Květen 2012

Naomi Campbell slaví narozeniny

25. května 2012 v 18:29 Celebrity
http://images0.naharnet.com/images/40175/w460.jpg?1337762974Modelka Naomi Campbell je prý mírumilovnou ženou, ačkoli má za sebou několik odsouzení za fyzické napadení svých asistentek. Dvaačtyřicetiletá kráska z Londýna oslavila své poslední narozeniny v Betlémě a prohlásila tam, že si jako dárek přeje jenom mír na Blízkém východě. V chrámu Narození páně v Betlémě pak zapálila svíčky a upřímně se prý modlila za mír mezi lidmi v této etnicky a nábožensky rozdělené oblasti. "Jsem tak šťastná, že jsem zde. Zbraně a války, lačnost a ropa… Doufám, že to vše skončí. Zajímám se o zdraví, o dobré vibrace, nikoli o destrukci," vzkázala Naomi. Do Palestiny přicestovala se svým partnerem, ruským miliardářem Vladislavem Doroninem.

Manželka Johna Travolty chystá rozvod

25. května 2012 v 18:25 Celebrity
Americký bulvární magazín National Enquirer proslul tím, že na jeho článcích je pravdy skutečně jen zrnko. Teď ale přichází prý se zaručenou zprávou, že homosexuální skandál John Travolta (58) možná přežije, ale rozhodně mu neodolá jeho manželství. Kelly Preston se podle magazínu rozhodla od herce odejít a chystá se na rozvod. "Kelly mi řekla, že jejich manželství je mrtvé a dala jasně najevo, že už nežije v jejich společném rodinném domě. Už má plné zuby Johnova dvojího života za celé ty roky, kdy jeho chování neustále poznamenávaly temné stíny. Ale všechno tohle, co se teď veřejně propírá, je pro ni velkou potupou. Kelly je naprosto zničená," píše magazín National Enquirer citující kamarádku Kelly. Ze sexuálního obtěžování obvinilo Travoltu už sedm mužů. Hercův právník jejich tvrzení stále odmítá a označuje za výmysly. John si vzal Kelly v roce 1992, mají spolu dvanáctiletou Ellu a rok a půl starého Benjamina. Jejich šestnáctiletý postižený syn Jett zemřel tragicky při sprchování v lednu 2009.

*odhaleno.cz

Představitel Sheldona ze seriálu The Big Bang Theory je gay

25. května 2012 v 18:22 Celebrity
Hvězda seriálu Teorie velkého třesku Jim Parsons (39) se oficiálně přihlásila k tomu, že ji v soukromí přitahují muži. Z článku v New York Times také vyplývá, že všichni gayové, kteří by se ho snažili sbalit, mají smůlu. Už deset let má šťastný vztah s mužem. Jim hraje na Broadwayi v nové hře Harvey, na scéně v New Yorku předtím přitom vystupoval v kuse Normal Heart, v němž hraje gay aktivistu. Autor hry pak pro New York Times uvedl: "Normal Heart s ním rezonovala na mnoha úrovních, pan Parsons je gay a má desetiletý vztah, a pracovat na jevišti s naším ansámblem pro něj prý bylo velkým oživením, jak sám řekl." Jim si nedávno pochvaloval svou roli v seriálu Teorie velkého třesku. "Mám pocit, že mám obrovské štěstí, že jsem se mohl uzavřít do konzistentní práce jako herec a že to tak funguje na mnoha různých úrovních. Bylo to jako velká odměna po těch letech strávených bez jistoty nad hlavou. 'Ach můj bože! Co přijde teď? Co na Zemi budu dělat, abych zaplatil nájem?'" komentoval Parsons roli v oblíbeném seriálu minulý rok.

*odhaleno.czTahle brazilka tvrdí: Michael Jackson mě požádal o ruku

23. května 2012 v 21:59 Michael Jackson
Modelka Xuxa byla požádána Michaelem Jacksonem o ruku a o to, aby se stala matkou jeho dětí. Brazilská kráska to teď vyjevila světu s tím, že byla vybrána jako ideální manželka zpěvákovým manažerem. S popovým králem prý několikrát večeřela a povídala si, nikdy by ji ale nenapadlo, že by se mohla stát jeho chotí. Xuxa neboli Maria da Graca Meneghel v minulosti randila s fotbalistou Pelem či závodníkem Ayrtonem Sennou. "Tým Michaela Jacksona chtěl, aby se oženil a měl děti. Hledali někoho vhodného. Já jsem pracovala ve Španělsku, oni mě pozvali, abych šla několikrát na jeho koncert. Pak mi zavolali a pozvali mě do Neverlandu. Věděl o mně vše, četl o mně vše. Večeřela jsem s ním. A později přišla nabídka sňatku od jeho impresária, protože prý Michael chtěl být ženatý a mít děti. Mysleli si, že manželství s osobou zajímající se o osud dětí v latinské Americe by byl dobrou věcí," prozradila Xuxa v televizi Globo. Modelka dnes pracuje na dětském kanále jako moderátorka a je nejbohatší Brazilkou s majetkem, jehož hodnota se odhaduje v přepočtu na dvacet miliard korun. "Pro mě byl Michael idol, ale mezi idolem a něčím jiným je velký rozdíl. Má odpověď tak byla samozřejmě ne," dodala Xuxa.
http://www.odhaleno.cz/images/textiky/20120522122355_xuxa.jpg

Natalia Oreiro má výstavní postavu

23. května 2012 v 21:54 Celebrity
Latinskoamerické krásce první těhotenství prospělo. Předvádí perfektní křivky. Kráska Natalia Oreiro (35) z telenovely, která kdysi způsobila šílenství, se přišla ukázat do Cannes. Herečka a zpěvačka původem z Uruguaye předvedla na premiéře filmu Killing Them Softly perfektní ženské křivky. V bílých korzetových šatech působila sexy brunetka jako bohyně. Fanouškům a fotografům nadšeně mávala a rozdávala vzdušné polibky. Temperamentní krásce na první pohled těhotenství prospělo (v galerii můžete srovnat se snímky z roku 2008 a 2001). Natalia jen v lednu přivedla na svět první dítě. Synek, jehož otcem je rocker Ricardo Mollo (54), dostal netradiční jméno Merlin Atahualpa. Talentovaná latinskoamerická hvězdička se v posledních letech vrhla do světa módy a vytvořila vlastní módní značku Las Oreiro, pro kterou zároveň pózuje jako modelka.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Vítězové Billboard Music Awards 2012

21. května 2012 v 16:42 TV Show
Top Artist:
Adele

Top New Artist:
Wiz Khalifa

Top Male Artist:
Lil Wayne

Top Female Artist:
Adele

Top Duo/Group:
LMFAO

Top Billboard 200 Artist:
Adele

Top Hot 100 Artist:
Adele

Top Digital Songs Artist:
Adele

Top Radio Songs Artist:
Adele

Top Touring Artist:
U2

Top Social Artist:
Justin Bieber

Top Streaming Artist:
Rihanna

Top Digital Media Artist:
Adele

Top Pop Artist:
Adele

Top R&B Artist:
Chris Brown

Top Rap Artist:
Lil Wayne

Top Country Artist:
Lady Antebellum

Top Rock Artist:
Coldplay

Top Alternative Artist:
Coldplay

Top Latin Artist:
Shakira

Top Dance Artist:
Lady Gaga

Top Christian Artist:
Casting Crowns


Billboard Music Awards 2012 Red Carpet

21. května 2012 v 16:37 TV Show
Katy Perry

Taylor Swift

Brandy

Carrie Underwood

Jordin Sparks

Justin Bieber

John Legend

Julie Bowen

Miley Cyrus

Nelly Furtado

Zooey Deschanel

Alicia Keys

Usher

Lisa Marie Presley

LMFAO

Carly Rae Jepsen

Lady Gaga není v Asii vítána! Křesťané proti ní demonstrují!

21. května 2012 v 15:44 Lady Gaga
Americká popová hvězda si musí zvykat, že je holt prorokem jenom doma v Americe! Lady Gaga (26) totiž naštvala po islamistech v Indonésii navíc ještě křesťany na Flipínách, takže už jí zbývá urazit buddhisty v Barmě a bude vymalováno!
Ale ať si kdo chce, co chce říká, stejně je americká zpěvačka osobností světového formátu! Tak proč by se jinak kvůli ní sešly o víkendu ve filipínské Manile stovky křesťanských aktivistů, aby protestovaly proti jejímu příjezdu a žádaly zrušení koncertu? Lady GaGa totiž podle vůbec křesťanských aktivistů šíří "překroucené názory na Ježíše Krista", což je prý pro ně urážkou. Koncert v Manile byl přitom původně schválen úřady, ale starosta dotčené městské části producenty hned upozornil, že na vystoupení a události jako celku "nesmí dojít k vystavování nahoty" nebo k nějaké jiné oplzlosti, která by porušovala morálku a dobré mravy. Křesťané vůbec nemohou Lady Gaga přijít na jméno - už před pár dny si stěžovali na její koncert v Jižní Koreji. Minulý týden zase pod tlakem muslimských radikálů zakázali koncert kontroverzní zpěvačky v indonéské Jakartě a označili ji za satanistku.
*showbiz.cz