Lady Gaga

Singl "Born This Way" Gagy se v Malajsii dočkal cenzury

20. března 2011 v 15:04
Hitovka "Born This Way" čtyřiadvacetileté Lady Gaga se v Malajsii dočkala Lady Gaga
cenzury. Verš oslavující lidi, kteří žijí alternativním životním stylem, byl odstraněn z většiny rozhlasových stanic, úředníci v převážně muslimské zemi jej totiž považují za nevhodný. Z písně byl odstraněn verš: "No matter gay, straight, or bi, lesbian, transgendered life, I'm on the right track baby" (tedy: Nezáleží na tom, jestli jsem gay, hetero nebo bi, lesba, transgender, jsem na správné cestě). Mluvčí národního rozhlasu Amp Radio řekl: "Některé úryvky textu 'Born This Way' mohou být považovány za útočné vůči sociálním a náboženským zvyklostem Malajsijců. Téma homosexuality a bisexuality je zde většinou považováno za 'tabu'." Skupiny bojující za práva homosexuálů v Malajsii už reagovaly na rozhodnutí, docela nečekaně se bouří. Stefani Joanne Angelina Germanotta aka Lady Gaga, která se sama považuje za bi, se nechala slyšet již dříve, že si tento song vybrala jako první singl druhé desky právě pro jeho silné poselství. Doufala, že by se mohl stát hymnou její generace. Elton John o písni prozradil: "'Born This Way' nás zbaví 'I Will Survive' Glorie Gaynor. Toto je nové
'I Will Survive', nová hymna všech homosexuálních lidí."

Lady Gaga vydělala náramkem pro Japonsko čtvrt milionu dolarů

17. března 2011 v 14:25
Lady Gaga náramek
Japonsko se pomalu dostává z přírodních katastrof a lidé na celém světě se snaží pomoct. Nečinně přihlížet nechtěla ani Lady Gaga, a tak navrhla plastový náramek. Prostřednictvím twitteru pobídla své fanoušky, aby si ho koupili a její monsters ji poslechli na slovo. Prodejem získala 250 tisíc dolarů, které věnuje obětem zemětřesení a tsunami. Každý náramek stál pět dolarů. Zdobil ho nápis "Modlíme se za Japonsko" v angličtině a japonštině. Zmíněnou sumu se podařilo získat pouze během osmačtyřiceti hodin od spuštění prodeje. Kromě Lady Gaga se rozhodla pomoct také třeba Katy Perry. Na twitteru své příznivce vybídla, aby prostřednictvím textové zprávy darovali Červenému kříži deset dolarů. Justin Bieber zase napsal: "Japonsko je mou oblíbenou zemí - má neuvěřitelnou kulturu a úžasné lidi. Modlím se za ně. Všichni musíme pomáhat."

*musicserver.cz*

Lady Gaga pomáhá Japonsku

14. března 2011 v 9:04
Zpěvačka Lady Gaga pohotově zareagovala na neštěstí, které postihlo Japonsko. Nechala vyrobit náramky a výtěžek z jejich prodeje půjde na pomoc lidem, které katastrofa zasáhla…
Mnoho celebrit zaregovalo na neštěstí, které zasáhlo Japonsko. Jednou z nich je i zpěvačka Lady Gaga, která se rozhodla také pro finanční pomoc. Na své náklady nechala vyrobit speciální plastové náramky, které se budou prodávat za 5 amerických dolarů. Veškerý výtěžek z prodeje pak poputuje do zemětřesením a tsunami postiženého Japonska. Lady Gaga vyznvala všechny své fanoušky na Twitteru, aby si náramek, zdobený nápisem "Modlíme se za Japonsko", zakoupili a pomohli tak potřebným…

*starmagazin.cz*

Lady Gaga navrhla náramek na pomoc Japonsku

14. března 2011 v 9:02
Mnoho celebrit z celého světa vyjádřilo podporu obětem tsunami v Japonsku na svých profilech na sociální síti Twitter. Zpěvačka Lady Gaga ale zašla s pomocí dál. Na svých stránkách vystavila náramek, který sama navrhla, a výtěžek z jeho prodeje věnuje obětem.
Lady Gaga jako modelka na Paris Eashion Week

Lady Gaga podobným způsobem pomohla i obětem zemětřesení na Haiti. Těm věnovala jednodenní výdělek ze svých propagačních předmětů a prodeje vstupenek. Na Haiti tak poslala v přepočtu téměř 9 milionů korun.
Tentokrát pomáhá obětem japonské tsunami náramkem, který sama navrhla. Bílý náramek z plastu s červeným nápisem "Modlete se za Japonsko" stojí v přepočtu 88 korun. Lady Gaga ho prodává na svých stránkách.



Náramek, který navrhla Lady Gaga na pomoc obětem tsunami v Japonsku
Náramek, který navrhla Lady Gaga na pomoc obětem tsunami v Japonsku



Výzvu k nákupu náramku dala i na svůj profil na sociální síti Twitter, kde k podpoře Japonska vyzvaly i jiné celebrity.
"Japonsko patří k mým oblíbeným místům na zemi. Neuvěřitelná kultura a úžasní lidé. Mé modlitby patří jim. Všichni musíme pomoci," napsal zpěvák Justin Bieber.
"Mé myšlenky a modlitby jsou s lidmi v Japonsku, kteří bojují se zemětřesením a tsunami. Doufám, že nejhorší je za námi," napsal kytarista Slash.
Podobné vzkazy vyvěsily na Twitter i herečky Lindsay Lohanová, Eva Longoria nebo zpěvačka Katy Perry.

*revue.idnes.cz*

Singl "Born This Way" Lady Gaga láme rekordy

23. února 2011 v 16:24
Nový singl Lady Gaga "Born This Way", který ovládl světové žebříčky Lady Gaga
během jediného dne, si od 22. února, tedy za necelých prvních pět dní, v různých jeho formách koupilo přes milion lidí. V prvních třech dnech byl skrze iTunes stažen čtyřistačtyřicetosmtisíckrát, v iTunes hitparádě debutoval na jedničce ve třiadvaceti zemích. Stal se také tisícím "number one" singlem ve dvaapadesátileté existenci americké hitparády Billboard Hot 100. Mimo to zlomila tato hitovka i rekord v celkové rotaci novinky v rádiových éterech v prvním týdnu, počet přehrání písně překonal 78,5 milionu. V Austrálii, kde se stejně jako kupříkladu v Kanadě nebo na Novém Zélandu singl dočkal také prvního místa, se dokonce stal zlatým hned v prvním týdnu za více než pětatřicet tisíc prodaných singlů, v Anglii si skladbu za prvních 34 hodin koupilo na 60 tisíc fanoušků. Tento týden Lady Gaga prozradila na Twitteru i kus textu druhého singlu z alba. Měl by nést titul "Judas" a úryvek vypadá takto: "I'm just a Holy Fool, oh baby he's so cruel, but I'm still in love with Judas, Baby." Nové studiové desky nazvané rovněž "Born This Way" se fanoušci v obchodech dočkají 23. května.

Lady GaGa loni vydělávala 550 milionu!

16. února 2011 v 11:55
Zpěvačka Lady GaGa má obrovskou radost z Lady GaGa loni vydělávala 550 milionu!
úspěchu na letošním udělování cen Grammy. Ovšem tu jí teď znásobily účetní výsledky za poslední rok. Zcela jasně jí totiž staví do čela řebříčku nejlépe vydělávajících popových hvězd. Jen loni to bylo 30,5 milionu dolarů - asi 550 milionů korun.

Podle seznamu Money Makers časopisu Billboard se ale špatně nevedlo ani Bonu Jovimu, který si vydělal jen o sto tisíc dolarů méně a se 30,4 milionu dolarů skončil druhý.
"Lady GaGa byla v roce 2010 nepopsatelná. Popová zpěvačka, která jen před pár roky měla jinou barvu vlasů a vystupovala v klubech v New Yorku, loni tak výrazně dominovala scéně, že bylo téměř předem jisté, že bude v čele seznamu Money Makers," uvedl mluvčí týdeníku Billboard.

Deset nejlépe vydělávajících hudebních hvězd roku 2010 podle časopisu Billboard:
1. Lady GaGa - 30,5 milionu dolarů, 550 milionů korun
2. Bon Jovi - 30,4 milionu dolarů, 548 milionů korun
3. Roger Waters - 24,4 milionu dolarů, 440 milionů korun
4. Dave Matthews Band - 23,9 milionů dolarů, 431 milionů korun
5. Justin Bieber - 22,4 milionu dolarů, 404 milionů korun
6. Taylor Swiftová - 20,7 milionu dolarů, 373 milionů korun
7. Michael Bublé - 19,8 milionu dolarů, 357 milionů korun
8. Eagles - 18,3 milionu dolarů, 330 milionů korun
9. Black Eyed Peas - 16,8 milionů dolarů, 303 milionů korun
10. Paul McCartney - 14,1 milionů dolarů, 254 milionů korun

*odhaleno.cz*

Lady Gaga podpoří boj proti AIDS kosmetickou řadou

31. ledna 2011 v 18:28
Lady GagaLady Gaga se již poněkolikáté v kariéře rozhodla využít síly svého jména pro dobročinné účely. Znovu tak proběhne její spolupráce se společností MAC Cosmetics, s níž zpěvačka zahájí kampaň na podporu boje proti AIDS. Konkrétně budete moci fond MAC AIDS podpořit koupí lesku na rty Viva Glam nebo rtěnky za cenu 14.50 dolarů (asi 300 korun). Loni již podobná akce s touto firmou proběhla, Lady G navíc vypomohla i její o něco starší kolegyně Cyndi Lauper, s kterou sdílí velice extravagantní vystupování. Výběr příspěvků koupí těchto produktů začne 17. února. Tato kosmetická řada bude o něco serióznější než údajný nový parfém, který má vonět po krvi a spermatu, jak jsme vás v nedávné minulosti informovali. Lady Gaga se v poslední době věnuje finálním přípravám na promo k novému singlu "Born This Way" ze stejnojmenného chystaného alba, které spouští od 10. února rádiovou premiérou songu na americkém rádiu Z100. Následovat bude vystoupení na letošních Grammy a hodinový rozhovor, který se zpěvačkou natočil moderátor Anderson Cooper.

Zdroj: musicserver.cz

Lady Gaga se zasnoubila

25. ledna 2011 v 17:51
Lady Gaga se zasnoubila

Výstřední zpěvačka Lady Gaga se rozhodla k něčemu až překvapivě normálnímu: sestěhovala se s přítelem Lukem Carlem.

Lady Gaga (24) začala s barmanem Lukem Carlem (30) chodit vloni, ale šlo spíše o obnovení staré lásky. Znají se již dlouho a randili spolu ještě předtím, než se Stefani Germanottová proslavila pod uměleckým jménem Lady Gaga.

Jak uvádí list Daily Star, zpěvačka a její přítel spolu strávili Vánoce v domě Lukových rodičů v Nebrasce. A zřejmě všechno šlo tak dobře, že se rozhodli žít společně "na hromádce" v přepychové vile v Bel Air. A plánují budoucnost.
Oficiální oznámení o zasnoubení by mohlo přijít již zanedlouho, ale svatba ještě zřejmě nějakou dobu počká.

"Ona a Luc s určením data svatby nijak nepospíchají. Gaga dokonce ještě nemá ani pořádný zásnubní prsten, protože si ho Luc nemohl dovolit," říká jeden z jejich přátel.

Pokud se ale opravdu vezmou, je možné, že k tomu dojde v Charlestonu. Zpěvačka je tu totiž tak populární, že toto jižanské město v sobotu již podruhé slavilo "Gaga Day", kam se dostavily stovky jejích fanoušků a fanynek v různých napodobeninách kostýmů této výstřední hvězdy. Jeden člověk se dokonce pokusil o kopii slavných šatů z hovězího.

Výtěžek z celé akce šel na charitu Trevor Project, která provozuje linku důvěry a snaží se zabraňovat sebevraždám mezi mladými homosexuály.

Zdroj: Odhaleno.cz

Rok s Lady Gaga: Kopyta, masový kostým i šílené výroky!

4. ledna 2011 v 19:06
Extravagantní popová diva Lady Gaga patří k největším módním ikonám showbyznysu.
Její bizarní a šokující kostýmy i provokativní výroky vzbuzovaly po celý rok emoce nejen u jejích fanoušků, ale i odborníků na módu, novinářů a kolegů z hudební branže. Ať už se jedná o energické koncertní show, oficiální společenské akce, večírky či předávání cen, Lady Gaga vždy umí překvapit svou nekonvenčností a originalitou. Čtyřiadvacetiletá zpěvačka proto vzbuzuje buď nefalšovaný obdiv nebo naopak odsuzující odpor. Nic mezi tím neexistuje, nevěříte? Přesvědčte se sami a projděte si, čím nás Lady Gaga letos šokovala.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

LEDEN
LADY GAGA JAKO ZNALKYNĚ SEXU: Muži musí mít velký!

Lady Gaga

Ani zpěvačka Lady Gaga není mezi celebritami výjimkou a ráda a poměrně jasně se vyjadřuje na téma sex. Věrná svému image rebelky veřejně označila mužský pohlavní úd slovem "ocas".
"Muži prostě musí mít velký ocas. To je opravdu všechno, co se počítá," prohlásila Lady Gaga v lednu a vůbec se neshodla s hercem Jimem Carreym.
"To, co se počítá, není délka kouzelné hůlky, nýbrž kouzlo, které je ukryto v ní," prohlásil, ale Gaga ví stejně všechno nejlépe a neustále opakuje: "Muži prostě musí mít velký ocas. To je opravdu všechno, co se počítá…"


ÚNOR
LADY GAGA JAKO NÁVŠTĚVA Z MARSU: Geometrická, polonahá, divná a přece tak slavná

52. Předávání hudebních cen Grammy - Lady GaGa

Lady Gaga předvedla jeden ze svých prvních módních výstřelků roku 2010 na předávání hudebních cen Grammy. Zpěvačka provokovala hned ve třech šílených kostýmech. V upnutém sexy korzetu jí vykukoval zadek i prsa.
Na hlavě přitom měla něco, co zdánlivě připomínalo klobouk složený z geometrických obrazců. A když se převlékla, šokovala znovu. Tentokrát měla na sobě kostým, v němž vypadala jako mimozemšťanka. Na nedostatek publicity si tedy rozhodně nemohla stěžovat. Zíral na ní totiž úplně každý..



LADY GAGA TRUCHLÍCÍ: Roztrhala šaty po mrtvém návrháři

Lady Gaga na Brit Awards

Pořádný rozruch vzbudila módní ikona na předávání Brit Awards. Nejenom, že získala tři ceny, ale zároveň vzdala provokativní hold zesnulému návrháři a svému kamarádovi Alexandru McQueenovi.
V divné paruce a bílých částečně průhledných šatech se změnila ve figurku na šachovnici připomínající třípatrový dort. Smrt návrháře zpěvačku natolik zasáhla, že těsně před vystoupením dokonce roztrhala pár jeho modelů, které rozvěsila po šatně. Z předávání si přitom odnesla hned tři ceny.



BŘEZEN
LADY GAGA JAKO HERMAFRODIT: Má snad penis?

Lady Gaga

Kontroverzní zpěvačka byla nařčena z toho, že je hermafrodit a prodělala změnu pohlaví. Rozhodla se proto, že nařčení využije ke svému prospěchu a opět se zviditelní. Na koncertech prý s radostí předvede umělý penis.
"Chci si na svůj rozkrok připnout ptáka, všichni víme, že nejžhavějším drbem v poslední době je to, že ho mám. Tak proč bych svému publiku nedala, co chce?", umlčela všechny své kritiky, kteří po její identitě raděj přestali pátrat.



LADY GAGA JAKO KAZATELKA: Sex jedině s kondomem!

Slavnostní předávání American Music Awards - Lady GaGa

Excentrická zpěvačka možná vypadá jako neřízená střela, ale když chce, zapojí se i do tolik potřebné osvěty.
Svou tvář proto propůjčila kampani na zvýšení povědomí o HIV a AIDS a vyzvala své fanoušky: "Praktikujte bezpečný sex, sex bez kondomu je jako ruská ruleta," apelovala zpěvačka důrazně. "My všichni víme, že sex s kondomem je o vzájemné dohodě, ale bez něj je to ruská ruleta," dodala jindy zcela nekonvenční zpěvačka.

LADY GAGA JAKO VĚZENKYNĚ: Svlékly ji drsné bachařky

Lady GaGa v novém videoklipu

Lady Gaga konečně všem dokázala, že je doopravdy žena. Natočila proto ve spolupráci se zpěvačkou Beyoncé odvážný videoklip k písni Telephone.
Klip se natáčel v ženské věznici. GaGa je odsouzena na doživotí, protože otrávila svého nepohodlného přítele. Video je plné lesbických hrátek vězeňkyň a provokativní zpěvačka je dokonce svlečena dvěma svalnatými basařkami.
Ty její nahotu komentují slovy: "Ona opravdu nemá penis." "Chtěla jsem prostě ukázat lidem, že jsem opravdu žena," komentovala klip Gaga.


DUBEN
LADY GAGA JAKO SEXKOUČ: Myšlenkami si vyvolá orgasmus

Lady Gaga

Newyorská rodačka s italskými kořeny v jednom z rozhovorů prohlásila, že si umí sama mentálně vyvolat orgasmus. Stačí na "to" jen intenzivně myslet a orgasmus je na světě.
Lady Gaga toho ale umí mnohem více: "Pamatuji si, jak jsem poprvé pila kávu z neviditelného šálku. To je první věc, kterou nás na herectví učili. Také můžu cítit déšť, i když neprší," míní. No neuvěřili byste jí to?


LADY GAGA JAKO EMO: Nahá a pořezaná nestyda

Lady Gaga

Módní ikona a královna diskoték moc dobře ví, jak na sebe co nejvíc upozornit. S nahotou a drzostí navíc tato nestyda nikdy neměla problém.
Na přebal desky "Remix" se proto neváhala nafotit úplně nahá. Její tělo navíc pokrývaly černobílé titulky a nechyběly ani krvácející řezné rány. A prodejnost desky byla dopředu zajištěna - kdo umí, ten umí.


KVĚTEN
LADY GAGA JAKO STRAŠIDLO: Vypadala jako čarodějka

Lady Gaga

Na předávání hudebních cen Echo Awards se Lady Gaga v květnu "ohákla" tak, jak nikdo nemohl očekávat ani v tom nejděsivějším snu.
Zpěvačka se totiž změnila doslova v čarodějnici a nejspíše tak chtěla v květnu dodatečně oslavit Halloween. Přítomné hosty navíc ohromila botami, které vypadaly jako nefalšovaná kopyta, což byl docela problém, protože jí vůbec nešla chůze, a tak ji na pódium museli odvézt.

ČERVEN
LADY GAGA BOJOVNICE ZA HOMOSEXUÁLY: V klipu předvedla anální sex

Lady GaGa

Extravagantní diva natočila další hříšný videoklip, který šokoval celý svět. V klipu Alejandro se Gaga opět předvedla téměř nahá, ale to už nikoho nemohlo vůbec překvapit, a tak zašla opět o kousek dál - tancovala mezi několika tanečníky, se kterými předvádí anální sex.
Klip zpěvačka věnovala svým homosexuálním kamarádům a fanouškům. "Jsou to opravdu skvělí lidé, jsem za ně strašně vděčná." prohlásila. Klip Alejandro navíc rozhodně zaujal. Na Yotube ho shlédlo několik milionů návštěvníků.


LADY GAGA JAKO FANYNKA: Na baseball jedině polonahá!

Lady GaGa na zápase Yankees

Lady Gaga si nedělá hlavu vůbec s ničím a nic ji nezastaví. Ráda se například prochází na veřejnosti polonahá. Všechny o tom přesvědčila na zápase svého oblíbeného baseballového klubu Yankees.
Na utkání totiž dorazila jen ve spodním prádle, vysokých podpatcích, slunečních brýlích a klubové košili Yankees, kterou si ale neobtěžovala zapnout. Na baseball se proto všichni rázem přestali dívat a raději zírali na extravantní Gaga.


ČERVENEC
LADY GAGA JAKO TUCTOVKA: Je to naše kámoška

Lady Gaga

Divoká Lady má ale ještě jednu tvář, kterou tak často nevidíme. Za maskou nezlomné provokatérky se totiž schovává úplně obyčejná dívka.
Všudypřítomní fotografové ji "nachytali" na dovolené u bazénu, kde se rázem změnila v naprosto normální tuctovku. Zplihlé mokré vlasy sčesané dozadu, šátek kolem hlavy a nulový make-up z ní rázem udělaly "kámošku od vedle".


SRPEN
LADY GAGA JAKO KRASAVICE: Pózovala nahá a byla z ní zas kočka

Lady Gaga

Extravagantní popová diva se poté, co světlo světa spatřily její fotky ze soukromí, kde vypadala "moc obyčejně", změnila v nezkrotnou sexy dračici.
Jedna z největších současných popových hvězd se svlékla pro srpnové číslo magazínu Vanity Fair. Zpěvačka se neváhala svléknout úplně donaha, ale svým fanouškům přesto neukázala úplně všechno. Populární divoška intimní místa rafinovaně skrývala, ale přesto se pořád bylo na co dívat.


LADY GAGA JAKO MADONNA: Napodobuje ji při koncertech!

Lady Gaga

Všimnout si toho musel každý Lady Gaga už silně šlape na paty i královně popu Madonně. A to dokonce tak, že jí na svých koncertech napodobuje. Divoká mistryně extravagantních kostýmů vypadala na svém právě probíhajícím "Monster Ball Tour" navlas stejně jako její starší a slavnější kolegyně.
A není to náhoda. Neustále šokující Lady Gaga je právě s Madonnou pravidelně srovnávána a nejspíš nebude trvat dlouho a slavnou zpěvačku úplně ve všem překoná.


LADY GAGA JAKO ZHRZENÁ ŽENA: Podváděl ji přítel!

Lady Gaga

Provokující zpěvačka si pečlivě pěstuje krajně výstřední image, ale pod tím vším je zřejmě poměrně normální. Gagu proto moc ranilo, když zjistila, že je jí přítel Luc Carl nevěrný.
Poprvé spolu začali chodit už před pěti lety, tedy než se Lady Gaga prosadila. Rozešli se tehdy kvůli jejím problémům s drogami. Luc ale údajně začal zpěvačku podvádět. Gaga se proto raději uzavřela do sebe a prý se nejlépe cítí sama.


ZÁŘÍ
LADY GAGA JAKO MUŽ: Tak přece má penis?

Lady Gaga se změnila v muže
Popová diva se rozhodla nafotit jako muž. Zpěvačka se na titulní straně magazínu Vogue Hommes stylizovala do role mladého hocha Jo Calderona, který představuje její alter ego.
Na fotografii Nicka Knighta proto byla doslova k nerozeznání. Na sobě měla bílé pánské tričko a v krátkém sestřihu by ji nepoznal ani ten nejzarytější fanoušek.


LADY GAGA JAKO PASTORKA: Chce oddávat homosexuály!

MTV Video Music Awards - Lady GaGa

To, že má Lady Gaga spoustu přátel mezi homosexuály, je všeobecně známo. A právě kvůli nim se snaží stát se pastorkou, aby mohla uzavírat jejich sňatky přímo na pódiu.
Ve většině států USA totiž není až tak těžké získat k této činnosti povolení. A pastorem se člověk může stát, aniž by měl k církvi úzký vztah. Gaga se tak snaží získat licenci k provádění svatebních obřadů v Kalifornii, která zřejmě již brzy opět povolí sňatky osob stejného pohlaví.


LADY GAGA JAKO ŠŤAVNATÝ STEAK: Šokovala kostýmem z masa!

Lady Gaga

Největší výstřelek roku si zpěvačka nechala až na září. Extravagantní diva tentokrát šokovala ochránce zvířat a pózovala nahá na titulní straně magazínu Hommes Vogue oblečená jen do bikin ze syrového masa. Na hlavě jí dokonce nechyběl ani "klobouk" z pořádné flákoty.
Potrhlá zpěvačka se ale ve velkém stylu předvedla i na předávání hudebních cen MTV Video Music Awards. Nejen že si z třinácti nominací odnesla osm sošek, ale ohromila v šokujícím kostýmu z masa a obrovskou dírou na zadku. Kus steaku měla také na hlavě a nohy jí obalovaly boty vyrobené ze syrového masa omotaného provázky.


ŘÍJEN
LADY GAGA JAKO PORAŽENÁ: Předstihl ji Johnny Depp!

MTV Video Music Awards - Lady GaGa

Cenami ověnčená Lady Gaga skončila na druhém místě žebříčku Hollywood Top 50.
Na prvním místě jí předběhl herec Johnny Depp. Gaga se proto musela smířit s tím, že ani šílenost, výstřednosti a šťavnaté steaky na hlavě, jí na první příčku nemusí stačit.


LADY GAGA JAKO PŠTROS: Opět zvolila šílený outfit

Lady Gaga
Ulítlé a naprosto šílené outfity Lady Gaga prostě miluje. Populární zpěvačka si do jednoho londýnského klubu vyšla v růžových šatičkách, ve kterých připomínala pštrose.
Lady Gaga samozřejmě opět dosáhla svého. Za jejím provokativním outfitem se otáčeli snad všichni návštěvníci klubu.
A o to přesně jde drzé zpěvačce nejvíc. Co vymyslí příště?

LISTOPAD
LADY GAGA JAKO SOCIO FENOMÉN: Bude se zkoumat na univerzitě!

Lady Gaga
Kontroverzní hvězda se dostala na univerzitu. Nebude ji však studovat- stala se totiž klíčovým tématem kurzu na vysoké škole v americkém státě Jižní Karolína.
Vyučujícím předmětu je profesor sociologie Mathieu Defle, který se považuje za velkého fanouška Lady GaGa. Mimo jiné vyučuje také boj proti terorismu nebo internetovým technologiím. Studenti teď teď z Lady Gaga budou skládat zkoušky. Není to krásné?


LADY GAGA JAKO HVĚZDA: Provokovala fanoušky v Praze!

Koncert Lady GaGa v Praze
To byl nářez. Lady GaGa vystoupila v Praze a všem svým fanouškům ukázala, že je hvězdou se vším všudy.
Během výpravné show, která byla koncipována jako ples příšer, zazpívala své největší hity a vystřídala řadu originálních kostýmů, na které bylo sedmnáct tisíc diváků obzvlášť zvědavých.
Mezi ty nejodvážnější patřil plastový hábit jeptišky, který v odhaloval celou horní polovinu jejího těla. Některé gagy a průpovídky ale čeští fanoušci nepochopili, a tak je zpěvačka povzbuzovala drsným: "Tancujte, vy srá*i." I tak ji ale všichni milujeme…


LEOŠ MAREŠ JAKO LADY GAGA: Prohraná sázka způsobila divy

Talentmania - Leoš Mareš v kostýmu Lady GaGa

Moderátor Leoš Mareš se oblékl do šatů z masa a napodobil tak módný výstřelek Lady Gaga. Bizarní kostým z masa si na sebe Mareš musel obléknout kvůli prohrané sázce, ve které měl políbit americkou zpěvačku Lady GaGa přímo na jejím pražském koncertě.
I když se moderátor necítil v šatech z hovězího pupku ve své kůži, sklidilo závěrečné číslo obrovský úspěch. O jeho šatech z masa ala Lady Gaga navíc informovala i britská média.


PROSINEC
LADY GAGA JAKO MRTVOLA: Strašila na nákupech

Lady GaGa na nákupech

Konec roku musí společně s Lady Gaga doslova gradovat. Jak jinak si vysvětlit doslova ďábelské outfity, kterými zpěvačka straší své fanoušky jako na běžícím páse.
Tentokrát vyděsila obyvatele italského města módy Milána, když si na nákupy oblékla černý outfit ala domina, který halil průsvitný závoj. Zpěvačka si na hlavu nezapomněla vzít blonďatou paruku a rty si tentokrát namalovala na modro. Vypadala proto jako by se každou chvíli chystala umřít. Také jste se lekli?


LADY GAGA JAKO ČARODĚJKA: Levitovala bez podpatků!

Lady GaGa

Baf! Tak to je síla. Další z ujetých výstřelků Lady Gaga opravdu stojí za to. Zpěvačka totiž popřela všechny fyzikální zákony a tentokrát se na ulici objevila jako levitující čarodějka. Gravitace jakoby neexistovala a zpěvačka si obula kotníčkové boty s kováním na vysoké platformě.
Chyběla jim však jedna zásadní věc - a tou byly podpatky. Měla proto kolem sebe houf poskoků, kteří hlídali každý její pohyb. I když se totiž GaGa snažila tvářit sebejistě, její kroky byly více než nejisté a každou chvíli jí hrozil bolestivý pád. Kde na tak šílené nápady chodí?


LADY GAGA JAKO FIGURÍNA

Vosková figurína Lady GaGa v Hollywoodu

Zpěvačka se může pochlubit tím, čím se jen tak nějaká celebrita pochlubit nemůže. V londýnském muzeu Madame Tussauds byla vystavena její vosková figurína a hned poté se odlitek této fenomenální zpěvačka, rozhodla vyrobit i další světová velkoměsta.
Vedle Lady GaGa tak mohou všichni fanoušci pózovat v New Yorku, Las Vegas, Kalifornii, Amsterdamu, Berlíně, Šanghaji a Hongkongu.
Nejodvážnější kousek je umístěn v muzeu v Hollywoodu. Oproti tomu muzea v Asii ukázaly Lady GaGa v decentnější podobě.

Zdroj: bleskove.centrum.cz

Lady Gaga: "Nové album bude obsahovat prvky metalu"

30. prosince 2010 v 11:05
Lady Gaga
Rok 2010 je téměř minulostí, blíží se rok nový, během kterého vyjde hned několik netrpělivě očekávaných desek. Jednou z nich je bezesporu i třetí studiovka popové senzace Lady Gaga. Kromě přibližného termínu vydání se na povrch postupně dostávají další detaily o chystané nahrávce. Lady Gaga desku popsala slovy:"Bude to sňatek elektronické hudby s množstvím, dovolím si říct, až epického metalu nebo rock'n'rollu, popu s melodiemi hymnického rázu s brutálními tanečními beaty." Vše je prý již zcela hotovo, pracuje se jen na konečných úpravách, které nahrávku vyšperkují. Z hlediska textů písniček by nové songy měly být "více poetické" a na svědomí je mají s trochou nadsázky prý sami fanoušci, kteří zpěvačku v mnohém ovlivnili a dodávají jí velké množství energie. Lady G kromě psaní nových písní do konce roku intenzivně koncertovala, letošní závěrečný koncert odehrála ve Francii, kde Stefani Germanotta prozradila, že do dvou měsíců budou mít všichni netrpěliví fanoušci desku k dispozici. Spekulace o pravděpodobném datu vydání se tak pohybují mezi únorem a březnem roku 2011. Na únor byl ale již s konečnou platností slíben pilotní singl, který bude zpěvačka pilně propagovat. Zazpívat by ho měla i 13. února na udílení amerických cen Grammy.


Zdroj: musicserver.cz

 
 

Reklama