Lady Gaga

Lady Gaga se bude vdávat

13. března 2013 v 17:49
Lady Gaga se bude vdávat. Známá zpěvačka chystá svatbu
se svým přítelem Taylorem Kinneym (31). Toho mohou televizní
diváci znát například ze seriálu Vampire Diaries. Svatbu si
přitom vyzkoušeli při natáčení klipu You and I. Vztah
kontroverzní zpěvačky a herce prošel několikrát krizí,
nyní se ale zdá, že se vztahové pády dvojice rozhodla
řešit po svém. Kinney navíc nepopírá, že si s dlouhovlasou
kráskou pořídí potomky. "Moje matka by chtěla, abych se
oženil a měl děti," připouští Taylor. "Myslím, že budu dobrý
táta, bylo by to pro mě potěšení," neskrývá své pocity.
A módní nadšenci se už teď mohou těšit na to, v jakých
svatebních šatech nakráčí Lady Gaga před oltář.
*http://www.tyden.cz

Lady GaGa se zotavuje po operaci kyčelního kloubu

23. února 2013 v 15:08
Zpěvačka Lady GaGa (26) se zotavuje po operaci kyčelního kloubu. Popová hvězda prodělala chirurgickou reparaci, kvůli níž musela zrušit všechny zbývající koncerty svého světového turné Born This Way Ball. Zákrok podstoupila ve středu 20. února. GaGa se před operací fanouškům na Twitteru svěřila: "Zrovna jdu na chirurgický zákrok. Děkuju, že mi posíláte tolik lásky a podpory. Budu si o vás snít." A excentrická hvězda se připojila na svůj web LittleMonsters.com ihned poté, co se probrala z narkózy, aby fanoušky zpravila o svém stavu. "Dnes jste mi dali opravdu hodně síly. Všechno se událo tak rychle, ale když přišlo na to, abych tomu opravdu čelila, poskytli jste mi k reflexi tolika příběhů a osobních zkušeností. Když se s vámi potkávám v zákulisí, čtu si vaše dopisy, sleduju, jak komunikujete s fanoušky po celém světě a podporujete jeden druhého, naprosto jste mě ohromili… Jak mě dnes vezli na operaci, myslela jsem na vaše bolesti a výdrž, na vaše jedinečné rodinné situace, prostředí ve škole, zdravotní problémy, bezdomovectví, krizi identity, někdy jste tak stateční, až mě to děsí. Divím se, jak to dokážete. Tak jsem si řekla, jsem živá, žiju svůj sen a tohle je jen malý kámen v cestě. Jsem vděčná za to, že je to dočasné, pro někoho není. Změnili jste mi život. Miluju vás a jsem hrdá, že jsem součástí vašich životů. Když to dokážete vy, dokážu to i já, když se spojíme, překonáme vše," psala zpěvačka na svém webu.
*

Lady GaGa zrušila turné, musí na operaci

17. února 2013 v 11:54
Ještě předevčírem Lady GaGa (26) věřila, že posunutí čtyř koncertů v Chicagu, Detroitu a Hamiltonu a několikadenní odpočinek jí pomůžou vrátit se do formy po úrazu kyčelního kloubu. Ale ve středu 13. února jí lékaři oznámili, že musí okamžitě na operaci a zrušit celé turné a všech zbývajících pětadvacet vystoupení v USA a Kanadě. "Společnost Live Nation Global Touring potvrzuje, že zbývající koncerty turné Born This Way Ball zpěvačky Lady GaGy byly zrušeny. Po dalších vyšetřeních dnes ráno bylo zjištěno, že Lady GaGa utrpěla labrální defekt pravého kyčelního kloubu. To, bohužel, ji nutí zrušit celé turné, aby se mohla zotavit. Vracení peněz za lístky bude umožněno od čtvrtka 14. února," oznámili producenti turné na oficiálním zpěvaččině webu. Turné Born This Way Ball začalo v Soulu 27. dubna 2012 a mělo původně skončit 20. března tohoto roku v Tulse v Oklahomě.
*http://www.odhaleno.cz

Lady GaGa je nudná, zjistil průzkum internetu

6. února 2013 v 15:50
Lady GaGa (26) začala fanoušky a uživatele internetu nudit. Vyplývá to z posledních průzkumů internetu, podle nichž jméno americké hvězdy začalo mizet z čela nejvyhledávanějších pojmů. A tento sestupný trend nastartoval už v roce 2011. GaGa také zažívá pokles prodeje svých desek a snížený zájem o lístky na turné Born This Way Ball. "Očekávali bychom, že bude o ni větší zájem, když vyjela na turné Born This Way Ball, začala provozovat vlastní sociální síť a představila nový parfém," tvrdí k výsledkům průzkumu společnost AccuraCast. Čísla naznačují, že je GaGa pro veřejnost málo zajímavá. Loni se zpěvačka na internetu objevovala nejčastěji ve zprávách o bulimii a ne zrovna pozitivní zájem o sebe vyvolala pravými kožichy, které začala nosit, ačkoli v minulosti vystoupila proti jejich používání.
*odhaleno.cz

Lady Gaga Goes Gaga for Kids at Kitson Kids

25. ledna 2013 v 18:46
image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Lady GaGa chce zachránit zbankrotovaný ranč Michaela Jacksona

20. ledna 2013 v 16:17
Zpěvačka Lady GaGa (26) hodlá zachránit ranč Michaela Jacksona. Popový král zakládal Neverland s velkou slávou na konci osmdesátých let, v devadesátých se tato atrakce těšila rozkvětu, ale pak začal mít hudebník finanční problémy a ranč kvůli ním začal chátrat. Situace se po Jacksonově smrti ještě zhoršila. Lady GaGa je ale Michaelovou velkou fanynkou a chce pomoci zachránit symbol jeho životního stylu a místo, kde vyrůstaly jeho děti Prince, Paris a Blanket. Jackson si ranč koupil v roce 1988 a vytvořil tam vlakovou dráhu, malé zoo a lunapark. "Lady GaGa je posedlá Michaelem. Spřátelila se s jeho sestrou La Toyou a přála by si víc než kdokoli jiný, aby se podařilo Neverland opravit do původní podoby. Jeho děti také chtějí za každou cenu zachránit dům, kde vyrůstaly… GaGa jim moc ráda pomůže s náklady tím, že si koupí část podílů," píše britský The Sun. V roce 2008 byla většina podílů prodána společnosti Sycamore Valley Ranch Company, ale Prince, Paris, Blanket a Jacksonova matka Katherine stále vlastní část akcií. GaGa si nedávno koupila pětapadesát věcí v aukci po Michaelu Jacksonovi. "Všechny budou archivovány a odborně o ně bude pečováno v duchu a lásce k Michaelu Jacksonovi, jeho výjimečnosti a jeho fanouškům," napsala zpěvačka na Twitteru.
*odhaleno.cz

Parfém Lady GaGy je nejprodávanějším „slavným“ parfémem Vánoc

5. ledna 2013 v 21:21
Lady GaGa (26) končí další velmi úspěšný rok. Má za sebou většinu koncertů turné Born This Way Ball a na trh uvedla svůj první parfém s názvem Fame. Podle britských prodejců parfémů byl před Vánocemi nejlépe prodávanou vůní slavných osobností. A zpěvačku tak čekají velmi příznivá účetní čísla. Podle britského řetězce prodejen parfémů Fragrance Shop tvořily prodeje parfému Fame devatenáct procent z celkového objemu. Druhou nejprodávanější vůní slavných se stal nový parfém Jamese Bonda zvaný 007, na třetím místě skončila Midnight Fantasy od Britney Spears. Radovat z dobrých prodejů se může také Madonna, dobře šel před svátky na odbyt její parfém Truth or Dare. Lady GaGa svůj první parfém Fame uvedla na trh 22. srpna letošního roku. Pro americkou hvězdu jej vyrobila kosmetická společnost Coty Inc.
*http://www.odhaleno.cz

Lady Gaga točí film o zákulisí turné a nahrávání nového alba

29. prosince 2012 v 16:58
Rok 2012 se u Lady Gaga nesl ve znamení vydělávání a utrácení peněz. Nevydala žádnou novou hudbu, ale pouze nový parfém a mnoho měsíců intenzivně koncertuje. Jak to tak vypadá, nehudebním projektům se hodlá věnovat i nadále - v současnosti totiž natáčí nový film. Nadšená zpěvačka na svůj Twitter napsala: "Veselé Vánoce, příšerky! Terry Richardson @Terry_World natáčí #LadyGagaMOVIE dokumentující můj život, tvorbu alba ARTPOP + vás!" Zároveň tak oznámila, že za celým projektem stojí fotograf a režisér Terry Richardson, který s interpretkou hojně spolupracuje. Vydali společně i knihu fotografií "Lady Gaga x Terry Richardson" obsahující i některé nechvalně známé obrázky, jako třeba ten, ve kterém Gaga plive pivo do bazénu. Lady G se na spolupráci prý velice těší, jelikož si práce svého kamaráda Terryho nesmírně váží. Kromě toho se Gaga věnuje dokončování zmiňovaného alba-projektu "ARTPOP", který kromě samotné hudby bude mít podobu i aplikace pro různá zařízení. Zatím posledním hudebním dárkem od samotné zpěvačky byla jazzová verze jejího singlu "You And I", k poslechu pod článkem.
*http://musicserver.cz

Lady Gaga at The Rolling Stones Concert

20. prosince 2012 v 15:33
image host image host image host image host image host image host image host image host image hostimage hostimage hostimage host

Lady Gaga skoupila věci po Michaelu Jacksonovi

6. prosince 2012 v 12:19
Americká zpěvačka Lady Gaga na sociální síti Twitter oznámila, že na víkendové dražbě v Kalifornii si pro sebe vydražila pětapadesát věcí, které mají co do souvislosti s králem popu Michaelem Jacksonem. Aukce se konala v neděli druhého prosince v Los Angeles a mimo jiné byla předmětem dražby slavná bunda z turné "Bad" a nebo pár třpytivých rukavic. Není známo, co přesně si Gaga všechno koupila, ale na Twitteru uvedla, že s těmito věcmi bude zacházet velmi opatrně. Též publikovala fotku, kterou přinášíme v této novince, jak někdo s třpytivou rukavicí drží v ruce tabulku s číslem 462. Bundu, vzpomenutou výše, získal neznámý kupec za 240 tisíc amerických dolarů, tedy v přepočtu za více jak tři a půl milionu korun. Aukci organizovali návrháři popové ikony Dennis Tompkins a Michael Bush. Nakonec vybrali více jak pět milionů dolarů. Peníze poputují dle serveru nme.com který informaci přinesl, na charitu, včetně "Guide Dogs Of America".
*http://musicserver.cz
 
 

Reklama