější než Beckham. Porazil i Obamu!
Princ William je nejvlivnějším mužem Británie. Není divu, je následníkem trůnu a jednou stane v čele země jako její král. Vnuk současné vladařky Alžběty II. vévodí žebříčku, v němž se na desáté příčce objevuje americký prezident Barack Obama. Williamův bratr Harry se do první dvacítky nedostal, podle žebříčku je až 22.
O pozicích přitom rozhodlo více než sedm tisíc čtenářů magazínu AskMen, kteří měli vzít v potaz úspěchy a výsledky mužů, jejich status a společenský profil s ohledem na to, jaký to vše mělo vliv na život Spojeného království za posledních dvanáct i měsíců.
"Tohle byl rok, kdy naši čtenáři uvěřili, že princ William dozrál, zpřístupnil veřejnosti královskou rodinu a udělal z ní něco atraktivního, což se generaci před ním nepodařilo. Velmi tvrdě pracuje a oddaně využívá svůj celosvětový profil pro dobré věci," komentoval výsledky ankety šéfredaktor magazínu Drew Lubega.

Muži, kteří měli v posledním roce největší vliv na Spojené království podle magazínu AskMen:

1. Princ William
2. David Guetta
3. Cristiano Ronaldo
4. Piers Morgan
5. Mark Zuckerberg
6. Steve Jobs
7. Sir Alex Ferguson
8. Charlie Sheen
9. Lord Alan Sugar
10. Barack Obama
11. Justin Bieber
12. Daniel Radcliffe
13. Tinie Tempah
14. Brad Pitt
15. Kanye West
16. Anonym
17. Robert Pattinson
18. Lionel Messi
19. George Clooney
20. David Beckham

William a Kate si oddechli: Jejich dcera může být královnou

13. října 2011 v 17:04
http://4.bp.blogspot.com/-WqvyJmYyfOM/TbQpCx_mbsI/AAAAAAAAET8/Mabl_Kb59Gc/s1600/prince-william-kate-middleton-official-engagement-photo2.jpgPokud se vévodovi z Cambridge alias princi Williamovi narodí nejprve dcera, bude mít jako prvorozený potomek nárok na britský trůn, i kdyby měla později několik bratrů. A zdědí také právo na Cornwallské vévodství - jeden z největších nemovitých majetků Británie. Britská Sněmovna lordů totiž schválila zákon upravující následnictví britského trůnu a dědictví královského majetku.
Znamená to, že britská monarchie zrovnoprávní následnictví trůnu s ohledem na pohlaví. Dosud totiž trůn dědil nejstarší syn krále či královny, nově to bude nejstarší potomek bez ohledu na pohlaví. Vládkyní se tak může stát i prvorozená dcera mající řadu mladších bratrů. A ona také zdědí Cornwallské vévodství mající hodnotu kolem 700 milionů liber - asi 20 miliard korun.
Cornwallské vévodství zahrnuje pozemky z 23 různých hrabství především v oblasti jihozápadní Anglie. V současnosti ho vlastní princ Charles, mezi jehož tituly patří i "vévoda z Cornwallu".
Následnictví trůnu v mužské linii má v Británii tradici třísetletou. Zákon přisuzující následnictví trůnu nejstaršímu mužskému potomkovi mělo zabránit návratu katolických Stuartovců. Královny se na trůně objevily vždy jen tehdy, když měl panovník pouze dcery bez mužského potomka.

Vévodkyně Kate Middleton je údajně těhotná a čeká dvojčata!

10. září 2011 v 21:55
Manželka prince Williama je podle amerického časopisu v jiném stavu! Expert na britskou královskou rodinu, proslulý magazín Star, opět zaperlil a sdělil nám, že Kate Middleton (29) je těhotná a čeká dokonce dvojčata - chlapce a dívku.
Kate Middleton (29) a princ William (29) podle amerického časopisu prý září štěstím, ale chtějí radostnou událost co nejvíce utajit. Paradoxem je, že stejný magazín před časem publikoval zaručenou zprávu, že vévodkyně z Cambridge potratila. Zřejmě se během pár týdnů vyměnila redakce, a tak už ani sami redaktoři nevědí, že si vlastně protiřečí ...
Podle mluvčí Buckinghamského paláce je ovšem informace o těhotenství manželky následníka trůnu naprosto lživá. To se ostatně dalo očekávat. Časopis Star asi zapomněl, že okurková sezóna už skončila a vypustil nepotvrzený blábol. Příště by měl zveřejňovat jen zprávy, na kterých je aspoň něco pravdy a ne nějaké zmatené a protichůdné nesmysly.

william kate

Princ William tloustne. A Harry se mu posmívá

17. srpna 2011 v 16:19
Princ William tloustne. A Harry se mu posmívá
Zatímco Kate Middleton vedle prince Williama za poslední rok výrazně zhubla, následník britského trůnu potvrzuje starý fakt - mužské postavě manželství nesvědčí. William se zakulacuje a roste mu bříško. To je terčem posměchu jeho mladšího bratra Harryho, jenž podstupuje stále tvrdý výcvik u armády a má atletickou figuru. Zrzek Harry začal bratrovi dokonce říkat Teletubby podle postavy ze seriálu pro nemluvňata.
"William je velmi spokojený jako ženatý muž a užívá si dobré jídlo. Trochu přibral a vypadá velmi zdravě. Naneštěstí pro něj vidí Harry jeho rostoucí pneumatiku jako zdroj posměchu a ihned přejmenoval Williama na Teletubbyho. Také se bratra pořád ptá, jestli neví, kdo snědl celý koláč. Je to typické Harryho škádlení," prozradil královský zdroj listu The Sun.
William stejně jako mladší bratr slouží u armády, ale celé dny sedí na základně RAF Valley v Anglesey, v případě zásahu usedne do kokpitu a jako pilot řídí helikoptéru. Příliš pohybu tak nemá.

Tragédie pro prince Williama: Kate prý potratila!

11. srpna 2011 v 22:52
Tragédie pro prince Williama: Kate prý potratila!
Americký magazín Globe opět vytáhl problematiku plodnosti budoucí britské královny Catherine - vévodkyně z Cambridge. Za svobodna Kate Middleton je prý příliš hubená a má potíže s početím dítěte. Podle magazínu Globe se to potvrdilo během posledních dní, kdy manželka prince Williama potratila. Její muž prý v osudný okamžik plnil povinnosti mimo domov.
Poprvé měla o potížích s reprodukčními orgány Kate hovořit její tchýně Camilla Parker-Bowles, jež měla přátelům informace sdělit v květnu. "Zdravotní komplikace z dospívání mají negativní vliv na plodnost a zřejmě znamenají červenou v její snaze počít dítě," prozradil tehdy zdroj blízký Camille. V britské královské rodině je tradicí, že se následník trůnu narodí velmi záhy po sňatku jeho rodičů. Bylo tomu tak v případě prince Charlese i prince Williama. Proto je Kate teď pod velikým tlakem, aby historický zvyk zopakovala. "Pokud Kate neotěhotní do devíti následujících měsíců, poruší 200 let starou britskou tradici," potvrdil královský životopisec Andrew Morton.

Staré auto Kate Middleton může vydělat až milion

19. července 2011 v 21:31
Když si Kate Middleton v roce 2001 koupila auto Volkswagen Golf v Edinburghu, zaplatila za něj 10 800 liber - tehdy to bylo 600 tisíc korun. V roce 2009 prodala ojetinu se ztrátou. Jenže z Kate je teď budoucí britská královna a nový majitel tak očekává, že v aukci vydělá starý Golf v přepočtu na koruny až milion.
Vévodkyně z Cambridge, jak zní Middleton nový titul po sňatku s princem Williamem, prodala auto před dvěma roky prostřednictvím svého bratra Jamese jistému Sonnymu Brazilovi, ten se rozhodl auta zbavit a na aukčním portálu eBay ho nabízí za vyvolávací cenu 20 tisíc liber - asi 560 tisíc korun. Experti nepochybují, že se konečná cena vyšplhá až na 30 tisíc liber - asi 900 tisíc korun.
"Byla jsem se zeptat v aukčním domě v Dorsetu a tvrdili mi, že má teď cenu až 30 tisíc liber, ale jen kvůli původním majitelům," přiznal jednadvacetiletý Sonny.
Nový majitel vozu získá bonus navíc - manžetové knoflíčky. Zda patřily přímo Williamovi, nebo jen bratrovi Jamesovi Middletonovi, není jasné. "Těžko říct, ale prodám je i s autem, stejně jako se všemi účty a dokumentací k vozu," dodal Brazil.

William a Kate: Celý Wimbledon jim tleskal v úžasu

28. června 2011 v 20:38
William a Kate se dočkali od publika obrovských ovací.
William a Kate se dočkali od publika obrovských ovací

Vévoda s vévodkyní z Cambridge William (28) a Kate (29) si našli čas ve svém nabitém programu a v pondělí navštívili jeden ze zápasů nejprestižnějšího tenisového turnaje světa Wimbledon. Podpořit přišli svého krajana Andyho Murrayho, proti němuž nastoupil Francouz Richard Gasquet. A než výjimečná návštěva v podobě královské dvojice stačila dosednout na svá místa v královské lóži, doprovodil je hlasitý aplaus celého publika. Druhý obrovský potlesk si pak vysloužil vítězný Murray, který se probojoval do čtvrtfinále.
Vždy krásně upravená Kate, která se stává módní ikonou stejně jako její tragicky zesnulá tchyně princezna Diana, opět nezklamala. Pro tentokrát zvolila o něco sportovnější šaty, než na které jsme u ní v poslední době byli zvyklí. Bílé šaty nad kolena s volánky a na široká ramínka od návrhářky Alice Temperley působily svěžím letním dojmem. To William byl opět za naprostého elegána s tmavě modrým oblekem, světle modrou košilí a červenou kravatou.
Již v minulosti bylo zřejmé, že vévodkyně z Cambridge je velkou tenisovou fanynkou. Na Wimbledonu se objevila v minulých letech několikrát. Nedávno byl dokonce ve Wimbledonském muzeu s jejím souhlasem vystaven dopis, který v roce 2008 vlastnoručně napsala pořadateli turnaje.
Manželé William a Kate prožívali zápas svého krajana Murrayho.
Manželé William a Kate prožívali zápas svého krajana Murrayho

Podpora v podobě královského páru a plného hlediště pomohla anglickému hráči posunout se do čtvrtfinále.
Podpora v podobě královského páru a plného hlediště pomohla anglickému hráči posunout se do čtvrtfinále

Novomanželé si zápas užívali.
William a Kate si zápas užívali

William a Kate se na zápas bedlivě soustředí.
William a Kate se na zápas bedlivě soustředí

Vévodkyně Kate v uniformě předávala medaile vojákům

27. června 2011 v 14:40
Krásné Kate to mezi vojáky evidentně svědčilo.
Krásné Kate to mezi vojáky evidentně svědčilo

Vévoda a vévodkyně z Cambridge William (28) a Kate (29) mají poslední dobou plno společenských povinností. Všechny takové významné akce však mají něco společného, princezna Kate Middleton je pokaždé jejich ozdobou. Nejinak tomu bylo i během sobotního slavnostního vyznamenání členů irské gardy.
Vojákům prvního praporu irské gardy, kteří se vrátili z půlroční mise v Afghánistánu, královská dvojice předávala čestné medaile za zásluhy. A vévodkyně Kate příznačně zvolila tmavě modré šaty nad kolena, stejnobarevný vypasovaný kabátek s dvouřadým zapínáním a lodičky na vysokém podpatku. V modelu připomínajícím uniformu byla ještě více sexy než kdy jindy.
Princ William s chotí Kate navštívili kasárny Victoria Barracks ve Windsoru, aby vojákům mohli osobně poděkovat za jejich úspěšnou misi v Afghánistánu a odměnit je čestným vyznamenáním v podobě medaile. Kate zároveň strávila hodně času povídáním s vojáky o jejich zkušenostech z Blízkého východu.
Smutným momentem bylo předávání posmrtného vyznamenání rodinám tří mužů, kteří byli v akci zabiti, ale i to vévodkyně Catherine s manželem dokázali zvládnout se ctí hodnou královského páru.
Vévodkyně Kate předávala medaile za zásluhy vojákům, kteří se vrátili z půlroční mise v Afghánistánu.

Princezna strávila plno času povídáním si s vojáky.

Kate zvolila na předávání medailí tmavě modrý sexy kabátek, která vypadal jako uniforma.

Vévoda a vévodkyně z Cambridge jsou překrásný pár.

Kate s jedním z vojáků, kteří utrpěli během mise vážná zranění s trvalými následky.

Svatba prince Williama a Kate: Vydělala 27 milionů na charitu

24. června 2011 v 13:41
Britský korunní princ William se vydal na první oficiální cestu do
Svatba prince Williama a Kate: Vydělala 27 milionů na charitu
Kanady jako vévoda z Cambridge. Spolu s ním jela i
jeho choť Kate alias vévodkyně z Cambridge. A dva měsíce po svatbě jim ekonomové spravující jejich charitativní projekt oznámili, že sňatek už na darech vydělal milion liber. William a Kate totiž požádali všechny, kdo jim chtěli a chtějí věnovat svatební dar, aby přispěli do fondu libovolnou částkou. Celková suma bude použita na charitativní projekty.
Zatím se vybralo přes milion liber, tedy asi 27 milionů korun a všechny peníze budou rozděleny mezi šestadvacet různých dobročinných projektů. Do fondu Royal Wedding Charitable Gift lze přispívat stále. Peníze bude rozdělovat Nadace prince Williama a prince Harryho.
"Vévoda a vévodkyně z Cambridge jsou potěšeni, že tyto charity mohou získat výhodu z jejich výjimečného dne. Rádi by poděkovali všem, kdo peníze darovali a přispěli tak štědře do charitativního fondu, za všechnu tu vstřícnost a podporu projevenou v době kolem svatby," uvedl oficiální mluvčí páru.
 
 

Reklama