Britney Spears

Britney Spears si koupila nový dům za 162 milionů

26. října 2012 v 15:10
Zpěvačka Britney Spears (30) je novou porotkyní americké verze soutěže X Factor. Tvůrce pořadu a šéf poroty Simon Cowell ji získal za honorář patnácti milionů dolarů - asi 285 milionů korun. Zpěvačka se rozhodla peníze investovat do nemovitosti. V Thousand Oaks si koupila pětipokojový dům za 8,5 milionu dolarů - asi 162 milionů korun. Dům se nachází asi padesát kilometrů od Los Angeles v klidné oblasti, kam se před novináři a veřejností hodlá Britney schovat se svým snoubencem Jasonem Trawickem a syny Seanem Prestonem a Jaydenem Jamesem. Rozlehlý pozemek kolem rezidence nabízí dost soukromí, součástí nemovitosti je také vinný sklep, domácí kino a velký plavecký bazén. Uvnitř domu je rozměrný kamenný krb, stropy jsou tvořeny statnými trámy a z rozlehlého obývacího pokoje lze vyhlížet do krajiny.
*odhaleno.cz

Nejvíce vydělávající zpěvačkou je Britney Spears

3. října 2012 v 16:31
Média každoročně obletí žebříček nejvíce vydělávajících mrtvých celebrit (Elvis a relativně nově Michael), ale časopis Forbes jich samozřejmě zveřejňuje více. Aktuálně si posvítil na úspěšné ženy v showbusinessu. První je už léta neochvějně královna talkshow Oprah Winfrey (jen o pár míst za ní je její konkurentka Ellen DeGeneres), většina první desítky žebříčku však náleží zpěvačkám. Překvapení je místo druhé pro Britney Spears, protože v minulém roce v pořadí vůbec nefigurovala. Na bronzové příčce je mladičká Taylor Swift, jen trochu za ní je Rihanna a Lady Gaga.

Celý žebříček deseti nejvíce vydělávajících žen v showbusinessu je následující,v závorce je vždy počet vydělaných milionů dolarů za minulý rok:
1. Oprah Winfrey (165 milionů)
2. Britney Spears (58 milionů)
3. Taylor Swift (57 milionů)
4-5. Ellen DeGeneres (53 milionů)
4-5. Rihanna (53 milionů)
6-7. Lady Gaga (52 milionů)
6-7. Jennifer Lopez (52 milionů)
8-10. Gisele Bundchen (45 milionů)
8-10. Katy Perry (45 milionů)
8-10. Judge Judy (45 milionů)

Britney Spears for Elle Magazine 2012

12. září 2012 v 16:19
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Britney Spears si na castingy vozí s sebou zubařské křeslo

9. července 2012 v 20:10
Britney Spears si na castingy vozí s sebou zubařské křeslo
Ani Britney Spears (30) nepatří k lidem, kteří by holdovali vysedávání pod zubařskou vrtačkou. Holduje ale vysedávání v zubařském křesle. A proto si tuhle polohovací hračku za několik tisíc korun vozí všude s sebou na castingy soutěže X Factor, v níž usedá jako porotkyně. Její tým ji pak na křesle vozí při líčení, česání a chystání před natáčením pořadu. Britney si křeslo nechala dopravovat na všechny castingy poslední série americké verze soutěže X Factor. "Má polohovatelné zubařské křeslo a miluje ho. Může se na něm svézt do ležící polohy, takže zatímco ji líčí, ona relaxuje. Všichni si z toho děláme legraci pokaždé, když si na něj sedne. Vtipkuje se o tom pořád v celém týmu. A také musíme zajistit, že to křeslo má v každém městě, kde jsou castingy, vždycky za ní cestuje soukromým letadlem," přiznal zdroj z natáčecího týmu britskému listu The Sun. Předseda poroty a autor soutěže Simon Cowell se popové skandalistky zastává a tvrdí, že je velmi profesionální. "Bere svou roli nesmírně vážně… člověk by si tak nějak myslel, že bude velmi sebevědomá, ale ve skutečnosti je velmi plachá," zdůraznil Cowell v interview pro magazín People.
*odhaleno.cz

Britney Spears a Demi Lovato jsou novými porotkyněmi X Factoru

15. května 2012 v 14:11
Když minulý rok Simon Cowell chystal první ročník americké verze pěvecké soutěže X Factor, sliboval největší televizní hit historie. To se sice ani zdaleka nestalo, ale pořad si našel za oceánem dostatečné množství diváků, aby pokračoval i v druhé sezóně. Ale s velkými změnami mezi porotci. Že pro zpěvačky Paulu Abdul a Nicole Scherzinger byla první série také tou jedinou, je už známo několik měsíců, nyní však byly dofinalizovány smlouvy s novými porotkyněmi. Cowela a L.A. Reida tak doplní Britney Spears a Demi Lovato, přičemž u té první se neoficiálně hovoří o honoráři ve výši patnácti milionů dolarů. V souvislosti s angažováním Demi Lovato se hned vyrojily pochybnosti, zda tato devatenáctiletá Disneyho hvězda dokáže unést tlak a povinnosti, které s porotcováním a také koučováním v soutěži souvisejí. Navíc když před časem prošla nervovým zhroucením a pobytem v léčebně. Její angažování má ale za cíl přitáhnout k obrazovce výrazně mladší diváky, což se pravděpodobně podaří.
*http://musicserver.cz

Britney Spears bude hodnotit talenty v show X Factor

11. května 2012 v 17:06
http://www.okmagazine.com/sites/okmagazine.com/files/imagecache/node_page_image/article_images/britney-spears-may9-rmm.jpgAmerická zpěvačka údajně podepsala smlouvu, díky níž bude hvězdou poroty televizní soutěže! Britney Spears (30) dostane za porotcování v show X Factor zhruba 15 miliónů dolarů, což je asi 293 miliónů korun. Britney Spears, o jejíž účasti v televizní soutěži se spekulovalo již několik měsíců, konečně přestala dělat okolky a podepsala smlouvu, díky níž se definitivně stává nedílnou součástí poroty. Společně se zpěvačkou budou talent vystupujících posuzovat další dva odborníci a televizní veteráni - L. A. Reid (55) a Simon Cowell (52).
*showbiz.cz

Britney Spears má nového správce majetku. Svého snoubence

27. dubna 2012 v 15:40
http://media.twirlit.com/wp-content/uploads/2012/04/britney-spears-black-dress.jpgO správu majetku Britney Spears (30) už se nestará jen její otec Jamie, jemuž do péče dceru a její jmění svěřil soud v roce 2008 poté, co se zpěvačka psychicky zhroutila a musela být léčena na klinice. Soudce teď souhlasil, že druhým ze správců zodpovídajících za majetek, výdaje a činy popové hvězdy bude její snoubenec Jason Trawick. Ten se přitom stal druhým správcem na přímou žádost Jamieho Spearse, jenž soud o sdílení této zodpovědnosti požádal už v březnu. S návrhem souhlasí také psychiatr, podle něhož se musí Britney postupně stát opět zcela soběstačnou a zodpovědnou sama za sebe. "Jamie byl nadšený, když soud rozhodl, že se Jason může stát druhým ze správců," píše magazín TMZ. Soud v Los Angeles učinil z Trawicka zodpovědného za majetek a podnikatelské aktivity Britney ve středu 25. dubna.

Britney září štěstím! Přítel ji požádal o ruku

17. prosince 2011 v 15:06
http://assets.rollingstone.com/assets/images/story/britney-spears-engaged-to-jason-trawick-20111216/1000x306/main.jpgBritney Spears (30) se konečně splnil sen - její milenec Jason Trawick (40) ji požádal o ruku! Zpěvačka oznámila své zasnoubení na sociální síti Twitter, kde uvedla, že "dostala dárek, po kterém toužila".
Britney Spears, která čekala na to, až se její přítel rozhoupe, zatím informaci nepotvrdila. Avšak její milenec Jason Trawick se už o zasnoubení údajně zmínil na čtvrteční oslavě svých 40. narozenin. Zpěvačka napsala na Twitter jen jakousi zvláštní šifru ve smyslu - "Můj bože, včera večer mě Jason překvapil jedním dárkem, na který jsem čekala. Nemůžu se dočkat, až vám ho ukážu!" Tak snad to bude zásnubní prstýnek. Popová hvězdička, která začala se svým bývalým manažerem chodit v květnu 2010, má za sebou už dvě manželství. V letech 2004 až 2007 byla vdaná za tanečníka a rappera Kevina Federlina, s nímž má dvě děti. Za "manželství" pak lze považovat i úlet z roku 2004, kdy si Britney Spears během výletu do Las Vegas vzala přítele z dětství Jasona Alexandera. Manželství ovšem trvalo pouhých 55 hodin. Britney Spears vyjádřila svoji touhu po vdavkách už v červnu. Jason Trawick se dlouho odhodlával, ale nakonec ji stihl požádat na poslední chvíli v prosinci.

Britney Spears vydá živý koncert z "The Femme Fatale Tour"

12. listopadu 2011 v 20:01
http://x3b.xanga.com/e22e12e546732279565624/m222706042.jpgBritney Spears útočí na své fanoušky v plné polní. Po klipu "Criminal" má popová princezna nachystané nové DVD s titulem "The Femme Fatale Tour". Set na DVD a Blu-ray vychází 25. listopadu. Živák přináší záznam vystoupení z Toronta, kam Britney Spears zavítala v rámci turné ke stejnojmenné desce "Femme Fatale", jež vyšla začátkem tohoto roku. Publiku předvedla svou megalomanskou show a dvacet songů z celé své kariéry. Kompletní tracklist vypadá takto: Hold It Against Me, Up N' Down, 3, Piece Of Me, Big Fat Bass, How I Roll, Lace And Leather, If U Seek Amy, Gimme More, (Drop Dead) Beautiful, Don't Let Me Be The Last To Know, Boys, ...Baby One More Time, S&M, Trouble, I'm A Slave 4 U, I Wanna Go, Womanizer, Toxic, Till The World Ends.

Britney Spears - Criminal

20. října 2011 v 18:16
 
 

Reklama
Reklama