Britney Spears

Britney Spears: Mé nové album vyjde brzy. A bude dokonalé

6. srpna 2013 v 17:48
Zpěvačka Britney Spears (31) slibuje fanouškům
nové album. Ale bude prý mnohem lepší než to,
které vydala před dvěma roky. Pracuje na něm s
producenty zvučných jmen a hodlá ho na trh uvést
ve chvíli, kdy bude naprosto dokonalé. "Přijde to dříve,
než si myslíte. ;-) Ale tohle album je pro mé nejvěrnější
fanoušky, takže musí být naprosto perfektní!" slibovala
Britney na Twitteru. Zpěvačka nahrává desku celý
tento rok a spolupracuje na ní s producenty Williamem Orbitem,
Naughtym Boyem či will.i.amem ze skupiny Black Eyed Peas.
"Její nové album obsahuje písničky, pro něž stojí za to
umřít," slibuje William Orbit.
http://www.odhaleno.cz

Britney Spears představila nového přítele synům

28. března 2013 v 17:18
Zpěvačka Britney Spears (31) má dva měsíce po rozchodu se snoubencem Jasonem Trawickem novou vážnou známost. Vztah s Davidem Lucadem bere natolik seriózně, že už ho představila i synům Prestonovi a Jaydenovi, které si pořídila s exmanželem Kevinem Federlinem. "Její rodina se musela nejdříve ujistit, že má David na Britney dobrý vliv, pak jí teprve dovolili, aby se s ním sblížila. Kluci považují Davida za skvělého kamaráda, s nímž si můžou hrát. Přijali ho, to je pro Britney velmi důležité a je nadšená," píše magazín People. Po rozchodu s Trawickem zpěvačka oznámila, že se hodlá soustředit na své mateřské povinnosti a nahrát také novou hudbu. "Jsem ve studiu a nahrávám novou písničku pro své chlapce. Budou z toho bez sebe, až to uslyší," napsala Britney na Facebooku po rozchodu se snoubencem.
*http://www.odhaleno.cz

Britney Spears dala bezdomovci sto dolarů

23. března 2013 v 16:23
Britney Spears (31) dobře ví, že její pověsti prospěje, když se na veřejnosti projeví jako štědrá dobrodinkyně. A využila tak situace, kdy k ní přistoupil bezdomovec a žádal ji o pomoc. V bankomatu pro něj vybrala sto dolarů ve dvacetidolarových bankovkách a předala mu je. "Ten omšele vypadající chlap přišel k Britney před obchodem. Řekl jí, aby mu pomohla, že už jen visí na vlásku. Tak šla k bankomatu a vybrala pět dvacetidolarových bankovek, které mu pak předala. Byl tím šokovaný, ale usmíval se a byl zjevně velmi šťastný. Vyskočil a vrhl se na ni, aby ji objal. Britney začala křičet a ve chvíli byla u ní ochranka," píše Daily Star citující svědka, jenž stál před drogerií v Los Angeles a celý incident sledoval. Ochranka peníze muži ihned zabavila. Zpěvačka však zasáhla. "Začala jim říkat, aby mu ty peníze vrátili, že mu je dala. Ten muž byl skutečně vděčný," dodal zdroj.
*http://www.odhaleno.cz

Britney Spears bude 2 roky koncertovat v Las Vegas

9. února 2013 v 13:32
Zpěvačka Britney Spears (31) si bude dva roky vydělávat na chleba koncertní šňůrou v Las Vegas. Dosud se o jejím angažmá ve městě hazardu a hříchu jen spekulovalo. Manažer Larry Rudolph teď ale potvrdil, že už zbývá jen vybrat, ve kterém ze dvou kasin bude popová hvězda vystupovat. Jedno z kasin patří do skupiny Caesars Entertainment Group, v jejíž službách v minulosti vystupovali také Céline Dionová či Elton John. "Jsme v pokročilé fázi vyjednávání a byl bych teď už velice šokován, kdyby to nevyšlo. Myslím, že smlouvu podepíšeme opravdu velmi brzy," prohlásil zpěvaččin manažer Rudolph. Britney by si za dva roky mohla vydělat v přepočtu zhruba tři miliardy korun. Ve Vegas by za to měla odzpívat kolem 160 koncertů.
*odhaleno.cz

Otcem dítěte Britney Spears je prý bratr jejího exmanžela

8. ledna 2013 v 17:47
Otcem obou synů Britney Spears (31) není její bývalý manžel Kevin Federline, jak se dosud soudilo. Tvrdí to Federlinův bratr Christopher a hodlá to dokázat testy DNA. K soudu přišel s tím, že on sám je zploditelem sedmiletého Seana Prestona. Toho měla popová hvězda počít po jednom sexuálním úletu s ním. Christopher Federline tvrdí, že spal se Britney v době, kdy už byla provdána za jeho bratra, a že výsledkem toho sexu bylo početí Seana Prestona. Uvádí to také v dokumentech, které předal soudu s žádostí, aby mu zajistil ochranu před Spearsovou, která ho měla obtěžovat a pronásledovat. Navíc mu prý Britney ukradla z peněženky kreditní kartu, když přišla za Kevinem Federlinem pro syny Seana a Jaydena. Když Christopher Federline zaútočil na zpěvačku a chtěl po ní 4 500 dolarů, které mu kartou z účtu vyčerpala, vysmála se mu. "Řekla mi, že jí Kevin zničil život. Britney si ze mě dělala legraci a řekla mi, že mám malý penis. Také mi posílala zprávy, v nichž tvrdila, že pokud ji udám policii, řekne celému světu, že jsem pravým otcem Sean Prestona, že jím není Kevin. Přiznávám, že jsem spal s Britney a jsem skutečně otcem toho chlapce, ale to nemusí veřejnost vědět," tvrdí ve svém prohlášení Christopher Federline.
*http://www.odhaleno.cz

Britney Spears slaví 31. narozeniny

2. prosince 2012 v 14:45
VŠECHNO NEJLEPŠÍ BRITNEY :-) A HODNĚ ÚSPĚCHŮ V HUDEBNÍ KARIÉŘE =)

Britney Spears adoptovala psí holčičku Hannah

2. prosince 2012 v 14:30
Po dvou chlapcích se Britney konečně dočkala první holčičky, které dala jméno Hannah. Není to ale nikdo jiný než malé štěňátko yorkšírského teriéra, kterého svým fanouškům už dokonce představila na sociální síti. Britney si pořídila černo-hnědé štěně 19. listopadu, když se šla se svými syny podívat do obchodu se zvířaty, a od té doby mají doma o zábavu postaráno. Britneyje natolik nadšená z nového přírůstku do rodiny, že mu dokonce založila i vlastní účet na Twitteru pod jménem Britney´s Bitch a hned mu tam začala psát statusy jako: "Co bych měla dneska honit - veverky, nebo chipmunky? Haf Haf!" nebo " Měla bych nosit mašličku? Maminka říká, že vypadám jako princezna, tak bych jí měla nosit!" Hannah bude mít co nevidět mnoho fanoušků, stejně jako její panička.
*http://magazin.osobnosti.cz

will.i.am ft. Britney Spears - Scream & Shout

30. listopadu 2012 v 16:42

Britney Spears vyrazila utrácet s kartou, na níž nebyly peníze

19. listopadu 2012 v 13:47
Zpěvačka Britney Spears (30) zažila chvilky horka, když v butiku s oblečením a doplňky Hale Bob v Hollywoodu měla zaplatit. Její karta byla totiž dvakrát zamítnuta pro nedostatek financí. Porotkyně americké verze soutěže X Factor přitom měla uhradit "pouhých" pět tisíc dolarů - asi sto tisíc korun. V nákupní tašce už měla nachystáno několik šatů, kalhoty, trička a rozličné doplňky. Prodavačka nepochybovala, že s naditými taškami hvězda odejde domů. Do chvíle, než platební terminál zahlásil, že je karta zamítnuta. "Zkuste to ještě jednou!" trvala na svém zpěvačka, jíž ale prodavači opět museli oznámit, že je karta zamítnuta podruhé. Majitel butiku se pak ohleduplně a citlivě snažil situaci vyžehlit a ptal se, zda má hvězda u sebe jinou kartu. "Britney byla rudá hanbou a řekla, že jinou nemá. Tak honem začala volat svému snoubenci Jasonu Trawickovi. Nebral to ale. Když to konečně vzal, začala řvát, že je to opravdu životně důležité," vyprávěli losangeleskému bulváru svědci z obchodu.
*http://www.odhaleno.cz

Britney Spears vyhrála soud nad manažerem, co ji nařkl z užívání drog

6. listopadu 2012 v 17:42
Britney Spears (30) se raduje, protože žalobu jejího exmanažera, který ji a její rodinu zažaloval za porušení podmínek smlouvy, podvod a fyzické napadení, soud zamítl. Britney Spears a celá její rodina (včetně jejího otce, který měl exmanažera fyzicky napadnout!) jednala prý legálně a smysluplně. Sam Lutfi tvrdil, že rodina popové krásky "ústně" souhlasila s tím, že se bude po jejím psychickém kolapsu o ni starat, bude spravovat její majetek a po čtyři roky bude zastupovat jako agent. Rodina Britney Spears manažerovi údajně slíbila vysokou odměnu - měl dostávat patnáct procent ze zisků americké divy. Sam Lufti dále Britney Spears obvinil z braní drog, resp. amfetaminů a také tvrdil, že její otec Jamie Spears jej praštil do žaludku pěstí a vyhrožoval mu, že ho zabije. Manažer totiž podle otce Britney zavinil, že jeho dceru vyfotili paparazzi, jak zhroucená pláče před domem.
*http://www.showbiz.cz
 
 

Reklama