Beauty

Katalog Avon číslo 17/2011-Platnost od 25.11. do 22.12.

4. listopadu 2011 v 16:57
KLIKNUTÍM NA OBRÁZEK OTEVŘETE AVON
http://files.avonladyprerov.webnode.cz/200000047-2a2892b222/k%20k17.png

Katalog Avon číslo 16/2011-Platnost od 4.11. do 24.11

4. listopadu 2011 v 16:53
KLIKNUTÍM NA OBRÁZEK OTEVŘETE AVON
http://files.avonlady-registrace.webnode.cz/200000090-d0dc4d1d60/k%20k16.png

Nejhezčí šátky a šály

3. listopadu 2011 v 19:02
Charles Vögele, 349 KčRoxy, 725 KčLindex, 249 Kčs.Oliver, 799 Kč
Lily ColeFergieHilary DuffMinka KellyLevi’s, 640 KčStradivarius, 129 KčKatie HolmesKim Kardashian
*jenprozeny.cz

Jak mít krásné, pevné ruce a krk

3. listopadu 2011 v 19:00
Kliky jako číslo 1!
Podle trenérů jsou nejúčinnější jednoznačně kliky. Od klasických přes dámské až po obrácené kliky zaměřené na triceps. Výsledek se při pravidelném cvičení dostaví velmi brzy. Pozor na chyby: dlaně by měly být od sebe vzdálené na šířku ramen. Rozestup mezi nohama je naopak minimální. Neprohýbejte Zkuste si zacvičit s plnými PET lahvemi. Nemusíte kupovat činky a účinek je stejný. (Foto: profimedia.cz)se v zádech.

Kroužky pro pevnější ramena
Na ramena zabírají kroužky s činkami v dlaních. Stojíme rozkročení na šíři ramen. Celé tělo by mělo být zpevněné - bříško, zadeček. Ruce dejte volně podél těla. Kroužíme rameny pomalu nejprve dozadu (15 opakování). Pak kroužíme dopředu stejný počet opakování. To celé třikrát.

Zpevnění krku
Pravou rukou se nad hlavou dot­kněte levého ucha a hlavu tlačte též doleva. Chvíli vydržte v napětí auvol- něte. Opakujte 10× na obě strany.
Klidně si lehněte na záda a ruce sepněte na čele. Pravidelně a soustředěně dýchejte. Při výdechu zvedejte hlavu proti tlaku, který vytvářejí dlaně na vašem čele. Vydržte několik sekund v napětí. Při nádechu se pomalu uvolněte. Cvičte alespoň pět opakování 2× denně.

Příklady cvičení, při kterém rýsujeme paže a spálíme i kilojouly:
Squash - za hodinu spálíme zhruba 2 100 kJ.
Plavání - za hodinu plavání v rychlém tempu zbavíme tělo cca 1 400 kJ.
Nordic walking - za hodinu vycho­díme asi 1 300 kJ.


*jenprozeny.cz

Vykouzlete si oči anděla noci

3. listopadu 2011 v 18:52
Padlý andělVykouzlete si oči anděla noci (Foto: jpž)
Kouřové rámování očí lichotí každé ženě. Když temné zraky provokativně kontrastují s jemným líčením tváře, uhrančivý pohled ještě víc vynikne. Zamrkejte pak hustými kartáči řas jako perutěmi padlého anděla!
→ Horní i dolní hrany zraků vymalujte gelovou tužkou na oči. Uhel od Avonu je intenzivní jako tekutá linka, ale nanáší se stejně jednoduše jako obyčejná tužka.
→ Černými krémovými stíny v tyčce vymalujte kolem celých očí (podél vyrýsované linky) tlustou čáru.
→ Bílými stíny zvýrazněte vnitřní koutky. Oči nebudou působit, že jsou blízko u sebe.
→ Na horní i dolní víčko naneste dvě vrstvy intenzivní černé řasenky.

Divoká kočka
Základ tohoto podmanivého pohledu tvoří retro kočičí oči. Hravost a moderní říz si dodáte, když linky nepovedete dokulata, ale hranatě. Ukažte všem, že tahle kočkovitá šelma miluje odvážné experimenty.
→ Oči obtáhněte černou tužkou a zhruba o půl centimetru linku přetáhněte u vnějšího koutku.
→ Víčka vybarvěte černým stínem až k očnímu záhybu. Teď uchopte štěteček a barvu rozmázněte u vnějšího koutku oka přes tmavou linku a vystínujte tvar obdélníku s hranami mizícími do ztracena.
→ Brvy nejdřív nachystejte podkladovou bází pod řasenku, která je vyživí a rozzáří, a pak vějíře překartáčujte třemi černými vrstvami.

http://2.bp.blogspot.com/_J8LQIVMGcWg/TTuJQhkSycI/AAAAAAAAAJw/eedklurTT-k/s1600/eye_makeup.jpgNa hraně
Precizní linky, které se za vnějším koutkem potkávají ve tvaru písmene V, vyžadují pevnou ruku a prozrazují silnou osobnost. S touhle říznou svůdnicí je nebezpečné si zahrávat!
→ Začněte zhruba tři čtvrtě centimetru od vnějšího koutku oka a táhněte čáru tekutými linkami přes celé horní víčko. Pak z výchozího bodu vykreslete linku kolem spodních řas. U vnějšího koutku by vám měla vzniknout úzká škvíra mezi horní a spodní čárou, které dohromady tvoří špičatý trojúhelník.
→ Teď vymalované linky obtáhněte černým třpytivým stínem - perleť temné líčení oživí. Zakončete odlehčenou řasenkou.Zatmění víčekaae2a26a7741d81d0b3938c30249bfcd Tips and Ideas for a Smokey Eye Makeup Look
Schovejte zraky pod roušku temné noci. Zahalte horní víčko do černého hávu, ale dolní nechte neposkvrněné - ostrý kontrast působí svěže a dodá pohledu rajcovní šmrnc.
→ Na horním víčku vystínujte půlkruh špičatou černou pastelkou. Začněte u vnitřních koutků, oblouk veďte lehce nad oční záhyb a protáhněte ho za vnější koutek. Je důležité nanést linku dostatečně vysoko, aby svůdný klenutý oblouk nezanikl, když otevřete oči dokořán.
→ Líčení zapečeťte pomocí štětečku vrstvou černé krémové linky či stínů (ty od Make Up For Ever jsou voděodolné, takže se nerozmažou).
→ Na horní brvy naneste černou řasenku pro objem, spodní kartáče nechte napřírodno.

Přímá cesta k sexy bříšku

3. listopadu 2011 v 18:39
Přímý břišní sval (horní část) zkracovačky
- toto cvičení je mimořádně účinné na tzv. buchty na břiše
- účelem je zatnout maximálně břicho - zvedejte se tedy pouze do té pozice, dokud budete mít břicho zatnuté
- ruce můžete mít za hlavou, ale hlavu jimi netahejte, nedělá to dobře krční páteři a snižuje to účinnost cviku
- cvik neprovádějte švihem, ale pomalým tahem
- při zvedání nahoru vydechujte, při pokládání nadechujte
Zkracovačky patří mezi klasické cvičení. (Foto: profimedia.cz)
Přímý břišní sval (spodní část) kmitání nebo 'stříhání'
- tuto část břicha nejlépe procvičíte pomocí cviků vleže na zádech (přitisknutých k podlaze) s napnutýma nohama těsně nad zemí
- pokud budete mít ze začátku problémy s náročností cvičení, můžete nohy zvednout trochu výše, tím zátěž na břicho snížíte

Příčný břišní sval
Cviky na ploché břicho mají tři fáze podle stupně obtížnosti. Zapojujete při nich i další svalové partie a zvyšujete tak spalování kalorií.
Fáze 1: Lehněte si na břicho, podepřete se nahoře lokty a dole koleny. V této poloze vydržte 30 sekund, dejte si 30-60 sekund pauzu a opakujte. Celkem proveďte 4×.
Fáze 2: Tentokrát se dole nezapírejte koleny, ale buďte na špičkách. Provádějte ve stejných intervalech, jako ve fázi 1-30 sekund v aktivní poloze, 30-60 sekund pauza a celkem provést 4×.
Fáze 3: Ruce nyní zapřete stejně jako při cvičení kliků - k zapření nohou využijte např. cvičební balón, židli, postel nebo sedačku. Stejné intervaly jako v předchozích fázích.

Nejúčinnější cvik na břicho
Pohyb nohou jako při jízdě na kole, prováděno vleže na zemi. Nejenže posiluje všechny břišní svaly, ale studie provedená na University of San Diego prokázala, že je to o 250 % efektivnější, než běžné sedy-lehy.

*jenprozeny.cz

Slavní se v účesech inspirovali jídlem

3. listopadu 2011 v 18:33
Zpěvák Justin Timberlake (30) má od přírody kudrnaté vlasy. A když si je nechá trochu narůst, vypadá to, jako když si na hlavu vysypal čínské nudle.
Slavní se v účesech inspirovali jídlem! (Foto: profimedia.cz)

Slavní se v účesech inspirovali jídlem! (Foto: profimedia.cz)


Na zpěvačku Nicki Minaj (30) opravdu jen tak někdo nemá. Na hlavě nosí všechno možné, jen ne vlasy. Teď si na ni kydla rýži a mořskou řasu.
Slavní se v účesech inspirovali jídlem! (Foto: profimedia.cz)

Slavní se v účesech inspirovali jídlem! (Foto: profimedia.cz)


U zpěvačky Lady Gaga (25) jsme zvyklí na ledaco. Tentokrát nás zaujal účes a` la karfiol a k tomu nezbytná lepra ve tváři. Zpěvačka si nedávno postěžovala, že kvůli barvení, tupírování a lakování jí vlasy dost padají.
Slavní se v účesech inspirovali jídlem! (Foto: profimedia.cz)

Slavní se v účesech inspirovali jídlem! (Foto: profimedia.cz)


Populární zpěvačka Rihanna (23) se tímhle účesem zřejmě snažila dosáhnout ďábelského efektu. To se moc nepovedlo. Místo toho nám připadá, že má kráska na hlavě piškotovou roládu.
Slavní se v účesech inspirovali jídlem! (Foto: profimedia.cz)

Slavní se v účesech inspirovali jídlem! (Foto: profimedia.cz)

*jenprozeny.cz

23 nejlepších triků, jak o sebe pečovat

18. října 2011 v 18:19
http://www.slevnicek.cz/AccountData/slevnicek.cz/Image/ImageGallery/75/730-beautiful_face_8.jpg1. "Chcete-li mít kolem očí nádherně dlouhé a plné vějíře řas, nechte řasenku po prvním nanesení úplně zaschnout a pak ještě jednou překartáčujte vnější okraj horních řas."

2. Tělové mléko nanášejte, až když se navoníte parfémem. Mazání uzamkne v pokožce vůni, takže vás bude provázet od rána až do večera.

3. Když si chcete vytvořit na hlavě přirozené vlny a ne ovčí kudrny, natočte prameny na široký válec kulmy a konečky nechte volné. Pak pomalu sjíždějte kulmou nahoru a dolů. Pohyb žhavého želízka zabrání, aby vám sálající teplo zafixovalo prameny v nepřirozených spirálách. Nakonec hřívu pročešte kartáčem.

4. Když vnitřní hrany oka vymalujete béžovou linkou, v okamžiku vytvoříte iluzi, že máte obří kukadla jak zrcadla. Světlá barva v koutcích oči opticky víc otevře.

5. Nikdy slepě nenásledujte nové trendy, pokud se v nich necítíte příjemně. Vždy pátrejte spíš po tom, co vám sluší, co se hodí k tvaru vašeho obličeje nebo k typu vlasů a hlavně co vás opravdu vystihuje!

6. Chcete-li vytvořit iluzi plnějších rtů, obtáhněte jejich konturu světle zlatým, třpytivým rozjasňovačem. Nejprve ale naneste make-up, až pak konturku a nakonec rtěnku.
7. Jestliže se denně moříte v tělocvičně, abyste rychle a radikálně zhubla, v obličeji začnete působit ztrhaně. Když totiž ztratíte naráz příliš moc kil, zmizí vám i hmota v tvářích a víc vyniknou vrásky. Ke zdraví i kráse cvičení potřebujete, ale jen když je ho s mírou.
http://enaturalskincare.com/wp-content/uploads/2011/02/beautiful-skin.jpg
8. Proteiny obsažené v přírodním bílém jogurtu s živými kulturami dokážou zjemnit vysušenou hřívu. Stačí ho nanést místo masky na umyté kadeře.

9. Používáte-li krémový odličovač, nezapomínejte po něm kůži osvěžit pleťovým tonikem bez alkoholu. Zatáhne póry a připraví pleť na další péči, jako jsou hydratační přípravky či noční krémy.

10. Unavené oči snadno nažhavíte, když smícháte kapku tekutého rozjasňovače s korektorem pod oči. Dodáte tak pokožce vláhu a úžasný lesk.

11. Mdlou pokožku povzbudí, když ji napaříte v lázni z čistého bio levandulového oleje. Kápněte dvě až tři kapky do misky s teplou vodou a podržte nad ní obličej zhruba tři minuty. Pak použijte tonikum s výtažky z okurky, které zatáhnou póry, a ošetřete pleť dvěma kapkami obličejového oleje. Nakonec naneste hydratační krém. Na takhle připravenou pokožku se vám make-up perfektně rozetře a udrží se celý den.
12. "Chcete si nechat narůst co nejdelší lokny, ale stejně se nevyhnete zastřihování konečků? Naučte se mezi šamponem a kondicionérem hřívu opečovat maskou, která kadeře vyživí a zhydratuje."

13. Když si chcete co nejdéle udržet opálení (platí to i na bronz po samoopalovacích krémech), vyhněte se teplým koupelím a sprchám. K mytí používejte chladnější vodu a pak se osušte jen lehkým poklepáváním ručníkem. Po očistě naneste tělové mléko bez parfemace, aby vám barvu uzamklo v kůži.

Actress Side Swept Hair Style
14. Předtím, než drápky nalakujete sytou barvou, přemázněte je nejprve podkladovým lakem. Ochráníte nehty před skvrnami, které může výrazný pigment zanechat. Díky bezbarvému základu navíc líp přilne barevný nátěr k nehtu.
15. Než do vlasů po mytí nanesete tužicí pěnu a ochranné přípravky na fénování, pořádně hřívu vysušte. Čím mokřejší totiž kadeře zůstanou, tím více si přípravek naředíte a bude míň účinkovat.

16. Po namáhavém drilu ve fitnesscentru využijte k regeneraci a zkrásnění saunu či páru. Než se vydáte do horka, rozetřete na umyté vlasy masku a zabalte je do ručníku. Před saunováním můžete stejným způsobem nanést i pečující přípravky na obličej a tělový olej. Teplo znásobí jejich působení.

17. Jednou týdně rozdělte hřívu na pět částí a naneste pečující masku. Jednotlivé prameny zabalte do alobalu a na okamžik je zahřejte žehličkou na vlasy. Horkem se aktivují účinné látky v přípravku a otevřou se póry vlasů, takže do nich maska lépe pronikne. Pak alobal odstraňte a hřívu opláchněte.

18. Svůj oblíbený korektor nenanášejte jenom na barevné kruhy pod očima, ale vystínujte vždy také vnitřní koutky zraků a hranu nosu od kořene ke špičce. Tenhle jednoduchý trik obličej svůdně vymodeluje.

19. "Naučte se na vlasy používat suché oleje, jde o největší hit poslední doby (zkuste Bamboo Smooth Kendi Dry Oil Mist, Alterna, 595 Kč). Většinou obsahují vzácné přírodní složky, které vlasy vyživují a zacelují jim vlasovou kutikulu, takže hříva je pak neuvěřitelně hladká, snadno se upravuje a zářivě se leskne. Navíc pak lépe odolává vlhkosti, takže nekrepatí. Nemusíte se bát, že olej kadeře zmastí. Tenhle efekt opravdu nehrozí!"
20. "Dávám přednost parfémům, které obsahují málo složek, protože se během dne tolik neproměňují. Při výběru by vás vůně měla zaujmout na první přičichnutí. "
http://wowglowingbride.com/wp-content/uploads/2011/06/perfect-eyebrow.jpg
21. Máte-li od přírody hnědou hřívu, jenže na sluníčku vám vlasy vždy o nějaký ten odstín vyblednou a vypadají mdle, můžete je nažhavit kolou, která barevný tón kadeří srovná. Po umytí v ní vlasy asi pět minut máčejte, pak je opláchněte a naneste kondicionér.

22. Naježeným chloupkům obočí dodáte žádoucí tvar a udržíte je na správném místě pomocí obyčejného laku na vlasy, kterým přestříkejte hřebínek
na obočí. Vaše oblouky budou upravené jak od profesionála a svoje místo si pohlídají po celý den.

23. Uvadlé lokny bez objemu snadno proměníte v sexy bohaté kadeře, když se jednoduše předkloníte a konečky prstů budete malými krouživými pohyby zhruba minutu masírovat pokožku hlavy. Takhle oživená lví hříva každého v mžiku ohromí.

*jenprozeny.cz

7 super účinných cviků

1. září 2011 v 19:18
Hýžďové přemostění
✓ Lehněte si na záda s rukama podél těla a dlaněmi otočenými k zemi. Pokrčte kolena tak, aby lýtka s osou těla svírala pravý úhel, a zapřete se na nich. Boky zvedněte lehce nad zem.
✓ Zapřete se nohama a zvedněte pánev ještě výš. Zatněte hýždě a zvedněte pravou nohu. Chvíli vydržte a pak pomalu vraťte pánev mírně nad zem. Cvičte dvacetkrát a prostřídejte nohy.

Smyslné kliky
✓ Lehněte si na břicho a zapřete se o předloktí, které nechte volně položené v prodloužení těla na podložce.
✓ Zapřete se o chodidla (špičky prstů) a pomalu zvedejte trup od země. Napněte břišní svaly a snažte se udržet celé tělo napnuté. Vydržte dvacet až šedesát sekund. Cvičte pětkrát.

Labutí píseň
✓ Sedněte si, pokrčte nohy a chodidla zapřete celou ploskou o zem. Lehce zakloňte tělo a paže napněte před sebou. S výdechem zatlačte pupík blíž k páteři.
✓ Pravou ruku spolu s celým trupem otáčejte vpravo. Vydržte dvě sekundy, pak vraťte pravou paži k levé a narovnejte se. Proveďte desetkrát na každou stranu.

Stehenní vykřičník
✓ Stoupněte si, rozkročte nohy do šířky ramen a rozpažte.
✓ Pomalým tahem zvedejte levou nohu do strany. Zastavte se v krajní poloze. Ve stehnech a hýždích byste měla cítit mírný tlak. Chvíli vydržte a pak se pomalu vracejte zpátky. Nepokládejte ale nohu na zem. Opakujte dvacetkrát na každou stranu.

Nůžky v akci
✓ Lehněte si na záda s rukama podél těla a dlaněmi k zemi. Natažené nohy zvedněte ke stropu tak, aby s podlahou a trupem svíraly pravý úhel.
✓ Zatněte břišní svaly a s výdechem roznožte do krajní pozice. Vnitřní strana stehen by měla být stále propnutá. Vytočte špičky chodidel směrem k sobě, překřižte pravou nohu přes levou a potom levou přes pravou. Nohy roztahujte do krajních poloh. Tenhle pohyb opakujte dvacetkrát až pětadvacetkrát.

Pro štíhlé paže
1. Rozkročte se na šířku ramen, dejte ruce mírně od těla a pokrčte je v předloktí.
2. Zatněte svaly a ruce silou předpažte. Vydržte pár vteřin a vnímejte napětí v bicepsech a tricepsech. Potom vraťte paže zase do výchozí pozice.
3. Zopakujte stejný pohyb, ale tentokrát zaťaté paže před tělem napněte a otočte zápěstí, aby se téměř dotýkala. Chvíli vydržte a opět se vraťte do výchozí pozice, čímž celý cvik dokončíte. Všechny fáze zopakujte dvacetkrát.

Sexy stehna útočí
1. Zapřete se o židli a zanožte pravou nohu rovnoběžně s podlahou.
2. Vytočte nohu do strany a ohněte přitom chodidlo do fajfky. Vydržte tak několik vteřin, pak končetinu opět zanožte. Po dvaceti opakováních nohy vystřídejte.

Zadek v akci
1. Posaďte se na levý bok a pokrčte nohy. Záda i paže propněte, dlaněmi se opírejte o podložku. Zvedněte pravou nohu a stále pokrčenou ji tlačte dopředu, aby se téměř dotýkala pravé paže.
2. Lehce se předkloňte a zároveň zanožte pravou nohu. V této pozici vydržte několik vteřin. Zopakujte celkem dvacetkrát a pak zacvičte na druhou stranu.

Faldy na ústupu
1. Zapřete se pravým kolenem a pravou rukou o zem. Levou nohu napněte do strany, špičky se dotýkají země. Levou paži namiřte ke stropu - ruce teď tvoří přímku.
2. Levou nohu odlepte od země a současně spusťte levou paži. Obě končetiny držte rovnoběžně s podložkou. Vydržte několik vteřin, načež celý cvik dvacetkrát zopakujte. Potom vyměňte strany.

*jenprozeny.cz

Rychlá ovocná vzpruha pro pleť

14. srpna 2011 v 15:12
Rychlá ovocná vzpruha pro pleť (Foto: jpž)Odborníci na krásu:
1. Meruňky mají blahodárný vliv na každý typ pokožky, obzvlášť pak pomáhájí pleti potrápené akné či ekzémem. Využijte jejich sezony a naordinujte si pět kousků tohoto ovoce denně - je to skvělý zdroj antioxidantů a minerálů.
Náš tip: Když to přeženete se sluníčkem, sáhněte po vynikajícím pleťovém meruňkovém oleji, Saloos, 80 Kč
2. Červený meloun je náš letní favorit. Je to sice tykev, ale málokdo ho bere jako zeleninu. Díky vysokému obsa­hu vody je v horkých dnech skvělým osvěžením pro tělo i pleť. Navíc dokáže rychle uchlácholit podrážděnou pokožku a patří k účinným detoxikantům.
Náš tip: Potřebujete-li na večer vypadat svěže a mít krásně vypnutou pleť, dopřejte jí masku se základem z rozmačkaného melounu.
3. Hroznové víno se osvědčilo v boji proti vráskám, které mají na svědomí volné radikály. Šťáva z hroznových kuliček jejich působení zastaví a vrátí život povadlé, unavené pleti.
Náš tip: Stačí rozpůlit sladká modrá hrozýnka a jejich šťávou potřít tvář.
4. Jablka jsou užitečným pomocníkem hlavně pro problematickou pleť. Minimálně jedno štavnaté jablko si dávejte denně. Užívejte ho nejen vnitřně, je to spolehlivý lék na zjemnění pleti i stažení ošklivě rozšířených pórů.
Náš tip: Smíchejte nastrouhané jablko s troškou bílého jogurtu, lžičkou medu a mletou skořicí a naneste na obličej, krk i dekolt.
5. Ananas je tajný recept jihoamerických krásek, jak vypadat stále mladě a ohromovat okolí bezvadně vypnutou pletí. Vyplatí se pokožce dopřát trochu exotiky.
Náš tip: Účinky enzymů z ananasu dokáží zázraky například v oblasti dekoltu. Vylepšete svůj oblíbený krém trochou ananasové šťávy a ošetřete jím oblast výstřihu. Výsledek v letních odhalených šatech rozhodně oceníte.

*jenprozeny.cz*
 
 

Reklama