Srpen 2012

Paris Jackson má nad postelí tátovu svatyni

10. srpna 2012 v 10:59 Michael Jackson
Dcera Michaela Jacksona (†50) se na sociálních sítích nedávno pochlubila, co jí visí nad postelí. Oproti většině náctiletých, kteří tam mají plakáty svých oblíbenců, má Paris (14) v pokoji svatyni svého táty. Koláž, kterou dcera slavného zpěváka vyrobila, je jen důkaz toho, jak si svého otce jako člověka a jako umělce vážila. Na sociálních sítích nezapomněla připojit vzkaz, kde se zmiňuje o tom, že to je to nejmenší, co mohla udělat. Michael Jackson, popová legenda osmdesátých a devadesátých let, zemřel v červnu 2009. Po jeho smrti se řešila příčina jeho smrti. Po pár letech byl pak jeho lékař Conrad Murray odsouzen ke čtyřem letům vězení nepodmíněně za to, že nepřímo způsobil zpěvákovu smrt. Podle soudu se choval neprofesionálně a nedbale. Doktor Jacksonovi totiž předepisoval lék propofol, jež se užívá při narkóze před chirurgickými zákroky. Lék mu měl pomoci při nespavosti. V krvi zesnulé popové hvězdy se podle informací zahraničních médií našly i další léky na spaní. Podle žalobce lékař podal zpěvákovi anestetikum bez toho, aniž by měl svého pacienta pod kontrolou. Naproti tomu obhájce Murrayho tvrdil, že Jackson byl závislý na tišících lécích. Nyní přichází v rodině Jacksonových na přetřes dědictví. Zpěvák po sobě zanechal něco přes 10 miliard korun, které by měly náležet čtrnáctileté dceři Paris a desetiletému synovi Blanketovi. Jak se ale zdá, nic nebude tak jednoduché. Členové rodiny jsou kvůli penězům momentálně na nože.
imagebam.com

Z Miley Cyrus je sexy blondýna

10. srpna 2012 v 10:52 Celebrity
Před pár dny zpěvačka Miley Cyrus (19) zavítala ke kadeřníkovi. Rozhodla se totiž, že trochu pozmění svůj současný účes. Nechala si změnit barvu a navíc zapracovaly i nůžky kadeřnického stylisty Chrise McMillana. Mladá zpěvačka si nechala své vlasy zkrátit a ještě více zesvětlit, takže teď je z Miley sexy blondýnka. Některé možná svou volbou z principu zklamala, ale podle fotografií rozhodně nešlápla vedle. Inu změna je život. Navíc dala Miley konečně sbohem vzhledu dětské hvězdy ze seriálu Hannah Montana. Miley Cyrus je americká zpěvačka, textařka, ale i herečka, která se nedávno zasnoubila s Liamem Hemsworthem. Na svém kontě má mladá Američanka už několik úspěšných alb. Vedle toho se objevila ve filmech Muzikál ze střední 2 nebo Poslední píseň.
*http://magazin.osobnosti.cz


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com‘Sparkle’ Movie Stills

8. srpna 2012 v 17:48 Celebrity - FOTKY
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Whitney Houston & Jordin Sparks-Celebrate

Beyoncé chce natočit film o svém životě

8. srpna 2012 v 15:35 Celebrity
Americká zpěvačka Beyoncé se rozhodla natočit autobiografický film a poodhalit tam fanouškům zákulisí svého života. Prozatím je vše ve fázi příprav. Beyoncé se momentálně snaží získat sponzory, kteří by o snímek měli zájem. Pokud však bude neúspěšná, není pro ní problém projekt financovat z vlastních zdrojů. Zpěvačka se rozhodla pro natáčení i díky inspiraci své pěvecké kolegyně, zpěvačky Katy Perry (28). Ta svůj film s názvem "Part Of Me" zveřejnila teprve před několika týdny. Beyoncé je především zpěvačka, ale i textařka, herečka, producentka či režisérka. Proslavila se v dívčí skupině Destiny's Child a posléze se vydala na sólovou dráhu. Na svém kontě má několik úspěšných alb a je šestinásobnou držitelkou cen Grammy. Jejím manželem je americký rapper Jay-Z, se kterým má dceru Blue Ivy Carter.
*http://magazin.osobnosti.cz

Lady Gaga se pochlubila fotkou, kde je s přítelem

8. srpna 2012 v 15:31 Lady Gaga
Americká zpěvačka Lady Gaga (26) dokáže stále překvapovat. Tentokrát se jí však nepovedlo šokovat žádným bizarním kostýmem. Nyní se nechala vyfotit nahá v bazénu spolu se svým přítelem Taylorem Kinneym (31) a se snímkem se samozřejmě nezapomněla pochlubit na sociálních sítích, na kterých má mezi světovými celebritami nejvíce fanoušků. Fotografie, na níž je Lady Gaga naprosto odhalená a navíc v intimní chvíli se svým partnerem, fanoušky zaujala. Zpěvačka tak potvrzuje, že je ještě spousta způsobů, jak své okolí zaujmout, na čemž ostatně vybudovala celou svojí značku. Mladá skandálistka se s Taylorem potkala minulý rok, když natáčela videoklipu k písni "You and I". Pár si od té doby prošel rozchodem, nicméně nyní opět září štěstím. Zpěvačka je velmi populární nejen na americkém kontinentě, ale po celém světě. Na svém kontě má několik úspěšných alb a jejich prodejnost by jí mohl kde kdo závidět. Gaga byla dokonce zařazena mezi nejvlivnější celebrity.

imagebam.com

*http://magazin.osobnosti.cz


Vypracujete si sexy hýždě

8. srpna 2012 v 15:17 Beauty
Visutý most
- Lehněte si na záda a ruce položte podél těla, dlaněmi dolů. Pokrčte pravou nohu a chodidlo zapřete o podložku. Propněte levou nohu a zvedněte ji.
- Zatněte hýždě a pomalu zvedejte pánev, dokud není v jedné přímce se stehnem pravé nohy. Zdvih zopakujte dvacetkrát a pak vystřídejte nohy.
Zlepšovák: Při posledním opakování vydržte v pozici b dvacet sekund. Hýždě tak maximálně posílíte.

Postranní úmysly
- Lehněte si na pravý bok a zapřete se o předloktí. Pravou nohu pokrčte a zanožte. Levou nohu také pokrčte, ale zároveň ji zvedněte v jedné linii s bokem.
- Zatněte hýždě, levou nohu propněte a držte rovnoběžně s podlahou. Po dvaceti opakováních vyměňte strany.
Zlepšovák: Na kotník zvednuté nohy pověste pásek se závažím.

Stoupačky
- Levou nohu zapřete o stoličku nebo schod. Pravou nohu široce zanožte a odlepte patu od země.
- Zvedejte se na levé noze, dokud nejsou obě stejně vysoko. Pravá přitom zůstává lehce zanožená. Opět dvacetkrát zopakujte a vystřídejte.
Zlepšovák: Do druhé pozice přecházejte velmi pomalu. Tím svému pozadí naložíte větší zátěž.
*jenprozeny.cz

Anne Hathaway se příští rok vdá

8. srpna 2012 v 15:10 Celebrity
Americká herečka Anne Hathaway (29) si s Adamem Schulmanem (31) řeknou své "ano" až příští rok. Anne je totiž v poslední době natolik pracovně zaneprázdněná, že by svatbu nestihla připravit. Adam požádal Anne o roku loni v listopadu. Veřejnost tedy podle tradice očekávala, že se snoubenci do roka a do dne odeberou k oltáři. Nicméně krásná herečka letos propaguje hned dva velkofilmy (Temný rytíř povstal, Bídníci), takže času nazbyt příliš nemá. Rozhodli se proto svatbu naplánovat až na příští rok. Američanka s hercem Adamem Schulmanem randí už od roku 2008. A I když už mají první zamilované roky za sebou, pořád se chovají jako puberťáci a svou lásku dávají i na veřejnosti dostatečně najevo. Fanoušci mohli prozatím Anne Hathaway vidět ve filmech jako Ďábel nosí Pradu, Jeden den, Válka nevěst, Alenka v říši divů, a nebo aktuálně ve snímku Temný rytíř povstal. Ten právě běží v kinech a Anne v něm hraje sexy Catwoman.
*http://magazin.osobnosti.cz