Březen 2013

Rihanna v ohrožení: Měla by zvolnit a přestat pařit!

28. března 2013 v 18:17 Rihanna
Pětadvacetiletá barbadoská zpěvačka na tom opravdu není zdravotně příliš dobře. Kvůli onemocnění laryngitidou byla nucena zrušit dva koncerty z jejího světového turné Diamonds World Tour. Rihanna v současné chvíli není schopná udržet stejnou laťku, kterou na svých vystoupeních nastavila. Výherkyně světových hudebních hitparád se už pokouší opět dostat do formy a předvést tu pravou show, na kterou jsou u ní všichni zvyklí. Zdroj řekl: "Rihannina nemoc byla tak závažná, že ji dokonce lékaři varovali, že její léčení může trvat až měsíc, než se plně zotaví. Dokonce hrozilo, že se turné bude muset zrušit úplně. Zatím byla zrušena vystoupení v Baltimore a Bostonu kvůli její nemoci." Zpěvačka už ale fanouškům slíbila, že jim zrušená vystoupení vynahradí. Rihanně bylo řečeno, že pokud radikálně nezmění její dosavadní životní styl, bude riskovat, že se jí to přihodí znovu. "Bojí se a ví, že si za to částečně může sama. Miluje totiž kouření, pití a ponocování. Její tělo to už prostě nevydrželo a řeklo dost," vysvětlil blízký člověk z okolí zpěvačky. Jiní zase tvrdí, že Rihanna začala pomalu uznávat, že na ní její vztah s Chrisem Brownem nemá moc pozitivní vliv. Rihanně bylo také vyhrožováno smrtí, které doprovázely verbální útoky a někteří z jejích přátel, jako například Katy Perry, se k ní otočili zády. Může za to právě její znovuobnovený vztah s Brownem.
*http://magazin.osobnosti.cz

HAPPY 27th BIRTHDAY LADY GAGA

28. března 2013 v 18:14 Lady Gaga


DNES SLAVÍ 27. NAROZENINY LADY GAGA <3 VŠECHNO NEJLEPŠÍ MOTHER MONSTER! <3

Robert Pattinson a Kristen Stewart plánují obnovit svůj vztah na eurotripu

28. března 2013 v 18:06 Celebrity
Dvaadvacetiletá Kristen tolik naléhala na svého o čtyři roky staršího přítele, až ji konečně vzal na milost. Dlouho jí nemohl odpustit nevěru, kterou mu způsobila minulé léto s režisérem Rupertem Sandersem, ale nyní jak se zdá, nachází k ní opět cestu. V pátek spolu byli spatřeni při večerní procházce ulicemi Loz Feliz v L.A., což dokazuje, že k sobě mají stále blízko. Oba mají v plánu zanechat hektický loňský rok za nimi a společně s kamarády vyjet na delší výlet do Evropy v autě, kde by mohli i spát. Nemají v plánu žádné pětihvězdičkové hotely, ani jiný luxus, zkrátka roadtrip jak se patří, jen co Robertovi skončí natáčení jeho nejnovějšího filmu Rover. "Rob plánoval výlet jen na chvíli. Než se dali zase dohromady, chtěl jet do Itálie, Franci a Německa, zkrátka co by mu čas dovolil. Mají několik přátel, kteří vyrazí společně s nimi a cestou se potkají i se společnou kamarádkou Katy Perry, která pro oba dva byla útěchou v těch těžkých časech," uvedl zdroj. Pár se dal dohromady v roce 2008 při natáčení prvního dílu Twilight ságy a v minulém roce se poprvé rozešli, kvůli hereččině nevěře.
*http://magazin.osobnosti.cz

Beyoncé je tváří letní kolekce módní značky H&M

28. března 2013 v 18:00 Celebrity
Novou tváří pro letní kampaň módní značky H&M se stala Beyoncé. Na tomto místě vystřídala Lanu Del Rey, která byla hvězdou kolekce loňské zimy. Z lednové fotosession na Bahamách už dokonce korzuje po internetu jedna z fotografií, na které zpěvačka leží na pláži v bílé košili bez rukávů a vzorovaných šortkách. Na designu nové kolekce se sama pěvecká ikona aktivně podílela. "Velmi se mi líbil koncept objevování různých ženských emocí, které jsou zastoupené čtyřmi elementy. Ohněm, vodou, zemí a větrem." Hlavní designerka H&M Anna - Sofie Johansson ocenila osobitý styl zpěvačky, který se projevil i v nové kolekci. V té totiž nechybí jak upnuté šaty, tak pestrobarevné plavky. Začátek nové kampaně je stanoven na květen. Další aktualitou, která se jí týká, je nová píseň. Napsal ji švédský režisér Jonas Akerlund, jmenuje se "Standing On The Sun" a objeví se v reklamě. S tou už má čokoládová kráska velké zkušenosti, neboť účinkovala už mimo jiné v kampaních pro Pepsi či L'oreal. Beyoncé se v těchto dnech chystá na turné The Mrs. Carter World Show Tour a před nedávnem představila ochutnávku nové tvorby v podobě dvou spojených písní "Bow Down /I Been On", o kterých se zatím neví, jestli budou na chystaném novém albu, nebo mají posloužit pouze jako promo k turné.
*http://musicserver.czAdele údajně nazpívá swingový duet s Robbiem Williamsem

28. března 2013 v 17:42 Celebrity
Adele údajně souhlasila s tím, že natočí společný duet s Robbiem Williamsem. Deník The Sun napsal, že zpěvačka za poslední rok odmítla spoustu nabídek od různých umělců, na nabídku nazpívat si swingový duet na nové Williamsovo album ale kývla. Tvrdí to alespoň zdroj jmenovaného listu, který dodal: "Adele a Robbie si opravdu plácli. Jsou to velcí přátelé a již dlouho mluví o tom, že by spolu rádi něco nahráli. Když byli spolu minulý měsíc v LA na Oscarech, vyměnili si nějaké nápady, ale zatím se nerozhodli, na kterém songu začnou pracovat, vše je totiž zatím v naprostých začátcích." Adele už se dříve vyjádřila, že pokud by s někým měla nazpívat duet, bude Robbie patřit k horkým kandidátům. Nové album Robbieho Williamse by mělo být natočeno v podobném duchu jako jeho album z roku 2001 "Swing, When You're Winning".
*http://musicserver.cz

Lady Gaga a Tony Bennett nahrají jazzové album v červnu

28. března 2013 v 17:40 Lady Gaga
Ačkoliv mají lidé zpěvačku Lady Gaga zaškatulkovanou v popové přihrádce, již několikrát dala najevo svou oblibu jazzu. Když navíc v roce 2011 vyšla její spolupráce s legendou žánru Tonym Bennettem, začalo se mluvit o celé nahrávce v tomto stylu. Tony nyní oznámil, že se věci daly do pohybu. "Už na tom od teď do června budeme pracovat, nahrávat se bude právě v červnu. Je fenomenální, skvěle spolu vycházíme a oba se na to moc těšíme," potvrdil Bennett pro Rolling Stone společné plány. Zároveň dodal: "Je jednou z nejlepších jazzových zpěvaček, kterou kdy kdo slyšel." Americká interpretka s jazzmanem přezpívali roku 2011 klasiku "The Lady Is A Tramp" (k poslechu pod článkem), kterou Bennett umístil na své album "Duets II". Producentsky se na ní podíleli Dae Bennett a Phil Ramone, kteří jsou ve hře i pro nadcházející spolupráci. Pokud nová jazzová deska vyjde ještě letos, znamenalo by to, že se fanoušci Lady G dočkají v roce 2013 hned dvou nových disků. Tím druhým bude totiž plánovaná čtvrtá studiovka "ARTPOP", jež je právě dokončována.
*http://musicserver.cz


Britney Spears představila nového přítele synům

28. března 2013 v 17:18 Britney Spears
Zpěvačka Britney Spears (31) má dva měsíce po rozchodu se snoubencem Jasonem Trawickem novou vážnou známost. Vztah s Davidem Lucadem bere natolik seriózně, že už ho představila i synům Prestonovi a Jaydenovi, které si pořídila s exmanželem Kevinem Federlinem. "Její rodina se musela nejdříve ujistit, že má David na Britney dobrý vliv, pak jí teprve dovolili, aby se s ním sblížila. Kluci považují Davida za skvělého kamaráda, s nímž si můžou hrát. Přijali ho, to je pro Britney velmi důležité a je nadšená," píše magazín People. Po rozchodu s Trawickem zpěvačka oznámila, že se hodlá soustředit na své mateřské povinnosti a nahrát také novou hudbu. "Jsem ve studiu a nahrávám novou písničku pro své chlapce. Budou z toho bez sebe, až to uslyší," napsala Britney na Facebooku po rozchodu se snoubencem.
*http://www.odhaleno.cz