Duben 2013


William, Kate a Harry navštívili studio Harryho Pottera

30. dubna 2013 v 18:19 Princ William & Kate Middleton
Královské trio v rámci charitativní akce vyrazilo do studia, ve kterém se natáčely filmy o Harry Potterovi. Princ William (30), princ Harry (28) a vévodkyně Kate (31) přijeli v doprovodu cca 500 dětí a dospělých z různých charitativních organizací, které podporují. Dostali lekci v používání kouzelných hůlek a kromě Velké síně školy v Bradavicích si prohlédli i kostýmy, rekvizity a modely z potterovské série. Williama velmi zaujaly také rekvizity z Nolanovy trilogie Batman začíná, Temný rytíř a Temný rytíř povstal. "Jsem velmi šťastný muž", prohlásil poté, co prozkoumal Batmobil a posadil se na motocykl Batpod. "Mám-li být upřímný, jsem v sedmém nebi už jen z toho, že jsem viděl skutečný Batmobil a Batpod… nemáte do těch vozů čistě náhodou i dětské sedačky?" zažertoval nastávající otec. "Na druhou stranu, Harry je nadšením bez sebe, že viděl skutečnou živou mluvící sovu. Zatím jsem mu ještě neřekl, že Harry Potter je fiktivní, tak se prosím nikdo nepodřekněte," dodal princ. Filmová studia Leavesden, jejichž vlastníkem je společnost Warner Bros, patří k největším v Evropě. Mimo jiné se v nich natáčel také Sherlock Holmes nebo snímek All You Need is Kill s Tomem Cruisem. Před rokem zde byla otevřena výstava "Warner Bros. Studio Tour London - The Making of Harry Potter".
*http://magazin.osobnosti.cz

Bridget Jones: Třetího pokračování se jen tak nedočkáme

30. dubna 2013 v 18:14 Favourite Movies
Fanoušci Bridget Jones jsou zklamaní. Jejich oblíbená filmová hrdinka se na stříbrná plátna jen tak nevrátí. Ještě před rokem to vypadalo jako hotová věc. Helen Fieldingová dopíše třetí román a už v létě roku 2013 půjde film Bridget Jones' Baby do kin. Jenže člověk míní, život mění. Představitel jedné z ústředních rolí, Colin Firth, v nedávném rozhovoru pro Chicago Sun-Times uvedl, že plány na natočení volného pokračování úspěšných snímků Deník Bridget Jonesové a Bridget Jonesová - S rozumem v koncích se dočasně pozastavují. "Bohužel se zdá, že na třetí díl si ještě nějakou dobu počkáme. Neřekl bych, že projekt byl nadobro uložen k ledu. Příběh se rozhodně ubírá zajímavým směrem, jen si prostě nemyslím, že film je na spadnutí", řekl Colin. Tak to byla studená sprcha! Připomeňme, že podle dostupných informací měla v Bridget Jones' Baby hlavní hrdinka otěhotnět a následně se zabývat hledáním odpovědi na otázku, kdo vlastně je otcem jejího nenarozeného dítěte - notorický sukničkář Daniel (Hugh Grant) nebo její přítel Mark (Colin Firth)?
*http://magazin.osobnosti.cz

Paris Jackson navázala kontakt se svou biologickou matkou Debbie

30. dubna 2013 v 17:50 Michael Jackson
Dcera Michaela Jacksona se začala velmi intenzivně scházet se svou matkou, která ji kdysi svěřila do výhradní péče jejího otce. Dlouhé roky byla bývalá žena krále popu Michaela Jacksona a matka dvou jeho dětí Debbie Rowe mimo mediální svět. Bývala zdravotní sestra byla za Jacksona provdaná v letech 1996-1999 a po rozvodu připadla výhradní péče o šestnáctiletého Michaela Josepha "Prince" Jr. a o rok mladší Paris-Michael Katherine do opatrovnictví otce. Čtyřiapadesátiletá Debbie získala po rozvodu 8 miliónů dolarů jako vyrovnání a kromě občasných návštěv se svými dětmi se s rodinou nestýkala. Usadila se v Palmdale v Kalifornii, kde chová koně a střeží si své soukromí. Nyní, když se rodina Jacksonových soudí s promotérskou firmou AEG Live o 40 miliard dolarů se biologická matka najednou objevila. Přitom zdroj z okolí rodiny řekl, že ji v blízkosti dcery skoro nikdy neviděli. Ale v poslední době spolu matka s dcerou tráví mnohem více času. Debbie byla navštívit školní představení Paris a ta zase přijela na její ranč v Palmdale. "Paris zažila spoustu úzkosti a pocitu, že je nemilovaná. Tak asi před třemi měsíci kontaktovala svou matku a navázala vztah. Debbie to ráda přijala a chtějí na tom společně pracovat," řekl zdroj. Debbie Rowe je matka dvou Jacksonových dětí, ale nejmladšího Prince Michaela II. měl Jackson s neznámou rodičkou, která ho porodila v roce 2002. "Paris je právě teď spokojená s tím, jak to je," říká zdroj o jejím vztahu s matkou. I přes spekulace o Debbiině ziskuchtivosti, se mohlo stát pouze to, že přetrhlé rodinné pouto chce být zase pohromadě.
*http://magazin.osobnosti.cz


Miley Cyrus popírá rozchod: Zasnoubeni jsme stále, máme spolu psy a dům

30. dubna 2013 v 16:30 Celebrity
Rapper Snoop Lion před pár dny prohlásil, že Miley Cyrus (20) má se snoubencem Liamem Hemsworthem mrtvý vztah. Dvojice se na veřejnosti neobjevuje spolu, a tak se začalo spekulovat o tom, že svatba nebude. Zpěvačka i herec to několikrát popřeli. Miley teď navíc v interview pro britský Elle prohlásila, že je zasnoubení stále na místě, když s Liamem vlastní společně dům a psy. "Máme spolu dům a psy. Podle všeho je velmi správné, že nosím tento prsten a že jsem zavázaná. Ale my náš vztah teď držíme v tajnosti a už o něm prostě s nikým nemluvíme. Byli jsme vůči světu příliš vstřícní a dovolili mu do něj příliš nahlížet, do mého života a na mé pejsky a do mého domu, a já už nemám pocit, že by měl mít svět toto privilegium nadále," svěřila Miley v rozhovoru pro Elle. Herečka a zpěvačka se zasnoubila s třiadvacetiletým hollywoodským hezounem loni v létě. Potkali se v roce 2010 při natáčení romantické komedie Poslední píseň. Miley také v interview pro časopis tvrdila, že už se nehodlá veřejně obnažovat. "Hvězda je někdo, kdo se nemusí svlékat, aby byl sexy, protože má přirozeně hvězdnou auru. Sex sice opravdu prodává, ale musíte najít způsob, jak pouze neodhalovat prsa. Nechci být obdivovaná modelka. Ty akorát chodí po jevišti a nejdůležitější na nich je oblečení, nebo to, že žádné nemají," dodala.
*http://www.odhaleno.cz

V Londýně pojmenují ulici po Amy Winehouse

30. dubna 2013 v 16:20 Celebrity
Ani ne dva roky po smrti zpěvačky Amy Winehouse (†27) bude mít její milovaný Londýn ulici nesoucí její jméno. Otec tragicky zesnuvší hvězdy Mitch Winehouse navíc hodlá v Camdenu, kde většinu života pobývala a kde také naposledy vydechla, vztyčit sochu představující Amy s jejím typickým vysoko vyčesaným drdolem. Vedle toho také rodina potvrdila, že filmaři začali připravovat dokument o zpěvaččině krátkém životě. Ulice Winehouse Street nebo Winehouse Way by měla vzniknout v severolondýnském Camdenu u King's Cross. "Je úžasné jen pomyslet, že by naše příjmení bylo nesmazatelně spojeno s Londýnem díky pojmenování ulice po Amy. Jsme londýnská rodina po dlouhé generace a byla by to neskutečná pocta, pokud bychom se stali doslova součástí struktury tohoto úžasného města," uvedl Mitch Winehouse pro Bizarre.
*http://www.odhaleno.cz


Tajemství prozrazeno: William a Kate čekají syna

30. dubna 2013 v 16:17 Princ William & Kate Middleton
Vévodkyně z Cambridge oznámila, že s manželem princem Williamem už byla na nákupu kočárku. Svému prvorozenému potomkovi vybrali modrou barvu. Tím ale také naznačili, že po Williamovi bude jako prvorozený potomek následníkem trůnu jeho syn. Podle znalců britské královské rodiny se londýnští monarchové řídí dost konzervativně a dcerám pořizují kočárky růžové, zatímco chlapcům bledě modré. Vévodkyně Catherine tak zřejmě vyzradila, jakého pohlaví je plod, který už šest měsíců nosí pod srdcem. William s manželkou zvolili značku Bugaboo, kterou si oblíbila třeba také herečka Sienna Miller. Pořizovací cena vyjde zhruba na třicet tisíc korun. Kate by podle listu Daily Mail raději měla syna, zatímco William touží spíš po dceři. Mezi favorizovaná jména patří Alexandra, Elizabeth a George.
*www.odhaleno.cz

Sestra Jacksona tvrdí: Michaelův duch straší v mém domě

30. dubna 2013 v 16:14 Michael Jackson
Zpěvačka La Toya Jackson (56) je přesvědčena, že duch jejího tragicky zesnuvšího bratra Michaela navštěvuje její dům. Mrtvý popový král se vrací z říše duchů a straší v jejím domě a podivné zvuky slyšela ona i její bodyguard. "Můj bodyguard tvrdil, že tam slyší někoho stepovat. Michael stepoval každou neděli a to celé dvě hodiny v kuse. Když mi to poprvé řekl, hned jsem vyhrkla, že si snad dělá legraci. Okamžitě jsem chtěla vědět víc o tom, proč je slyšet stepování v celém domě. Vyšplhali jsme nahoru a nikdo tam nebyl, ale někdo tam stepoval. V jeho pokoji pak vrčel pes… ten pes přitom nemohl vůbec tušit, že je to Michaelův pokoj, ani ochranka to netušila, je to podivné," tvrdila La Toya v rozhovoru pro televizní pořad Good Day New York. Americká zpěvačka je přesvědčena, že často cítí bratrovu přítomnost. Je schopná ho vnímat, ale zatím se jí nezhmotnil tak, aby ho i viděla. "Je to nejšílenější pocit. Prostě cítíte něco hustého kolem vás, nebo za vámi, prostě se divíte a cítíte to… nevidíte nic, ale cítíte jeho přítomnost. Je to moc zajímavé, je to tam, rozhodně je to tam," dodala.
*http://www.odhaleno.cz

The Vampire Diaries na NOVACINEMA!!!

27. dubna 2013 v 13:09 The Vampire Diaries
Od 8. května budou vysílat The Vampire Diaries od 1. série na Nova Cinema v 17:30
a na druhý den budou vždy opakovat předchozí díl!
I když s našim dabingem je to strašný, stejně se budu dívat, je to úžasný seriál.♥