Celebrity

Elizabeth Taylor obživne. Díky této excentrické herečce

20. června 2013 v 11:07
Televize BBC America natočila novou tragickou romanci Burton and Taylor. Líčí divoký milostný vztah herců Richarda Burtona a Elizabeth Taylor. Americkou krasavici, která se vdávala celkem osmkrát, si zahrála britská hvězda Helena Bonham Carter. Producenti ctí původ Elizabeth, jež se narodila v Londýně. Ačkoli většinu života pak prožila v Kalifornii, kde je také pochována. Helena se rovněž narodila v Londýně, kde většinu času pobývá, často však do Kalifornie létá za pracovními závazky. Richarda Burtona hraje po jejím boku Dominic West. Děj filmu se zaměřuje na divoký vztah milenců, jež se dvakrát vzali a dvakrát rozvedli, a představuje je v roce 1983, kdy společně hráli v divadelním kusu Private Lives. Burton and Taylor je konkurencí jinému televiznímu projektu. Americká televize Lifetime nedávno uvedla snímek Liz & Dick, do jehož hlavních rolí obsadila Lindsay Lohan a Granta Bowlera. Kritika však film strhala. Televizní film Burton and Taylor bude mít na kanále BBC America premiéru na podzim letošního roku.
*http://www.odhaleno.cz

Lindsay Lohan v léčebně: Personál prožívá hotové peklo

20. června 2013 v 10:33
Zaměstnancům léčebny Betty Fordové pro závislé na drogách a alkoholu spadl celý kamenolom ze srdce. Herečka Lindsay Lohan (26) tam ukončila své léčení a byla převezena na jinou kliniku. V sanatoriu pro narkomany a alkoholiky přitom musí od 2. května pobývat devadesát dní. U Betty Fordové však za první třetinu své léčby vytvořila hotové peklo a zaměstnanci s hrůzou chodili do práce. Hvězdu vedení léčebny chtělo dokonce pro hrubé porušování řádu a útoky na personál vyhodit. Nakonec byla situace vyřešena přeřazením herečky na kliniku Cliffside v Malibu. K převozu došlo 12. června poté, co souhlas s touto změnou vydal soud a státní zástupce. Lindsay se musí léčit ještě do 31. července, kdy splní lhůtu devadesáti dní. Kdyby léčení zcela odmítla či záměrně zkrátila, půjde rovnou za mříže. "Lindsay vynechávala skupinové terapie, odmítala na ně několik dní docházet. Myslela si, že lidé vynášejí informace o ní. To byla její výmluva. Každý den připravovala lidem kolem sebe hotové peklo. Narušovala chod a byla umíněná. U Betty Fordové jsou nadšení, že odešla," napsal Radar Online. Po skončení léčení čeká na herečku třicet dní veřejně prospěšných prací a rok povinné ambulantní psychoterapie.
*http://www.odhaleno.cz

Justin Bieber vrazil svým Ferrari do fotografa

20. června 2013 v 10:15
Justin Bieber (19) si zadělal na další malér a soudní tahanice. Napadl fotografa v Los Angeles a z místa činu ujel svým vozem Ferrari. Paparazzo si to ale nenechal líbit, zavolal policii a využil svědectví přítomných, kteří jeho obvinění vznesená vůči kanadské hvězdě potvrdili. Bieber měl do fotografa najet svým vozem a svalit ho na kapotu dalšího auta. Následně ujel, zatímco vedle něj seděl jeho kamarád rapper Lil Twist. Zpěvák byl v klubu Laugh Factory na Sunset Boulevard v Los Angeles a odjížděl odsud čtvrt hodiny před půlnocí místního času. Paparazzi si fotil obě hvězdy přes čelní sklo, když tu Bieber začal jet dopředu a zmáčkl ho mezi maskou svého vozu a dalším parkujícím automobilem. Z místa činu pak rychle ujel. "Zraněný muž byl převezen do nedaleké nemocnice a ošetřen pro zranění na noze," píše magazín TMZ.
*http://www.odhaleno.cz

Johnny Depp abstinuje: Přestal jsem zcela pít alkohol

20. června 2013 v 10:01
Herec Johnny Depp (50) přestal pít alkohol. Hollywoodská hvězda se prý chtěla zbavit většiny svých závislostí, a tudíž se vzdala i lihovin. Američan zcela abstinuje už rok a půl. Johnny však prý nikdy nekonzumoval žádné podřadné nápoje a dopřával si jen ta nejlepší vína a destiláty. "Zbavil jsem se téměř všeho, čeho jsem se zbavit mohl," svěřil představitel kapitána Jacka Sparrowa z Pirátů v Karibiku. "Zkoumal jsem dost podrobně vína a destiláty, a ony také docela dobře zkoumaly mě, a zjistili jsme, že si rozumíme báječně, ale možná až moc. Neměl jsem nikdy fyzickou potřebu pít drogu jménem alkohol. Ne, je to spíš má medicína, mnou ordinovaná medicína po mnoho let k uklidnění celého toho cirkusu. Jakmile cirkus začne, ty oslavy v mozku, může to být nemilosrdné. Jsem schopen pít nepřetržitě po dlouhou dobu. Celé týdny. Nemá to ale žádné skvělé výhody. Pak si uvědomíte, že byste se takto neměli chovat ke svému autu," vyprávěl o vztahu k alkoholu Johnny, jehož vyzpovídal magazín Rolling Stone. Depp také v interview prozradil, že téměř nevidí na jedno oko a celý život je krátkozraký, takže všechny jeho brýle mají dioptrie. "Všechno je pro mě velmi rozmazané. Nikdy jsem neviděl dobře," dodal Johnny.
*http://www.odhaleno.cz

Kristen Stewart a Robert Pattinson se rozešli

5. června 2013 v 16:05
Nikdo z blízkých a přátel netuší, zda je to definitivní. O tom, že se však Kristen Stewart (23) a Robert Pattinson (27) opět rozešli, nepochybuje nikdo. Dvojice se půl roku po rozchodu a po mediálně ostře sledovaném obnovení vztahu opět rozhodla jít světem nezávisle jeden na druhém. Před čtyřmi roky byli britský herec a jeho americká kolegyně poměrně neznámými začátečníky. Získali hlavní role ve filmové sáze Twilight a po projekci prvního dílu upírských příběhů z nich byly hvězdy. Pomohl tomu fakt, že milenci byli nejen na plátnech kin, ale stali se jimi také v soukromí. Loni však jejich idylu narušila nevěra Kristen. Zakoukala se do režiséra Ruperta Sanderse a později si za to veřejně vysypala na hlavu celou popelnici. Robert se s ní rozešel, aby se k sobě na počátku tohoto roku opět vrátili. Ovšem v máji je podle magazínu People všecko zase jinak. Sedmadvacáté narozeniny 13. května oslavil Robert už bez Kristen jako svobodný mládenec. Jenže i zdroje magazínu People naznačují, že rozchod to není zřejmě definitivní. "Asi to patří k povaze jejich vztahu," cituje časopis přátele hvězdného páru.
*http://www.odhaleno.cz

Miley Cyrus vyvěsila fotku ve svatebních šatech

5. června 2013 v 16:00
Zpěvačka a herečka Miley Cyrus (20) má plné zuby obhajování svého vztahu s Liamem Hemsworthem. Poslední dva měsíce se nepíše o ničem jiném, stále dokola americký bulvár opakuje, že se s třiadvacetiletým hercem rozešla. Několikrát to popřela a k ničemu to nevedlo. Fanouškům na Twitteru ale chtěla dokázat, že svatbu stále plánuje. Proto jim tam ukázala fotografii ve svatebních šatech. Snímek Miley vyvěsila ve stejný den, kdy natáčela video pro svůj nový singl. A zřejmě bude obsahovat také záběry ve svatebních šatech. Podle přátel má však snímek i druhý význam, zpěvačka chce vyjádřit to, že je stále zasnoubená. Poprvé se o rozchodu Miley a Liama začalo psát v únoru. Tehdy prý Miley začala šíleně žárlit na Liamovu kamarádku a kolegyni January Jones. Jenže po pár týdnech spekulací, že se rozešli, začala herečka na fotografy vystrkovat prsteníček s obřím diamantem. A oba pak rozchod popřeli.
*http://www.odhaleno.cz

Beyoncé zuří. V reklamě jí zúžili její kypré pozadí

5. června 2013 v 15:57
Beyoncé (31) nařídila šéfům obchodního řetězce s oblečením H&M, aby okamžitě stáhli reklamní fotografie, na nichž ona předvádí pro tuto společnost plavky. Ačkoli za kampaň dostala zaplaceno, při pohledu na snímky zuřila. Společnost totiž nechala zúžit její výrazné ženské křivky - veliké pozadí a objemné boky. Zpěvačka ale s tak zásadním retušováním snímků nesouhlasila. "Když Beyoncé zjistila, že ořezali její tělo, vybuchla. Je to skutečná diva a dokáže pěkně běsnit, když jí někdo takto podvede. Její lidé pak odmítli schválit záběry a H&M musela použít původní snímky," píše britský The Sun. Americká hvězda podepsala smlouvu na spolupráci při propagaci kolekce jaro/léto 2013. Beyoncé se tak objevuje po celém světě na billboardech v plavkách, šatičkách a plážovém oblečení značky H&M. "H&M i Beyoncé jsou velmi spokojení s konečnou podobou těchto fotografií," uvedl k případu mluvčí oděvního gigantu.
*http://www.odhaleno.cz

Channing Tatum se stal otcem

5. června 2013 v 15:53
Herec Channing Tatum (33) se stal otcem. Prvního potomka mu porodila manželka Jenna Dewan. Ta přitom přivedla dítě na svět v Londýně, kde pobývá s manželem kvůli jeho hereckým závazkům. Dvojice zatím nepotvrdila pohlaví dítěte, britskému listu Daily Mail se však podařilo zjistit, že jejich prvorozený potomek je dívka. Holčička se narodila ve čtvrtek 30. května na soukromé londýnské klinice. Pro manžele, kteří se vzali v roce 2009, je to první společný potomek, v minulosti však oba shodně tvrdili, že jich chtějí mít několik. Channing a o rok mladší Jenna pobývají v Londýně několik měsíců, zatímco americký herec tam natáčí film Jupiter Ascending s kolegyní Milou Kunis. V dubnu si přitom Jenna pochvalovala, jak o ni manžel v těhotenství pečuje. "Channing je úžasný. Vůbec se nepouští do žádných konfrontací, jen mě podporuje, říká mi třeba: 'Dělej, co chceš! Co chceš k jídlu?'" svěřila Jenna v rozhovoru pro magazín Glamour.
*http://www.odhaleno.cz

Brad Pitt bral během vztahu s Jennifer Aniston drogy

5. června 2013 v 15:51
Brad Pitt (49) poskytl rozhovor magazínu Esquire a zavzpomínal v něm na dobu před setkáním s Angelinou Jolie. A hovořil o tom období poněkud chmurně jako o časech plných temna a drog. Jenže v té době byl ženatý s Jennifer Aniston (44). Skoro to tak vypadá, že nepřímo ze svých potíží vinil první manželku a současnou partnerku vynášel do nebes. Ve skutečnosti jsou prý Jennifer a Brad skvělí přátelé. Pitt si vzal Jennifer v roce 2000, v roce 2005 potkal Angelinu Jolie a rozhodl se s ní žít. Následoval rozvod, který hvězda seriálu Přátelé dlouho těžce nesla. "Myslím, že Brad byl akorát připraven vyletět nahoru, když potkal Angelinu. Není to tak, že by se dalo něco negativního říct o Jennifer. Byla jsem součástí toho a vím, že on a Jennifer jsou stále skvělými přáteli a on se o ni velmi zajímá. Ale v Angelině viděl dobrodružnou osobu, která vzala život pevně do svých rukou a povznesla ho o stupeň výš. Bylo to fascinující, protože jsem měla pocit, že to má Brad celou dobu v sobě a chce to uvolnit," tvrdí vizážistka Jean A. Black v rozhovoru pro Esquire.
*http://www.odhaleno.cz

Daniel Radcliffe: Děti chci do třiceti

5. června 2013 v 15:49
Herec Daniel Radcliffe (23) prohlásil, že chce děti rozhodně dříve, než dosáhne třiceti let. Znamená to, že matku svých potomků hodlá oplodnit do sedmi let. Představitele filmového Harryho Pottera inspirují přátelé, kteří si pořizují děti. Na britskou hvězdu to má takový vliv, že chce trochu polevit v herectví a více investovat do soukromého života. "Rozhodně chci mít děti. Vyrostl jsem mezi spoustou lidí, kteří měli děti, protože většina z nich byla o dost starší než já. A já jsem mohl pozorovat tu ohromnou změnu, která v nich proběhla… Chci to. Nevím, kdy a s kým, ale chci to. A rád bych s tím začal před třicátými narozeninami. Líbí se mi docela představa, že jsem jedním z mladých rodičů. Abych měl energii hrát s nimi fotbal, i když ve svých čtyřech letech už budou lepší než já," svěřil Daniel magazínu Time Out. Daniel svůj soukromý život většinou tají. Loni se rozešel s Rosie Coker, letos byl spatřován s kolegyní Erin Darke, sám ale nijak nekomentuje to, zda spolu stále či vůbec chodí.
*http://www.odhaleno.cz
 
 

Reklama