Celebrity

Hit "Wrecking Ball" zpěvačky Miley Cyrus byl původně napsán pro Beyoncé

29. září 2013 v 16:49
Skladba "Wrecking Ball" od americké hvězdičky Miley Cyrus pořád vzbuzuje vášnivé diskuse a zřejmě ještě nějaký čas jeho sláva potrvá. Zásluhu má na tom především kontroverzní video, nyní se ale přidaly některé zajímavosti o pozadí písně. Fanoušci zpěvačky Beyoncé totiž spekulují, že právě jejich ikona tuto skladbu odmítla nahrát na svoji stále připravovanou pátou studiovou nahrávku. Píseň by se tak objevila mezi víc jak padesátkou dalších skladeb, které zpěvačka na novinkové album odmítla. Už na konci roku 2012 zveřejnil první stopu písně skladatel Sacha Skarbek a na Twitter napsal, že ji předložil původně Beyoncé, která ji následně odmítla. Když se ho jeden z fanoušků zeptal na důvody, Skarbek ho odkázal na Dr. Luka. Později vyšlo najevo, že pod písní "Wrecking Ball" jsou podepsáni právě oni dva, proto si fanoušci myslí, že jde právě o tuto skladbu. Díky kontroverznímu videoklipu spustila média na veřejnost masáž a i když se dnes o videu všude hovoří a píseň zná snad každý, kdo se jen trochu o muziku zajímá, není bez zajímavosti, že si našla nejen své příznivce, ale také moře odpůrců. Stačí letmý pohled na záložku nelíbí se mi u videa na oficiálním VEVO kanálu Cyrus a dá se zjistit, že je na ni kliknuto už více jak půlmilionkrát, což rozhodně u videí na YouTube nebývá zvykem. I mezi mladými má píseň spoustu obdivovatelů, ale i těch, kteří si z ní nesednou na zadek, opovrhují jí nebo ji parodují. Tak jako žáci Grand Valley State University, kteří měli velmi podobnou kouli, jaká je páteří vzpomínaného videoklipu, zavěšenou ve své škole, a samozřejmě ji využili ke svým účelům. Videa, kde se nechali zvěčnit třeba taktéž nazí a zpívali daný song, začali věšet na internet. Zástupci školy si toho všimli, předmět odstranili a dodali pro web WZZM.com hodně kostrbatou výmluvu. "Přehodnotili jsme bezpečnost a konstrukci předmětu. Doufáme, že kyvadlo budeme moci znovu nainstalovat na stejné místo, popřípadě na jiné vhodné místo ve škole a lidé si ho budou moci užívat jako umělecké dílo a zůstanou v bezpečí," řekl zaměstnanec školy Tim Thimmesche.
*http://musicserver.cz

Katy Perry by si ráda zazpívala s Bruno Marsem

29. září 2013 v 16:43
Katy Perry zřejmě trpí za mikrofonem přílišnou samotou. Stále více z ní čiší touha zpívat duety se známými osobnostmi. Nedávno natočila písničku "Who You Love" na album "Paradise Valley" svého partnera Johna Mayera a to by v žádném případě neměl být všem duetům konec. Představy Perry o budoucích hudebních partnerech se rozhodně při zdi moc nedrží. "Vždy jsem tvrdila, že chci spolupracovat s Rihannou, ale ráda bych spolupracovala i s Bruno Marsem. Vždycky jsem si říkala, že až budu velká, chci být takovou ženskou verzí Bruno Marse. Je tak šíleně talentovaný," vzdychla si zpěvačka obdivem v rozhovoru pro portál E! News. Perry už za necelý měsíc vydá album "Prism", a tak veškeré své síly napíná k propagaci svého nového přírůstku do hudební rodiny. Po titulním singlu "Roar" uvolnila na své VEVO další skladbu "Dark Horse" a plánuje i další singl. "Myslím, že je to jakási univerzální píseň o lásce, se kterou se může každý ztotožnit. A nezáleží, kolik má roků a jestli je žena nebo muž. Je to má oblíbená píseň," řekla Perry o písni v rozhovoru pro MTV News. Jak se bude jmenovat a kdy vyjde, si zatím nechala pro sebe.
*http://musicserver.cz

Teri Hatcher chce film Zoufalé manželky

6. srpna 2013 v 17:53
Herečka Teri Hatcher (48) se s koncem seriálu Zoufalé manželky nesmířila. Její postava loni s osmou sérií svůj příběh skončila, ale slavná bruneta se jako Susan Delfino hodlá brzy vrátit. Na plátna kin. Ovšem bude muset tvrdě bojovat. Zatím se totiž nikdo do filmové podoby příběhu nehrne. Producenti se bojí, že by snímek skončil jako Sex ve městě. Po úspěšném seriálu byly oba kinofilmy velkým propadákem u kritiky i diváků. "Miluju fanoušky tohoto pořadu a oni zřejmě nemají našich postav plné zuby. Myslím, že by film pro ně byl skvělý. Pokud mi někdy na klíně přistane scénář, budu ho číst s nadějí, že to vyjde, ale zatím se mi nezdá, že by k tomu došlo," uvedla Teri pro televizní pořad Extra. Tvůrce Zoufalých manželek Marc Cherry film odmítá. "Po osmi letech mám pocit, že jsme vše vyčerpali. Mám z toho radost. Není to špatné. Jsem spokojený s tím, kam jsme došli. Já tyhle holky nikdy nepošlu do Dubaje. To vám říkám," uvedl Cherry.
*http://www.odhaleno.cz

Lindsay Lohan musí třikrát týdně k psychiatrovi

6. srpna 2013 v 17:44
Herečka Lindsay Lohan (27) byla sice propuštěna z
léčebny, ale musí i tak třikrát týdně k psychiatrovi.
Podle lékařského nařízení musí každý týden podstoupit
tři padesátiminutové terapie, při nichž bude řešit osobní
problémy a konflikty. Tento systém by měla dodržovat
minimálně šestnáct měsíců, jinak jí hrozí relaps a návrat
k drogám a alkoholu. Lindsay propustili z léčebny Cliffside
v Malibu po devadesáti dnech nonstop hospitalizace v úterý
30. července. Lékaři v dopise soudu vysvětlují, že herečka
úspěšně dokončila nařízenou léčbu, ale že další terapie třikrát
týdně jsou pro ni naprosto nezbytné, aby závislostem znova
nepropadla. Šéf léčebny Richard Taite míní, že by herečka
měla nejlépe docházet na sezení osobně, ale pokud jí to
práce a povinnosti nedovolí, pak se může s lékaři spojovat přes Skype.
*http://www.odhaleno.cz

Miley Cyrus zdivočela: Tráva je lepší než chlast

6. srpna 2013 v 17:42
Miley Cyrus (20) začínala svou hereckou kariéru ve studiích Disney. A její Hannah Montana se stala idolem mnoha náctiletých nevinných dívek. Ovšem o image hodné holky už dávno nestojí. Dnes je Miley rebelkou, která vymetá hospody. Teď hvězda přiznala, že ale moc nepije. "Chlast" jí prý nedělá dobře a raději má proto "trávu". "Když kouřím, není mi pak zle tak, jako když piju, ani se tak nenaštvu a nejsem tak agresivní," uvedla Miley na vysvětlenou, proč dává THC přednost před etanolem. V USA by přitom Miley neměla vůbec alkohol požívat, do 23. listopadu tohoto roku minimálně. Teprve čtvrtou sobotu jedenáctého měsíce roku jí bude jednadvacet, což je minimální zákonem stanovený věk pro konzumaci alkoholických nápojů ve Spojených státech. "Existuje důvod, proč byl Bob Marley něco jako hudební Rasta Matka Tereza!" napsala Cyrusová na Twitteru ke svému obdivu vůči marihuaně.
*http://www.odhaleno.cz

Lindsay Lohan hlásí návrat. I s dokumentem

14. července 2013 v 11:25
Problémová herečka Lindsay Lohan už snad má za sebou celou diva/star rebelii. Vypadá to tak, jelikož ohlásila svůj herecký návrat. Ten budou moct sledovat nejen filmoví fanoušci, ale také pravidelní televizní diváci. Stanice OWN (Oprah Winfrey Network) s herečkou podepsala smlouvu na dvě věci. Ne, opravdu, na dvě věci. První z nich je rozhovor se slavnou talk show moderátorkou Oprah, která v srpnu bude Lindsay zpovídat ve svém pořadu. V roce 2014 pak stanice odvysílá osmidílný dokument, ve kterém Lohan bude figurovat. Prozatím nepojmenovaný projekt ukáže, jak se mladá hvězdička pokusí dát si život opět dohromady, její snahy o vskříšení své herecké kariéry a především o udržení zdravého životního stylu. Lindsay v současnosti plní soudní rozhodnutí o povinných devadesáti dnech na odvykačce v Betty Ford, kde bude ještě do konce července. Rozhovor s Oprah bude prvním interview, které herečka po svém návratu poskytne. Lohan už léta plní titulky bulvárních plátků. Herečka, která se stala slavnou již v dětství, má problémy s alkoholem, které naposled rozpoutaly vlnu diskuzí po natáčení biografického filmu o Elizabeth Taylor, Liz & Dick. Ve světě seriálů se snažila navázat na svůj dřívější úspěch hostováním v Anger Management, ovšem vznikl z toho jen další skandál. Charlie Sheen se nedržel zkrátka a hlasitě na herečku nadával do všech směrů. Dokonce tvrdil, že držela celý seriál jako rukojmí, jelikož předvedla pouze poloviční výkon a často přijížděla na natáčení pozdě. Pro OWN bude rozhovor s herečkou dalším velkým ziskem. Nedávno Oprah zpovídala Lance Amrstronga, Rihannu nebo rodinu Whitney Houston; toto interview bylo pro stanici rekordní co do sledovanosti. Dokument o Lindsay doplní objednávku čtyřiceti epizod ukončených daytime soap oper All My Children a One Life to Live, které nové díly uvedou na stanici během následujících deseti týdnů.
*http://www.serialzone.cz

Avril Lavigne ukázala těhotenské bříško

9. července 2013 v 14:35
Zpěvačka Avril Lavigne (28) se veřejnosti se svým soukromím svěřuje nerada. A tak nikdo dosud netušil, že je Kanaďanka těhotná. Tento týden se však objevila v Londýně a britskému listu The Sun se ji podařilo vyfotit s těhotenským bříškem, který Avril neskryla ani pod koženou bundu. Zpěvačka je zasnoubená s frontonem skupiny Nickelback Chadem Kroegerem a podle všeho je otcem právě on. Avril odmítla spekulace o těhotenství komentovat. Podle zdrojů magazínu People však zpěvačka zatím těhotná není a měla pouze nevhodné šaty se vzorem hadí kůže, které jí opticky zvětšily bříško. Kroeger požádal Avril o ruku loni v srpnu po šesti měsících randění. Datum svatby zatím stanoveno nebylo, ale kanadská hvězda o ní nedávno prohlásila: "Bude to docela velká podívaná a tematicky zaměřená. Bude to veliké, ale Chad zatím nezná všechny detaily."
*http://www.odhaleno.cz

Robert Pattinson randí s vnučkou Elvise Presleyho

9. července 2013 v 14:21
Herec Robert Pattinson (27) začal randit s Riley Keough, dcerou bývalé manželky Michaela Jacksona Lisy Marie Presley a muzikanta Daniela Keougha. Elvisova vnučka se uplatnila jako modelka i jako herečka. Paradoxem je, že s mladičkou herečkou přitom pracovala na filmu Runaways o dívčí rockové kapele jeho bývalá přítelkyně Kristen Stewart. Ta se údajně o novém páru dozvěděla z médií a informace ji srazila na kolena. Kristen a o čtyři roky starší Pattinson se rozešli letos v květnu. "Kristen se cítí zklamaná a velmi ji bolí, že se Robert tak rychle otřepal a jde dál po jejich velmi intenzivním vztahu," cituje hereččinu kamarádku britský list Daily Mirror. Riley a Roberta seznámila právě Kristen. Poslední dny jsou nerozlučnou dvojicí, kam se hnou, vždy ruku v ruce a projevují si vzájemné city i na veřejnosti. "Riley a Rob jsou přilepení jeden na druhého," píše Daily Mirror. Roberta a Riley pojí ještě jedna věc. Oba podepsali smlouvu se společností Dior na propagaci parfémů. Britský herec je tváří Dior Homme, zatímco Kaliforňanka Riley propaguje Dior Cherie.
*http://www.odhaleno.cz

Lindsay Lohan: Narozeniny oslavila v léčebně

9. července 2013 v 14:17
Ač se Lindsay Lohan snažila sebevíc, z léčebny ji ani kvůli narozeninám nepropustili. Herečka v sanatoriu pro závislé na alkoholu a drogách musí kvůli soudnímu nařízení trávit celých devadesát dnů. Má před sebou poslední čtyři týdny, jenže v pátek 4. července slaví sedmadvacáté narozeniny. Připít džusem si musí na půdě léčebny a to jen s pacienty a zřízenci. Herečka pobývá v Rehabilitačním centru Cliffside v Kalifornii. Hollywoodská hvězda podle právničky Shawn Holleyové nakonec svůj úděl přijala a s oslavou v léčebně se smířila. Nechala koupit dort a zmrzlinu a přijala přání od Holleyové i ostatních pacientů. V pátek 4. července celé sanatorium slaví také Den nezávislosti USA na Velké Británii. Přímo během narozeninového dne za Lindsay ale nemohla ani rodina a přátelé. Návštěvním dnem je neděle, teprve sedmý den v týdnu oslaví herečka své výročí s blízkými. Pokud za ní přijdou. "Lindsay teď vypadá velmi dobře a na léčbu v Cliffside reaguje výborně… Podle soudního rozvrhu by měla být propuštěna hned na počátku srpna," píše magazín Radar.
*http://www.odhaleno.cz

Avril Lavigne se vdávala v černých šatech

9. července 2013 v 14:15
Zpěvačka Avril Lavigne (28) se v pondělí podruhé provdala. Vzala si zpěváka Chada Kroegera ze skupiny Nickleback. Rozhodně však nepřipomínala pohádkovou princeznu v nadýchaných bílých šatech s vlečkou. Kanadská hvězda zvolila gotický styl, přišla na obřad ve středověkém zámku plném svící v černých šatech návrhářky Monique Lhuillier. Svatba proběhla na zámku Château de la Napoule poblíž Cannes a byla vyvrcholením třídenních bujarých oslav. "Chtěla jsem si být jistá tím, že to bude šílená dovolená a životní zážitek pro všechny naše hosty. Chtěla jsem, aby to bylo trošku přehnané. Jsem posedlá zámky a hrady a miluju francouzský styl a gotiku… Našla jsem tento zámek ve Francii, tak jsme ho navštívili a byl naprosto dokonalý," svěřila Kanaďanka magazínu Hello!. Na jih Francie přijelo oslavit manželství Avril a Chada 110 pozvaných hostů. "Když máte tento prsten na prstu, na něhož se musíte dívat každý den, a když musíte tu druhou osobu nazývat manželem či manželkou, je to opravdu výjimečný pocit," pochvaloval si frontman skupiny Nickleback po svatbě. Avril se vdávala podruhé. Na první svatbě s Deryckem Whibleym měla klasické bílé svatební šaty návrhářky Very Wang.
*http://www.odhaleno.cz
 
 

Reklama