Beauty

12x neonové nehty

27. srpna 2012 v 11:42
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Vypracujete si sexy hýždě

8. srpna 2012 v 15:17
Visutý most
- Lehněte si na záda a ruce položte podél těla, dlaněmi dolů. Pokrčte pravou nohu a chodidlo zapřete o podložku. Propněte levou nohu a zvedněte ji.
- Zatněte hýždě a pomalu zvedejte pánev, dokud není v jedné přímce se stehnem pravé nohy. Zdvih zopakujte dvacetkrát a pak vystřídejte nohy.
Zlepšovák: Při posledním opakování vydržte v pozici b dvacet sekund. Hýždě tak maximálně posílíte.

Postranní úmysly
- Lehněte si na pravý bok a zapřete se o předloktí. Pravou nohu pokrčte a zanožte. Levou nohu také pokrčte, ale zároveň ji zvedněte v jedné linii s bokem.
- Zatněte hýždě, levou nohu propněte a držte rovnoběžně s podlahou. Po dvaceti opakováních vyměňte strany.
Zlepšovák: Na kotník zvednuté nohy pověste pásek se závažím.

Stoupačky
- Levou nohu zapřete o stoličku nebo schod. Pravou nohu široce zanožte a odlepte patu od země.
- Zvedejte se na levé noze, dokud nejsou obě stejně vysoko. Pravá přitom zůstává lehce zanožená. Opět dvacetkrát zopakujte a vystřídejte.
Zlepšovák: Do druhé pozice přecházejte velmi pomalu. Tím svému pozadí naložíte větší zátěž.
*jenprozeny.cz

Cviky na břicho

23. března 2012 v 16:18
Cílová partie: horní část břicha
Lehněte si na záda a ruce dejte za hlavu. Pokrčte nohy a zvedněte je tak, aby stehna s podložkou a lýtka se stehny svíraly pravý úhel. S výdechem odlepte ramena a lopatky od země a přibližujte se ke kolenům. Dolní část trupu zůstává po celou dobu cvičení na podložce. S nádechem pomalu vraťte hlavu a paže do výchozí pozice.
Zaměřte se při cvičení na břicho (Foto: profimedia.cz)
Cílová partie: šikmé břišní svaly
Lehněte si na pravý bok. Levou paži si zapřete za hlavu a nohy pokrčte v kolenou, aby lýtka svírala pravý úhel se stehny. Pravá paže leží volně podél těla. S výdechem zatněte břišní svaly a zvedejte jak horní část těla, tak nohy. Snažte se loktem co nejvíc přiblížit ke kolenům. S nádechem se pomalu vracejte do výchozí pozice.

Cílová partie: dolní část břicha
Sedněte si do sedu s pokrčenýma nohama. Rukama se zapřete vedle těla. Zvedněte nohy tak, abyste držela lýtka rovnoběžně s podlahou. Rovnováhu udržujte pomocí mírně pokrčených loktů. S výdechem posunujte nohy dopředu po pomyslné přímce. Lýtka zůstávají rovnoběžná s podložkou.
*jenprozeny.cz

Desatero pro krásné a hladké nohy

1. března 2012 v 17:46
1. Důležité je načasování Desatero pro krásné a hladké nohy (Foto: profimedia.cz)
Holení je pro pokožku náročný zásah, protože odstraňujete také částečky kůže. Provádějte ho proto jen večer, aby se mohla zregenerovat.

2. Vyberte si správné nářadíčko
Chcete-li předejít červeným pupínkům nebo zarůstajícím chloupkům, hlídejte si stav žiletky. Měla by být dostatečně ostrá a ideálně s více břity. A ještě jedno pravidlo: svou žiletku nepůjčujte - a už vůbec ne svému partnerovi!

3. Nakupujte šetrné přípravky
Komplikace při holení nebo depilaci mohou způsobovat také použité přípravky. Vybírejte ty na citlivou pokožku a předem je vyzkoušejte na loketní jamce.

4. Kdo maže...
Zapomeňte na odstraňování chloupků na sucho nebo pod tekoucí vodou. Ideální jsou speciální pěny či gely.

5. Správným směrem
Trpíte-li na začervenání pokožky, holte se po směru růstu chloupků. Sice se nadřete, než je všechny odstraníte, na druhé straně předejdete nepříjemným pupínkům nebo svědění.

6. Na věky věků
Chcete-li zatočit s ochlupením jednou provždy, zkuste laserovou depilaci. Speciální ošetření budete muset podstoupit adekvátně množství kořínků, na druhé straně už nikdy nebudete kupovat žiletky.

7. Řádná příprava
Také holení může být příjemným rituálem. Probíhat by mělo během koupele. Důležité je chloupky změkčit a otevřít póry.

8. Pomozte jim na svět
Řada žen trpí na bolestivé, zarůstající chloupky. Bojovat s nimi můžete například pomocí pravidelného peelingu. Na pokožku ho však nanášejte nejdříve dva dny po holení.

9. Bolestivá cesta s odměnou
Další možností, jak se zbavit nežádoucího ochlupení, je elektrický strojek. Připravte se ale, že několik prvních holení budete řičet bolestí. Odměnou vám bude menší počet jemnějších chloupků.

10. Holením to nekončí
Pečovat o pokožku musíte nejen během holení, ale především po něm. Dopřejte jí zklidňující nebo výživná mléka, oleje a krémy. Proti podráždění skvěle funguje i dětský zásyp.

*jenprozeny.cz

Získejte sexy tělo dvakrát rychleji

20. ledna 2012 v 17:33
Posilovacími cviky si postavu zpevníte. Když ale zároveň nenabudíte metabolismus, ručička na vaší váze se ani nepohne, potvora! Proto potřebujete zkombinovat posilovací cviky s aerobními. Vaše tělo se tak dostatečně prokrví, prohřeje a odstartuje spalování. Nejúčinněji tedy fungují ty cviky, u kterých se zároveň zapotíte i namůžete. A přesně takové jsme pro vás našli. Pusťte se do každého z nich, pokuste se o co největší počet opakování za minutu a takové minuty si s krátkým oddechem naordinujte alespoň tři. Dávejte si pozor i na správné provedení a pravidelnost. Těmito tahy byste měla zaútočit na svou postavu alespoň třikrát týdně! Připadá vám to náročné? Ale ta odměna!

Dvacet minut denně stačí!
Umíráte únavou, i když obden poctivě posilujete? Podle lékařů potřebujete pro udržení skvělé formy pouhých dvacet minut soustavného pohybu denně. Nemusíte se proto trápit dvě hodiny v přeplněném fitnesscentru. Stačí, když si jeden den zajdete na krátkou procházku, druhý den zaskočíte do bazénu, třetí si užijete postelové rodeo a čtvrtý třeba vyzkoušíte cosmo cviky. Tímhle stylem si vylaďte celý týden a už se nestane, že byste se ráno probouzela s nulovou energií.

Svižné předkopávání
Postavte se do stoje rozkročného a chodidla dejte od sebe na šířku ramen. Paže pomalu upažte do stran. Pokrčte pravou nohu, aby vám pomáhala udržet rovnováhu. Vykopněte levou nohu přímo před sebe. Nechte ji v přednožení a pokuste se dotknout pravou rukou špičky levé nohy. Záda se snažte mít celou dobu rovná a dbejte, abyste cvik prováděla plynule. Po minutě vyměňte nohy.
„O Vánocích jsem snědla pět kilo cukroví! A teď si dám ještě.” (Foto: profimedia.cz)
Modlitba v záklonu
Lehněte si na břicho a dlaněmi se pevně zapřete o zem v úrovni prsou. Ruce by od sebe měly být dál než na šíři ramen. Pokrčte nohy v kolenou a levé chodidlo zahákněte za pravé. Lehce se zvedněte na rukou a držte hlavu, krk a záda v jedné přímce. Zároveň vtáhněte pupík co nejblíž k páteři. Rychle potom tleskněte před tělem a vraťte se, abyste zabránila tvrdému dopadu na podložku. Svižné zatínání svalů vám v tomhle cviku šikovně posílí tricepsy, ramena a hrudník. Opakujte minutu.

Žabí honička
Postavte se do stoje mírně rozkročného a ruce nechte volně viset podél těla. Pokrčte kolena a přejděte do hlubokého podřepu (hýžděmi byste se měla téměř dotýkat pat). Předkloňte se a rukama se zapřete před tělem. Jedním rychlým švihem zanožte obě nohy tak, abyste skončila v podobné pozici jako při provádění kliků. Tělo se snažte držet vyrovnané v jedné přímce. Vydržte tři vteřiny a potom jedním pohybem skočte zpátky do pozice b. Postavte se a všechno opakujte. Pokud se vám podaří udělat cvik opravdu rychle, spálíte dvakrát tolik kalorií než při pomalém provedení. Pokuste se alespoň o deset opakování za minutu a postupně zvyšujte na patnáct.

Hravé nůžky
Do rukou uchopte činky vážící kilo až půldruhého kila, levou nohu přednožte a pravou zanožte. Obě paže pokrčte, přičemž levou držte před tělem a pravou za ním. Odrazte se od pat, vyskočte, a než dopadnete zpátky, vyměňte si ve vzduchu zároveň ruce i nohy. Po dopadu máte tedy pravou nohu vepředu, levou vzadu, stejně jako ruce. Snažte se při výskoku zatnout stehna a cvik provádět co nejrychleji. Zrychlíte tím svou tepovou frekvenci i počet spálených kalorií. Jakmile si tenhle pohyb natrénujete, zkuste se do něj pustit i s tříkilovými činkami. Posílíte víc.

Sličné výskoky
Přejděte do podřepu a pro udržení rovnováhy předpažte. Odrazte se od země a vyskočte do vzduchu. Zároveň vyšvihněte paže nahoru. Po dopadu zaujměte opět pozici a, narovnejte se, ruce si zapřete o boky a pravou nohou proveďte výpad vpřed. Pokuste se dopadnout co nejdál od své levé nohy a tím ji co nejvíc přiblížit k zemi. Poté zatněte pravé stehno a vraťte se do výchozí pozice. Minutu cvičte na jednu stranu, další minutu na druhou.

Hýžďový pochod
Postavte se před židli, zatněte břišní svaly a položte pravou nohu na prostředek sedátka - vaše noha by s ním měla svírat pravý úhel. Zatněte pravou hýždi a stehno, přeneste váhu na pravé chodidlo a zvedejte levou nohu nahoru. Sestupte dolů a minutu takhle posilujte pravou nohu. Pak začněte trénovat levou. Jakmile si posílíte břišní, hýžďové, stehenní a lýtkové svalstvo, pořiďte si vyšší židli.

*jenprozeny.cz

Jak mít oči jako magnet

13. ledna 2012 v 17:13
Sexy rusalkaJak mít oči jako magnet (Foto: profimedia.cz)
Zraky obehnané silným smaragdovým rámováním způsobují mužům neklidné chvění. Nepokrytě totiž prozrazují vaše svůdnické záměry.
Co budete potřebovat: olivový stín a smaragdový stín, zelenou tužku, prodlužující řasenku
Jak na to: Horní víčko poklepejte olivově zeleným stínem. Smaragdově zelený poprašek naneste nad horní linku a vymalujte jím i vnitřní koutek. Celé oko pak obtáhněte zelenou tužkou a linky rozetřete vatovou tyčkou. Brvy na závěr rozevlajte pomocí černé prodlužovací řasenky.

Nevinná zlatoočka
Zlatavé nátěry svůdně kontrastují s bílými odlesky sněhu a vašemu obličeji dodávají zdravou barvu. Tenhle pohled působí nenuceně a přátelsky!
Co butete potřebovat: zlatavé pěnové oční stíny, růžový stín, zlatou tužku a řasenku
Jak na to: Po horním víčku rozetřete zlatý stín, dolní linku pohlaďte růžovým stínem. Vnější koutek pak protáhněte zlatou tužkou a brvy přetřete hnědou řasenkou.

Švestková diva
Podzimní úroda švestek dala vzniknout jednomu ze žhavých trendů letošní zimy. Kukadla v temně fialovém závoji působí pořádně magicky.
Co butete potřebovat: dvojici stříbrných stínů, švestkový oční stín, černou tužku na oči a řasenku
Jak na to: Horní i dolní víčko poprašte perleťovým stříbrným stínem. Horní víčko následně překryjte vrstvou fialových stínů, dolní linku jimi jen zlehka poklepejte. Nad horními řasami pak ještě vykreslete černou linku a brvy zahustěte švestkovou řasenkou.
*jenprozeny.cz

Cviky pro pevné tělo

13. ledna 2012 v 17:07
Smyslný trakařSpalte víc tuku! Zacvičte si raději ráno před snídaní než večer po práci. Cvičením na lačný žaludek spálíte více kalorií. (Foto: profimedia.cz)
1. Začněte, jako byste chtěla cvičit kliky. Dlaně se dotýkají podložky pod rameny, záda jsou rovná a břišní svaly zatnuté. Pokrčte pravé koleno a nechte ho viset.
2. Propněte a lehce vytočte pravou nohu do strany, nad úroveň boků. Vydržte chvíli a vraťte se. Zacvičte desetkrát ve třech sadách na obě strany.

Postranní hmity
1. Zapřete se o levé koleno a levou paži. Druhou nohu pokrčte a zvedněte ji do jedné roviny se zemí. Koleno vytočte dopředu a pravou paži namiřte do strany.
2. Propněte pravou nohu včetně špičky a pravou paži přetočte přes hlavu. Chvíli vydržte a pak se vraťte. Zacvičte tři sady po deseti cvicích na obě strany.

Žabí tanec
1. Lehněte si na pravý bok, pokrčte kolena a překřižte levý kotník přes pravý. Chodidla zvedněte nad zem.
2. Propněte nohy, aby vedly rovnoběžně s boky, a zase je vraťte zpátky. Nepokládejte však chodidla na zem. Zacvičte deset opakování a po třech sadách vyměňte strany.

Kočičí protažení
1. Začněte vkleče na všech čtyřech. Vytáhněte levou paži před sebe a pravou nohu propněte do strany.
2. Pokrčte pravou nohu a zanožte ji. Stehno vytočte tak, aby koleno stále mířilo do strany, a levou rukou se dotýkejte pravého chodidla. Zacvičte tři sady po deseti opakováních a pak vyměňte strany.

Nejlepší make-up pro každý typ vlasů

13. ledna 2012 v 17:03
Oříškové vlasy a modré oči
Slušet vám bude líčení tón v tónu. Pokuste se co nejlépe sjednotit pleť pomocí kvalitního make-upu. Potom sáhněte po hnědých odstínech. To platí jak pro oční stíny, tak i pro rtěnku. Na řasy použijte černou řasenku.
Nejlepší make-up pro každý typ vlasů


Tmavé vlasy a hnědé oči
Vsaďte na sexy pohled. Dovolit si můžete zelené a modré odstíny, které budou dominantou tohoto líčení. Oční stín ve stejné barvě naneste také na spodní víčko, aby byl efekt co nejpodmanivější. Celé dílko dovedete k dokonalosti za pomoci řasenky a jemného poprašku bronzeru na lícních kostech.
Nejlepší make-up pro každý typ vlasů

Blond vlasy a modré oči
Nebojte se vybarvit. Sáhněte po výrazných očních stínech. Cihlově červená, sytě růžová či korálová dodají vašemu líčení zcela jiný rozměr. Při výběru barev dávejte přednost lesklým před matnými. Na rty se nebojte použít růžovou.
Nejlepší make-up pro každý typ vlasů

Rezavé vlasy a hnědé oči
Jemně narůžovělá pleť, líčka zářící zdravím a přirozenost - přesně to je váš styl. Oční víčka vystínujte hnědým odstínem, můžete zapojit i tmavší linku nad horní víčko, kterou rozetřete doztracena. Na rty pak zvolte teplejší odstín rtěnky nebo použijte jen lesk.
Nejlepší make-up pro každý typ vlasů

Barevné líčení

13. ledna 2012 v 16:59
Veselá fialová
Hru s barvami ve fialových odstínech doplňte špetkou oranžové. Nejlépe se vám bude pracovat s kvalitním štětcem na aplikaci očních stínů. Fialovou orámujte i obočí. Nakonec celou tvář poprašte jemnými zlatými třpytkami.
Barevné líčení (Foto: Make Up For Ever)

Noblesní zlatá
Zlatý oční stín aplikujte na celé horní víčko. Pod obočí použijte o odstín světlejší nebo stříbrnou barvu. Oko předělte tmavou linkou v ohybu horního víčka, dodáte tak líčení dramatický efekt. Linkou pak orámujte dokola celé oko a veďte ji do ztracena směrem k obočí.
Barevné líčení (Foto: Make Up For Ever)

Výrazná žlutá
Štětcem na oční stíny vytvořte poprašek na lícních kostech podobně, jako nanášíte tvářenku. Nesnažte se ale o celistvý nános, hrajte si s jednotlivými tahy. Stín použijte i do obočí či na horní víčko. Do nalepených řas můžete přidat ozdobná peříčka v zelené barvě. Rty jen zlehka přetřete leskem.
Barevné líčení (Foto: Make Up For Ever)

Provokativní černá
Tady se černá skloňuje ve všech pádech. Černou linkou vykreslete spodní i horní víčko a nebojte se linku protáhnout i za hranici vnějšího koutku. Pak ji štětečkem rozetřete do ztracena, aby nepůsobila příliš tvrdě. Nezapomeňte na černý lak na nehty a černou rtěnku!
Barevné líčení (Foto: Make Up For Ever)


Zlaté třpytky, StarChoice Shiny Glitters, Dermacol, 59 KSametové oční stíny, Satiny Eye Shadow, Sephora, 375 KčSametové oční stíny, Satiny Eye Shadow, Sephora, 375 KčOční stíny, Smoky Eyes Trio, Bourjois, 342 KčHebká rtěnka, Soft Sensation Vitamin & Collagen, Astor, 159 Kč.Nalepovací řasy, Lash 7, M.A.C., 330 Kč.
Lesk na rty, Pivoňka, L'Occitane, 330 KčOční linky, Eyeliner Effet Faux Cils Shocking, Yves Saint Laurent, 700 Kč.Trio oční stíny, Max Factor, 249 Kč.Tmavá rtěnka, Rouge Pur Couture, Yves Saint Laurent, 870 Kč.Oční linky v tužce, Technakohl Liner, M.A.C., 530 KčLak na nehty se třpytkami, Le Vernis, Lancôme, 370 Kč

Nejzajímavější líčení rtů

6. listopadu 2011 v 17:44
TOP 30: Nejzajímavější líčení rtů

TOP 30: Nejzajímavější líčení rtů

TOP 30: Nejzajímavější líčení rtů

TOP 30: Nejzajímavější líčení rtů

TOP 30: Nejzajímavější líčení rtů

TOP 30: Nejzajímavější líčení rtů

TOP 30: Nejzajímavější líčení rtů

TOP 30: Nejzajímavější líčení rtů

TOP 30: Nejzajímavější líčení rtů

TOP 30: Nejzajímavější líčení rtů

Watermelon lips


http://www.buzzinn.net/img/fun/interesting-lips-painting/interesting-lips-painting04.jpghttp://3.bp.blogspot.com/-pX4EOrQmSF0/TbpVwpX-f-I/AAAAAAAAEbI/rTxFQC8YiIs/s1600/009usta5114528jv9.jpg
 
 

Reklama