Lady Gaga

Lady GaGa je zase sama

4. května 2012 v 16:13
http://images5.fanpop.com/image/photos/30700000/Lady-gaga-lady-gaga-30713379-480-640.jpgAčkoli Lady GaGa (26) o svých vztazích oficiálně ze zásady nemluví, jejím přítelem posledního roku byl v soukromí herec Taylor Kinney. Na veřejnosti se spolu ukazovali jen zřídka, v objetí se s ním nechala zpěvačka vyfotit před koncem minulého roku, podobný snímek ale už paparazzi neuloví. Hvězda vyjela na světové turné a s Kinneym se rozešla. "Mají teď prostě pauzu. Bude na turné nonstop do příštího roku a došlo jí, že není schopna zároveň udržovat vztah," píše Us Weekly. Zpěvaččino světové turné Born This Way Ball má přitom 110 koncertů. "Taylor byl hodně zahleděný do sebe, typický herec, GaGu vůbec nepochopil. Jí se sice moc líbilo, že má chlapa, o němž si všichni myslí, jak je sexy! Ale nikdy to nebylo nic trvalého. Nikdy jí nevěnoval moc pozornosti," dodal zdroj americkému bulvárnímu listu.

V Japonsku se draží šálek z kterého pila Lady Gaga

2. května 2012 v 15:34
http://www.usmagazine.com/uploads/assets/articles/52026-lady-gagas-born-this-way-ball-world-tour-new-details-/1335884729_lady-gaga-article.jpgFanoušci přihazující v japonské online charitativní aukci, v níž se draží čajový šálek, z nějž pila americká popová zpěvačka Lady Gaga, už k dnešnímu dni vyšroubovali cenu přes čtyři miliony jenů (téměř 950.000 korun). Dražba přitom potrvá ještě pět dní, napsala agentura AFP. Šálek s podšálkem Lady Gaga použila na loňské tiskové konferenci v Tokiu tři měsíce poté, co v březnu zničilo značnou část japonského pobřeží mohutné zemětřesení a následná vlna cunami. Lady Gaga tehdy řekla novinářům, že by chtěla šálek s otiskem své rtěnky, autogramem a japonským nápisem: Modlíme se za Japonsko, vydražit. Všechny peníze budou použity na pomoc mladým japonským umělcům, kteří by chtěli studovat v USA. Šálek byl umístěn na "Japan Auctions" internetového serveru Yahoo! v pondělí v poledne s vyvolávací cenou jednoho jenu. Dražba má skončit v neděli 14:00 GMT (16:00 SELČ). Do dnešního rána bylo přihozeno více než pětsetkrát a nejvyšší nabídka dosáhla 4,1 milionu jenů.
*osobnosti.cz

Lady GaGa drží drastickou dietu

19. dubna 2012 v 17:44
http://assets.gcstatic.com/u/apps/asset_manager/uploaded/2012/16/lady-gaga-1334485487.jpgLady GaGa (26) odstartuje světové turné Born This Way Ball už za devět dní v Soulu. Aby byla na pódiích fit a v kondici, drží už několik týdnů dietu. Spojila se s expertem na výživu Harleym Pasternakem, jenž jí dovolil pět jídel denně. Jsou ale malá a GaGa v nich pojídá většinou lilek a špenát. Zeleniny může zpěvačka hodně, takže ji teď často vidí s mrkví či cukrovým hráškem v ruce. Každý týden má ale povoleno jeden den hřešit a dopřát si, co má nejraději. "Zrovna mě zabíjí neustále se opakující hodiny spinningu. Pojídám jen saláty a sním o pořádném cheeseburgeru," svěřila zpěvačka na Twitteru. GaGa v novém dietním plánu musí jíst pětkrát denně a nesmí vynechat oběd a večeři, které jsou stěžejními chody dne.

*odhaleno.cz

Lady GaGa oslavila 26. narozeniny

11. dubna 2012 v 18:29
http://www.lorensworld.com/media/k2/items/cache/6373d1470844afe3e9d86261f2292612_XL.jpgZpěvačka Lady GaGa oslavila šestadvacetiny ve středu 28. března. Její přítel Taylor Kinney jí k narozeninám daroval živého tvora. Rozhodl se pro čistokrevné štěně. Ona mu na oplátku pořídila kočku z útulku pro opuštěná zvířata. Kočka má prý zpěvačku nahradit, až bude na světovém turné The Born This Way Ball Tour, které zahájí 27. dubna v jihokorejském Soulu. "Taylor miluje kočky a GaGa chtěla pořídit domov této opuštěné kočce. Už jí dala jméno Polly," píše britský list The Sun. GaGa se o Taylorovi odmítá bavit s novináři a své soukromí zcela tají. "Víte, že nemluvím o svém milostném životě, ale jsem velmi šťastná," uvedla zpěvačka v říjnu loňského roku v rámci jednoho z obsáhlejších rozhovorů. Před Vánocemi se pak poprvé po půl roce objevila s Taylorem na veřejnosti a vedla se s ním za ruku na pláži v Kalifornii. Třicetiletý Taylor je hvězdou amerického seriálu Upíří deníky, s GaGou se poznal při natáčení jejího klipu k písni You And I, v němž se vášnivě líbali. Po natáčení spolu začali chodit, ačkoli to GaGa dlouho tajila a odmítala o Taylorovi mluvit.

Happy 26th Birthday Lady Gaga

28. března 2012 v 9:38

Lady GaGa vydělává jen díky Twitteru 560 milionů ročně

23. března 2012 v 15:49
Zpěvačka Lady GaGa (25) získala za poslední rok jmění ve výši kolem 1,7 miliardy korun. Třetinu z tohoto majetku jí podle listu Wall Street Journal pomáhá získat sociální síť Twitter, na níž velmi aktivně komunikuje s fanoušky. V přepočtu 560 milionů získává zpěvačka právě prostřednictvím Twitteru a díky skutečnosti, že má na síti nejvíce fanoušků ze všech slavných uživatelů. GaGu na Twitteru sleduje už více než 20,7 milionu uživatelů. A právě tohle pouto podle expertů vede k tomu, že si její fanoušci kupují legální hudbu a nestahují ji načerno. Obří popularita a přímé napojení GaGy s fanoušky prostřednictvím Twitteru je podle analytiků vysvětlením vysokých příjmů popové hvězdy. "GaGa opravdu zasvěcuje fanoušky do svého života a užívá na Twitteru takové statusy, jako by byla jednou z nich," tvrdí marketingový odborník John Bonini.

Lady GaGa za osm měsíců zdvojnásobila počet fanoušků

13. března 2012 v 16:18
http://www.blogcdn.com/www.cambio.com/media/2012/02/lady-gaga_310x300.jpgSe jménem zpěvačky Lady GaGa (25) se možná neužívá titul popová královna, určitě by se právem mohl užívat titul královna sociální sítě Twitter. Před osmi měsíci pokořila jako první hranici deseti milionů fanoušků, kteří sledují její stránku. Tento měsíc navíc přesáhla hranici dvojnásobnou, tedy dvaceti milionů fanoušků. Na Twitteru vládne GaGa od srpna 2010, kdy fanoušci podporující její profil početně překonali fanoušky podporující zpěvačku Britney Spears. Největším rivalem pro GaGu je dlouhodobě Justin Bieber, jenž ji dotahuje s 18,1 milionu fanoušků, třetí Katy Perry má 15,7 milionu a čtvrtá Shakira 14,5 milionu fanoušků. Do srpna 2010 vládnoucí Britney Spears je pátou s 13,6 milionu fanoušků.

Expřítel Lady GaGa vydal paměti

9. března 2012 v 17:55
http://earsucker.com/wp-content/uploads/2011/01/lady-gaga-luc-carl.jpgExpřítel zpěvačky Lady GaGa (25) vydal paměti, v nichž popisuje také období zahrnující vztah s popovou hvězdou. A k rozchodu Luc Carl suše dodává, že se na GaGu vůbec nezlobí. Naopak. Prý ji zcela chápe. Takového opilce by opustil sám mnohem dřív. "Rozchod s mou přítelkyní mi nakopal pořádně zadek. Trvalo mi asi týden, než jsem si uvědomil, že měla pravdu. Byl jsem zatracený mizera a nebyla to její chyba. Byla to moje chyba, byl jsem opilý kretén. Opustil bych se sám taky," píše Carl v memoárech nazvaných "In The Drunk Diet: How I Lost 40 Pounds... Wasted: A Memoir, Carl". Podle knihy se také čtenáři dozvědí, že GaGa a Luc začali spolu randit v roce 2005, vydrželi ve vztahu tři roky. Sama zpěvačka o svých milencích nemluví a tvrdí, že je nezadaná, i když nějakého má.

Lady GaGa trhá rekordy. Zprávy z jejího Twitteru odebírá 20 milionů lidí

6. března 2012 v 17:01
http://www.buzzfoto.com/wp-content/gallery/120302jkny_ladygaga_buzzfoto/120302jkny_ladygaga_001.jpgAmerická popová zpěvačka Lady Gaga se stala prvním uživatelem sociální sítě Twitter, jejíž zprávy odebírá více než 20 milionů lidí. Informoval o tom dnes zpravodajský server BBC. Zpěvačka, kterou server Forbes.com označil za nejlépe vydělávající ženskou interpretku loňského roku, tak za sebou nechala další kolegy z hudební branže zpěváka Justina Biebera (18 milionů odběratelů na Twitteru), Katy Perry (15,7 milionu) a kolumbijskou zpěvačku Shakiru (14,5 milionu). Nejsledovanější osobou na Twitteru se Gaga stala v roce 2010, kdy její krátké vzkazy odebíralo 5,7 milionu lidí. Na rozdíl od jiných hvězd pětadvacetiletá diva tvrdí, že svůj účet aktualizuje osobně. Kromě Twitteru má výstřední zpěvačka také 48 milionů fanoušků na Facebooku; více než 800,000 se jich pohybuje v kruzích relativné nové služby Google+, která má internetovému gigantu Google pomoci proniknout mezi takzvané sociální sítě. Gaga se v únoru nechala slyšet, že připravuje vlastní sociální síť Little Monsters. Fanoušci mají možnost se na ni registrovat a vyzkoušet ji. Podle zpravodajského serveru BBC by se mohla podobat sociální síti Pinterest, která se stala podle odborných serverů nejrychleji rostoucí nezávislou sítí v historii. Pinterest funguje jako nástěnka, kam si uživatelé "špendlí" (pin) obrázky a videa a sdílí je s ostatními. V Česku je zatím spíš neznámá. Na Twitteru mohou uživatelé sdělovat vzkazy ve zprávách o délce do 140 znaků. Když si někdo nastaví automatické odebírání zpráv jiného uživatele této sítě, začnou se mu jeho vzkazy po přihlášení objevovat na úvodní stránce.
*osobnosti.cz

Koncert Lady Gaga byl vyprodán za čtyři minuty

18. února 2012 v 20:11
Lady GagaPo sérií spekulací, jaký Lady Gaga vydá šestý singl z loňské desky "Born This Way", nastalo kolem zpěvačky nezyklé ticho. Nástupce neúspěšné "Marry The Night" zřejmě nebude žádný, ale místo toho americká popová hvězda začala chrlit informace o novém turné. Dostalo název "The Born This Way Ball" a navazuje na předchozí dvě koncertní šňůry "The Fame Ball Tour" a "The Monster Ball Tour". Do této chvíle nebylo oznámeno mnoho termínů, zatím se radují little monsters především v Asii a Austrálii. A právě obyvatelé nejmenšího světadílu se na Lady G těší ve velkém. Lístky tamějšího prvního koncertu v Aucklandu zmizely za čtyři minuty, další koncerty byly vyprodány během pár následujících hodin. Zajímavostí je, že nejvěrnější fanoušci, kteří přijdou čekat před halu nejdříve, získají náramek, jenž je bude opravňovat ke vstupu do tzv. monster pit, což bude oblast uvnitř pódia. Náhodně vybraní fanoušci z jámy navíc dostanou šanci setkat se osobně se zpěvačkou. Zda se s novým turné podívá Lady Gaga znovu i do Prahy není jisté. Dřívější informace, že celý kolos bude zahrnovat 450 zastávek, byl upraven na střídmějších 110. Kromě toho Stefani Germanotta pracuje i na novém albu, jehož vydání některé zdroje odhadují na konec letošního roku.
 
 

Reklama