Lady Gaga

Lady Gaga vyrazila na večírek ve svatebních šatech

12. září 2012 v 16:45
Excentrická zpěvačka je pověstná svými šílenými modely, přesto se jí stále daří šokovat. Na pařbu s kolegy Jay-Z a Rihannou v Londýně si vzala dlouhou bílou róbu, jež silně připomínala svatební šaty. Snad až na to, že se jí z výstřihu nebezpečně valilo celé poprsí. V šatech z luxusního materiálu, vysokých šněrovacích botách a kloboučku připomínajícím turban se Lady Gaga stala okamžitě středem pozornosti. Přítomní se nemohli odtrhnout od zpěvaččina výstřihu a čekali, zda z něj něco nevypadne. To se (naštěstí?) nestalo, přesto svým odvážným modelem zaplnila Lady Gaga stránky mnoha společenských médií. Svatbu přitom Lady Gaga v dohledné době nejspíš nechystá. Se svým přítelem Taylorem Kinneym se přitom seznámila před rokem při natáčení "Yoü and I," v němž se objeví jako ženich s nevěstou. To si ovšem oblékla o poznání vkusnější a cudnější šaty, než ty, v nichž vyrazila pařit v Londýně. Róba, jež se v klipu objeví, má nejen estetickou, ale i historickou a emocionální hodnotu. Před více než čtvrt stoletím se v ní totiž vdávala zpěvaččina maminka.
*http://magazin.osobnosti.cz

Lady Gaga Wears Wedding Gown and Tiara Out in London

11. září 2012 v 16:21
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Lady Gaga’s Feathered Hat

3. září 2012 v 20:41
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Lady Gaga se dostalo vřelého uvítání ve Švédsku

1. září 2012 v 18:46
Originální zpěvačka si v rámci svého koncertního turné "Born This Way" udělala zastávku na severu Evropy. Její včerejší příjezd do stockholmského Grand Hotelu vyvolal šílenství a fanoušci ji doslova zasypali. Ještě že si Lady Gaga nasadila nepřehlédnutelný vysoký růžový čepec připomínající cukrovou vatu, díky němuž ji bodyguardi v mase lidí neztratili z dohledu. Před svým velkolepým příjezdem do Švédska se Lady Gaga stavila ve finské metropoli Helsinkách, kde ji fotografové nachytali při nákupech v obchodě s látkami. Ve Švédsku odehraje Lady Gaga dva koncerty. Další zastávky evropského turné zpěvačky přezdívané Mother Monster budou v Dánsku, Německu a Velké Británii.

Laday Gaga si obarvila vlasy na hnědo

21. srpna 2012 v 11:02
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Lady GaGa: Rozvod u mě nepřipadá v úvahu

15. srpna 2012 v 15:35
Zpěvačka Lady GaGa (26) prý instituci manželství nebere vůbec na lehkou váhu. Rozhodně by se do ní jen tak nehnala, kdyby neměla naději, že vztah vydrží do konce jejího života. Rozvod totiž v jejím případně prý nepřipadá v úvahu, ačkoli jinak zastává velmi liberální názory. "Moje babička byla vdaná za mého dědečka šedesát let. Moji rodiče jsou spolu už více než třicet roků. Viděla jsem mou matku a otce, jak se odcizili, a když jsem byla mladší, byl čas, kdy jsem si myslela, že se rozvedou. Pořád se hádali a oba byli na nervy, ale dokázali to hodit za hlavu a teď se milují víc než kdykoli předtím. To chci taky. Rozvod v mém případě nepřipadá v úvahu. Hodlám se vdát a tak to je, on ke mně přiroste. A chci najít muže, který to cítí stejně," svěřila GaGa listu The Sun. Americká zpěvačka s italskými kořeny randí s hercem Taylorem Kinneym, s nímž se nedávno nechala nafotit v objetí. Hezoun Taylor ji na snímku drží nahou v náručí a líbá.
*odhaleno.cz

Lady Gaga’s Many Magazine Covers

10. srpna 2012 v 10:43
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Lady Gaga se pochlubila fotkou, kde je s přítelem

8. srpna 2012 v 15:31
Americká zpěvačka Lady Gaga (26) dokáže stále překvapovat. Tentokrát se jí však nepovedlo šokovat žádným bizarním kostýmem. Nyní se nechala vyfotit nahá v bazénu spolu se svým přítelem Taylorem Kinneym (31) a se snímkem se samozřejmě nezapomněla pochlubit na sociálních sítích, na kterých má mezi světovými celebritami nejvíce fanoušků. Fotografie, na níž je Lady Gaga naprosto odhalená a navíc v intimní chvíli se svým partnerem, fanoušky zaujala. Zpěvačka tak potvrzuje, že je ještě spousta způsobů, jak své okolí zaujmout, na čemž ostatně vybudovala celou svojí značku. Mladá skandálistka se s Taylorem potkala minulý rok, když natáčela videoklipu k písni "You and I". Pár si od té doby prošel rozchodem, nicméně nyní opět září štěstím. Zpěvačka je velmi populární nejen na americkém kontinentě, ale po celém světě. Na svém kontě má několik úspěšných alb a jejich prodejnost by jí mohl kde kdo závidět. Gaga byla dokonce zařazena mezi nejvlivnější celebrity.

imagebam.com

*http://magazin.osobnosti.cz

Lady Gaga pojmenovala nové album "ARTPOP"

7. srpna 2012 v 16:40
Lady Gaga své fanoušky na září navnadila slibem, že oznámí název svého čtvrtého alba. Nakonec si vše rozmyslela a k odhalení jména došlo o měsíc dříve. Novinka ponese název "ARTPOP". Před pár dny pověsila zpěvačka na svou vlastní sociální síť LittleMonsters.com fotku s novým tetováním - nápisem "ARTPOP". Okamžitě se rozjely diskuze o tom, zda se tak bude jmenovat i připravovaná studiovka, neboť k fotce přidala vzkaz: "Nové tetování, nové album." Nakonec celou věc uzavřela novým statusem: "Až budete psát o mém novém albu/projektu ARTPOP, nezapomeňte název napsat velkými písmeny, *záleží na detailech*." Není tomu tak dávno, co na své sociální síti Lady G. lehce posunula datum vydání čtvrté desky. Původně mluvila ještě o letošním roce, podle nového vyjádření se dočkáme před jarem roku 2013, tedy zhruba za půl roku. Už v srpnu by ale fanoušci měli dostat dárek v podobě prvního singlu. Následující měsíce budou pro Gagu velice busy - rozjíždí promo aktivity ke svému prvnímu parfému FAME, na podzim proběhne premiéra nového filmu Roberta Rodrigueze "Machete Kills", kde si Lady zahrála jednu z rolí. Kromě toho sama točí vlastní film o současném koncertování, nahrávání desky a vůbec o svém životě. Po vzoru Katy Perry by tento dokument měl být promítán i v kinech.

Na nahou Lady GaGa šplhá sedmnáct nahých svalovců

22. července 2012 v 17:05
Na nahou Lady GaGa šplhá sedmnáct nahých svalovců! To musíte vidět!
Reklamní fotografie k propagaci parfému americké zpěvačky vystupující pod pseudonymem Lady GaGa byla zveřejněna. Sama hvězda ji vyvěsila na Twitteru a uvedla k ní, že autorem snímku je věhlasný fotograf Steven Klein. GaGa v reklamě na parfém Fame leží na levém boku jako bohyně a po jejím těle šplhá sedmnáct miniaturních svalovců. Všichni jsou rovněž nazí. "Nebudu lhát, jsem trochu nervózní. Je to docela dlouho, co jsem s vámi sdílela nějakou svou práci. Ale jsem hrdá na Stevena + sebe, opravdu jsme nespali!" vzkázala svým příšerkám Lady GaGa u fotky na Twitteru. Parfém Fame se začne prodávat od srpna a v jeho kompozici mají dominovat kadidlo, med a meruňkový nektar. Flakon má tvar křišťálového vejce s cylindrickým zlatým uzávěrem. 
 

Reklama