Říjen 2012

SONC 3. kolo Joseph Morgan - Hlasujte prosííím :)

27. října 2012 v 16:52 The Vampire Diaries
Chtěla bych Vás všechny poprosit, jestli byste hlasovali v SONC pro herce z The Vampire Diaries Josepha Morgana, který hraje Klause. Za Vaše hlasy všem moc děkuju :)
Michelle Williams a Jason Segel už bydlí spolu

26. října 2012 v 15:22 Celebrity
Herecký pár, který k sobě našel lásku začátkem letošního roku, už má očividně dost neustálého cestování mezi dvěma obydlími. Michelle a Jason si proto pronajali byt v newyorském Brooklynu. Podle zdrojů z okolí slavné dvojice je nájem sice psaný na Michelle, Jason, kterého známe především jako Marshalla ze seriálu "Jak jsem poznal vaši matku", však ale bydlí s ní. Už dříve spolu pár trávil hodně času v Segelově losangelském sídle. Společné bydlení je další významný ve vztahu a proslýchá se, že by pár brzy mohl mít i miminko. Michelle Williams má se zesnulým Heathem Ledgerem dceru Matildu, již Jason Segel miluje jako svoji vlastní.
*http://magazin.osobnosti.cz


Katy Perry svými šaty fanouškům vzkázala, ať volí Obamu

26. října 2012 v 15:17 Celebrity
Katy Perry je známá milovnice extravagantních kostýmu i zastánkyně amerického prezidenta Obamy, jenž bude již za několik měsíců obhajovat svůj mandát prvního muže USA. Zpěvačka se rozhodla spojit tyto své dva zájmy dohromady a na koncertě v Las Vegas si oblékla gumové šaty s potiskem volebního lístku - a samozřejmě se začerněným políčkem u jména Barack Obama. Katy Perry se s Obamou i jeho manželkou Michelle přátelí už delší dobu a americký prezident se netají, že mu mladá zpěvačka učarovala. Ačkoliv se doma dostal málem do potíží kvůli Katině babičce Anne. "Když mě Anne políbila, zůstala mi na tváři troška rtěnky. Naštěstí mi ji někdo setřel, než to viděla Michelle," smál se Barack Obama. Prezidentské volby ve Spojených státech se odehrají již 6. listopadu. Mezi slavné přátele a podporovatele současného prezidenta Obamy patří mimo jiné Beyoncé a Jay-Z, Brad Pitt, Eva Longoria či Madonna. Obamovu vyzyvateli Mittu Romneymu fandí ze slavných tváří například Sylvester Stallone, Clint Eastwood, Cindy Crawford či Arnold Schwarzenegger.
*http://magazin.osobnosti.cz