Michael Jackson

Jacksonův „doktor smrt“ jde na konci října z vězení domů

6. srpna 2013 v 17:56
Zatímco Češi budou slavit Den vzniku samostatného Československa, ona se musí smířit s tím, že toho dne americké soudy osvobodí doktora Conrada Murraye, jenž byl odsouzen za zabití jejího syna. Za dobré chování totiž lékaře z přeplněné věznice propustí už do tří měsíců. Za mřížemi si tak odkroutí méně než polovinu ze čtyřletého trestu. Murray byl uznán vinným ze zanedbání lékařské péče, když Jacksonovi do žíly injekčně podal fatální dávku anestetického léku Propofolu. Po injekci popový král v červnu 2009 zemřel. V těle měl nejen Propofol, ale další smrtelnou kombinaci různých tišících a tlumících léků. "Je to modelový vězeň a úřady mu garantovali předčasné propuštění kvůli dobrému chování a faktu, že vězeňský systém v Kalifornii je přeplněný," uvedl zdroj z věznice. "Není to vůbec spravedlivé, nikdy nebudu moci vidět znova svého syna, zatímco jeho matka ho vidět může," zlobila se Katherine Jackson poté, co se o předčasném propuštění lékaře dozvěděla.
*http://www.odhaleno.cz

Dcera Michaela Jacksona se pokusila spáchat sebevraždu

20. června 2013 v 11:09
Dcera Michaela Jacksona se pokusila spáchat sebevraždu. Paris Jackson (15) musela rychlá záchranná služba převézt do nemocnice ve dvě hodiny ráno. Podle zatím neověřených zpráv volající na číslo 911 (krizová linka) tvrdil, že se předávkovala a má několik řezných ran na zápěstí. Parisina matka Debbie Rowe, s níž se v posledních měsících teenagerka snaží sblížit, později potvrdila, že šlo o pokus o sebevraždu. "Být citlivou patnáctiletou dívkou je složité bez ohledu na to, kým jste. A je to zvlášť těžké, když přijdete o osobu vám nejbližší. Paris je fyzicky v pořádku a lékaři ji náležitě ošetřují. Prosím respektujte její soukromí a soukromí její rodiny," dodal právník Katherine Jackson, matky Michaela a babičky Paris Jacksonových.
*http://www.odhaleno.cz

Muž tvrdí: Měl jsem několik let poměr s Michaelem Jacksonem

20. června 2013 v 10:41
Milenec slavného pianisty Liberaceho tvrdí, že měl šest či sedm let milostný poměr s Michaelem Jacksonem. Stejně jako Liberace za svého života, také popový král prý svou homosexualitu skrýval a popíral. Scott Thorson tvrdí, že byl milencem nejen Liberacemu, ale také zpěvákovi, jenž zemřel před třemi roky na předávkování tišícími léky. "Liberace mě představil Michaelovi na konci sedmdesátých let. Bylo to v čase, kdy vydal Thriller a Michael a já jsme se stali milenci. Náš vztah trval šest či sedm let. Michael byl velmi štědrý. Choval se ke mně pěkně," svěřil čtyřiapadesátiletý Thorson britskému deníku The Sun. Jackson stejně jako Liberace propadl podle něj plastickým operacím. "Liberace a já jsme šli na plastickou operaci ve stejný čas, jako Michael podstoupil zákrok na nose, protože si myslel, že není dost atraktivní. Všichni tři jsme se hojili společně v domě u Liberaceho v Palm Springs," dodal Thorson. Vztah mezi pianistou a Scottem Thorsonem líčí nový film Pod svícnem. Hlavní role v něm ztvárnili Michael Douglas (Liberace) a Matt Damon (milenec).
*http://www.odhaleno.cz

Paris Jackson navázala kontakt se svou biologickou matkou Debbie

30. dubna 2013 v 17:50
Dcera Michaela Jacksona se začala velmi intenzivně scházet se svou matkou, která ji kdysi svěřila do výhradní péče jejího otce. Dlouhé roky byla bývalá žena krále popu Michaela Jacksona a matka dvou jeho dětí Debbie Rowe mimo mediální svět. Bývala zdravotní sestra byla za Jacksona provdaná v letech 1996-1999 a po rozvodu připadla výhradní péče o šestnáctiletého Michaela Josepha "Prince" Jr. a o rok mladší Paris-Michael Katherine do opatrovnictví otce. Čtyřiapadesátiletá Debbie získala po rozvodu 8 miliónů dolarů jako vyrovnání a kromě občasných návštěv se svými dětmi se s rodinou nestýkala. Usadila se v Palmdale v Kalifornii, kde chová koně a střeží si své soukromí. Nyní, když se rodina Jacksonových soudí s promotérskou firmou AEG Live o 40 miliard dolarů se biologická matka najednou objevila. Přitom zdroj z okolí rodiny řekl, že ji v blízkosti dcery skoro nikdy neviděli. Ale v poslední době spolu matka s dcerou tráví mnohem více času. Debbie byla navštívit školní představení Paris a ta zase přijela na její ranč v Palmdale. "Paris zažila spoustu úzkosti a pocitu, že je nemilovaná. Tak asi před třemi měsíci kontaktovala svou matku a navázala vztah. Debbie to ráda přijala a chtějí na tom společně pracovat," řekl zdroj. Debbie Rowe je matka dvou Jacksonových dětí, ale nejmladšího Prince Michaela II. měl Jackson s neznámou rodičkou, která ho porodila v roce 2002. "Paris je právě teď spokojená s tím, jak to je," říká zdroj o jejím vztahu s matkou. I přes spekulace o Debbiině ziskuchtivosti, se mohlo stát pouze to, že přetrhlé rodinné pouto chce být zase pohromadě.
*http://magazin.osobnosti.cz

Sestra Jacksona tvrdí: Michaelův duch straší v mém domě

30. dubna 2013 v 16:14
Zpěvačka La Toya Jackson (56) je přesvědčena, že duch jejího tragicky zesnuvšího bratra Michaela navštěvuje její dům. Mrtvý popový král se vrací z říše duchů a straší v jejím domě a podivné zvuky slyšela ona i její bodyguard. "Můj bodyguard tvrdil, že tam slyší někoho stepovat. Michael stepoval každou neděli a to celé dvě hodiny v kuse. Když mi to poprvé řekl, hned jsem vyhrkla, že si snad dělá legraci. Okamžitě jsem chtěla vědět víc o tom, proč je slyšet stepování v celém domě. Vyšplhali jsme nahoru a nikdo tam nebyl, ale někdo tam stepoval. V jeho pokoji pak vrčel pes… ten pes přitom nemohl vůbec tušit, že je to Michaelův pokoj, ani ochranka to netušila, je to podivné," tvrdila La Toya v rozhovoru pro televizní pořad Good Day New York. Americká zpěvačka je přesvědčena, že často cítí bratrovu přítomnost. Je schopná ho vnímat, ale zatím se jí nezhmotnil tak, aby ho i viděla. "Je to nejšílenější pocit. Prostě cítíte něco hustého kolem vás, nebo za vámi, prostě se divíte a cítíte to… nevidíte nic, ale cítíte jeho přítomnost. Je to moc zajímavé, je to tam, rozhodně je to tam," dodala.
*http://www.odhaleno.cz

Šok pro fanoušky Michaela Jacksona: Byl závislý na heroinu!

13. dubna 2013 v 13:47
V USA připravují nový soudní proces týkající se smrti Michaela Jacksona (†50). Vyvolala ho jeho matka Katherine Jackson proti společnosti AEG Live a do stání byla povolána celá řada celebrit. Před zahájením procesu se odkrývají nové informace o zesnulém popovém králi. Teď kupříkladu vyšlo najevo, že měl pod kůží implantát uvolňující do jeho těla drogu naloxon. Toto léčivo se podává závislým na heroinu při odvykací kúře. Naloxon má blokovat v mozku centra vyvolávající potěšení a rozkoš po požití opiátů. A právě u osob závislých na opiátech pomáhá mozku zapomenout na příjemné pocity po požití drogy. Podle britského listu The Sun byla droga naloxon doložena soudní pitvou v těle Michaela Jacksona. Lékař David Fournier však teprve nedávno potvrdil, že lék pocházel z trvalého implantátu ve zpěvákově podkoží. "Fournier tvrdí, že ho Jackson podvedl a neřekl mu o tom, že měl implantát už před operací, se kterou mu Fournier pomáhal," píše The Sun. Právě svědectví lékaře Fourniera má být jedním ze zásadních v procesu, v němž Katherine Jackson hodlá vysoudit na společnosti AEG Live čtyřicet milionů dolarů.
*http://www.odhaleno.cz

Paris Jackson Cheers For Her High School

13. března 2013 v 17:40
image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Prince Michael Jackson bude hrát v Beverly Hills 90210

4. března 2013 v 20:51
Prince Michael Jackson si splní herecký sen. Šestnáctiletý syn popového krále dostal svou první hereckou roli, objeví se v posledním díle páté sezóny seriálu 90210. Bude představovat raněného Coopera, s nímž se sblíží Erin Silver (Jessica Stroup). Nejstarší z potomků Michaela Jacksona přitom získal už druhou práci v showbyznysu. V polovině února ho jako externího redaktora přijal Entertainment Tonight. "Já hodlám dospět jako producent, režisér, scenárista a herec. V takovém prostředí jsem vyrůstal, takže nová práce redaktora je trochu jiná, když jste tím, kdo někoho zpovídá a není zpovídaný," uvedl Prince Michael ke své nové funkci v Entertainment Tonight.

*http://www.odhaleno.cz

Cirque du Soleil přiveze do Česka show inspirovanou dílem Michaela Jacksona

8. ledna 2013 v 17:44
Neopakovatelná a elektrizující produkce, která využívá kreativity Cirque Du Soleil, nabídne fanouškům po celém světě jedinečný pohled do duše, vášně a srdce uměleckého génia, který navždy změnil globální pop kulturu. V show, ke kterému napsal scénář Jamie King, jenž je zároveň režisérem, se představí šedesát čtyři tanečníků, hudebníků a akrobatů z celého světa. Stane se tak už 8. a 9. února 2013 v pražské O2 areně. Show "The Immortal World Tour" se odehrává v říši fantazie, kde objevíme Michaelovu inspiraci a nevysychající zdroj jeho tvorby. Tajemné komnaty Michaelova vnitřního světa jsou odemčené - poznáme jeho lásku k hudbě a tanci, pohádkám a kouzlům a křehké kráse přírody. Mezi nejsilnější stránky "The Immortal World Tour" patří především inspirující hudba a texty Michaela Jacksona, které ožívají s mimořádnou silou a intenzitou a které jsou zároveň hybnou silou show. Prostřednictvím nezapomenutelných vystoupení show "Michael Jackson: The Immortal World Tour" podtrhuje Michaelovo globální poselství lásky, míru a jednoty. Vstupenky v cenovém rozpětí 1 490 - 2 390 Kč jsou k dispozici v předprodejích sazkaticket.cz a ticketportal.cz.
*http://musicserver.cz

Jacksonův "Thriller" oslavil třicetiny

2. prosince 2012 v 14:49
V těchto dnech je tomu třicet let, co vyšlo nejprodávanější album v dějinách populární hudby - "Thriller". V pořadí šesté studiové album definitivně katapultovalo Michaela Jacksona na trůn Krále popu a nesmazatelně ho zapsalo do dějin. Šesté studiové album na trh vypustilo vydavatelství Epic Records přesně 30. listopadu 1982. Bylo velmi očekávané, protože jeho předchůdce, deska "Off The Wall", byla též velmi komerčně úspěšná, a proto se produkce nebála pořádně zainvestovat a zaplatila za album tři čtvrtě milionu amerických dolarů. A že se to mnohonásobně vyplatilo, bylo jasné už záhy. V roce 1984 dokonce Jackson vstoupil díky tomuto počinu do Guinessovy knihy rekordů. Dodnes nepřekonatelnou nahrávku těžko někdo v prodejnosti v blízké době vinou klesajícího prodeje alb překoná. Odhady totiž hovoří o tom, že se po celém světě prodalo něco mezi pětašedesáti až sto deseti miliony kusů. Producentem desky byl Quincy Jones a mezi devítkou skladeb se objevily hned čtyři, které napsal sám zpěvák. V rádiích posléze bodovalo hned osm (!!!) skladeb. Speciální tato deska byla i svým obrazovým ztvárněním. Umělec totiž k několika singlům natočil velmi nákladné videoklipy, které jsou dodnes obdivovány. Album také získalo pro Michaela Jacksona hned osm gramofonků Grammy, což se poté podařilo už pouze Carlosi Santanovi za jeho "Supernatural". Podle magazínu Rolling Stone je "Thriller" dvacátým nejlepším albem v historii. My jsme se mu před několika lety věnovali v retromakrorecenzi. Michael Jackson, jak známo, už bohužel není mezi námi, zemřel v červnu roku 2009 na selhání srdce.
*http://musicserver.cz
 
 

Reklama