Srpen 2012

Carly Rae Jepsen pojmenovala nové album

15. srpna 2012 v 15:42 Celebrity
Kanaďanka Carly Rae Jepsen, díky letošnímu megahitu "Call Me Maybe" aktuálně jedna z nejpopulárnějších zpěvaček vůbec, před časem dokončila nové album. Vydat ho má v plánu již v druhé polovině září. V pořadí druhá deska této šestadvacetileté rodačky z města Mission vyjde v Evropě 17. září a bude pojmenovaná krátce "Kiss". Jak sama zpěvačka dodává, jde o splnění jednoho velkého snu. Díky smlouvě s labelem Universal totiž mohla natáčet s těmi nejlepšími producenty, mezi kterými nechybí Dallas Austin, Max Martin nebo Toby Gad. Nahrávka, která podle interpretky nabízí čistý pop, bude mít i několik hostů. Kromě již známé spolupráce s jednočlenným projektem Owl City v písni "Good Time", se na albu objeví společné skladby s Redfooem z LMFAO nebo nováčkem Matthew Komou, který se v únoru již stihl představit i českému publiku. Po vydání desky se Carly vydá na velké světové turné. Justin Bieber si ji totiž vybral jako speciálního hosta na svou šňůru, která ho od února příštího roku zavede i do Evropy.

*musicserver.cz

imagebam.com

Lady GaGa: Rozvod u mě nepřipadá v úvahu

15. srpna 2012 v 15:35 Lady Gaga
Zpěvačka Lady GaGa (26) prý instituci manželství nebere vůbec na lehkou váhu. Rozhodně by se do ní jen tak nehnala, kdyby neměla naději, že vztah vydrží do konce jejího života. Rozvod totiž v jejím případně prý nepřipadá v úvahu, ačkoli jinak zastává velmi liberální názory. "Moje babička byla vdaná za mého dědečka šedesát let. Moji rodiče jsou spolu už více než třicet roků. Viděla jsem mou matku a otce, jak se odcizili, a když jsem byla mladší, byl čas, kdy jsem si myslela, že se rozvedou. Pořád se hádali a oba byli na nervy, ale dokázali to hodit za hlavu a teď se milují víc než kdykoli předtím. To chci taky. Rozvod v mém případě nepřipadá v úvahu. Hodlám se vdát a tak to je, on ke mně přiroste. A chci najít muže, který to cítí stejně," svěřila GaGa listu The Sun. Americká zpěvačka s italskými kořeny randí s hercem Taylorem Kinneym, s nímž se nedávno nechala nafotit v objetí. Hezoun Taylor ji na snímku drží nahou v náručí a líbá.
*odhaleno.cz


Brad a Angelina mají zásnubní prsteny za 16 milionů

15. srpna 2012 v 13:32 Celebrity
Celý minulý týden média po celém světě spekulovala o tom, že se o víkendu Brad Pitt (48) a Angelina Jolie (37) vezmou v jejich zámku Miraval na jihu Francie. Ovšem na počátku tohoto týdne nikdo tuhle informaci nepotvrdil, svatba se prý nekonala. Na jih Francie ale přijel věhlasný britský klenotník Robert Procop. Byl tam proto, aby snoubencům ukázal prsteny, které si na svatbě jednou vymění. Jejich pořizovací cena dosáhla půl milionu liber. V přepočtu tak prsteny vyjdou na šestnáct milionů korun. Není to prý přitom moc, protože Procop býval hlavním klenotníkem exkluzivní britské společnosti Asprey & Garrard. "Robert byl velmi zaneprázdněn celý rok prací nad jejich zásnubními prsteny. Jsou oba stejné, vyrobeny z růžového zlata a mají v sobě tabletový diamant, uvnitř jsou vyryty jejich sliby. Sice nejdou vidět, ale oba o nich vědí," píše britský list The Sun.
*odhaleno.cz

Jennifer Aniston se bude vdávat

15. srpna 2012 v 13:28 Celebrity
Herečka Jennifer Aniston (43) se bude podruhé v životě vdávat. Zasnoubila se s hercem Justinem Therouxem, s nímž randí něco málo přes rok. Pokud se hvězda seriálu Přátelé vdá, bude Theroux jejím druhým manželem. S prvním chotěm Bradem Pittem se rozvedla v roce 2005 poté, co začal žít s Angelinou Jolie. "Justin Theroux měl úžasné narozeniny minulý pátek, dostal výjimečný dárek, když jeho přítelkyně Jennifer Aniston přijala nabídku k manželství," potvrdil magazínu People Therouxův mluvčí. Jennifer potkala o dva roky mladšího kolegu při natáčení snímku Tohle je ráj. Přesně před rokem v pořadu Good Morning America jásala Jennifer: "Ano, jsem velmi šťastná. Mám extrémně velké štěstí a jsem extrémně šťastná."
*odhaleno.cz


Nový parfém Justina Biebera se prodává s rychlostí flakon za minutu

13. srpna 2012 v 13:01 Celebrity
Nový parfém Justina Biebera (18) je po týdnu od uvedení na trh bestsellerem. Girlfriend se v britských parfumeriích Perfume Shop prodává rychlostí jeden flakon za minutu. Díky tomu je právě vůně kanadského mladíka nejprodávanější voňavkou celebrit. "Po výrazně úspěšném debutu Justina Biebera s parfémem Someday jsme nadšení, že můžeme říct, že od uvedení nového parfému Girlfriend byly prolomeny všechny dosavadní rekordy. Internetové transakce jsou velmi časté a s prodejem jednoho flakonu každou minutu můžeme jistě prohlásit, že horečka jménem Bieber rozhodně neklesla!" uvedl Michelle D'Vaz ze společnosti Perfume Shop. Parfém Girlfriend Justina Biebera je v eshopu Perfume Shop k dostání za 23,50 libry za balení 30 mililitrů či za 38,50 libry za balení 100 mililitrů. Zájemce tak v korunách vyjde na 754 či dvanáct korun.
*odhaleno.cz

Madonna půjde k soudu. Ilegálně propagovala homosexualitu

13. srpna 2012 v 12:56 Celebrity
Madonna půjde k soudu. Ilegálně propagovala homosexualitu
Co Madonna (53) slíbila, to v Rusku udělala. Na koncertech v Moskvě a Petrohradu podpořila homosexuální menšinu v boji za svá práva. Ovšem ve druhém z obou ruských měst je propagace homosexuality trestná. Představitelé města tak chtějí popovou královnu a pořadatele koncertu zažalovat a napařit jim tučnou pokutu. Madonna na koncertech rozdávala růžové náramky a vyjádřila se jasně proti zákonům omezujícím práva homosexuálů. Petrohradského představitele z Putinovy šovinistické strany Jednotné Rusko Vitalije Milonova tím ale naštvala. Podle agentury Ria Novosti hodlá Milonov americkou hvězdu za její ilegální propagandu žalovat. "O všechny lidi by mělo být pečováno s důstojností, respektem a láskou," prohlásila Madonna na koncertu. Publikum vyzvala, aby vyjádřilo lásku a obdiv gay komunitě. "Ve svém starém věku se snaží všechny poučovat o morálce. Zvláště na turné v zahraničí," zlobil se na Madonnu náměstek premiéra Dmitrij Rogozin.
*odhaleno.cz

Na závěrečném ceremoniálu olympijských her 2012 vystoupili i One Direction

13. srpna 2012 v 12:54 TV Show
Tisíce sportovců, stovky performerů a slavní zpěváci britské hudební scény se spolu s diváky loučí s olympijskými hrami v Londýně. Závěrečný ceremoniál připomíná street party. Je neformální, plný barev, performancí, světelných efektů a hlavně hudby. Loučení s letní olympiádou začalo v neděli ve 22 hodin SEČ. Celou slavnost odstartovalo vyzvánění londýnského Big Benu, pak už na stadion nastoupil zástupce britské královské rodiny princ Harry a začala znít britská hymna. Poté se na stadionu začaly objevovat nejrůznější performance. V půl jedenácté našeho času už plocha patřila také sportovcům. Ti proudili po celém stadionu, mávali vlajkami a v mírném chaosu se dokonce česká výprava nechtěně odklonila ze své trasy a musela se vrátit. Vlajku Česka přinesla na plochu zlatá oštěpařka Barbora Špotáková - narozdíl od jiných českých sportovců ale neměla na nohou holínky - údajně proto, že je nevyfasovala. Ceremoniál patří převážně hudbě. Během něj vyrostla na stadionu například velké podobizna Johna Lennona. Organizátorům se totiž podařilo zajistit, že Yoko Ono speciálně pro závěrečnou slavnost udělala remasterování slavného hitu Imagine. I s použitím exkluzivních záběrů z rodinného archivu, které ještě nikdy nebyly ukázány světu. Slavnostního zakončení olympiády se zúčastnil také populární zpěvák George Michael se svými dvěma hity. Nechyběl ani jeho slavný Freedom. Diváci si mohli vychutnat také píseň Little Bird, kterou přišla zazpívat Annie Lennox. Vystoupila i slavná skupina Pink Floyd a také skupina One Direction a zpěvačka Jessie J s raperem Tinie Tempahem a zpěvákem Taio Cruzem. S téměř akrobatickým kouskem se předvedla také skupina Spice Girls. Ceremoniál pokračoval dál. Vystoupili také slavní Monty Pythoni. Po vystoupení dalších zpěváků zazněla už tradičně řecká hymna, po ní hymna olympijská. Poté londýnský starosta předal olympijskou vlajku starostovi brazilského Ria de Janeira, které bude hostit letní olympiádu za 4 roky. Závěrečné řeči pronesli předseda organizačního výboru Sebastian Coe a předseda MOV Jacques Rogge. Poté se olympijský oheň rozpadl na mnoho malých částí. A z popela symbolicky povstal pták Fénix. Závěrečnou píseň zpívá skupina Take That. Česká republika obsadila v hodnocení zemí 19. místo. Čtyřmi zlatými medailemi vyrovnala dosud nejúspěšnější hry v historii samostatného státu v Atlantě 1996. Před 16 lety Češi získali celkem 11 medailí, o jeden bronz víc než letos. Nejúspěšnější výpravou byly v Londýně Spojené státy americké se 104 cennými kovy před Čínou a domácími Brity.
*rozhlas.cz

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com