Prosinec 2012

Bridget Jones 3 v pohybu - bude hubenější, znovu zmatená a těhotná

30. prosince 2012 v 18:29 Celebrity
Druhé pokračování útrap smolařky Bridget se konečně dává pořádně do pohybu a i přes prvotní problémy se scénářem, nejistotou účastí Renée Zellweger a neustálým posunováním data premiéry se trilogie nakonec dočkáme. Bridget Jones se nedá úplně zaškatulkovat do individuálního žánru. I přes řadu klišé a předvídatelného děje ji prostě milujeme a rádi se na ní podíváme i několikrát. Pro ženské publikum se navíc projekce tohoto filmu stala tak tochu kultovní porozchodovou záležitostí. Příští rok by jsme se měli dočkat již třetího dílu, jehož název Bridget Jones's baby už rovnou prozazuje o co ve filmu půjde. rojka bude vyprávět o tom, jak Bridget po letech tvrdé dřiny konečně dosáhla vysněné postavy (takto ustoupili scénáristé požadavku Renée, která už si nechce ničit tělo tloustnutím). Zdá se, že vše v jejím životě je na skvělé cestě až do doby, kdy zjistí, že je těhotná. Bohužel si není jistá, zda s panem Darcym nebo s ex-přítelem Danielem. Colin Firth zápletku ještě o něco rozvedl svými slovy: "Můžu Vám říci, že Mark a Bridget spolu děti mít nemůžou. Tím to nejspíš všechno začne. Poté se Bridget vrátí na nějákou dobu k Danielovi a není si jistá, zda s ním opravdu počala dítě. A tipněte si, kdo přiběhne na pomoc dámě v nesnází?" Herecké trio se tedy jasně vrací a zůstává neměnné. Změny se ale budou konat za kamerou a to na režisérské stoličce. Na ní usedne Peter Cattaneo, který je znám především díky kultovní striptérské komedii Do naha! (1997). Cattaneo je typem režiséra, který se přesně hodí na takovýto žánr filmu a vtipné, čistě britské, praštěné komedie mu opravdu jdou. Je tedy perfektní volbou. Premiéry Bridget Jones's Baby bychom se měli dočkat někdy v průběhu příštího roku. Konkrétní datum ale zatím bohužel známo není.
*http://www.kinobox.cz

Christina Aguilera obdrží ocenění na People's Choice Awards

30. prosince 2012 v 18:24 Celebrity
Příští rok na People's Choice Awards se dostane ocenění i zpěvačce Christině Aguileře. Ta si ho zaslouží za velké úspěchy v hudebním průmyslu a také za schopnost oslovit fanoušky na celém světě. Slavnostní večer se bude konat 9. ledna a toto nejsou jediné dvě ceny, které Christina může získat. Jako porotce v soutěži "The Voice" může dostat i cenu pro nejoblíbenějšího porotce-celebritu. Na ceremoniálu plánuje vystoupit společně s Jasonem Aldeanem. Její diskografie už čítá šest řadových položek. Debutovala eponymním albem v roce 1999 a jejím posledním kouskem se stalo letošní "Lotus". V mezidobí natočila například i zajímavé a kritikou ceněné retro dvojalbum "Back To Basics". Počet prodaných alb se dosud vyšplhal k padesáti milionům kusů. V roce 2010 této dvaatřicetileté interpretce odhalili hvězdu na hollywoodském chodníku slávy.
*http://musicserver.cz

Rihanna dala miliony barbadoské nemocnici, nejštědřejší je Taylor Swift

29. prosince 2012 v 18:00 Rihanna
Nečekaného dárku se letos na Vánoce dočkala barbadoská nemocnice. Zpěvačka Rihanna jí věnovala část svých příjmů. Na žebříčku mladých celebrit, které se věnují charitě, se ale nejvýš umístila zpěvačka Taylor Swift. Rihanna dala Nemocnici královny Alžběty ve svém karibském rodišti 1,75 milionu dolarů, což je v přepočtu 33 milionů korun. Podle agentury AP dar spojila s památkou své zesnulé babičky. Při slavnostním ceremoniálu prohlásila, že tímto způsobem může vrátit Barbadosu část svého úspěchu. Oddělení radioterapie nemocnice v Bridgetownu bylo přejmenováno na Onkologické centrum Clary Braithwaiteové po zpěvaččině babičce, která zemřela v červnu. Za darované peníze nemocnice zakoupí nové vybavení. Organizace DoSomething.org na Vánoce zveřejnila jména dvaceti mladých celebrit, které byly letos nejštědřejší. Na prvním místě je třiadvacetiletá zpěvačka Taylor Swift. Muzeu country hudby dala 4 miliony dolarů. Je taky nejmladší držitelkou ceny Roberta F. Kennedyho za charitu. Na druhém místě skončila představitelka Hanny Montany Miley Cyrus, ta spolupracuje s organizacemi na záchranu opuštěných zvířat. Třetí místo získal herec Channing Tatum, který přispívá na záchranu deštných pralesů. Na čtvrtém místě je se svou vlastní nadací Lady Gaga a za ní Justin Bieber.

20. Drew Brees
19. Sofia Vergara
18. Olivia Munn
17. Carrie Underwood
16. Demi Lovato
15. Ryan Seacrest
14. Emma Stone & Andrew Garfield
13. Ben Affleck
12. George Takei
11. Jay-Z & Beyoncé
10. Ian Somerhalder
9. Selena Gomez
8. LeBron James
7. Pink
6. Robin Roberts
5. Justin Bieber
4. Lady Gaga
3. Channing Tatum
2. Miley Cyrus
1. Taylor Swift
*http://revue.idnes.cz

Rihanna propaguje svůj rodný ostrov, natočila reklamu

29. prosince 2012 v 17:49 Rihanna
Čokoládová kráska Rihanna je na svůj barbadoský původ patřičně hrdá, a tak se pomocí reklamního spotu rozhodla podpořit cestovní ruch na svém rodném ostrově. Zpěvačka poslala na sociální síť snímek z natáčení, na němž se prochází na bílé pláži s koněm a na sobě má bílé bikiny a džínové šortky, a připojila poznámku "Vítejte na Barbadosu". Pobyt na Barbadosu však Rihanně znepříjemnil jeden německý fanoušek, který vyšplhal na balkon zpěvaččiny vily. Ochranka však muže chytila a policie jej zatkla. Podle nejnovějších informací byl vlezlý fanoušek propuštěn, protože proti němu nebylo vzneseno obvinění.
*http://magazin.osobnosti.cz

Zamilovaný Johnny Depp pojmenoval po své přítelkyni pláž

29. prosince 2012 v 17:44 Celebrity
Herec, který po rozchodu s Vanessou Paradis šťastně zakotvil po boku herecké kolegyně Amber Heard, učinil láskyplné gesto. Jedné z pláží na svém soukromém bahamském ostrově dal na počest své nové lásky jméno Amber. "Po letech strávených vedle Francouzky Johnny moc dobře ví, jak má vypadat správná romantika," uvedl trochu ironicky zdroj z hercova okolí. "Je teď s Amber na Bahamách a pláž pojmenovanou po ní jí dal jako vánoční dárek," dodal zdroj. Johnny údajně pro svou lásku vybral pláž podle toho, že mu její zakřivení podél moře připomínalo zaoblení boků Amber.
*http://magazin.osobnosti.cz

Adele má na jméno ochrannou známku, brání se zneužití

29. prosince 2012 v 17:36 Celebrity
Osobitá zpěvačka nemá slitování s lidmi, kteří by se pokusili parazitovat na jejím jméně, a tak si na něj nechala udělit ochrannou známku. Kdo by chtěl vyrábět třeba parfém nebo oblečení značky Adele, se zlou by se potázal. "Adele nechce, aby si někdo zvyšoval prodeje výrobků tím, že bude naznačovat, že s nimi má zpěvačka něco společného," uvedl zdroj z okolí londýnské divy a novopečené maminky. Zpěvačka, jejíž plné jméno zní Adele Laurie Blue Adkins, bude mít díky ochranné známce právní výhodu a nebude muset případně u soudu složitě dokazovat, že se výrobce snažil vytěžit z jejího jména.
*http://magazin.osobnosti.cz

Miley a Liam: tajná svatba?

29. prosince 2012 v 17:33 Celebrity
Kate Winslet možná není jedinou hvězdou, která si letos k Ježíškovi nadělila svatbu. Miley Cyrus totiž zveřejnila fotku se svým miláčkem Liamem Hemsworthem a okamžitě se vyrojily zvěsti, že do toho zamilovaný páreček potají "praštil". Důvod? Na romantické fotografii před stromečkem, na níž Liam objímá Miley držící pejska, je totiž zřetelně vidět prsten na Hemsworthově levém prsteníčku. Jak upozornili všímaví fanoušci, na tomto prstu hollywoodský krasavec dosud nikdy prstýnek nenosil. Miley se s Liamem zasnoubila v květnu a nechala se slyšet, že by svatbu stihla ráda podle tradice do roka, takže by to nebylo až takové překvapení. Pár spolu randí od roku 2009, zamilovali se do sebe při natáčení jejich společného snímku 'The last Song'.
*http://magazin.osobnosti.cz

Kate Winslet se potají vdala

29. prosince 2012 v 17:29 Celebrity
Herečka, již proslavil velkofilm 'Titanic', si nadělila vskutku netradiční vánoční dárek. Během soukromého obřadu v New Yorku totiž řekla Ano svému příteli Nedu Rocknrollovi. Romantické komorní svatby se zúčastnil i Katin herecký kolega Leonardo DiCaprio. "Mohu potvrdit, že Kate Winslet si tento měsíc vzala Neda Rocknrolla při soukromém obřadu, jehož se zúčastnily hereččiny dvě děti a několik přátel a členů rodiny. Pár je zasnouben od léta," uvedla pro média mluvčí Kate. Se svatbou dělala půvabná Kate takové tajnosti, že o ní dopředu nevěděli dokonce ani její rodiče. Ti svou dceru ostatně doprovodili k oltáři již potřetí, Katiny svazky s režiséry Jimem Threapletonem i Samem Mendesem jí v minulosti ztroskotaly.
*http://magazin.osobnosti.cz

Macaulay Culkin chtěl spáchat sebevraždu

29. prosince 2012 v 17:24 Celebrity
Každé Vánoce nám televize opakují sérií filmů Sám doma s neodolatelně roztomilým Macaulaym Culkinem v roli malého rošťáka Kevina, jenž omylem zůstane doma sám na Vánoce. Skutečný Culkinův život má přitom k pohádce daleko, herec se kvůli depresím dokonce pokusil předávkovat heroinem. Drogy, alkohol a neuvážené manželství v 18 letech, tento osud čekal mnoho někdejších dětských hvězd, Culkina nevyjímaje. "Má pocit, že jeho život už nemá cenu," svěřil se tisku jeden z hercových známých. Pokus o sebevraždu mu ale naštěstí nevyšel, herec byl včas odvezen do nemocnice. Je však jen otázkou času, kdy se podobná tragédie nezopakuje se smutnějším koncem. Odbornou pomoc totiž Macaulay Culkin i nadále odmítá.
*http://magazin.osobnosti.cz