Michael Jackson

Whitney Houston se chtěla vdát za Michaela Jacksona, tvrdí jejich přítel

22. února 2012 v 18:24
http://lisawallerrogers.files.wordpress.com/2012/02/michael-whitney.jpgWhitney Houston (†48) a Michael Jackson (†50) prý jednou uvažovali o manželství a dokonce se spolu líbali. Tvrdí to jejich společný přítel David Gest, podle něhož byli tragicky zesnulí zpěváci do sebe velmi zamilovaní. A kdyby se prý oba tehdy přeci jen vzali, možná by podle Gesta ještě žili. "Ona opravdu milovala Michaela a on zase zbožňoval ji. Michael mi jednou řekl, že se dokonce vášnivě líbali, a ona mi řekla, že do něj jednou byla velmi zamilovaná. Myslím, že si ho chtěla opravdu vzít, ale, ačkoli měl na ni zálusk, byl velmi plachý," cituje Gesta The Sun. S Whitney prý sám loni zakoušel nepříjemné zážitky. "Když jsem ji potkal naposledy, bylo to na jejím koncertě v Kodani a byl to ten nejsmutnější výkon, který jsem ji kdy viděl podat. Úplně jsem brečel, jak nedokáže udržet tóny. Po čtyřech písních jsem odešel, musel se vybrečet, pak jsem se vrátil. Mé srdce krvácelo za ni," tvrdí Gest. Po koncertu se mu prý Whitney svěřila s tím, že nesmírně lituje drogové závislosti.

Jacksonův Thriller je nejlepším klipem všech dob

9. ledna 2012 v 17:58
http://stupidcelebrities.net/wp-content/old_pictures/ola-ray-thriller.jpgNejlepším hudebním videoklipem všech dob byl zvolen Thriller zpěváka Michaela Jacksona, který je i po téměř třiceti letech nadčasový. V době svého vzniku byl naprostým zjevem připomínajícím spíš krátký film s úžasnými triky. Jackson se v něm proměňuje ve vlkodlaka i zombie.
Tragicky zesnulý zpěvák jen velmi těsně porazil videoklip k písni Telephone zpěvačky Lady GaGy. Thriller natočil v roce 1983 režisér John Landis, autor filmu Americký vlkodlak v Londýně. Klip má čtrnáct minut a byl nejdražším ve své době - tehdy stál půl milionu dolarů.


Deset nejlepších videoklipů všech dob podle čtenářů magazínu Music Radar:
1. Michael Jackson - Thriller
2. Lady Gaga featuring Beyonce - Telephone
3. Queen - Bohemian Rhapsody
4. Johnny Cash - Hurt
5. Peter Gabriel - Sledgehammer
6. Aphex Twin - Windowlicker
7. The Prodigy - Smack My Bitch Up
8. Beastie Boys - Sabotage
9. Foo Fighters - Everlong
10. Nirvana - Heart Shaped Box

Dcera Michaela Jacksona získala první filmovou roli

12. prosince 2011 v 18:10
Dcera Jacksona získala první filmovou roli, Co by na to řekl táta?
Sirotci po Michaelu Jacksonovi chtějí být slavní jako jejich táta. A první z trojice potomků popového krále, která se prosadí ve filmu, je Paris (13), jež získala hlavní roli ve filmu Lundon's Bridge and the Three Keys, což je fantaskní film prolínající reálný svět s animovaným. Paris bude hrát hrdinku. Babička Katherine, jež po smrti svého syna přijala děti do péče, chtěla počkat do osmnáctých narozenin, než vnoučatům dovolí vstoupit do světa showbyznysu, který z jejich otce sice učinil jednu z nejslavnějších osobností moderní hudební historie, zároveň ho ale ničil a dovedl až k nechtěné sebevraždě. Katherine Jackson (81) se ale nechala Paris obměkčit prý kvůli poselství snímku. "Její postava cítí silnou lásku k otci, o to v tom filmu především jde," píše The Sun. Michael Jackson začal vystupovat profesionálně se svými sourozenci ve skupině The Jackson 5, když mu bylo osm let.

*odhaleno.cz

Lékař Conrad Murray se odvolá: Krále popu prý nezabil

4. prosince 2011 v 17:19
Lékař Michaela Jacksona odsouzený ke čtyřem letům vězení za neúmyslné zabití, se proti rozsudku odvolá! Conrad Murray podle zahraničních médií již podnikl první právní kroky v pátek u soudu v Los Angeles.
Conrad Murray byl toto úterý po mnohaměsíčním procesu odsouzen ke čtyřem letům vězení za neúmyslné zabití amerického zpěváka. Podle místních zákonů má velkou šanci, že mu bude trest snížen na polovinu, ale šílený lékař si "nízkého trestu neváží" a rozhodl se, že se odvolá. Novináři nyní jen spekulují, na čem chce Conrad Murray své odvolání založit, když důkazy jasně svědčily proti němu. Podle médií si už prý vyžádal všechny záznamy výpovědí z procesu a pracuje na očištění svého jména. Conrad Murray, jehož soudce označil za hanbu lékařské profese, podával králi popu nebezpečné anestetikum propofol jako uspávací prostředek.

Lékař Michaela Jacksona dostal čtyři roky za neúmyslné zabití

30. listopadu 2011 v 17:52
7c/7c4b83c1a86aec918db11d574d09dae91312545962.jpg
Conrad Murray (58) byl včera za neúmyslné zabití amerického zpěváka odsouzen k maximálně možnému trestu! Fanoušci krále popu se však radují předčasně - osobní lékař Michaela Jacksona si zřejmě kvůli přetíženosti kalifornských věznic odsedí jen polovinu trestu! Soud po několika měsících jednání konečně dospěl k rozsudku! Lékař Conrad Murray (58) je vinen tím, že svému pacientovi pravidelně podával lék na nespavost (tzv. anestetikum Propofol), na jehož předávkování dne 25. června 2009 Michael Jackson zemřel. Osobní lékař slavného zpěváka tím hrubě zanedbal své povinnosti a je odpovědný za jeho smrt. Soudce, který označil jeho jednání za "lékařské šílenství", rozhodoval o výši trestu na základě výroku poroty, která se již před pár týdny shodla na jeho vině. Conrad Murray však zřejmě nebude umístěn do celostátní věznice, ale svůj dvouletý trest si odpyká v losangeleské věznici, kde je nižší ostraha. Odsouzený lékař, kterému už byla odebrána licence, však stále do zblbnutí opakuje, že vinu necítí, a dokonce se domnívá, že neudělal nic špatného. Soud však ještě neskončil - musí ještě rozhodnout o odškodnění, které žádá žaloba pro děti mrtvého zpěváka. Tři potomci krále popu by mohli dostat až 101,8 milionu dolarů plus úroky. Soud zatím lékaři pouze přikázal zaplatit poplatky ve výši 870 dolarů. Je navíc velmi pravděpodobné, že si Conrad Murray právě kvůli plným věznicím odpyká trest v domácím vězení.

conrad

Michael Jackson-Cute and funny moments

26. listopadu 2011 v 17:44

Duety Michaela Jacksona a Freddieho Mercuryho vyjdou v příštím roce

12. listopadu 2011 v 19:55
http://userserve-ak.last.fm/serve/_/33306455/Michael+Jackson++Freddie+Mercury+FreddieMichael.jpgFanoušci krále popu již mnohokrát slyšeli o tom, že frontman Queen Freddie Mercury a Michael Jackson společně nahráli několik písní, ale ty byly doposud bezpečně uloženy u ledu. Nyní to vypadá, že bychom se jich měli dočkat někdy v příštím roce. Kytarista kapely potvrdil, že Mercury a Jackson společně nahrávali koncem osmdesátých let minulého století, když byli Queen na turné po USA. Po Jacksonově smrti se nahrávky samozřejmě staly potenciálním zdrojem velkých příjmů a nyní jednání s rodinou a správci Jacksonova majetku dospěly do bodu, kdy je jejich oficiální vydání pouze otázkou času. Dřívější nepotvrzené zprávy mluvily o tom, že další posmrtnou nahrávkou Michaela Jackosna by měla být právě deska duetů, je tedy možné, že společné písně se objeví právě na ní. Samotní pozůstalí Queen se nyní opět prohrabují svými archívy a příští rok se chystají vydat album s demy a dalšími raritními materiály s hlasem Freddieho Mercuryho.

Porota vyřkla ortel v kauze Jackson: Jeho lékař je vinen

10. listopadu 2011 v 18:34
a0/a09569f2192d04d951eddd6d2b5736b91312545815.jpg
Conrad Murray je podle poroty soudu v Los Angeles vinen smrtí Michaela Jacksona! Lékař prý dal králi popu příliš silnou dávku anestetik a výsledkem byla zástava srdce a nakonec smrt.
Michael Jackson (1958-2009) zemřel podle vyšetřovatelů po podání smrtelné dávky anestetika s názvem propofol. Jeho lékař pak smrt uspíšil tím, že sanitku nezavolal hned, ale až ve chvíli, kdy bylo jasné, že mu ani odborná pomoc nepomůže ... Soud začal již v září a konečný verdikt soudu, který určí výši trestu, se očekává kolem 29. listopadu. Porota o vině rokovala už od pátku a na rozhodnutí měla neomezeně dlouhou dobu. Conrad Murray, kterému hrozí za neúmyslné zabití až čtyři roky vězení, ovšem prohlásil, že se i po výroku poroty stále cítí nevinný.
Lékař, resp. jeho obhájce však nemá moc možností k manévrování. Podle svědků se navíc před příjezdem záchranářů snažil schovat lahvičky od léků a dokonce ani neuměl provést masáž srdce. Důkazů je tedy podle žalobců víc než dost ...
Slavný zpěvák si doktora najal v okamžiku, když chystal svůj comeback a turné This Is It. Michael Jackson se prý tehdy velmi bál neúspěchu a trpěl nespavostí, na niž užíval právě velké množství léků.

Péče lékaře o Jacksona byla podivná, porota rozhoduje o jeho vině

4. listopadu 2011 v 17:18
http://listentoleon.net/wp/wp-content/uploads/2011/10/conrad-murray.jpgPorota v pátek rozhoduje o vině lékaře Conrada Murraye, který ošetřoval popového zpěváka Michaela Jacksona. Žalobci označili jeho péči za tak podivnou, že vedla ke smrti hvězdy. Obhajoba naopak tvrdila, že se Jackson sám předávkoval. O vině rozhoduje dvanáctičlenná porota, ve které je pět žen a sedm mužů. Proces trval šest týdnů. Pokud bude Murray uznán vinným, může strávit až čtyři roky ve vězení. Žaloba na závěr vsadila na emoce, když promítla obrázky tří Jacksonových dětí a řekla: "Nemají otce kvůli postupu Conrada Murraye." Děti ale na rozdíl od některých sourozenců a rodičů hvězdy v soudní síni nebyly. Žalobce David Walgren zdůraznil, že Murray otálel se zavoláním záchranky a že lékař v posledních hodinách Jacksonova života telefonoval, i když se měl starat o pacienta. Hlavně ale nesdělil záchrance, že Jackson dostal silná sedativa., která ho měla zbavit nespavosti. Obhajoba ale tvrdí, že Jackson nezemřel v důsledku Murrayových pochybení, protože si sám dal injekci propofolu, když byl lékař pryč.

*NOVINKY.CZ

Kauza Jackson: Lékař obviněný z jeho smrti odmítá vypovídat

3. listopadu 2011 v 18:11
Conrad Murray známil, že nebude před soudem vypovídat na svou obhajobu! Lékař, který čelí obvinění z neúmyslného zabití popového zpěváka Michaela Jacksona, se tak sám připravuje o možnost obhájit své činy!
conrad

Král popu Michael Jackson (1958-2011) zemřel v červnu 2009 po předávkování propofolem v kombinaci s dalšími sedativy. To už je víc než dva roky. Soud s jeho lékařem se táhne už několik týdnů a teď to vypadá, že v dohledné době nebudeme znát výsledek.
Conrad Murray, který ještě v pondělí nevylučoval možnost, že bude vypovídat, dnes prohlásil, že vypovídat nebude. Jeho advokáti ovšem zároveň sdělili, že nebudou předvolávat další svědky. Dočkáme se tedy vůbec někdy nějakého rozsudku?
Conrad Murray hned na začátku procesu prohlásil, že se cítí být nevinen, neboť zpěvák si prý prášky vzal omylem. Teď se odmítá k celé kauze dál vyjadřovat. Kdyby to měl být rozhovor pro tisk, tak se nic neděje, ale lékař stojí před soudním tribunálem, který rozhoduje o tom, zda půjde sedět či nikoli ...
Pokud porota rozhodne o tom, že je vinen, hrozí lékaři až čtyři roky za mřížemi a ztráta lékařského oprávnění.

 
 

Reklama