Celebrity

Matthew Perry: Na obnovení Přátel nikdy nekývnu

5. června 2013 v 15:47
Fanoušky seriálu Přátelé, kteří třeba doufali v nové díly pořadu nebo v kinofilmový příběh slavné šestice, zklame Matthew Perry. Představitel Chandlera totiž už nikdy svou nejslavnější roli znova hrát nebude. Odmítá další díly seriálu, speciály i celovečerní film. Podle něj by něco podobného sitcom a jeho odkaz navždy zkazilo. Na otázku televize ABC, zda se plánuje návrat šestice - Chandler, Ross, Joey, Phoebe, Rachel a Monica - Perry odpověděl: "Nemyslím. Bylo by příšerné, pokud by něco takového vzniklo a nebylo to dobré. Všichni se toho báli. Kdybychom natočili film a ten propadl, pak by, víte, pokazil vše." Herec také v rozhovoru přiznal, že bojoval s různými závislostmi, především na alkoholu, vicodinu a metadonu. "Většinou jsem byl závislý na pití, víte, a na opiátech. Myslím, že jsem to dokázal dobře skrývat, víte, ale nakonec to lidi zjistili," dodal herec.
*http://www.odhaleno.cz

Justin Bieber čelí dalšímu nařčení z otcovství

5. června 2013 v 15:45
Justin Bieber (19) je podruhé obviněn z otcovství. Oplodnit měl pětadvacetiletou ženu, která mu prý porodila dceru. Vyspat se spolu měli jedinkrát a to v únoru 2010 po koncertu na Miami. Tehdy mu však bylo bez několika dní pouhých sedmnáct roků. Nejmenovaná žena tvrdí, že ji kanadský zpěvák odvedl na pokoj v hotelu v Gansevoort South a tam došlo k oplození. Dceru porodila v říjnu téhož roku. "Justin o tom nic netušil. Chtěla ochránit své dítě. Chtěla dceru i svou rodinu držet mimo zájem médií," píše magazín US Star. Žena poskytla časopisu textovou zprávu, kterou jí Justin poslal a v níž jí děkuje za vášnivou noc. "Je docela smutné, že se někdo obtěžuje s těmito kravinami," vzkázal Bieberův zástupce pro britský Daily Mail. V roce 2011 musel Justin dokazovat, že není otcem dítěte dvacetileté Mariah Yeaterové. Bieber byl ochotný podstoupit test DNA a dokázat, že rodičem není. Nebylo to potřeba. Soud žalobu Yeaterové zamítl.

*http://www.odhaleno.cz

Beyoncé je skutečně těhotná. Už jí chodí gratulace

21. května 2013 v 19:58
Ačkoli to sama ještě nepotvrdila, je zpěvačka Beyoncé Knowles (31) podruhé těhotná. Po mnoha spekulacích, zrušeném koncertu v Antverpách a řadě fotografií s vystouplým bříškem přišel s gratulací hudebník Russell Simmons. Ten s hvězdou a jejím manželem blízce přátelí. Na Twitteru napsal: "Gratuluji Jayi-Zetovi a Beyoncé." Americká hvězda otěhotněla na počátku světového turné Mrs. Carter Show, což může koncerty na mnoha místech světa značně zkomplikovat. Jednak nebude zřejmě schopná zvládat náročná taneční a pěvecká čísla, ale poslední z vystoupení by musela odzpívat v sedmém měsíci těhotenství. "Moc ráda bych měla víc dětí. Myslím, že moje dcera potřebuje společnost. Já sama jsem moc ráda starší sestrou," prohlásila nedávno Beyoncé, jež má sama o pět let mladší sestru Solange. Jay-Z a Beyoncé mají spolu šestnáctiměsíční dceru Blue Ivy.
*http://www.odhaleno.cz

Billboard Music Awards: Justina Biebera při předávání ceny vypískali

21. května 2013 v 19:56
Devatenáctiletý zpěvák byl lehce šokován, když na něj ve chvíli, kdy chtěl pronést děkovnou řeč, začalo bučet a pískat celé obecenstvo. Bieber převzal prestižní cenu za to, že se jeho všech pět alb umístilo na prvních příčkách v hitparádách jako prvnímu zpěvákovi pod devatenáct let. Když si šel cenu vyzvednout na pódium, publikum tím vyprovokoval. "Je mi devatenáct let a myslím, že dělám dobrou práci. A v podstatě chci jen říct, že by to mělo být hlavně o hudbě a o tom co kdo umí. Není to trik a ani já nejsem žádný trik...Jsem jen umělec a chci aby mě všichni brali vážně," vyjádřil se ve své řeči Justin. Kanadský zpěvák se stal předmětem diskuzí po tom, co dorazil na svůj londýnský koncert o dvě hodiny pozdě. Poté dokonce napadl skupinu fotografů před svým hotelem. Zřejmě si svou ztracenou popularitu bude muset opět vydobýt nějakými bohulibými činy.
*http://magazin.osobnosti.cz

Kristen Stewart měla bouračku

17. května 2013 v 0:51
Herečka Kristen Stewart (23) má za sebou dvanáct měsíců plných karambolů. Loni v létě na ni praskla nevěra s režisérem Rupertem Sandersem. Ačkoli jí nakonec životní i filmový partner Robert Pattinson odpustil, musela se několik měsíců vyrovnávat s velkou emocionální bolestí. Tento týden zažila karambol další. Bourala autem a to v pátek 3. května večer. Naštěstí se to obešlo bez zranění. Kristen nebyla dost pozorná a napálila do vozidla jiné ženy. Hvězda filmové ságy Twilight okamžitě vyběhla ze svého auta a ujistila se, že je řidička v pořádku. Pak si s ní vyměnila kontaktní údaje kvůli pojišťovnám a začaly společně řešit míru poškození obou vozů. "Kristen se zdála poněkud plachá a velmi se styděla. Nikdo ale naštěstí nebyl zraněn a ta druhá řidička se chovala vstřícně," píše magazín E!.
*http://www.odhaleno.cz

Nevěra Kristen Stewart vztahu s Robertem Pattinsonem prospěla

17. května 2013 v 0:43
Někteří psychologové tvrdí, že nevěra nemusí být ve vztahu vždy zhoubná. Důkazem mohou být Kristen Stewart (23) a Robert Pattinson (27). Americká hvězda byla loni v létě svému filmovému a životnímu partnerovi nevěrná s režisérem Rupertem Sandersem. A ačkoli se na čas rozešli, dokázali Kristen a Robert najít znova cestu k sobě. Téměř rok po veřejně propíraném podvodu je jejich vztah ale pevnější než kdykoli předtím. "Bylo kolem nich po celou dobu takové drama. Byli hodně mladí a nedokázali ten tlak a stres zvládnout. Dnes je ale pryč stres související s natáčením filmu a oni se konečně můžou naučit žít nomádní život," tvrdí kamarádka Kristen. Kristen a Robert se potkali při natáčení upírské ságy Twilight. Hned po prvních hereckých zkouškách se do sebe zamilovali a milostný vztah před kamerou se podobal tomu za ní. "Oba jsou teď přesvědčení, že zájem médií o ně brzy pohasne, pak budou moct dokázat, že jsou normální a fungující pár, který nevyhledává žádná dramata," tvrdí hereččina kamarádka.
*http://www.odhaleno.cz

Beyoncé je údajně podruhé těhotná

17. května 2013 v 0:41
Pokud je zpěvačka Beyoncé (31) skutečně podruhé těhotná, pak to jistě neplánovala. Deník New York Post tvrdí, že hudební hvězda čeká sourozence pro prvorozenou dceru Blue Ivy. Americká hvězda však teprve před několika týdny vyrazila na světové turné, které by mohlo být graviditou ovlivněno. New York Post začal spekulaci šířit světem poté, co Beyoncé pro televizi ABC uvedla: "Moc ráda bych měla víc dětí. Myslím, že moje dcera potřebuje společnost." Pak se hvězda objevila v šatech Givenchy s vypasováním těsně pod prsy. Takové šaty nosí ženy, které chtějí zakrýt těhotenské bříško. Jenže Beyoncé na otázku, na kdy druhé těhotenství plánuje, televizi ABC odpověděla: "V určitou chvíli, kdy se to podle očekávání stane." Druhé dítě chce také její manžel Jay-Z, otec šestnáctiměsíční Blue Ivy.
*http://www.odhaleno.cz

Britney Spears: Chci ještě dceru

17. května 2013 v 0:39
Zpěvačka Britney Spears (31) prohlásila, že plánuje zplození
třetího potomka. Po dvou chlapcích by si přála konečně holčičku.
Zpěvačka v posledních měsících výrazně zhubnula a pracuje
na své pěvecké kariéře. Miminko by tak přišlo v úvahu až za
pár let. Dva chlapce závidí popové hvězdě moderátor Mario Lopez,
jenž si s ní povídal. Sám má totiž samé dcery. Britney mu na to řekla:
"Ach! Já chci holku. Tak snad v budoucnosti." Britney také přiznala,
že její synové Sean a Jayden, jimž bude v září osm a sedm roků, jsou
pěkně žraví. A držet s nimi dietu není snadné. "Když přijdou
domů, pořád se jen nosí na hromadu svačinky a já je musím pořád
krmit. Stále jen volám, Ježíši! Já chci smažené kuře taky!" dodala zpěvačka
*http://www.odhaleno.cz

Johnny Depp je zamilovaný. Už plánuje i děti

5. května 2013 v 13:23
Herec Johnny Depp (49) dostal v lednu kopačky od kolegyně Amber Heard, s níž půl roku chodil. Měla mu utéct za francouzskou modelkou Marií de Villepinovou. Jenže na jaře se k němu blonďatá bisexuálka vrátila. A teď už společně dokonce bydlí a plánují rodinu. Ačkoli Vanessu Paradis do manželství nedostal za celých čtrnáct let, co spolu žili, s kolegyní z Rumového deníku, která navíc miluje sex i se ženami, se prý hodlá oženit. Podle britského listu The Sun dokonce plánují společné děti. "Johnny řekl Amber, že si ji chce vzít a mít s ní děti, stalo se to poté, co ji představil svým dětem Lily Rose a Jackovi. Koupil Amber dalšího koně, takže má dva a navíc je může začít rozmnožovat. Johnny jí řekl, že ji moc miluje a že si ji hodlá jednou vzít," píše The Sun.
*http://www.odhaleno.cz

Lindsay Lohan utekla po pár minutách z léčebny

5. května 2013 v 13:14
Herečka Lindsay Lohan (26) půjde opět do vězení. Soudy jí nařídily, že musí na devadesát dní do léčebny a to nejpozději od 2. května. Hollywoodská hvězda skutečně ve čtvrtek do kalifornského sanatoria přijela, ale po pár minutách utekla a odlétla zpět do New Yorku. Přitom součástí tohoto trestu je, že pokud povinné léčení odmítne či neprodělá v celé délce, půjde do vězení. Lindsay měla na tři měsíce nastoupit do sanatoria Morningside Recovery v Newport Beach v Kalifornii. "Když Lindsay utekla z léčebny, v níž jí soud povolil vykonat svůj trest, udělala obrovskou chybu. Takové rozhodnutí má vážné důsledky, a pokud se nedomluví s právníky a státním žalobcem, ten pak půjde následující ráno a vydá na ni zatykač," píše Radar Online. Lindsay přitom soudy nařídily, aby nastoupila do newyorské léčebny Seafield Centre. Proč si zvolila kalifornské sanatorium, a pak z něj utekla, není jasné.
*http://www.odhaleno.cz
 
 

Reklama