Lady Gaga

Lady Gaga - Applause

29. září 2013 v 16:29

Lady Gaga vydá dva měsíce po "ARTPOP" jazzové album s Tonym Bennettem

29. září 2013 v 16:27
Fanoušci Lady Gaga se mohou těšit na albové žně: nejočekávanější popovou nahrávku roku, listopadový "ARTPOP", totiž bude jen o dva měsíce později následovat další nová deska - již nějakou dobu avizovaný jazzový počin s legendárním zpěvákem Tonym Bennettem vyjde v lednu 2014. Společné album chystali interpreti odlišných generací a hudebních stylů již od první vzájemné spolupráce, která se uskutečnila v roce 2011. Tehdy Gaga sedmnáctinásobnému držiteli Grammy hostovala v duetu "The Lady Is A Tramp", jenž se nacházel na jeho disku "Duets II". Už tehdy si jazzman Mother Monster velmi oblíbil, vznik společné nahrávky tak už byl jen otázkou času. Zatím bezejmenný počin vznikal převážně letos na jaře, kdy Lady G léčila zlomeninu kyčle ze svého v únoru skončeného turné k předchozí desce "Born This Way". O vzniku chystané novinky se sedmaosmdesátiletý zpěvák rozpovídal v rozhovoru s japonskými novináři. "V lednu příštího roku desku vydáme. Je to velmi vzrušující jazzové album, na kterém spolupracovali úžasní jazzoví umělci, báječně nám to vyšlo. Lady Gaga považuji za Picassa zábavního světa. Skutečně jím je, zjistíte to. Je velmi inteligentní, správný a velmi talentovaný člověk. Prostě ji velmi miluji, jsme jako bratr a sestra. Nahráli jsme všechny skvělé, standardní, kvalitní písně - George Gershwin, Cole Porter, Jerome Kern, Irving Berlin - skladby od takovýchto umělců. Vše bylo natočeno s velkým swingujícím bandem a skvělými, velkými jazzovými umělci". Kromě společné nahrávky s o šedesát let starším kolegou Lady Gaga finišuje se svým třetím studiovým albem "ARTPOP", které vyjde 11. listopadu. Už začátkem října se příšerky dočkají také speciálního EP, na němž najdou remixy jejího posledního hitu "Applause". Toho se za šest týdnů od uvedení na trh jen v USA prodalo přes 1,1 milionu kopií. "Lady Gaga už je největším umělcem, který kdy ze Spojených států vzešel, větší než Elvis Presley, Madonna nebo všichni ostatní. Ona je prostě neuvěřitelná, lidé ji tolik milují a ona zase miluje je," nešetří komplimenty na adresu své spolupracovnice legendární Tony Bennett.
*http://musicserver.cz

Lady Gaga vydá "ARTPOP" v listopadu, singl už v srpnu

14. července 2013 v 11:30
Příšerky se dočkaly: Lady Gaga téměř rok od oznámení názvu svého nového alba prozradila fanouškům, kdy si jej budou moci opatřit. Přetlak způsobený velkým očekáváním se uvolní 11. listopadu, kdy se "ARTPOP" dostane mezi posluchače. Poprvé se tak nestane pouze ve formě fyzické kopie nebo její digitální verze, ale také v podobě aplikace. Americká interpretka avizovala svůj záměr distribuovat nahrávku neotřelým způsobem už před mnoha měsíci, nyní odtajnila první detaily v prohlášení, které spolu se svou novou fotkou umístila na svůj facebookový profil. "Aplikace vyvinutá TechHAUS, technologickou odnoží Haus Of Gaga, je sama o sobě hudebním a vizuálním inženýrským systémem, který propojuje hudbu, umění, módu a technologii s novou celosvětovou interaktivní komunitou 'the auras'," začíná stále trochu záhadný popis aplikace a dále pokračuje: "Zatímco proměníme zkušenosti lidí se sociálními médii, přineseme ARTkulturu do POPu v převrácené warholovské výpravě." Stále nejste moudřejší? Nic si z toho nedělejte, celý text se nese v tomto neurčitém duchu, přesto ale nabízí další důležité datum - 19. srpen. V tento den se milovníci excentrické zpěvačky po roce a půl dočkají nového singlu. Ten zatím nemá jméno, ale dá se předpokládat, že se mezi posluchače dostane ještě o něco dříve. Lady Gaga svým nečekaným oznámením přerušila ticho, které ji obklopovalo od doby, co byla nucena zrušit zbytek svého turné a věnovat se rehabilitaci po náročné operaci kyčelního kloubu. Původně měla novinka "ARTPOP" vyjít již koncem loňské zimy, zdravotní komplikace ale veškeré hudební aktivity sedmadvacetileté interpretky zastavily. Kromě čtvrté studiovky nyní připravuje i jazzové album s Tonym Bennettem.
*http://musicserver.cz

Cher je zdrcená. Lady GaGa nesouhlasí s vydáním jejich duetu

20. června 2013 v 9:49
Cher (67) je zdrcená ze spolupráce s Lady GaGou. Popová superstar totiž s mladší kolegyní nahrála duet a těšila se, že ho vydá na svém novém albu. Jenže GaGa s vydáním nahrávky nesouhlasí. Nelíbí se jí a má pocit, že by ublížila jejímu uměleckému image. Dvojice spolu nahrála a nazpívala song Greatest Thing, který byl původně na seznamu nového alba, jež Cher v létě hodlá vydat. Jenže popové hvězdy se nepohodly a GaGa nedala ke zveřejnění písně souhlas. Cher reagovala na otázku fanoušků na Twitteru, proč ještě singl Greatest Thing nevyšel. "Je to hotové a jí se to nelíbí, nebo nechce, aby to vyšlo. Ona je umělkyně, je to na ní. Já jsem také zklamaná," svěřila hvězda. V úterý Cher znova zmínila své zklamání v televizním rozhovoru, když prohlásila: "Nahrála jsem píseň s GaGou a myslím, že je úžasná, a myslela jsem, že její výkon byl skvělý, ale jí se to nelíbí."
*http://www.odhaleno.cz

Lady GaGa je kmotrou obou dětí Eltona Johna

27. dubna 2013 v 11:53
Zpěvačka Lady GaGa (27) přijala nabídku kolegy Eltona Johna, aby se stala kmotrou i jeho druhého syna Elijaha. Americká popová hvězda tak figurovala při křtu obou zpěvákových synů, které si pořídil s manželem Davidem Furnishem. GaGu poprvé před dvěma roky požádali, aby se stala kmotrou jejich syna Zacharyho. "Ona je skvělý vzor, je mladá, byla skvělou kmotrou Zacharymu. My všichni v tomto oboru jsme praštění, ale jsme také lidé," svěřil pětašedesátiletý Elton v interview pro Extra. Syny si nechali s Davidem odnosit v Kalifornii náhradní matkou. Děti jsou podle Furnishe velkou školou života. "Člověk se dozví o sobě a o svém životě skrze děti opravdu hodně." "Nejvíc miluju, když ráno vstanu a dám si snídani se Zacharym. Všechno, co jsem si myslel, že mě bude na dětech štvát, jako řev a pištění a výbuchy vzteku… Vůbec mě to neštve. Přijde mi to kouzelné," dodal Elton.
*http://www.odhaleno.cz

Lady GaGa odložila zlatý invalidní vozík

13. dubna 2013 v 13:53
Zpěvačka Lady GaGa (27) se tento týden poprvé začala přemisťovat bez pomoci invalidního vozíku. Několik týdnů jej musela využívat kvůli operaci šlach na pravém kyčelním kloubu, který si během náročných tanečních čísel poškodila při jednom z koncertů svého turné. To předčasně ukončila, aby mohla podstoupit chirurgické řešení defektu. V úterý 9. dubna ale svobodně a bez známek potíží mohla vyrazit na procházku a romantické rande se svým přítelem Taylorem Kinneym. Zpěvačka pozvala herce na večeři do chicagské restaurace Sunday. GaGa věrná svému excentrickému vystupování si nechala po operaci zhotovit luxusní vozík společnosti Mordekai, která jej pokryla čtyřiadvacetikarátovým zlatem. Zpěvačka pak svému dvoukolému pomocníkovi přezdívala Emma. Vozítko bylo potaženo luxusní černou kůží a vybaveno odnímatelným koženým baldachýnem.
*http://www.odhaleno.cz

Lady GaGa se zotavila z operace kyčle a vrací se do práce

4. dubna 2013 v 14:31
Zpěvačka Lady GaGa (27) se prý rychle zotavila z operace kyčelního kloubu, který si poškodila při náročném pohybovém čísle během turné Born This Way Ball. Zbývající koncerty musela zrušit a podstoupit chirurgické ošetření nohy. Teď se však podle svého manažera vrací do práce a dokončuje třetí studiové album ARTPOP. "Je připravená naplno se vrátit do práce. Nemůžu se dočkat, až svět uslyší její novou hudbu a uvidí ji zpátky na scéně zdravou, silnou a ještě lepší, než kdy byla," oznámil Vincent Herbert v prohlášení pro britský deník The Sun. Herbert také odmítá tvrzení, že zranění negativně ovlivnilo tvůrčí potenciál zpěvačky. GaGa nepřestala být extravagantní ani v nemocnici. Nechala si vyrobit vozík pokrytý čtyřiadvacetikarátovým zlatem. Na něm se před i po zákroku vozila a kolečkovému křeslu říkala Emma.
*http://www.odhaleno.cz

HAPPY 27th BIRTHDAY LADY GAGA

28. března 2013 v 18:14


DNES SLAVÍ 27. NAROZENINY LADY GAGA <3 VŠECHNO NEJLEPŠÍ MOTHER MONSTER! <3

Lady Gaga a Tony Bennett nahrají jazzové album v červnu

28. března 2013 v 17:40
Ačkoliv mají lidé zpěvačku Lady Gaga zaškatulkovanou v popové přihrádce, již několikrát dala najevo svou oblibu jazzu. Když navíc v roce 2011 vyšla její spolupráce s legendou žánru Tonym Bennettem, začalo se mluvit o celé nahrávce v tomto stylu. Tony nyní oznámil, že se věci daly do pohybu. "Už na tom od teď do června budeme pracovat, nahrávat se bude právě v červnu. Je fenomenální, skvěle spolu vycházíme a oba se na to moc těšíme," potvrdil Bennett pro Rolling Stone společné plány. Zároveň dodal: "Je jednou z nejlepších jazzových zpěvaček, kterou kdy kdo slyšel." Americká interpretka s jazzmanem přezpívali roku 2011 klasiku "The Lady Is A Tramp" (k poslechu pod článkem), kterou Bennett umístil na své album "Duets II". Producentsky se na ní podíleli Dae Bennett a Phil Ramone, kteří jsou ve hře i pro nadcházející spolupráci. Pokud nová jazzová deska vyjde ještě letos, znamenalo by to, že se fanoušci Lady G dočkají v roce 2013 hned dvou nových disků. Tím druhým bude totiž plánovaná čtvrtá studiovka "ARTPOP", jež je právě dokončována.
*http://musicserver.cz

Lady Gaga se bude vdávat v šatech od Donatelly Versace

19. března 2013 v 17:34
Přemýšlela o svatebních šatech George At Asda, nakonec se ale rozhodla jinak. Před oltářem stane v černo-zlaté róbě z dílny slavné italské módní návrhářky. V jakých šatech se Lady Gaga bude vdávat? Tato otázka jistě napadla mnoho lidí, kteří v uplynulých dnech četli některý z článků věnovaných její plánované svatbě s Taylorem Kinneym. Vězte tedy, že kontroverzní zpěvačka si svatební šaty objednala u samotné Donatelly Versace. Šaty by měly být ušity z černého a zlatého hedvábí. Proč právě tato barevná kombinace? "Myslí si, že bílá je příliš fádní", uvedl zdroj blízký zpěvačce. Do živůtku budou všité diamanty. Podle dostupných informací Lady Gaga trvala také na odepínatelné sukni a vlečce.
*http://magazin.osobnosti.cz
 
 

Reklama