Lady Gaga

Lady Gaga vyrazila na safari mezi lvy

3. prosince 2012 v 17:16
Zpěvačka je momentálně na návštěvě Jihoafrické republiky, a tak si nenechala ujít příležitost pozdravit šelmy na místním safari. Nadšeně se o svůj zážitek podělila se svými fanoušky na Twitteru. "Na téhle fotce stojím tři metry od 13 lvů a dvou jejich mláďat. Strávila jsem s nimi asi půl hodiny a pak si dala šlofíka," tweetnula nadšená Lady Gaga. Na výpravu do přírody se oblékla do stylového outfitu doplněného barevným šátkem, který dostala darem od monacké princezny, a kloboukem, do nějž si musela udělat culík, aby jím prostrčila svůj dlouhý ohon. Do Jižní Afriky však umělkyně nevyrazila jen proto, aby obdivovala místní faunu a flóru, dnes plánuje odehrát velký koncert na stadionu v Kapském Městě. Zatím si stihla projít hlavní jihoafrické hlavní město a neskrývala své okouzlení. "Johannesburg byl tak nádherný, že to nedokážu ani slovy popsat. Jsem tak šťastná, že jsem ještě ani nespala. Jen ležím v posteli a sním o dalších cestách," napsala Lady Gaga na Twitter.
*http://magazin.osobnosti.cz

Noční překvapení pro Lady Gaga na Den díkůvzdání? Malé příšerky v garáži

26. listopadu 2012 v 13:48
Znáte to. V noci se probudíte vlivem urgentní potřeby jít na toaletu. Jste nazí a po cestě si ze spíže uloupnete něco k snědku. Ze zvyku zašátráte pohledem na monitory bezpečnostních kamer a spatříte obraz tlačenky fanoušků ve vaší garáži. Šokující? Pro Lady Gaga ne. Ta při noční přepadovce během zastávky turné "Born This Way Ball" v Peru neráčila zavolat policii a ještě se s pětatřiceti spojenci o slavnostní svačinku podělila. Novinka zazněla v kontinuálním vysílání britské zpravodajské stanice Sky News. Autorka aktuálního počinu "Born This Way" tak milým gestem projevila vlastenecké cítění, když s příznivci na Den díkůvzdání oslavila hojnou úrodu nejen věhlasných Poutníků, ale i svou vlastní. Není to však jediný případ, kdy šestadvacetiletá zpěvačka zaktivizovala svého sociálního ducha. Během koncertování v Brazílii v rámci zmíněné tour poslala nadšencům křepčícím před jejím hotelem smažené občerstvení. Odvážný čin pak stvrdila tweetem: "Posílám vám hamburgery, hranolky a kolu. Miluju vás, příšerky."
*http://musicserver.cz


Lady Gaga má nové tetování

23. listopadu 2012 v 16:08
Lady Gaga se rozhodla složit poctu brazilským fanouškům.
Pochopitelně svým svérázným způsobem, tedy tetováním,
kterých už má pěknou řádku. Hlavní město Brazílie
Rio de Janeiro ji nadchlo natolik, že se rozhodla nosit pod
vlasy kérku R+o. S fotografií nového tetování se Lady Gaga
pochlubila prostřednictvím Twitteru i svých stránek
LittleMonsters.com. A připsala i vysvětlivku: "R+o.
Příšerky po celém širém světě, každý den mě znovu
inspirujete. Jste jako nekonečný oceán možností."
*http://www.t-music.cz

Lady Gaga věnuje obětem bouře Sandy milion dolarů

17. listopadu 2012 v 17:42
Popová hvězda Lady Gaga se rozhodla věnovat na pomoc obětem bouře Sandy milion dolarů (téměř 20 milionů korun). Šestadvacetiletá zpěvačka, která je na turné po Jižní Americe, dnes o svém "daru New Yorku a americkému Červenému kříži" informovala na svých internetových stránkách. Bez New Yorku a jeho čtvrtí Lower East Side, Harlem, Bronx a Brooklyn by nebyla "tou ženou nebo umělkyní, kterou dnes jsem", napsala Gaga. Pociťuje prý velký vděk vůči svému rodnému městu, které podle ní symbolizuje ctižádost, touhu po úspěchu, rozmanitost i soucit. Peněžním darem mu chce poděkovat spolu se svými rodiči Joem a Cynthií a sestrou Natali. Zhruba týden po úderu obří bouře jsou stále statisíce lidí na východním pobřeží bez proudu, pitné vody nebo tepla. Mezitím oblast ohrožuje další zimní bouře. Známé popové hvězdy se obětem hurikánu snažily pomoci už v pátek benefičním koncertem v New Yorku. Vystoupili na něm Christina Aguilera, Sting nebo Jon Bon Jovi. Koncert vynesl rekordní sumu 23 milionů dolarů (asi 450 milionů korun).
*http://www.lidovky.cz

Lady Gaga Rocks Pink Hair in Brazil

9. listopadu 2012 v 21:39
image host image host image host image host image host image host image host

Lady GaGa Trpí bulimií od patnácti let

26. září 2012 v 18:25
Lady GaGa (26) přiznala, že od patnácti let bojuje s chorobou, s níž se během života musela vypořádávat také princezna Diana. Americká zpěvačka s bulimií bojuje dlouho, jednu dobu nejedla ale vůbec a začala trpět nebezpečnější anorexií. Teď přibrala jedenáct kilogramů a svou plnoštíhlou postavu ukázala fanouškům na svém webu LittleMonsters. K obrázku připojila poznámku: "Bulimie a anorexie od patnácti let." Popová hvězda s italskými kořeny miluje jídla svého otce, jenž má v New Yorku vyhlášenou restauraci. A právě časté návštěvy jeho podniku připsala GaGa na vrub svým nově nabytým kilogramům. "Miluju těstoviny a pizzu. Jsem italská holka z New Yorku. Proto se držím mimo New York. Můj otec si otevřel restauraci. Je úžasná… tak chutná jídla, ale řeknu vám, přiberu dvě kila pokaždé, když tam přijdu. Můj otec chce, abych tam jedla, ale já mu říkám, že musím někam, kde mi dají zelený džus," tvrdí americká hvězda.

image host image host image host image host

*odhaleno.cz

Lady GaGa kápla božskou: Přibrala jsem jedenáct kilo

24. září 2012 v 16:00
Zpěvačka Lady GaGa (26) přibrala jedenáct kilogramů. Hvězda přiznala, že se poslední rok cpala naprosto nekontrolovatelně a teď kvůli tomu musí držet dietu. Pětadvacet liber tuku obalilo její tělo a ona se rozhodla vrátit do štíhlejší verze. "Právě teď držím dietu, protože jsem přibrala pětadvacet liber (asi jedenáct kilogramů). A víte, že se kvůli tomu necítím nijak špatně, ani na sekundu ne. Pořád jsem totiž držela velmi přísné diety. Je to těžké, protože tahle show je docela náročná, takže jsem měla tendenci přibírat, nabrala jsem taky svaly a to se mi nelíbí. Takže se snažím získat novou rovnováhu," vzkázala fanouškům GaGa. Za vše prý může také její otec, jenž si v New Yorku otevřel novou restauraci. "Miluju těstoviny a pizzu. Jsem italská holka z New Yorku. Proto se držím mimo New York. Můj otec si otevřel restauraci. Je úžasná… tak chutná jídla, ale řeknu vám, přiberu dvě kila pokaždé, když tam přijdu. Můj otec chce, abych tam jedla, ale já mu říkám, že musím někam, kde mi dají zelený džus," dodala americká hvězda.
*odhaleno.cz

Lady Gaga si v Amsterdamu zapálila marihuanu přímo na jevišti

21. září 2012 v 21:06
Hold marihuaně vzdala zpěvačka Lady GaGa (26) přímo na jevišti během svého amsterdamského koncertu, kde navíc droze přiřkla magické účinky a poděkovala jí za tvůrčí inspiraci. Nizozemským fanouškům americká hvězda svěřila, že si konopnou drogu dopřává předtím, než se pustí do psaní písniček. Marihuaně teď prý také dává přednost před alkoholem. "Chci, abyste věděli, že mi to naprosto změnilo život, a opravdu jsem díky tomu přestala pít. Je to pro mě naprosto duchovní zážitek spolu s mou hudbou. Je to jako říkat, že si všichni musejí vydechnout a vše bude v pořádku," svěřila GaGa na jevišti v Amsterdamu. Americká zpěvačka také podle britského listu The Sun žertovala a tvrdila, že si promluví osobně s prezidentem Barackem Obamou, aby marihuanu v USA legalizoval.
*odhaleno.cz

Lady Gaga & Lindsay Lohan Arrives for Perfume

14. září 2012 v 19:41
image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Lady Gaga se sama ostříhala

12. září 2012 v 16:55
Zpěvačka Lady Gaga je schopná si vzít jakoukoli paruku a na hlavě nosit třeba telefon. Tentokrát ale vzala do ruky holicí strojek a vyholila si část hlavy. Prý na památku matky fotografa Richardsona. Fotograf Terry Richardson je jedním z nejbližších přátel zpěvačky. Nedávno mu zemřela matka a Lady Gaga se rozhodla její památku uctít netradičním způsobem - vyholila si vzadu na hlavě nepravidelnou špičku. Obrázek svého nepovedeného kadeřnického pokusu dala na Twitter se slovy: "Udělala jsem to pro Terryho. Je mi líto tvé mámy." Aby své fanoušky nevyděsila úplně, přidala Lady Gaga ještě snímek, jak vypadá zepředu. "Ale zepředu jsme stále glamour," napsala. Dlouhé vlasy měla totiž zčesané do vysokého drdolu, takže když si je rozpustí, nebude vyholené místo znát. Po všech možných extravagantních barvách je teď Lady Gaga obyčejná brunetka. I tak ale vyčnívá z davu. V pondělí se procházela po Londýně v podivném barevném turbanu s korunkou a britskou vlajkou. K tomu měla volné šedé šaty. Na party po paralympiádě zase přišla ve svatebních šatech. Svatbu si ostatně vyzkoušela i ve svém posledním klipu k písni You and I, kde si vzala svého skutečného partnera Taylora Kinneyho. Podle zdrojů z okolí zpěvačky to pro popovou hvězdu znamenalo něco jako svatbu skutečnou. Vztah s Taylorem prý teď bere opravdu vážně, ačkoli se několikrát rozcházeli kvůli její práci.

imagebam.com imagebam.com
 
 

Reklama