Princ William & Kate Middleton

Kate Middleton je těhotná

12. června 2012 v 17:43
http://www.odhaleno.cz/images/textiky/20120607105006_katemiddletonsatyrude.jpgJeště dlouho si veřejnost počká na oficiální prohlášení, že britský následník trůnu princ William a jeho manželka Catherine očekávají prvního potomka. Ovšem vévodkyně z Cambridge rozená jako Kate Middleton by se měla lépe oblékat, když vyráží do londýnských ulic. Ve čtvrti Chelsea ji totiž nafotili s jasným těhotenským bříškem. "Mysleli jsme si nejprve, že to dělají ty šaty při chůzi, že se tak řasí a vlní. Ale když si ji člověk prohlédne blíže, je to jasné těhotenské bříško. Bylo dost viditelné na to, aby tvořilo stín. Navíc má podle dalších svědků těhotenskou záři v tváři a zakulacuje se jí obličej," píše magazín In Touch Weekly, jenž přináší první fotku vystouplého bříška, o němž se autoři článku domnívají, že je bříškem těhotenským. Princ William je přitom prvním v britské historii, jehož manželka do roka po svatbě neoznámila, že čeká následníka trůnu.*odhaleno.cz

Dědeček prince Williama převezen do nemocnice

6. června 2012 v 12:40
Koncertem největších hudebníků Commonwealthu současnosti měly skončit oslavy tzv. Diamond Jubilee neboli diamantového výročí vlády britské královny Alžběty II. V pondělí večer v Londýně sice Paul McCartney, Annie Lennox, Elton John a další vystoupili, hráli a zpívali však jen královně, po jejímž boku chyběl její manžel vévoda z Edinburghu. Princ Philip byl totiž toho dne převezen do nemocnice. Podle oficiálních slov trpí jen mírnou infekcí močového měchýře a kvůli vysokému věku - za pět dní mu bude jednadevadesát let - byl raději hospitalizován v nemocnici Krále Eduarda VII. "Jedinou smutnou věcí na tomto večeru je, že můj otec tady nemohl být s námi, protože se naneštěstí cítí nedobře. Ale dámy a pánové, pokud budeme řvát nahlas, možná nás uslyší v nemocnici a bude mu lépe," oznámil do mikrofonu během koncertu královnin prvorozený syn princ Charles. Vyjma prvně jmenovaných na koncertu vystoupili také Kylie Minogue, Tom Jones, Cliff Richard, Robbie Williams, Shirley Bassey a Grace Jones.

Queen Elizabeth Celebrates Her Diamond Jubilee

4. června 2012 v 15:23
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Bristský princ Charles si na BBC zahrál rosničku

11. května 2012 v 17:14
http://static.guim.co.uk/sys-images/Guardian/Pix/audio/video/2012/5/10/1336662231072/Prince-Charles-reads-weat-008.jpgBritský následník trůnu princ Charles by se očividně uživil i jako moderátor předpovědi počasí. V rosničku se při návštěvě skotského studia televize BBC prý proměnil natolik přesvědčivě, že se moderátoři začali kvůli nové konkurenci obávat o práci. Princova předpověď odvysílaná dnes odpoledne na celostátním kanálu BBC News však především Skoty nepotěšila. V oblasti totiž má být i nadále vlhko, chladno a větrno. Princ před mapou s izobarami gestikuloval jako profesionál a klidným hlasem téměř bez známek nováčkovské trémy národu sděloval, že nejlepší počasí bude "pochopitelně" až na severních ostrovech daleko od hlavní britské pevniny. "Nacházíme se pod vlivem oblasti nízkého tlaku, která se posouvá na sever," vysvětloval Charles. Nad královským sídlem Castle of Mey na ostrově Caithness ovšem ze zastřené oblohy občas vykoukne přeci jen trochu sluníčka. "Ale všude očekáváme studený den s teplotami jen kolem osmi stupňů Celsia a ostrý severní vítr. Naštěstí není žádný svátek," dokončil Charles text, který mu do čtecího zařízení pouštěli pracovníci BBC.
*osobnosti.cz

Pippa Middleton si možná půjde sednout do francouzského vězení

19. dubna 2012 v 17:55
http://www.bolegaindia.com/images/gossips/pippa_middleton_arrest_france_post_1334643723.jpgJejí sestra Kate a švagr William to ale tak nenechají a bude z toho další stoletá válka! Pippa Middleton (28) by si ale možná nějaký ten pobyt v chládku zasloužila, protože by aspoň v cele mohla zpytovat svědomí a možná by si uvědomila, že její dosavadní život je životem člověka, který parazituje na slávě někoho jiného. Ale přestaňme moralizovat a pojďme k jádru věci: Majitelka proslulého zadku totiž trávila dovolenou s kamarády ve Francii a pochopitelně je tam otravovali paparazzi. A tak jeden z jejích kamarádů "z legrace" namířil na fotografa pistoli. A bylo vymalováno, i když nevystřelil! Francouzské zákony jsou však v tomto přísné, a tak Pippa a další příslušníci zlaté mládeže si možná půjdou sednout do basy! Podle francouzského práva totiž platí, že vyhrožovat někomu zbraní je zločin! A tak i kdyby se zjistilo, že to nebyla zbraň opravdová, ale jen atrapa, stejně všem hrozí zatčení a vzetí do vazby. A slavná prdelka bude úpět na lavici obžalovaných justice!
*showbiz.cz

Z prince Harryho chtějí udělat ruského cara

19. dubna 2012 v 17:17
Tohle není vtip! Z prince Harryho chtějí udělat ruského cara!
Ruský oligarcha Boris Berezovskij podpořil hlas monarchistů, kteří chtějí mít z Ruské federace království. Brzy tomu bude sto let, co byl s trůnu násilím sesazen car Mikuláš II. během bolševické revoluce. A dnes se ozývají některé vlivné postavy - třeba exdiplomat Alexander Baunov - s tím, že by mohla být monarchie obnovena. Berezovskij přitom míní, že na trůn by měl usednout princ Harry, jenž má ruské předky. "Návrat monarchy na trůn obnoví přerušené vlákno času a stane se symbolem ruského vzkříšení. Princ Harry, nejmladší syn prince Charlese a princezny Diany, jeden z nejsvětlejších symbolů moderního civilizovaného světa, je nejlepším možným kandidátem. Má víc ruské krve než poslední ruský vládce Mikuláš II., jeho prapraprababičkou je řecká královna Olga Konstantinovna Romanovová," píše Berezovskij na Facebooku. Podle jeho názoru by se musel Harry naučit pouze dějiny Ruska a plynně používat národní jazyk, pak může usednout na trůn. Jeho nápad se nelíbí Romanovcům, kteří seděli na ruském trůnu od roku 1613 do roku 1917. "Je těžké představit si, že Berezovskij sympatizuje s monarchií a britskou královskou rodinou," uvedl v oficiálním prohlášení Alexander Zakatov, šéf kanceláře Romanovců. "Je jasné, že všechny tyto nápady směřují ke krachu. Pokud se někdo rozhodne provést tento experiment, nepovede to k ničemu dobrému. V Rusku není buď žádná monarchie, nebo legitimní monarchie. Vzít prostě nějakého prince, i když toho nejlepšího, a dosadit ho na trůn vytvořený oligarchy, povede prostě jen k nové občanské válce v zemi. Pokud bude monarchie v Rusku obnovena, musí být obnovena vůlí lidu a pouze legitimní hlava ruského imperiálního domu může dosednout na trůn," dodal Zakatov. Dotyčnou hlavou je velkokněžka Maria Vladimirovna Romanovová žijící ve Španělsku. Bývalý diplomat Alexander Baunov už loni prohlásil, že by ideálním ruským vladařem byl princ Harry. "Jeho prapraprababičkou byla velkokněžka Ruska Olga Konstantinovna Romanovová. Navíc král Jiří V. byl bratrancem cara Mikuláše II., takže britští princové jsou jeho vzdálenými synovci." Z internetového průzkumu prý vyplývá, že konstituční monarchii chce zpět 39 procent, demokratickou republiku 24 procent a komunistický stát dvanáct procent Rusů.
*odhaleno.cz

Princ William slaví 30. narozeniny

10. dubna 2012 v 17:39
Princ William slaví 30. narozeniny. Víme, co dostane od své Kate
Kate Middleton se stala dokonalou členkou britské královské rodiny. Jako vévodkyně z Cambridge se rozhodla pro velmi konzervativní dar k třicátým narozeninám svého muže - prince Williama, budoucího krále. Nechala mi vymalovat svůj vlastní portrét u oficiálního britského autora Nickyho Philippse, jenž zhotovuje také podobizny samotné Alžběty II. Obraz stál pětadvacet tisíc liber - asi 750 tisíc korun. Kate docházela na sezení s výtvarníkem v době, kdy William sloužil v armádě na Falklandských ostrovech. "Většina párů by si asi nemyslela, že obraz milovaného je skvělým dárkem, ale je to velká věc. Je to první portrét Kate, pro něhož sama pózovala, což je pro královskou rodinu velká událost," píše The Sun. Podle zdrojů z Buckinghamského paláce platil výmalbu Williamův otec princ Charles, dalších soukromých a intimních dárků má Kate ale celou řadu. O nich se ovšem veřejnost zřejmě nikdy nedozví. Princ William oslaví třicetiny v sobotu 21. dubna.

Kate Middleton bere lekce chování

13. března 2012 v 16:33
http://www.usmagazine.com/uploads/assets/articles/50361-kate-middleton-proves-nude-nails-are-still-chic/1331561192_kate-middleton-1800.jpgKate Middleton alias vévodkyně z Cambridge je na několik týdnů slaměnou vdovou. Její manžel britský korunní princ William pobývá na Falklandách, ona zatím pilně trénuje šlechtickou etiketu. Lekce chování jí přitom dává samotná královna Alžběta II. Ta prý plebejku Kate má v oblibě a hodlá z ní vychovat prvotřídní šlechtičnu. Není divu, Kate jednou stane po boku svého manžela jako královna manželka a dá Británii zřejmě jednoho z příštích následníků trůnu. "Královna si vytvořila velkou náklonnost ke Kate a chce, aby měla pocit, že má v rodině oporu. Ví dobře, jak velkým soustem budou pro Kate oficiální povinnosti a nabídla jí, že se budou pravidelně scházet a ona ji na tyto povinnosti připraví," píše Mail On Sunday. Kate se navíc bude v březnu učit přímo "v terénu". Královna ji chce vzít s sebou na dvě setkání s veřejností.

Kate Middleton je v 6. týdnu těhotenství! Konečně, jásá princ William

19. listopadu 2011 v 19:19
Britským bulvárem kolují neoficiální zprávy o tom, že se princi Williamovi a jeho manželce Catherine podařilo konečně počít prvního potomka. Kate Middleton by měla být teprve v šestém týdnu těhotenství, takže na oficiální potvrzení si budou muset poddaní Její Výsosti Alžběty II. ještě pár týdnů počkat. Královna by se pravnoučete a následníka trůnu měla dočkat na začátku července.
Za předpokladu, že je Kate skutečně v šestém týdnu těhotenství. "Od svatby bylo jasné, že prioritou číslo jedna pro Williama a Kate bude zplození potomka a následníka trůnu," uvádí expert na britskou královskou rodinu.
A tlak kvůli těhotenství je na manželky následníků trůnu vyvíjen skutečně nemalý. Do půl roku po svatbě totiž otěhotněly všechny manželky budoucích králů. Sám William se narodil necelých jedenáct měsíců po svatbě svých rodičů - prince Charlese a Diany Spencer.
Prvorozený potomek Williama a Kate bude jednou následníkem či následnicí britského trůnu bez ohledu na pohlaví. Dosud se stávaly dcery královnami jen tehdy, neměl-li panovník žádného syna. Králem se tak stávali přednostně synové, byť nebyli prvorození. To už neplatí. Celý Commonwealth Spojeného království schválil změnu stovky let starého zákona a trůn připadne prvnímu Williamovu potomkovi, byť by to byla žena.

Kate Middleton je nejstylovější ženou Británie

4. listopadu 2011 v 15:27
Vychrtlá Kate Middleton je nejstylovější ženou Británie. Podívejte!
Vévodkyně z Cambridge bude jednou první dámou Spojeného království jako jeho královna, už teď je ale první dámou všech britských žen majících styl. Byla zvolena magazínem Harper's Bazaar jako jednička stylových žen pro rok 2011.
"Byly to svatební šaty Alexander McQueen, které nám daly letošní, ne-li přímo tohoto století nejstylovější a nejlépe oblékanou ženu," uvedla k vítězství manželky prince Williama šéfredaktorka časopisu Lucy Yeomans.

Nejlépe oblékané a nejstylovější ženy pro rok 2011 podle Harper's Bazaar:
1. Vévodkyně z Cambridge (Kate Middleton)
2. Florence Welch
3. Andrea Riseborough
4. Kate Moss
5. Tilda Swinton
6. Keira Knightley
7. Stella McCartney
8. Phoebe Phil
9. Alexa Chung
10. Livia Firth
11. Natalie Massenet
12. Natalia Vodian
13. Samantha Cameron
14. Emma Watson
15. Yasmin Le Bon
16. Thandie Newton
17. Charlotte Dellal
18. Kristin Scott Thomas
19. Josephine De La Baume
20. Cara Delevinge
 
 

Reklama