Červen 2012

Dcera Beyoncé byla jmenována čestnou občankou města Hvar

28. června 2012 v 17:44 Celebrity
Obyvatelé chorvatského města nám předvedli zajímavou ukázku řitního alpinismu! Tentokrát bylo vlezeno do urostlého zadečku americké zpěvačky Beyoncé (31), která před časem pojmenovala dceru Blue Ivy (Modrý břečťan), což lze považovat za propagaci turistického ruchu na ostrově Hvar, protože tam taky roste taková popínavá rostlinka. Beyoncé Knowles porodila dceru Blue Ivy Carter s velkou slávou v lednu 2012 a jak známo, otcem je její manžel, rapper Jay-Z. Šťastní rodiče údajně pojmenovali potomka podle porostu, který prý viděli na jednom ze stromů na ostrově Hvar, kde pobývali v září 2011. Chorvatská média poté odvysílala video, které zpěvačka natočila během dovolené a kde pózuje vedle stromu porostlého břečťanem a prohlašuje, že by se její dítě mohlo jmenovat Modrý břečťan (tedy v angličtině Blue Ivy). Podle starosty chorvatského města prý dojmený příběh původu jména Blue Ivy připoutalo k Hvaru obrovskou mediální pozornost a udělalo velkou reklamu jeho turismu. A to byl právě důvod k tomu, aby bylo uděleno čestné občanství města Hvaru půlročnímu dítěti. Pan starosta dokonce u této příležitosti slavnou rodinu pozval k návratu na ostrov, který mívá údajně 320 slunečných dnů v roce. Beyoncé jistě jejich volání vyslyší a za odměnu si ve svém příštím klipu nasadí na hlavu čepici příslušníků bývalé jugoslávské armády.
*showbiz.cz

Shakira čeká dítě s mladým fotbalistou

28. června 2012 v 17:39 Celebrity
Kolumbijská diva se konečně dočkala a bude poprvé v životě matkou! Shakira (35) čeká své první dítě s o deset let mladším přítelem, španělským fotbalistou Gerardem Piquém (25). Shakira a Gerard Piqué spolu randí teprve něco málo přes rok, ale už se rozhodli, že svou lásku stvrdí společným potomkem. Popová kráska sice médiím ještě nic nepotvrdila, ale její otec William Mebarak, který se na první vnouče těší jako malej Jarda, už novinářům všechno vyslepičil. Shakira, celým jménem Shakira Isabel Mebarak Ripoll se v roce 2010 rozešla po dlouhých deseti letech s Antoniem de la Rúou, což je syn bývalého argentinského presidenta Fernanda de la Rúy.

*showbiz.cz


Katy Perry: Rozvod s manželem stál za to!

27. června 2012 v 11:40 Celebrity
Zpěvačka Katy Perry (27) před půlrokem zažívala těžké chvíle. Byly Vánoce a ona měla za sebou teprve několik málo dní od rozchodu s manželem Russellem Brandem. Dnes je slavné manželství rozvedeno a americká hvězda na celou zkušenost pohlíží s úsměvem. "Stálo to za to," věří stále Katy. "Vlastně manželství je opravdu lekce, kterou jsem dostala, a má obrovskou hodnotu. Takovou zkušenost bych nemohla nikde koupit. A já to aplikuju na svůj život, učím se a to dost hodně, získala jsem taky skvělý materiál pro své písničky," přiznala Katy v pořadu Extra moderátorovi Mariu Lopezovi. Zpěvačka je dnes opět veselá také proto, že má nový vztah. Randí s kytaristou Robem Ackroydem ze skupiny Florence + The Machine. Na otázku, zda by se znova vdala, odpověděla jasně: "Nevylučuju tuto možnost, samozřejmě že ne. Já vždy nechám lásku, aby vedla můj život," dodala zpěvačka.

*odhaleno.cz


Lady GaGa: Byla bych šťastná, kdybych mohla udělat celý svět homosexuální

27. června 2012 v 11:36 Lady Gaga
Zpěvačka Lady GaGa (26) má za sebou koncerty v Austrálii, popová hvězda stihla ještě předtím tamní edici magazínu Maxim poskytnout rozhovor a nechat se nafotit v erotických pózách. Na otázku, zda je spíš na kluky či holky, odpověděla neurčitě, že je bisexuální. Ovšem šťastnou by ji prý učinilo, kdyby dokázala ze všech lidí udělat homosexuály. Snímky pro poslední vydání Maxim Australia nafotila s věhlasným Reniniem Maifredim. A na otázku, zda má raději sex s muži či ženami, odpověděla: "Záleží to na tom chlapovi či holce. Ale já s vámi nehodlám probírat svůj sexuální život. Jen vám řeknu, že bych byla šťastná holka, kdybych dokázala celý svět udělat homosexuálním." Soukromí si prý popová hvězda chrání proto, že je na koncertech a před svými fanoušky naopak velmi otevřená a zcela se obnažuje. "Mé koncerty jsou vlastně postaveny na tom, že jsem velmi soukromá na veřejnosti, ale velmi se také chráním. Můj byt je mým jevištěm a má ložnice je také mé jeviště, ale jsou to dvě jeviště, která vidět nemůžete. Když si tam člověk pozve nějaké lidi, začnou vám tam kazit energii a stane se z toho cirkus," dodala GaGa.

*odhaleno.cz