Lady Gaga

Lady GaGa si staví "domek" na Krétě. Za 323 milionů

22. července 2012 v 16:45
Lady GaGa (26) se už před lety zamilovala do Kréty a loni tam investovala do rozsáhlého pozemku. Na koupené půdě letos začala stavět nový dům, který má částečně vzplývat nad hladinou moře. Luxusní rezidence přijde americkou zpěvačku v přepočtu na zhruba 323 milionů korun. "Bude to naprosto fenomenální nemovitost, až ji dokončí," píše o krétské rezidenci britský deník Daily Star. Vedle hlavního paláce sahajícího do vody si prý hodlá GaGa postavit také vlastní kapli. "Bude to přímo nad vodou a vypadat, že pluje, takže kdo by chtěl do domu nakukovat, bude muset přijet lodí. Vedle paláce a kaple projekt počítá také s tenisovým kurtem a dvěma bazény," píše dále Daily Star. Ačkoli má GaGa kořeny italské, dává přednost řecké Krétě, již pravidelně navštěvuje. Patří k jejím nejoblíbenějším evropským destinacím.
*odhaleno.cz

Lady Gaga: "Nové album bude postrádat dospělost"

9. července 2012 v 21:33
Ač stále aktuální album "Born This Way" Lady Gaga vyšlo v květnu loňského roku, už nyní se zpěvačka pustila do komentování a hodnocení nadcházející kolekce. Ta by měla vyjít ještě letos a na současném turné si interpretka s fanoušky ráda povídá o tom, jaká její čtvrtá placka bude. V australském Perthu, kde včera (8. července) odehrála svůj poslední koncert pro tento kontinent, americká provokatérka uvedla: "Řekněme, že mám pocit, že 'Born This Way' jsem napsala, abych demonstrovala pocit dospělosti. A myslím, že další album postrádá dospělost, je to přímo ohromný nedostatek dospělosti nebo smyslu pro odpovědnost." Gaga tímto prohlášením zřejmě chtěla nastínit bezstarostnou a hitovější náladu nové desky. Ostatně ve stejném smyslu se vyjádřil i jeden z producentů novinky, DJ White Shadow. Ten prohlásil, že nové album je hlavně o zábavě. Lady Gaga se od neúspěchu se singlem "Marry The Night" rozhodla ukončit promo aktivity k albu "Born This Way" a zcela přerušila veškeré mediální aktivity. Po půl roce klidu to ale vypadá, že od září opět naplno vypukne mediální masáž, jelikož Gaga na tento měsíc ohlásila nový singl, oznámení názvu nového alba a zároveň tou dobou vyjde i první zpěvaččin parfém "The Fame". Na novince se možná objeví i skladba "Princess Die", jež je věnována zpěvaččině velkému vzoru, zesnulé princezně Dianě. Interpretka tuto dosud neuveřejněnou písničku zahrála poprvé právě na australské části aktuálního turné.


*musicserver.cz

Lady GaGa: Byla bych šťastná, kdybych mohla udělat celý svět homosexuální

27. června 2012 v 11:36
Zpěvačka Lady GaGa (26) má za sebou koncerty v Austrálii, popová hvězda stihla ještě předtím tamní edici magazínu Maxim poskytnout rozhovor a nechat se nafotit v erotických pózách. Na otázku, zda je spíš na kluky či holky, odpověděla neurčitě, že je bisexuální. Ovšem šťastnou by ji prý učinilo, kdyby dokázala ze všech lidí udělat homosexuály. Snímky pro poslední vydání Maxim Australia nafotila s věhlasným Reniniem Maifredim. A na otázku, zda má raději sex s muži či ženami, odpověděla: "Záleží to na tom chlapovi či holce. Ale já s vámi nehodlám probírat svůj sexuální život. Jen vám řeknu, že bych byla šťastná holka, kdybych dokázala celý svět udělat homosexuálním." Soukromí si prý popová hvězda chrání proto, že je na koncertech a před svými fanoušky naopak velmi otevřená a zcela se obnažuje. "Mé koncerty jsou vlastně postaveny na tom, že jsem velmi soukromá na veřejnosti, ale velmi se také chráním. Můj byt je mým jevištěm a má ložnice je také mé jeviště, ale jsou to dvě jeviště, která vidět nemůžete. Když si tam člověk pozve nějaké lidi, začnou vám tam kazit energii a stane se z toho cirkus," dodala GaGa.

*odhaleno.cz

Lady Gaga dostala při koncertu ránu kůlem do hlavy

12. června 2012 v 18:04
Americká zpěvačka Lady Gaga připravila pro publikum na Novém Zélandu velkolepou výpravnou show, ale nakonec na to doplatila. Skončila s otřesem mozku, když ji jeden z tanečníků nechtěně pustil na hlavu kůl, který odstraňoval z pódia. Podle agentury AP ale neutrpěla žádnou vážnou újmu a koncert bez problémů dokončila. Ani když ji těžký předmět udeřil do hlavy, nepřestala zpívat, jen si sáhla na hlavu a pokračovala ve svém vystoupení. Po písni Judas se ale divákům omluvila. "Chtěla bych se omluvit. Udeřila jsem se do hlavy a myslím, že mohu mít otřes mozku. Ale nebojte se, show dokončím," řekla podle serveru TMZ publiku. Zpěvaččina maskérka Tara Savelová napsala na Twitteru: "Gaga měla otřes mozku, ale bude v pořádku... Nemohu uvěřit, že koncert dozpívala." Nehoda se stala na posledním ze tří koncertů, které Lady Gaga v Aucklandu odzpívala. Všechna představení byla vyprodaná a měla velký úspěch. Šestadvacetiletá zpěvačka je právě v polovině turné.

Lady Gaga Greets Fans in Brisbane

12. června 2012 v 17:52
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Lady GaGa: Připravuji nové album

6. června 2012 v 12:44
Zpěvačka Lady GaGa (26) je na začátku světového turné, na něhož vyjela po vydání poslední desky Born This Way. Ačkoli ji čekají ještě desítky koncertů, uvnitř už plně myslí jen na nové album. To příští prý bude naprosto "šílené" a zpěvačka ho začala tvořit za pochodu během cestování po štacích turné Born This Way Ball. "Ještě nás čeká hodně práce, jsem z toho velmi nadšený. Je to choromyslná, úžasná nahrávka. Teď je na turné, ale bude to skvělá nahrávka… Pracujeme teď přímo na cestě, takže je to trochu náročné, ale bude to něco naprosto úžasného," vzkázal zpěvaččin manažer Vincent Herbert. GaGa má na světovém turné strávit dva roky, to ji prý ale při tvorbě nového alba nijak nezastaví, konečně deska Born This Way částečně vznikala také na cestách.

Lady Gaga není v Asii vítána! Křesťané proti ní demonstrují!

21. května 2012 v 15:44
Americká popová hvězda si musí zvykat, že je holt prorokem jenom doma v Americe! Lady Gaga (26) totiž naštvala po islamistech v Indonésii navíc ještě křesťany na Flipínách, takže už jí zbývá urazit buddhisty v Barmě a bude vymalováno!
Ale ať si kdo chce, co chce říká, stejně je americká zpěvačka osobností světového formátu! Tak proč by se jinak kvůli ní sešly o víkendu ve filipínské Manile stovky křesťanských aktivistů, aby protestovaly proti jejímu příjezdu a žádaly zrušení koncertu? Lady GaGa totiž podle vůbec křesťanských aktivistů šíří "překroucené názory na Ježíše Krista", což je prý pro ně urážkou. Koncert v Manile byl přitom původně schválen úřady, ale starosta dotčené městské části producenty hned upozornil, že na vystoupení a události jako celku "nesmí dojít k vystavování nahoty" nebo k nějaké jiné oplzlosti, která by porušovala morálku a dobré mravy. Křesťané vůbec nemohou Lady Gaga přijít na jméno - už před pár dny si stěžovali na její koncert v Jižní Koreji. Minulý týden zase pod tlakem muslimských radikálů zakázali koncert kontroverzní zpěvačky v indonéské Jakartě a označili ji za satanistku.
*showbiz.cz

Lady Gaga in Japan

19. května 2012 v 15:05
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Lady GaGa má trable s koncerty. Muslimové ji nechtějí pustit do země

11. května 2012 v 16:00
http://sphotos.xx.fbcdn.net/hphotos-ash2/p480x480/156290_423203424365801_137917989561014_1579749_1661160635_n.jpgIndonésii ovládají islamisté. Nového satanistického bubáka, který prý ohrožuje mládež a společnost, si udělali ze zpěvačky Lady GaGa (26). A popová hvězda má do hlavního města Jakarty zavítat 3. června v rámci svého turné Born This Way Ball. Ovšem radikální islamisté vyhrožují, že ji do země nepustí. Má prý počítat minimálně s masovými protesty. Protestující, z řad konzervativních křesťanů, přišli také v Soulu na vůbec první zpěvaččin koncert v rámci světového turné. V Indonésii náboženští radikálové hrozí ale mnohem většími a tvrdšími protesty. "Lady GaGa uráží všechna náboženství. Dokonce křesťané v Koreji proti ní vystoupili. Ona propaguje uctívání Satana," cituje mluvčího Fronty obhájců islámu (FOI) americký list Wall Street Journal. "Jestli toužíte po chaosu v Jakartě, tak na tom koncertu nadále trvejte," dodal šéf FOI Rizieq Shihab a vyzval zpěvačku, aby svůj koncert zrušila.

*odhaleno.cz

Lady Gaga Steps in Hong Kong

4. května 2012 v 16:23
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
 
 

Reklama