Celebrity

Dcera zesnulého Heatha Ledgera je celý tatínek

13. dubna 2013 v 13:44
Když zemřel, bylo malé Matildě přes dva roky. Nyní je to osmiletá slečna a podobu svého otce nezapře. Michelle svět miluje díky jejím excelentním hereckým výkonům, ona má ale největší zájem starat se o svou sedmiletou dceru Matildu, kterou má ze vztahu s hercem Heathem Ledgerem. Ten tragicky zemřel 22.1. 2008 ve svých osmadvaceti letech a zanechal zde dvě smutné duše - Michelle a Matildu. V nedávném interview Michelle prohlásila, že má má Matilda její plnou pozornost. "Výchova dítěte je práce, to jo. Ale je to úžasný a konečně tvůrčí. Je to můj vedlejší projekt a taky můj hlavní projekt," rozplývala se herečka známá z teenagerovského seriálu Dawsonůw svět. Michelle také podotkla, že by ráda dělala i jiné věci v těchto dnech: "Ráda bych dělala více věcí najednou, ale jsem taková holka, která dělá jen jednu věc. Obdivuju lidi, kteří chodí na kurzy vaření a u toho ještě fotí. Zvládám pouze pracovat a vychovávat dceru. To je všechno," dodala. Dceru ale, jak je vidět, vychovává spořádaně, takže Heath může být tam nahoře plně spokojený.

*http://magazin.osobnosti.cz


Miley Cyrus se rozhodla odložit plánovanou svatbu s Liamem Hemsworthem

13. dubna 2013 v 13:37
Hvězdný pár si měl říct své "ano" v červnu letošního roku. Obřad byl však nakonec odložen na neurčito. Podle dostupných informací si oba snoubenci nejprve chtějí vyříkat své vzájemné neshody. "Chtěli se vzít v červnu, ale mají teď spoustu problémů. Nakonec dospěli k závěru, že bude nejlepší, když si je napřed vyřeší," uvedl neznámý zdroj pro magazín Life & Style. "Jejich příbuzní si o ně dělají starosti. Byli by neradi, kdyby se Miley s Liamem vzali a o pár měsíců později zase rozvedli. Jsou na svatbu příliš mladí, neměli by se unáhlit," dodal. Liamova švagrová Elsa Pataky už počátkem tohoto týdne naznačila, že si není jistá, jestli je svatba stále na obzoru. Nicméně jeho nejstarší bratr Luke nedávno prohlásil, že Miley už bere jako člena své rodiny. "Je prostě skvělá. Miluje naše děti a naše děti milují jí. Získala si naše srdce. Shledávám jí opravdu zajímavou. Na svůj věk je velmi vyspělá," řekl. A Miley navzdory všem pochybám stále nosí zásnubní prsten.
*http://magazin.osobnosti.cz

Lindsay Lohan do světa vypustila zprávu o svém těhotenství. Byl to Apríl!

4. dubna 2013 v 15:26
Šestadvacetiletá herečka se předevčírem postarala o pořádný rozruch, když na Twitteru oznámila, že čeká dítě. Falešný tweet byl odeslaný z jejího účtu jen několik dní poté, co se Lindsay v jednom brazilském klubu udělalo nevolno a dokonce se zhroutila pod stůl. Načasování tedy bylo skvělé. "Je to oficiální. Jsem těhotná." Tento příspěvek obdrželo 5,7 miliónů followerů Lindsay Lohan 1. dubna, což minimálně naznačovalo, že by se mohlo jednat o vtip. Spousta lidí se však podle očekávání nechala nachytat. Zprávu o jejím údajném těhotenství během krátké chvíle sdílelo více než 10 000 uživatelů a okamžitě se stala předmětem vášnivých diskusí. Lindsay nyní nicméně potvrdila, že šlo skutečně o Apríl. "Aprílový žertík. Kde zůstal váš smysl pro humor?" napsala na Twitter o den později. Připomeňme, že Lindsay byla nedávno odsouzena k devadesátidennímu pobytu v léčebně kvůli autonehodě, kterou způsobila v červnu loňského roku. Součástí trestu bylo i 30 dní veřejně prospěšných prací. Hvězda seriálu Liz & Dick navíc musí docházet na psychoterapie.
*http://magazin.osobnosti.cz

Macaulay Culkin se vyléčil z drogové závislosti

4. dubna 2013 v 15:21
Představitel Kevina McCallistera z populární rodinné komedie je jak se zdá konečně venku z drogové závislosti, jak dokazují nejnovější snímky z jeho výletu do Evropy. Dvaatřicetiletý Macaulay Culkin natočil desítky filmů, ale nejvíce si ho všichni pamatují z těch, kde byl ještě jako malý kluk s nezapomenutelným kukučem. Sám doma, Moje první láska, nebo Dobrý synek jsou filmy, které nezestárnou. V posledních letech toho ale příliš nenatočil, naposledy v roce 2009 televizní seriál Kings. Několik let také chodil s herečkou Milou Kunis, která dala ale přednost Ashtonovi Kutcherovi, se kterým dnes žije ve spokojeném vztahu. Malého rošťáka z triologie Sám doma by v herci poznal jen málokdo, i když určité rysy znatelné stále ještě jsou. Dlouholeté problémy s drogami mu také způsobily velké nesnáze, které z části snad už překonal. Na konci minulého roku se pokusil o sebevraždu, když se málem předávkoval heroinem. Naštěstí byl v bytě ještě s několika přáteli, kteří ho zachránili. Důvodem jeho nechuti žít byl prý právě rozchod s krásnou herečkou, známou z filmu Černá labuť. Naštěstí vše dobře dopadlo, ale kdyby byl doma sám, už by byl mrtvý. Nyní se vydal z rodného New Yorku na starý kontinent, aby navštívil krásy Francie. V pařížských ulicích byl doslova nepřehlédnutelný, kdy ozdoben červenými brýlemi, strništěm a culíkem poznával krásy tamního města. Se svými přáteli vyrazili do lunaparku, kde vyzkoušeli hned několik atrakcí a na herci bylo vidět, že se cítí zase trochu šťastný. Snad mu to vydrží a nespadne opět na samé dno drogové závislosti.
*http://magazin.osobnosti.cz

image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Jsem moderní feministka, hlásá Beyoncé

4. dubna 2013 v 14:37
Zpěvačka Beyoncé (31) si myslí, že je moderní feministkou. Tedy byla by jí ráda. A věří, že tak působí na ty, kdo ji obdivují. Krom toho, že nemá ráda nálepky a cítí se být individualitou, uvědomuje si, že pomáhá prosazovat ženská práva a podporovat rovnoprávnost ve světě. "To slovo by mohlo být příliš extrémní. Ale myslím, že jsem moderní feministka. Opravdu pevně věřím v rovnoprávnost. Proč by si ale člověk musel vybírat typ ženy, kterým se cítí být? Proč by se měl skrývat pod nějakou nálepkou? Jsem prostě žena a moc ráda ženou jsem," svěřila Beyoncé britské edici magazínu Vogue. Ačkoli má slovo feministka dnes spíš negativní konotace, Beyoncé si uvědomuje, že je stále potřeba bojovat za práva svého pohlaví. "Opravdu věřím v rovnoprávnost, a že je to směr, jímž máme jít, je to něco, co je stále odsouváno stranou, a něco, co musíme přijmout. Ale jsem také šťastně vdaná. A miluju svého manžela," dodala jednatřicetiletá zpěvačka. Její nové turné nese název Mrs. Carer Show, protože se paní Carterovou - manželkou Shawna Cartera alias Jaye-Zeta - cítí být.
*http://www.odhaleno.cz

Robert Pattinson a Kristen Stewart opět žijí spolu

4. dubna 2013 v 14:34
Odloučení a čas strávený v osamění Robertu Pattinsonovi (26) a Kristen Stewart (22) prospěly. Dvojice se dala po rozchodu kvůli nevěře znova dohromady loni na podzim. Jenže kolem konce roku to začalo skřípat. Několik týdnů tak hvězdy filmové ságy Twilight trávily každá sama a zdá se, že jim to prospělo. Teď už totiž spolu zase bydlí. Kristen má dům ve čtvrti Los Feliz v Los Angeles a do minulého týdne tam pobývala sama. Robert se teď vrátil z Austrálie a nastěhoval se ke Kristen. Odvezl si tam také většinu svých věcí. "Robert bydlí u Kristen. Považuje to teď za svůj domov, je tam Kristen, jejich psi a jejich věci… Považuje Kristenin domov za svůj. Doma je prostě tam, kde má srdce," svěřila kamarádka Kristen magazínu Hollywood Life. Robert pracoval několik týdnů v Austrálii na natáčení filmu Rover a po celou dobu se s Kristen neviděl. A přátelé míní, že jim to velmi prospělo. "Od chvíle, co se Robert vrátil, jsou zase nerozluční. Myslím, že jim odstup prospěl," dodal zdroj.
**http://www.odhaleno.cz

Robert Pattinson a Kristen Stewart plánují obnovit svůj vztah na eurotripu

28. března 2013 v 18:06
Dvaadvacetiletá Kristen tolik naléhala na svého o čtyři roky staršího přítele, až ji konečně vzal na milost. Dlouho jí nemohl odpustit nevěru, kterou mu způsobila minulé léto s režisérem Rupertem Sandersem, ale nyní jak se zdá, nachází k ní opět cestu. V pátek spolu byli spatřeni při večerní procházce ulicemi Loz Feliz v L.A., což dokazuje, že k sobě mají stále blízko. Oba mají v plánu zanechat hektický loňský rok za nimi a společně s kamarády vyjet na delší výlet do Evropy v autě, kde by mohli i spát. Nemají v plánu žádné pětihvězdičkové hotely, ani jiný luxus, zkrátka roadtrip jak se patří, jen co Robertovi skončí natáčení jeho nejnovějšího filmu Rover. "Rob plánoval výlet jen na chvíli. Než se dali zase dohromady, chtěl jet do Itálie, Franci a Německa, zkrátka co by mu čas dovolil. Mají několik přátel, kteří vyrazí společně s nimi a cestou se potkají i se společnou kamarádkou Katy Perry, která pro oba dva byla útěchou v těch těžkých časech," uvedl zdroj. Pár se dal dohromady v roce 2008 při natáčení prvního dílu Twilight ságy a v minulém roce se poprvé rozešli, kvůli hereččině nevěře.
*http://magazin.osobnosti.cz

Beyoncé je tváří letní kolekce módní značky H&M

28. března 2013 v 18:00
Novou tváří pro letní kampaň módní značky H&M se stala Beyoncé. Na tomto místě vystřídala Lanu Del Rey, která byla hvězdou kolekce loňské zimy. Z lednové fotosession na Bahamách už dokonce korzuje po internetu jedna z fotografií, na které zpěvačka leží na pláži v bílé košili bez rukávů a vzorovaných šortkách. Na designu nové kolekce se sama pěvecká ikona aktivně podílela. "Velmi se mi líbil koncept objevování různých ženských emocí, které jsou zastoupené čtyřmi elementy. Ohněm, vodou, zemí a větrem." Hlavní designerka H&M Anna - Sofie Johansson ocenila osobitý styl zpěvačky, který se projevil i v nové kolekci. V té totiž nechybí jak upnuté šaty, tak pestrobarevné plavky. Začátek nové kampaně je stanoven na květen. Další aktualitou, která se jí týká, je nová píseň. Napsal ji švédský režisér Jonas Akerlund, jmenuje se "Standing On The Sun" a objeví se v reklamě. S tou už má čokoládová kráska velké zkušenosti, neboť účinkovala už mimo jiné v kampaních pro Pepsi či L'oreal. Beyoncé se v těchto dnech chystá na turné The Mrs. Carter World Show Tour a před nedávnem představila ochutnávku nové tvorby v podobě dvou spojených písní "Bow Down /I Been On", o kterých se zatím neví, jestli budou na chystaném novém albu, nebo mají posloužit pouze jako promo k turné.
*http://musicserver.cz

Adele údajně nazpívá swingový duet s Robbiem Williamsem

28. března 2013 v 17:42
Adele údajně souhlasila s tím, že natočí společný duet s Robbiem Williamsem. Deník The Sun napsal, že zpěvačka za poslední rok odmítla spoustu nabídek od různých umělců, na nabídku nazpívat si swingový duet na nové Williamsovo album ale kývla. Tvrdí to alespoň zdroj jmenovaného listu, který dodal: "Adele a Robbie si opravdu plácli. Jsou to velcí přátelé a již dlouho mluví o tom, že by spolu rádi něco nahráli. Když byli spolu minulý měsíc v LA na Oscarech, vyměnili si nějaké nápady, ale zatím se nerozhodli, na kterém songu začnou pracovat, vše je totiž zatím v naprostých začátcích." Adele už se dříve vyjádřila, že pokud by s někým měla nazpívat duet, bude Robbie patřit k horkým kandidátům. Nové album Robbieho Williamse by mělo být natočeno v podobném duchu jako jeho album z roku 2001 "Swing, When You're Winning".
*http://musicserver.cz

Katy Perry a John Mayer se už potřetí rozešli

23. března 2013 v 17:24
Pár se naposledy rozdělil loni v létě a pak znovu v říjnu. Nyní se situace opakuje a to navzdory tomu, že ještě nedávno to vypadalo na svatbu. Katy dokonce nějakou dobu nosila rubínový prsten. "Je to velmi smutné," uvedl nejmenovaný zdroj z jejich okolí. "Ale není všem dnům konec. Uvidíme, jak se věci vyvinou dál," dodal optimisticky. Další z přátel hvězdného páru konstatoval, že Katy si stále nechává pootevřená vrátka pro případ, že by se chtěla k Johnovi vrátit. Není to tak dlouho, co si pětatřicetiletý zpěvák pochvaloval, jak moc je ve vztahu šťastný. "Poprvé v životě vůbec nemám pocit, že bych chodil s celebritou," řekl John. "Je těžké to vysvětlit, ale… pro mě je to něco velmi lidského." Stejně tak připustil, že už přemýšlel i o manželství: "Samozřejmě! Myslím, že jsem stále kluk z Connecticutu. To se zkrátka dělá," konstatoval Mayer. Mezitím Russell Brand - který se s Katy rozvedl v červenci minulého roku - veřejně přiznal, že jejich 14-ti měsíční manželství bylo vratké už od samotného začátku. Je tedy otázkou, zda by měl John kvůli nevydařenému zasnoubení truchlit nebo být naopak za rozchod vděčný.

*http://magazin.osobnosti.cz/
 
 

Reklama