Celebrity

Miley Cyrus popírá rozchod: Zasnoubeni jsme stále, máme spolu psy a dům

30. dubna 2013 v 16:30
Rapper Snoop Lion před pár dny prohlásil, že Miley Cyrus (20) má se snoubencem Liamem Hemsworthem mrtvý vztah. Dvojice se na veřejnosti neobjevuje spolu, a tak se začalo spekulovat o tom, že svatba nebude. Zpěvačka i herec to několikrát popřeli. Miley teď navíc v interview pro britský Elle prohlásila, že je zasnoubení stále na místě, když s Liamem vlastní společně dům a psy. "Máme spolu dům a psy. Podle všeho je velmi správné, že nosím tento prsten a že jsem zavázaná. Ale my náš vztah teď držíme v tajnosti a už o něm prostě s nikým nemluvíme. Byli jsme vůči světu příliš vstřícní a dovolili mu do něj příliš nahlížet, do mého života a na mé pejsky a do mého domu, a já už nemám pocit, že by měl mít svět toto privilegium nadále," svěřila Miley v rozhovoru pro Elle. Herečka a zpěvačka se zasnoubila s třiadvacetiletým hollywoodským hezounem loni v létě. Potkali se v roce 2010 při natáčení romantické komedie Poslední píseň. Miley také v interview pro časopis tvrdila, že už se nehodlá veřejně obnažovat. "Hvězda je někdo, kdo se nemusí svlékat, aby byl sexy, protože má přirozeně hvězdnou auru. Sex sice opravdu prodává, ale musíte najít způsob, jak pouze neodhalovat prsa. Nechci být obdivovaná modelka. Ty akorát chodí po jevišti a nejdůležitější na nich je oblečení, nebo to, že žádné nemají," dodala.
*http://www.odhaleno.cz

V Londýně pojmenují ulici po Amy Winehouse

30. dubna 2013 v 16:20
Ani ne dva roky po smrti zpěvačky Amy Winehouse (†27) bude mít její milovaný Londýn ulici nesoucí její jméno. Otec tragicky zesnuvší hvězdy Mitch Winehouse navíc hodlá v Camdenu, kde většinu života pobývala a kde také naposledy vydechla, vztyčit sochu představující Amy s jejím typickým vysoko vyčesaným drdolem. Vedle toho také rodina potvrdila, že filmaři začali připravovat dokument o zpěvaččině krátkém životě. Ulice Winehouse Street nebo Winehouse Way by měla vzniknout v severolondýnském Camdenu u King's Cross. "Je úžasné jen pomyslet, že by naše příjmení bylo nesmazatelně spojeno s Londýnem díky pojmenování ulice po Amy. Jsme londýnská rodina po dlouhé generace a byla by to neskutečná pocta, pokud bychom se stali doslova součástí struktury tohoto úžasného města," uvedl Mitch Winehouse pro Bizarre.
*http://www.odhaleno.cz

Adele se spřátelila s Barbrou Streisand díky vaření

27. dubna 2013 v 12:03
Zpěvačka Adele (24) má novou kamarádku. Je jí americká herečka a pěvecká diva Barbra Streisand. Dámy však nespojila vášeň pro hlasovou reprodukci hudby. Milují totiž stejně tak i vaření a obě si teď nadšeně vyměňují recepty. Poprvé se Adele a Barbra potkaly před udělováním Oscarů, na němž vystupovaly. "Adele se pustila do vaření a propadla mu v době, kdy měla pauzu se zpíváním, aby mohla donosit a porodit syna. A Barbra byla vždycky fanatik do vaření. Od první chvíle, kdy se potkaly, si vyměňují recepty," píše The Sun. Britská hvězda dostala pozvání od Barbry do jejího domu, kde pro ně uvařil osobní šéfkuchař. "Pro Adele je to přátelství velmi cenné, neboť Barbra sama ví, co je to být slavná na celém světě," píše dále The Sun.
*http://www.odhaleno.cz

Reese Witherspoon: Kvůli svému zatčení odmítá vyjít na veřejnost

27. dubna 2013 v 12:00
Herečka Reese Witherspoon (37) měla v pondělí ráno vystoupit v pořadu Good Morning America. Stejného dne večer měla přijít do noční talk show Jimmyho Fallona. Nezúčastnila se ani jednoho vysílání. Zrušila obě akce kvůli ostudě, kterou si trhla v pátek nad ránem, když ji policisté zatkli s manželem - oba opilé - na rychlostní silnici v Atlantě. Reese v neděli odlétla do New Yorku, aby se tam objevila na premiéře filmu Mud, v němž hraje s Matthewem McConaugheym. Ačkoli na červený koberec přišla s manželem Jimem Tothem, pózovali jen minutu a odmítali podávat novinářům jakékoli rozhovory. "Její tým celý den řešil jediné, zda by se tam vůbec měla objevit," píše New York Post. Herečka měla při zatýkání policistům dělat problémy a dožadovat se exkluzivního zacházení. "Paní Witherspoon se zeptala: 'Víte, jak se jmenuju?' A já jsem odpověděl: 'Ne, nepotřebuji vědět, jak se jmenujete.' A pak jsem dodal: 'Tedy zrovna teď.' Paní Witherspoon odpověděla rozhodně: 'Měl byste si zjistit, kdo jsem,'" uvedl policista pro magazín Variety. Jimu Tothovi při dechové zkoušce bylo naměřeno 1,39 promile alkoholu v krvi.
*http://www.odhaleno.cz

Nejkrásnější žena roku 2013?

27. dubna 2013 v 11:55
Magazín People opět sestavil žebříček nejkrásnějších žen planety. A jeho královnou v roce 2013 je americká herečka Gwyneth Paltrow. Překvapením seznamu je, že se na něm vůbec neumístila loňská vítězka - zpěvačka Beyoncé Knowles, jež zrovna objíždí Evropu se svým turné Mrs. Carter Show. Gwyneth titul potěšil, ale zároveň ho zpochybňuje. "Je to zábavné, tyhle ty věci, protože to zcela jistě není pravda. Ale je to také velmi milé být takto jmenována. Protože, chci říct, člověk to sám o sobě nemůže říct! Ale je to úžasné. Je to velmi skvělé. A jak říká moje kamarádka, je tak fajn, že někdo, kdo má děti, je mámou a nemá jednadvacet, může získat takový titul. Je to opravdu pocta," komentovala své prvenství Paltrow na tiskové konferenci k premiéře filmu Iron Man 3.


Deset nejkrásnějších žen planety pro rok 2013 podle magazínu People:
1. Gwyneth Paltrow
2. Kerry Washington
3. Amanda Seyfried
4. Zooey Deschanel
5. Jane Fonda
6. Jennifer Lawrence
7. Kelly Rowland
8. Halle Berry
9. Drew Barrymore
10. Pink
*http://www.odhaleno.cz

Selena Gomez & Justin Bieber jsou spolu

22. dubna 2013 v 13:39

Justin zveřejnil tuto fotku na Instagramu, ale za chvíli ji smazal

Miley Cyrus je jednou z největších osobností historie popu. Podle Snoop Dogga

22. dubna 2013 v 13:27
Miley Cyrus je prý jednou z nejlepších žen a největších osobností v historii populární hudby. To není nějaký hospodský názor od piva, ale myšlenka rappera Snoop Dogga. Svůj názor vyjádřil v rozhovoru pro televizi MTV. Jedenačtyřicetiletý americký rapper si svůj názor utříbil během společné práce na písni "Ashtrays And Heartbreaks". "Lidé od ní očekávají jednoduše příliš mnoho, protože ji sledují celý její život už od dětství. Ona je však připravená dospět a vyjádřit se, a to podporuji. Ona miluje, co dělám já, a já zase, co dělá ona." Vzpomínaná píseň "Ashtrays And Heartbreaks" se bude nacházet na albu "Reincarnated", který už pod pseudonymem Snoop Lion vydá rodák z Long Beach v Kalifornii koncem dubna. "Ta píseň je v podstatě o tom, čím oba momentálně procházíme. Oba procházíme transformací, oba milujeme tvorbu hudby a mluvení přímo ze srdce. Je to skvělá spolupráce." Miley Cyrus započala svoji kariéru jako Miley Stewart v seriálu "Hannah Montana", v němž hrála dětskou pěveckou hvězdu. V roce 2009 natočila s touto postavou i film. Hned o rok později si zahrála v druhém dílu filmu "Sex ve městě" a dokonce si vyzkoušela i dabing. Natočila tři řadová alba a v současnosti pracuje na čtvrtém, které se bude jmenovat "Reborn".
*http://musicserver.cz

Agáta už není Hanychová! Proběhla tajná svatba s Prachařem

22. dubna 2013 v 13:20

Podle dostupných informací svatba proběhla v hotelu Esplanade v Mariánských Lázních. Obřad se konal v utajení a nevěděla o něm dokonce ani Agátina maminka Veronika Žilková. "Dozvěděla jsem se o tom před hodinou, jsem ale ráda. Provdala se do dobré rodiny a ani to utajení mi nevadí," řekla Veronika serveru iDNES.cz. Že sňatek je na spadnutí, bylo nicméně jasné už delší dobu. Například před dvěma měsíci se Agáta nechala vyfotit ve svatebních šatech. Snímek s velkou vypovídací hodnotou se následně objevil na jejím Facebooku. Pár se bral po přibližně ročním oficiálním randění, ale pár spolu prý s přestávkami randil již několik let. Veroniku podle jejích vlastních slov nejvíc překvapilo, že Agáta se rozhodla opustit své dívčí jméno a přijmout příjmení svého manžela. Prý šlo o velké gesto, kterým ukázala, jak moc si vztahu s Jakubem váží. Připomeňme, že Agáta se loni rozešla s otcem svého dítěte Mirkem Dopitou. Zlé jazyky tvrdí, že hlavním důvodem byl právě její milenecký poměr s Jakubem. Ten měl pro Agátu vždy velkou slabost. Údajně se její srdce snažil získat pokaždé, když řešila problémy ve vztazích. Nyní se mu to tedy konečně podařilo.
*http://magazin.osobnosti.cz

Beyoncé šokovala fanynky: Dala jim lístky na svůj koncert v Bratislavě

22. dubna 2013 v 11:47
Zpěvačka Beyoncé Knowles (31) v pátek odpoledne vyrazila do ulic Bratislavy. Večer totiž vystupovala na Zimním stadionu Ondreja Nepely a koncert jejího turné Mrs. Carter Show byl do posledního místa vyprodaný. Ona však měla dva exkluzivní lístky, které osobně předala fanouškům přímo v ulicích města. Beyoncé se nechala natočit a video se objevilo o víkendu na internetu. V záběrech zpěvačka čeká ve svém černém voze, zatímco její bodyguardi odvádějí dvě dívky k okénku. Ty nemohou uvěřit svým očím, ve voze sedí sama americká hvězda. Vystoupí v mikině s kapucí, zpod níž vykukují blond kadeře, a dívkám předává dva lístky, nechá se s nimi vyfotit a zase mizí ve voze. Světové turné Mrs. Carter Show začalo 15. dubna v Bělehradě. O dva dny později zpívala Beyoncé v Záhřebu, v pátek 19. dubna v Bratislavě. Turné pokračuje dvěma koncerty v Amsterdamu a stěhuje se pak do Paříže, Birminghamu a Londýna, kde má hvězda hned šest koncertů.
*http://www.odhaleno.cz

Štědrá Adele: Svým sedmi bratrancům a sestřenicím chce koupit byty

22. dubna 2013 v 11:40
Zpěvačka Adele (24) patří k jedněm z nejbohatších Britů, ovšem rozhodně si nehodlá rychle nabyté jmění nechat pro sebe. Podělit se o zisk ze svých úspěšných hudebních výkonů se chtěla také s širším příbuzenstvem. Matce už koupila dům i karavan, teď měli přijít na řadu bratranci a sestřenice. Má jich sedm a hodlala jim pořídit v Londýně vlastní byty. "Adele chce šířit svou radost a úspěch celou rodinou, ale všichni její extrémně štědrou nabídku odmítli. Adele svou rodinu miluje a je si s tetami, strýčky, bratranci a sestřenicemi blízká. Jsou na ni hrdí, ale pracují všichni tvrdě a jsou soběstační," píše Daily Star. Zpěvaččina matka má dvě sestry, které mají celkem sedm potomků. "Všichni vedeme své vlastní životy, jsme soběstační a nepotřebujeme její pomoc. Všichni žijeme na dosah jeden druhému a pořád si voláme," uvedla ke štědré nabídce Adelina teta Anita. Hvězda se nestýká s otcem, který ji a matku opustil, když byla malá.
*http://www.odhaleno.cz
 
 

Reklama