Květen 2013

Beyoncé je skutečně těhotná. Už jí chodí gratulace

21. května 2013 v 19:58 Celebrity
Ačkoli to sama ještě nepotvrdila, je zpěvačka Beyoncé Knowles (31) podruhé těhotná. Po mnoha spekulacích, zrušeném koncertu v Antverpách a řadě fotografií s vystouplým bříškem přišel s gratulací hudebník Russell Simmons. Ten s hvězdou a jejím manželem blízce přátelí. Na Twitteru napsal: "Gratuluji Jayi-Zetovi a Beyoncé." Americká hvězda otěhotněla na počátku světového turné Mrs. Carter Show, což může koncerty na mnoha místech světa značně zkomplikovat. Jednak nebude zřejmě schopná zvládat náročná taneční a pěvecká čísla, ale poslední z vystoupení by musela odzpívat v sedmém měsíci těhotenství. "Moc ráda bych měla víc dětí. Myslím, že moje dcera potřebuje společnost. Já sama jsem moc ráda starší sestrou," prohlásila nedávno Beyoncé, jež má sama o pět let mladší sestru Solange. Jay-Z a Beyoncé mají spolu šestnáctiměsíční dceru Blue Ivy.
*http://www.odhaleno.cz

Billboard Music Awards: Justina Biebera při předávání ceny vypískali

21. května 2013 v 19:56 Celebrity
Devatenáctiletý zpěvák byl lehce šokován, když na něj ve chvíli, kdy chtěl pronést děkovnou řeč, začalo bučet a pískat celé obecenstvo. Bieber převzal prestižní cenu za to, že se jeho všech pět alb umístilo na prvních příčkách v hitparádách jako prvnímu zpěvákovi pod devatenáct let. Když si šel cenu vyzvednout na pódium, publikum tím vyprovokoval. "Je mi devatenáct let a myslím, že dělám dobrou práci. A v podstatě chci jen říct, že by to mělo být hlavně o hudbě a o tom co kdo umí. Není to trik a ani já nejsem žádný trik...Jsem jen umělec a chci aby mě všichni brali vážně," vyjádřil se ve své řeči Justin. Kanadský zpěvák se stal předmětem diskuzí po tom, co dorazil na svůj londýnský koncert o dvě hodiny pozdě. Poté dokonce napadl skupinu fotografů před svým hotelem. Zřejmě si svou ztracenou popularitu bude muset opět vydobýt nějakými bohulibými činy.
*http://magazin.osobnosti.cz

Rihanna žaluje Topshop za podobiznu na tričkách bez jejího souhlasu o 5 miliónů dolarů

21. května 2013 v 19:53 Rihanna
Milovnice módy a nyní i návrhářka Rihanna zažalovala maloobchodní gigant Topshop o 5 milionů dolarů za neoprávněné použití její podobizny na svých produktech. Barbadoská kráska zuří od té doby, co známý řetězec začal prodávat dámská trička s potiskem její podobizny, kterou zosobňovala ve videoklipu ke své písni We Found Love. Po osmi měsících vyjednávání s firmou Topshop, kterou vlastní miliardář Sir Philip Green, nyní vyrazila do právního boje. Zdroj z okolí zpěvačky se svěřil listu New York Post: "Rihannin management již několikrát žádal Topshop, aby přestal prodávat trika s její podobiznou a bylo jim řečeno, že budou dělat, co chtějí. Kupují snímky od fotografa, ale neplatí umělci poplatky kvůli licenci. Bohužel zákon Velké Británie umělce nechrání." Pro Rihannu bylo nejvíc urážlivé, že ji v podstatě řekli: "Jdi k čertu, nám je to jedno. Budeme ty věci dál prodávat," řekl zdroj. Vedení Topshopu nabídlo Rihanně jako náplast 5 tisíc dolarů s tím, že víc se o to zajímat nebudou. Zpěvačka si tedy najala mezinárodní právnickou firmu Reed Smith, aby na ně podali žalobu. Oděvy s její tváří jsou prodávány jen v Británii, kde fotograf vlastní práva na tyto snímky.
*http://magazin.osobnosti.cz


V seriálu Jak jsem poznal vaši matku se konečně objevila matka

17. května 2013 v 1:01 Favourite Movies
Počátkem tohoto roku některá média informovala o tom, že v osmé (a předposlední) sérii slavného seriálu Jak jsem poznal vaší matku bude identita pravděpodobně nejtajemnější matka v dějinách televize konečně odhalena. A tak se také stalo. V poslední epizodě osmé řady se slavná žena - kterou ztvárnila Cristin Milioti - vydala se svým pověstným žlutým deštníkem na nádraží, aby si koupila jízdenku na svatbu Barney a Robina. "Jeden lístek do Farhamptonu," prohlašuje budoucí Tedova nevěsta v závěrečné scéně. "Byl to docela velký oříšek, obsadit někoho do titulní role seriálu, který běží už osm let. Nicméně Cristin Milioti je proti všemu očekávání přesně tím, co jsme hledali. V 30 Rock ukázala jak se umí smát, v Once předvedla jak dokáže omdlévat a navíc výborně hraje na ukulele," konstatoval výkonný producent seriálu Carter Bays. "Jsme nadšeni, že jsme jí mohli přivítat v Jak jsem poznal vaši matku rodině a těšíme se, až jí - i postavu kterou hraje - lépe poznáme. Jménem celého filmového štábu bych rád poděkoval fanouškům za jejich věrnost a podporu. Už teď vám můžu prozradit, že devátá epizoda bude vyprávět epický příběh nejdelšího svatebního víkendu, jaký si vůbec dokážete představit. Doufáme, že se vám to bude líbit. Příští zastávka, Farhampton," dodal.
*http://magazin.osobnosti.cz

Chris Brown potvrdil rozchod s Rihannou

17. května 2013 v 0:56 Rihanna
Rapper Chris Brown (24) potvrdil, že se opět rozešel se zpěvačkou Rihannou. V neděli 5. května slavil své čtyřiadvacáté narozeniny a k výročí si nepřál prý nic jiného než hromady dívek. Prohlašoval veřejně, že si hodlá užívat s tolika dívkami, s kolika to jen půjde. Přestože stále miluje svou bývalou přítelkyni. Brown pořádal narozeninové večírky v New Yorku, Las Vegas i Los Angeles, ale Rihanna se neobjevila na žádné z těchto party. Chris přiznal, že je nezadaný, v rozhovoru pro australskou rozhlasovou stanici 2DayFM, když se ho moderátor zeptal: "No tak, jaký je tvůj status, jsi zadaný, svobodný… budeš slavit narozeniny sám?" A rapper odpověděl: "Budu je slavit sám, nakonec, ona se věnuje svým věcem, je na turné… vždycky mezi námi bude láska, ale já si půjdu po svých. Jsem dospělý muž… Vždycky tu osobu budu milovat, ale lidé jsou jiní a lidé mají různé touhy a potřeby, nakonec je to mladá holka. Já se nemůžu skutečně zaměřit na někoho tak mladého jako na manželku, sám jsem taky příliš mladý. Musím jít dál a stát se mužem, být tím nejlepším Chrisem Brownem, jakým dokážu být, aniž se budu vedle toho trápit tím, kdo půjde po mém boku."
*http://www.odhaleno.cz