Leden 2013

Rihanna se vrátila ke svému bývalému příteli, který ji brutálně mlátil

31. ledna 2013 v 16:17 Rihanna
Rihanna je zpět u svého bývalého přítele. Chris Brown je přitom tím stejným člověkem, který ji v roce 2009 brutálně zmlátil a dostal zákaz se k ní přibližovat. To, že jsou opět spolu, potvrdila barbadoská zpěvačka časopisu Rolling Stone "Když si poskládáte obrázky, které znáte z médií, není to nejhezčí puzzle na světě. Vidíte nás někam jít, někam jet, ve studiu, v klubu a máte pocit, že nás znáte. Ale teď je to úplně jiné. Už se takto vášnivě nehádáme. Mluvíme o kravinách. Vážíme si jeden druhého. Oba už víme, co v sobě máme a nechceme o to přijít," vysvětlila znovuobnovený vztah RiRi. Prý byla bez svého současného přítele často naštvaná, v depresi a i to byl jeden z důvodů, proč se rozhodla vstoupit podruhé do téže řeky. Že by se Chris Brown nějak zásadně změnil ve slušňáka se přitom nezdá - nedávno se například popral se zpěvákem Frankem Oceanem. Ani to ale není pro Rihannu dostatečným varováním. Možná ji uchlácholilo to, že si posléze Brown pověsil na svůj Twitter obrázek Ježíše na kříži s popiskem, že právě tak se zrovna cítí. "I kdyby to byla chyba, je to má chyba. Po tolika letech trápení, kdy jsem byla naštvaná a depresivní, budu raději žít podle své pravdy a přijmu ostrou odezvu. S tou se vyrovnám." Možná se její vyrovnanost posléze přenese i do její hudební kariéry. Světové turné s názvem "Diamonds World Tour" na podporu posledního alba "Unapologetic" startuje už zanedlouho.
*http://musicserver.cz
Demi Moore našla svou spřízněnou duši. Rodí se nový hvězdný pár?

31. ledna 2013 v 13:55 Celebrity
Herci Demi Moore a Russell Brand se údajně stali blízkými přáteli díky jejich zálibě v józe. Spekuluje se ale, zda náhodou nejde o začínající vztah. Herečka, která v listopadu oslavila své padesáté narozeniny, si s o třináct let mladším Russellem vyrazila minulý týden na výstavu Stanleyho Kubricka a spekuluje se, zda od té doby nejsou více než jen přátelé. Scházet se ale začali již před Vánoci, kdy se seznámili díky vzájemné zálibě v duchovních věcech. Jsou si hodně blízcí a herec ji dokonce učí novým meditačním praktikám. Jejich blízký zdroj řekl: "Demi a Russell se seznámili díky jejich společnému příteli a skutečně si padli do noty. Zjistili, že toho mají mnoho společného a Russell ji už naučil některé nové pozice v józe.Učí ji také meditaci a Demi se na každé setkání s ním velmi těší. Podle ní je okouzlující." Oba jsou rozvedení, Russell byl ženatý se zpěvačkou Katy Perry a Demi s hercem Ashtonem Kutcherem. Každý z nich zkoušel nalézt nové partnery, ale zatím neúspěšně. Demi se odstěhovala od nevěrného manžela v listopadu roku 2011 a v prosinci toho samého roku požádal o rozvod pro nepřekonatelné rozdíly i Russell. Lidé z jejich okolí tvrdí, že právě trable s láskou a zájem o duchovno je svedly dohromady. Možná tedy nezůstane jen u meditování a zrodí se nový vztah.
*http://magazin.osobnosti.cz

Brad Pitt plánuje s Angelinou Jolie svatbu na květen letošního roku

31. ledna 2013 v 13:51 Celebrity
Jsou už svoji nebo ne? To je otázka, která vyvstává u všech fanoušků. Některá média informovala o tom, že hollywoodská dvojice měla tajnou svatbu v období vánočních svátků, to ovšem popírá anglická verze magazínu Grazia, která tvrdí, že snubní prsten nasadí Brad Angelině až letos v květnu. Od doby, kdy herec požádal krásnou Angelinu o ruku, není týdne, aby se v médiích nespekulovalo o tom, jak to s jejich svatbou je. Dle anglického magazínu je svatba naplánována na konec května. Blízký přítel hvězdného páru se magazínu svěřil: "Brad se ptal svých blízkých kamarádů, jestli budou mít čas týden po festivalu v Cannes, tedy od 26. května." Podle zdroje Brad nevybral toto datum náhodně: "Brad bude s Angelinou a dětmi v Cannes kvůli promu ke svému novému filmu World War Z, no a jejich přátelé a blízcí budou v Cannes také…" Pokud se svatba bude opravdu odehrávat po filmovém festivalu, bude nejspíš na zámku Angeliny a Brada na jihu Francie, který teď prochází rekonstrukcí.
*http://magazin.osobnosti.cz

Adele zakázala otci vídat svého vnuka

30. ledna 2013 v 16:16 Celebrity
Mezi zpěvačkou a jejím tatínkem Markem Evansem nevládnou zrovna vřelé vztahy. Adele zakázala otcovi, aby vídal svého vnuka. Pokud Evans chce vidět svoji dceru zpívat při příležitosti předávání Oscarů, musí si doma zapnout televizi, jelikož ho Adele na prestižní událost nepozvala. Čtyřiadvacetiletá zpěvačka, nominovaná za píseň Skyfall, proslavenou v poslední bondovce, se s otcem odmítá bavit. "Nechal jsem několik vzkazů na jejím záznamníku, napsal jsem jí a poslal blahopřání k narozeninám, k Vánocům, ale v jejích očích, jako bych neexistoval", sdělil Adélin otec serveru Mail Online. "Její sláva nebo peníze mě nezajímají. Chtěl bych opět potkat svoji holčičku a být pro malého dobrým dědečkem", dodal Evans. Spor mezi Adele a jejím otcem je složitější než se na první pohled zdá. Zpěvačku vychovala pouze matka, jelikož otec od rodiny odešel, když Adele byly dva roky. Tohle mu známá zpěvačka nemůže odpustit, a proto s ním odmítá jakýkoli kontakt. Evans se ještě svěřil: "To, že budu dědečkem, jsem se dozvěděl až skrze média, stejně tak jsem zjistil, jak se vnuk bude jmenovat - Angelo James. Nevím, proč si vybrala zrovna Jamese, a jen Bůh ví, kde se vzal Angelo."
*http://magazin.osobnosti.cz

Justin Bieber se necítí dobře

30. ledna 2013 v 16:13 Celebrity
Několik dní po jeho definitivním rozchodu se Selenou Gomez
se Justin rozhodl poskytnout rozhovor hudebnímu magazínu
Billboard, kde mluvil především o muzice, ale také neopomenul
zmínit jeho bolestný rozchod s herečkou. "Poslední dobou nejsem
moc šťastný, naopak… Snažím se s tím nějak poprat. Naštěstí mám
kolem sebe spoustu přátel, kteří mě drží nad vodou," prozradil
Justin. Na otázku, co říká na to, jak několik týdnů už média
spekulují o jeho milostném životě, odpověděl: "Píše se o mně
spousta lží. Lidi vypráví, že Seleně pořád volám, a že mi to nezvedá,
a že ji pronásleduju. Ale všechno tohle není pravda!"
*http://magazin.osobnosti.cz

Beyoncé v chystaném dokumentu přizná, že potratila

30. ledna 2013 v 16:08 Celebrity
V polovině února poběží na amerických televizních obrazovkách stanice HBO dokument zpěvačky Beyoncé. Již teď je jasné, že ani tato úspěšná čokoládová kráska nemá ve svém životě jen samé světlé dny. Ani ona se se svým manželem Jay-Zm nevyhnula tragédii, když ještě před tím, než počala svoji dceru Blue Ivy, potratila. Informuje o tom web digitalspy.co.uk Spekulace o této tragédii se rozvířily už poté, co Jay-Z natočil píseň "Glory", která je sice určena hlavně jeho prvorozené holčičce, ale během rapování lze rozklíčovat, že vše, co bylo předtím, nebylo růžové. "Falešné poplachy a falešné začátky, všechno se zlepšilo se zvukem tvého srdce. Všechna ta bolest z minula, hodně jsem se modlil, aby to bylo naposled. Ten potrat byl tak tragický, báli jsme se, že zmizíš, ale ne, děťátko, ty jsi kouzelná." I přes tento text ale později rapper označil tyto spekulace za ničím nepodložený drb. Režisérkou zmíněného dokumentu je samotná zpěvačka a podle programového ředitele televize Michella Lombarda se fanoušci mají na co těšit: "Všichni známe její hudbu, ale jen málo lidí zná Beyoncé jako člověka. V tomto dokumentu budou záběry z pódií stejně jako scény ze soukromí, které odhalí, že za celou tou slávou se skrývá zranitelná a nezapomenutelná žena plná života." Poslední dvě slova citace jsou ryze pravdivá, neboť Beyoncé bude patřit první polovina letošního roku. Živě vystoupí na Super Bowlu, kde pravděpodobně představí nový singl z aktuálně připravované páté řadové desky. Dále ji fanoušci uvidí na předávání cen Brit Awards a nezapomene ani na svoji bývalou kapelu Destiny's Child, které právě vychází výběrové album "Love Songs" s novým singlem "Nuclear".
*http://musicserver.cz