Únor 2013


Poslední díl Twilight ságy se stal nejhorším filmem roku 2012

25. února 2013 v 13:26 The Twilight Saga
Druhý díl poslední části upíří ságy nazvaný Rozbřesk proměnil sedm nominací v antioscarech Zlatá malina pro rok 2012. Minulý rok nebyl pro představitele upíra Edwarda Roberta Pattinsona dobrým rokem. Po tom, co se provalila nevěra jeho milované Kristen Stewart s režisérem filmu Sněhurka a lovec Rupertem Sandersem, označili filmoví kritici polsední díl Twilight ságy za nejhorší film loňského roku. V Kalifornii se konal již třiatřicátý ročník anticen Zlatá malina a filmu, který si oblíbili miliony lidí na celém světě bylo přiřčeno hned sedm anticen. Kristen Stewart získala dvojitou anticenu v kategorii nejhorší herečka a to za roli Isabelly z filmu Twilight: Rozbřesk 2. díl a za roli Sněhurky ve filmu Sněhurka a lovec. Paradoxem je, že s režisérem filmu Sněhurka a lovec byla Pattinsonovi v době natáčení nevěrná a také ji kvůli tomu opustil. S režisérem Sandersem se zase rozvádí kvůli jejich aféře manželka.Taylor Lautner se stal nejhorším hercem ve vedlejší roli ve filmu Twilight: Rozbřesk 2. díl, kde stvárnil roli Jacoba Blacka. Zlatou malinu v kategorii herečka ve vedlejší roli získala také popová diva Rihanna za film Battleship.
*http://magazin.osobnosti.cz

Ed Sheeran málem ztratil mobil se svým novým albem

25. února 2013 v 13:21 Celebrity
Anglický zpěvák Ed Sheeran není příliš opatrný na své věci a častokrát si hraje s ohněm. Tak jako u příležitosti předávání Brit Awards, kdy si zapomněl mobilní telefon v autě, které ho přivezlo na ceremoniál. A nebyl to ledajaký mobil. "Ztratil jsem telefon. Ne ten, který používám, ale ten, který nemá signál. Je na něm mé nové album a není zamknutý," rozpovídal se pro rádiovou stanici Absolute Radio. Dle serveru BBC News se zachoval duchapřítomně řidič onoho auta, který mobil našel a nezištně zpěvákovi vrátil. Tento problém se nestal Sheeranovi poprvé. "Na Ibize jsem ztratil MP3 přehrávač, kde bylo všechno." Čerstvě dvaadvacetiletý zpěvák, celým jménem Edward Christopher Sheeran, se v roce 2008 přestěhoval do Londýna, aby mohl pořádně rozjet svou hudební kariéru. Nyní pokukuje po usazení v USA. Největší úspěchy zatím sklidil se singlem "The A Team".
*http://musicserver.cz

Bruno Mars přiveze do Prahy svou "Moonshine Jungle Tour"

25. února 2013 v 13:19 Celebrity
Společnost Live Nation 20. února potvrdila, že Mars přiveze své turné pojmenované "The Moonshine Jungle Tour" na podzim do Prahy. Stane se tak 6. listopadu a publikum se kvůli jeho vystoupení sejde v O2 areně. Lístky půjdou do prodeje první březnový den, ceny vstupenek ale zatím zůstávají záhadou. Turné se rozběhne v USA 22. června, od 2. října začne Bruno koncertovat na starém kontinentě. Připomeňme, že Bruno Mars na konci minulého roku vydal oceňovanou desku "Unorthodox Jukebox", se kterou se v našem žebříčku nejlepších popových desek uplynulých dvanácti měsíců umístil na krásném osmém místě. Aktuálně šplhá v hitparádách s baladou "When I Was Your Man".