Britney Spears

Britney Spears má na Twitteru 10 milionů fanoušků

13. října 2011 v 16:48
britney spears 2011 mtv vmas 02Zpěvačka Britney Spears (29) se připojila na Twitteru do klubu "desetimilionářů" neboli týmu celebrit, které na této sociální síti sleduje více než deset milionů fanoušků. První celebritou s tak ohromným fanklubem byla Lady GaGa následovaná Justinem Bieberem. Britney je už šestou takovou hvězdou.
Do skupiny "desetimilionářů" patří vyjma tří jmenovaných ještě zpěvačka Katy Perry, modelka Kim Kardashianov a hlava USA Barack Obama.
Jejich královnou je ale stále Lady GaGa, jejíž příspěvky na Twitteru sleduje více příznivců, než je v Česku obyvatel. Podle posledních záznamů má GaGa 14,4 milionu fanoušků, druhý Justin Bieber má o milion méně.
Klub desetimilionářů brzy rozšíří také Shakira, Taylor Swiftová a Rihanna, jimž do deseti milionů chybí pár tisíc jedinců. Zřejmě se jim magickou hranici podaří pokořit ještě do konce tohoto roku.

VMA 2011 Britney Spears Promo

15. srpna 2011 v 19:30

Justin Timberlake o bolestivém rozchodu s Britney Spears: Devět let jsem s ní nemluvil

11. června 2011 v 14:36
Justin Timberlake a Britney Spears na snímku z roku 2001.
Justin Timberlake a Britney Spears na snímku z roku 2001

Byli považováni za pár snů. Tříletý románek mezi tehdy mladičkými popovými hvězdami Justinem Timberlakem (30) a Britney Spears (29) dokumentoval bulvár na každém jejich kroku. Milenci se rozešli v březnu 2002. Justin nyní přiznává, že svou bývalou dívku od té doby neviděl. Britney se v posledních měsících potýkala s řadou problémů a dokonce se psychicky zhroutila. Objevily se spekulace, že ji tehdy Justin kontaktoval. Ten to ale kategoricky popírá. "Přeji ji to nejlepší. To ale jde, aniž bych jí to říkal. Nemluvili jsme spolu devět nebo deset let, tvrdí podle deníku The Daily Mail. "Byli jsme jako ptáčkové se stejným peřím," rozpovídal se pak o svém někdejším vztahu. "Byli jsme děti z malého města, které dělaly ty samé věci," zavzpomínal. "Pak ale dospějete. To, jací jste byli jako děti, najednou nedává smysl." "Mít takový úspěch a moci si dělat, co jen jsme chtěli, bylo vzrušující. To platí pro všechny. Pro Backstreet Boys, Britney i Christinu (Aguileru). Řekli jsme si, pojeďme na Bali a hned jsme seděli v letadle," řekl Justin. "Byli jsme malé děti s velkými hračkami," dodal. Justin se sice rozhovořil o dávném rozchodu, ale o tom posledním s Jessicou Biel (29) příliš mluvit nechtěl. "Je to bez debat nejvýznamnější člověk v mém životě," řekl o herečce, s níž se po čtyřech letech rozešel v březnu. "Nechci říkat nic víc, protože musím chránit věci, které jsou mi drahé, například ji," uzavřel.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Britney Spears se bude potřetí vdávat! Kvůli dětem!

10. června 2011 v 18:16
Britney Spears (29) si chce vzít svého současného přítele a bývalého manžera Jasona Trawicka! Zpěvačka plánuje, že vleze potřetí do chomoutu po návratu ze svého velkolepého turné!

Britney Spears se bude vdávat v růžovém …

Britney Spears (29) už zase neví roupama co dělat, a tak se rozhodla, že se provdá za milence Jasona Trawicka. Zpěvačka se údajně chce vdávat jen kvůli tomu, aby měla děti. Britney asi neví, že to jde i bez svatby, ale asi má obavu, že by nemanželské dítě bylo nějak postižené …
Podle amerických médií ji Jason Trawick už požádal o ruku a zpěvačka řekla ANO. Svatba by měla konat na Havaji, a to krátce po skončení jejího světového turné. Její otec Jamie Spears si však myslí, že další těhotenství jeho dcerce neprospěje. Po narození druhého syna totiž Britney trpěla poporodní depresí, a to prý přispělo k jejím psychickým problémům.
Britney Spears byla vdaná už dvakrát. S manželem Kevinem Federlinem žila v letech 2004 až 2006 a mají spolu dva syny. Její první manželství s Jasonem Alexanderem, které si vzala v lednu 2004 v Las Vegas, vydrželo 55 hodin. Snad tedy zpěvačka nebude pokračovat v této tradici …

Britney Spears doveze své nové turné i do Evropy

2. června 2011 v 12:47
Britney Spears po dvou letech znovu potěší evropské fanoušky. Její management Britney Spears
oznámil, že hity americké zpěvačky z úspěšné sedmé studiovky "Femme Fatale" zaznějí živě i na starém kontinentu. Britney zatím potvrdila desítku koncertů a další budou přibývat. Při poslední zastávce v Evropě zde odehrála přes dvacet vystoupení. Do této doby se mluvilo pouze o severoamerické části turné, ale bylo jen otázkou času, kdy se měli dočkat i příznivci z Evropy. Pokud si taneční show nechcete nechat ujít, vyrazte 3. října do švýcarského Curychu nebo 18. října do Kolína nad Rýnem v Německu. Lístky nakonec nejsou zřejmě tak drahé, jak se původně spekulovalo. Například do Kolína vyjde lístek pod pódium na přibližně 1 750 korun. Kromě "Femme Fatale Tour", na které v USA předskakuje šílená rapperka Nicki Minaj, se příznivci zpěvačky mohou těšit na nový klip. Ten vznikal v posledních dnech k tanečnímu songu "I Wanna Go", oficiálnímu třetímu singlu z alba.

Naštvaný Moby si pustil pusu na špacír: Písně Britney Spears a Keshy nejsou hudbou!

31. května 2011 v 13:35
Moby kritizuje Britney a Keshu.
Moby kritizuje Britney a Keshu.

Celosvětově uznávaný umělec Moby (45) tvrdí, že písně zpěvaček Britney Spears (29) a Keshy (24) nejsou hudbou a jsou prý nesprávně označené.
"Je to zábavné, ale nemyslím si, že jde o hudbu. Uznávám to jako fenomén popkultury a některé skladby si rád poslechnu třeba v nákupním centru, ale neplní pro mě funkci hudby," řekl známý DJ pro Spinner.com.
Moby, jehož skutečné jméno zní Richard Melville Hall, s Britney spolupracoval na jejím albu The Zone. Nechal se slyšet, že zpěvačka už má poškozenou přirozenost současným stylem. Myslí si, že osobní problémy Spears jsou důsledkem její velké slávy, které dosáhla jako velmi mladá.
Moby je zvláštní člověk. Jako malý opustil školu s tím, že se stane klubovým dýdžejem, což se mu splnilo. Svou první nahrávací smlouvu podepsal v roce 1989 s vydavatelstvím Instinct Records. Jeho prvním singlem, který zaznamenal úspěch, byla skladba Go. V současné době má na kontě nespočet velmi oblíbených hitů a je dokonce zapsán v Guinessově knize rekordů.

Britney Spears - Till The World Ends (taneční verze)

16. dubna 2011 v 16:44
Před nedávnem jste mohli zahlédnout videoklip k "Till The World Ends", druhému singlu ze sedmé studiovky "Femme Fatale" Britney Spears. Video, které režíroval Ray Kay, se podle plánu dočkalo své druhé verze a podle Twitteru si není ani Britney jistá, která se jí líbí více. Nyní už je ale každopádně zřejmé, který ze zjevně nákladných klipů je teda ten apokalyptický a který je ten choregorafie plný. K této sytě barvené "Dance Version" nejspíše ani není co víc dodat. Apokalypsa mohla být v tom prvním rozvedenější a patřičně destruktivnější, tato verze nemusela být natolik epilepticky stříhaná. A nejen proto, aby všechny Britney wannabes mohly důkladně okoukat kroky, které by zanedlouho uplatnily, protože už brzy budou prvomájové diskotéky...


This kicked got your tongue tied in knots I see
Spit it out cuz im dying for company
I notice that you got it
You notice that I want it
You know that I can take it to the next level ba-by!
If you want this good b*tch
Sicker than the remix
Baby let me blow your mind tonight

[Hook]

I cant take it take it take no more
Never felt like felt like this before
C'mon get me get me on the floor
DJ what what waitin' for!?

WOAH OH OH OH OH OH WOAH OH OH OH...

[Verse 2]

Watch me move when I lose when I lose it hard
Get you off with the touch dancin' in the dark
You notice what I'm wearing
I notice when you're staring
You know that I can take it to the next level baby
Hotter than the A-list
Next one on my hit list
Baby let me blow your mind tonight!


[Hook]

I can't take it take it take no more
Never felt like felt like this before
C'mon get me get me on the floor
DJ what what waitin' for.

WOAH OH OH OH OH OH WOAH OH OH OH..

[Bridge]

See the sunlight
We aint stoppin'
Keep on dancing till the world ends
If you feel it let it happen
Keep on dancing till the world ends
Keep on dancing till the world ends
Keep on dancing till the world ends

WOAH OH OH OH OH OH WOAH OH OH OH...

See the sunlight
We aint stoppin'
Keep on dancing till the world ends
If you feel it let it happen
Keep on dancing till the world ends

Britney Spears je na dně!

6. dubna 2011 v 18:24

Americká zpěvačka Britney Spears (29) se po odmlce snaží dostat na výsluní. Vydala album Femme Fatale a vystoupila v televizi v sexy oblečku, kterým chtěla nalákat na své letní turné. Podle jednoho z Britniných kamarádů, jenž poskytl informace britskému deníku The Sun, je ale všechno jinak.
Skutečná Britney, která má za sebou závislost na omamných látkách, prý není schopná udržet pozornost déle než pět minut, natož pak vyrazit na dvouměsíční turné. "Je velmi slabá. Ještě před několika měsíci byla silně závislá na prášcích, brala jich i deset denně," řekl deníku.
"Byl jsem s ní ve studiu, když nahrávala poslední píseň svého alba. Byla jako loutka, které se musejí dávat povely," dodal Britnin přítel, který se vážně bojí o zpěvaččino zdraví.

Britney dráždí fanoušky ukázkou nového klipu

5. dubna 2011 v 18:35
Britney Spears - Till The World EndsDevětadvacetiletá Britney Spears představila krátké preview nového
klipu k singlu "Till The World Ends" ze své stále ještě čerstvé sedmé studiovky "Femme Fatale". O režii snímku natáčeného v LA se postaral norský režisér a fotograf Ray Kay, který má za sebou videa pro kupříkladu Lady Gaga, Beyoncé, Justina Biebera nebo Enriqua Iglesiase. Podle webu Just Jared se "apokalyptického" klipu dočkáte ve dvou verzích: jedné ryze taneční, ve které bude důraz kladen na scény s choreografií, a druhé, která se má soustředit na příběh a mluví se o ní jako o "director's cut". Od pondělí 4. dubna můžete vidět alespoň třicet sekund snímku, ze kterých však není zrovna zcela jasně rozpoznatelné, které ze zmíněných verzí patří. Celého klipu se pak dočkáte již ve středu 6. dubna na oficiálním VEVO kanálu Britney Spears.

Britney Spears žalují o 174 milionů!

1. dubna 2011 v 14:10
Finance Britney Spears (29) se možná brzy velmi ztenčí. Tedy pokud Britney Spears žalují o 174 milionů!
společnost Brand Sense Partners dokáže, že ji popová hvězda skutečně podvedla. Pak bude muset Britney zaplatit částku uvedenou v žalobě, a to deset milionů dolarů neboli 174 milionů korun.

Britney a její otec Jamie Spears měli po společnosti Brand Sense Partners chtít investice a zajištění zpěvaččina parfému, který vyvinula ve spolupráci s kosmetickou firmou Elizabeth Arden. Za finanční jištění požadovalo vedení Brand Sense Partners 35 procent ze zisku. Jenže zpěvačka nezaplatila ani cent. Tajně se totiž domluvila s vedením Elizabeth Arden sama. Podle žaloby přitom společnost Brand Sense Partners "chytila Jamieho Spearse při činu, jak obchází smlouvu".
Britney dluží firmě zisky z prodeje parfému Radiance.
 
 

Reklama