Princ William & Kate Middleton

Porod těhotné Kate Middleton: Bude stát 7,3 miliardy

20. června 2013 v 9:56
Experti na významné události týkající se britské královské rodiny odhadli, že zemi bude stát příchod prvorozeného potomka prince Williama 243 milionů liber. Budoucího následníka trůnu má vévodkyně Catherine z Cambridge porodit příští měsíc. A oslavy, upomínkové předměty a bezpečnostní opatření mají stát v přepočtu kolem 7,3 miliardy korun. Spojené království přitom zažívá dekádu velmi významných událostí a oslav. Předloni to byla svatba prince Williama s Kate Middleton, loni pak diamantové výročí vlády Alžběty II., letos narození v pořadí třetího (po princích Charlesovi a Williamovi) následníka trůnu. Podle všeho lidé utratí kvůli oslavám obrovské peníze za šampaňské, grilované maso a také za upomínkové předměty. K těm tradičním patří talířky, hrníčky a vlaječky. Buckinghamský palác oznámil, že jeho oficiální obchod vydá rovněž sérii upomínkových předmětů a pamětihodností, které mají uctít narození královnina pravnoučete, jež jednou usedne na britský trůn. Podle neověřených zpráv se vévodům z Cambridge narodí chlapec.
*http://www.odhaleno.cz

Princ Harry potvrdil: Williamovi a Kate se narodí syn

17. května 2013 v 0:49
Před několika dny byla vévodkyně Catherine z Cambridge nakupovat kočárek pro miminko, které čeká s britským korunním princem Williamem. A protože zvolila modrou barvu potahu, je jasné, že prvorozený potomek a první vnuk prince Charlese bude mužského pohlaví. Ačkoli z královské rodiny to nikdo nechce oficiálně komentovat, Harry se prořekl a potvrdil, že jeho starší bratr bude mít chlapce. "Harry říká všem, že William a Kate budou mít kluka, a jak je nadšený, že bude mít malého synovce. Také prohlásil, že je z toho nadšená celá rodina. Kate chtěla syna vždy… Blízcí přátelé a rodina vědí, že to bude chlapec," cituje list Sunday People zdroj blízký mladým členům britské královské rodiny. Pohlaví dítěte však Kate a William oficiálně neoznámí dříve, než se dítě narodí. Pak vydají prohlášení k veřejnosti, v němž vyzradí jméno budoucího následníka či budoucí následnice britského trůnu.
*http://www.odhaleno.cz

William, Kate a Harry navštívili studio Harryho Pottera

30. dubna 2013 v 18:19
Královské trio v rámci charitativní akce vyrazilo do studia, ve kterém se natáčely filmy o Harry Potterovi. Princ William (30), princ Harry (28) a vévodkyně Kate (31) přijeli v doprovodu cca 500 dětí a dospělých z různých charitativních organizací, které podporují. Dostali lekci v používání kouzelných hůlek a kromě Velké síně školy v Bradavicích si prohlédli i kostýmy, rekvizity a modely z potterovské série. Williama velmi zaujaly také rekvizity z Nolanovy trilogie Batman začíná, Temný rytíř a Temný rytíř povstal. "Jsem velmi šťastný muž", prohlásil poté, co prozkoumal Batmobil a posadil se na motocykl Batpod. "Mám-li být upřímný, jsem v sedmém nebi už jen z toho, že jsem viděl skutečný Batmobil a Batpod… nemáte do těch vozů čistě náhodou i dětské sedačky?" zažertoval nastávající otec. "Na druhou stranu, Harry je nadšením bez sebe, že viděl skutečnou živou mluvící sovu. Zatím jsem mu ještě neřekl, že Harry Potter je fiktivní, tak se prosím nikdo nepodřekněte," dodal princ. Filmová studia Leavesden, jejichž vlastníkem je společnost Warner Bros, patří k největším v Evropě. Mimo jiné se v nich natáčel také Sherlock Holmes nebo snímek All You Need is Kill s Tomem Cruisem. Před rokem zde byla otevřena výstava "Warner Bros. Studio Tour London - The Making of Harry Potter".
*http://magazin.osobnosti.cz

Tajemství prozrazeno: William a Kate čekají syna

30. dubna 2013 v 16:17
Vévodkyně z Cambridge oznámila, že s manželem princem Williamem už byla na nákupu kočárku. Svému prvorozenému potomkovi vybrali modrou barvu. Tím ale také naznačili, že po Williamovi bude jako prvorozený potomek následníkem trůnu jeho syn. Podle znalců britské královské rodiny se londýnští monarchové řídí dost konzervativně a dcerám pořizují kočárky růžové, zatímco chlapcům bledě modré. Vévodkyně Catherine tak zřejmě vyzradila, jakého pohlaví je plod, který už šest měsíců nosí pod srdcem. William s manželkou zvolili značku Bugaboo, kterou si oblíbila třeba také herečka Sienna Miller. Pořizovací cena vyjde zhruba na třicet tisíc korun. Kate by podle listu Daily Mail raději měla syna, zatímco William touží spíš po dceři. Mezi favorizovaná jména patří Alexandra, Elizabeth a George.
*www.odhaleno.cz

Kate Middleton stráví Vánoce se svou rodinou

25. prosince 2012 v 15:22
Oficiální mluvčí prince Williama potvrdil, že britský následník trůnu a jeho manželka vévodkyně Catherine známá za svobodna jako Kate Middleton nebudou Vánoce trávit s královnou Alžbětou II. v Sandringhamu. Panovnice po mnoha desetiletích porušila tradici a umožnila členům britské královské rodiny trávit vánoční svátky mimo její přítomnost v Norfolku. Kate a William odcestují do Bucklebury k rodině Middletonových a oslaví tam Vánoce v soukromí a nešlechtickým způsobem. Královna Alžběta II. podlehla naléhání svého vnuka, jenž sám jednou usedne na trůn. Ten se netají tím, že má s rodiči své manželky výborné vztahy a nechce je ze svého života vytláčet, ačkoli nemají mezi předky nikoho urozeného. Princ ale bude muset s vévodkyní zavítat do Sandringhamu alespoň některý z vánočních svátků. Štědrý den a ráno na Boží hod, kdy si většina Britů předává dárky, budou u Middletonových. Ačkoli si naprostá většina Britů předává dárky podle tradice na Boží hod ráno, britská královská rodina se hlásí k tradici germánské (do první světové války byli německým šlechtickým rodem) a královna si s příbuznými předává dárky už na Štědrý večer 24. prosince jako většina Němců nebo Čechů.
*http://www.odhaleno.cz

Těhotná Kate: Po 3 dnech opustila nemocnici

9. prosince 2012 v 17:18
Těhotná Kate Middleton, vévodkyně z Cambridge, byla dnes v dopoledních hodinách propuštěna do domácího ošetření. Nastávající maminka, o kterou se obávala celá Anglie, chtěla všem dokázat, jak dobře se cítí a se svými příznivci i novináři se chtěla setkat tváří v tvář, aby všem poděkovala za podporu. Novinářům Catherine ochotně sdělila: "Už se cítím mnohem lépe, všem mockrát děkuji." Mluvčí ze St. Jame's Palace potvrdil, že mladí manželé čekají prvorozeného potomka, těhotenství je ale ve velmi rané fázi a nebudou o něm poskytovat žádné další informace. "Její královské výsosti vévoda a vévodkyně z Cambridgte jsou velmi potěšeni, že mohou oznámit, že vévodkyně z Cambridge očekává dítě. Královna, vévoda z Edinburghu, princ z Walesu, vévodkyně z Cornwallu a princ Harry a všichni členové rodin jsou ze zprávy nadšení," uvedl mluvčí Buckinghamského paláce v pondělí 3. prosince.
*http://www.odhaleno.cz

Princ William potvrdil, že čeká s manželkou Kate dítě

3. prosince 2012 v 18:05
Britský princ William a jeho manželka Kate se stanou rodiči. Královský palác potvrdil, že vévodkyně z Cambridge je těhotná. V pondělí ji přijali do londýnské nemocnice s ranními nevolnostmi. Mladý královský pár se konečně dočkal. Více než rok a půl od svatby se podařilo manželce prince Williama Kate otěhotnět. "Jejich královské výsosti, vévoda a vévodkyně z Cambridge, s potěšením oznamují, že vévodkyně z Cambridge čeká dítě," uvedla podle agentury Reuters v prohlášení princova kancelář. Kate už byla na vyšetření v londýnské Nemocnici krále Edwarda VII. Podle královského úřadu totiž trpí akutní ranní nevolnosti. Vzhledem k tomu, že těhotenství je ve velmi rané fázi, očekává se, že Kate zůstane v nemocnici několik dní. Královna Alžběta II., její manžel, Williamův bratr Harry a další členové královské rodiny prý mají nesmírnou radost. Ke gratulantům se připojil také britský premiér David Cameron. "Jsem potěšen zprávou, že vévoda a vévodkyně z Cambridge čekají dítě," napsal na Twitteru. Princ William už při zásnubách prohlásil, že chtějí založit rodinu, ale Catherine veřejně promluvila o svých rodičovských plánech vůbec poprvé loni v létě. Už před svatbou se spekulovalo, že je nevěsta těhotná, pak se dokonce objevily informace, že manželka britského prince je neplodná. Královský palác to však dementoval.
*http://revue.idnes.cz

Kate Middleton je těhotná

3. prosince 2012 v 17:41
Na twitteru je v trendech Prince William and Kate, pokud na to kliknete, ukážou se vám zprávy o tom, že Kate je těhotná =)

Účes princezny Diany je nejikoničtějším posledního půlstoletí

18. října 2012 v 17:48
Nejikoničtější účes moderní historie měla na hlavě princezna Diana. Její polodlouhý střih, v němž se poprvé objevila jako partnerka britského korunního prince Charlese, porazil i samotnou Marge Simpsonovou. Modrý vysoký drdol matky rodu Simpsonových ze stejnojmenného seriálu je druhým nejikoničtějším účesem posledních padesáti let. A je dokonce slavnější než Elvisova patka načesaná nahoru a dozadu. Za Elvisem skončila Jennifer Aniston s rovnými dlouhými vlasy, v nichž se proslavila jako Rachel v seriálu Přátelé. "Byla jsem překvapena, že se Marge Simpsonová dostala tak vysoko," tvrdila listu Daily Star Francesca Daviesová ze společnosti Fabriah prodávající kadeřnické potřeby, v jejíž režii žebříček nejikoničtějších účesů vznikl.
*odhaleno.cz

Kate Middleton: si sama navrhuje šaty

12. října 2012 v 18:08
Vévodkyně z Cambridge rozená jako Kate Middleton si navrhuje některé šaty sama. Kupříkladu při cestě po jižním Pacifiku a Oceánii ji mohli vidět ve žlutých šatech, které vzešly z jejího vlastního návrhu. Catherine, manželka prince Williama, osobně konzultovala střihy s krejčími Alžběty II., kteří pak ušili budoucí anglické královně úbor na míru. "Tyto šaty byly navrženy přímo Kate. Má ráda pár výjimečných kousků v šatníku, které může označit za vlastní nápady, tak požádala královniny krejčí, aby jí s tím pomohli. Pracovali na tom společně, ona navrhla barvu, látku a střih, oni udělali veškerou práci," píše britský magazín Grazia. Styl oblékání vévodkyně z Cambridge se líbí také módním expertům magazínu Vanity Fair. "Bývalá Kate Middleton je pečlivě upravená, spořádaná a nesnesitelně okouzlující díky celoročnímu opálení, zdravému stravování…a rozhodně kvůli neanglickému úsměvu. Pro velké události pak Kate oblékají do nejlepších britských návrhářů, kteří přísluší budoucí královně Anglie, včetně Alexandera McQueena, Christophera Kaneho, Burberry a outdoorového krále Barbour," napsal jednou prestižní módní časopis.
*odhaleno.cz

 
 

Reklama