5 fází smutku seriálového fanouška

6. dubna 2012 v 0:15 |  Fun & Videa
Jeden vtipný pán, Bill Gorman, sestavil 5 typů stavů, jaké zažívají http://getexclusiv.com/wp-content/uploads/2011/09/How_I_Met_Your_Mother_Logo1.jpg
seriálový fanoušci vyrovnávající se s možnou ztrátou milovaného seriálu. Inspiraci našel v modelu psycholožky Kübler-Rossové a jejích Pěti fází smutku. Možná už jste o tom slyšeli; můžete si jimi projít postupně, na přeskáčku, jen dvěma nebo jako na horské dráze. Jestli se v některé z reakcí najdete (a já věřím, že ano), v komentech se můžete svěřit, "co jste." :) Ti kreativnější, si můžou vymyslet vlastní reakci.

5 fází smutku seriálového fanouška
Popírání - "Seriál je v pohodě, ten určitě nezruší"; "Nikdy by nezrušili show s takovým bžilionem průměrných diváků, která vyhrává svůj timeslot"; "Nikdy by nezrušili seriál od JJ Abramse"; "Výkonní kravaťáci stanice tu show milují"

Zlost - "Proč zrovna tenhle seriál? To není fér, když obnovují blbosti jako jsou reality show!"; "Jak se tohle mohlo stát mému seriálu?"; "Můžou za to ti pitomci, co tu stanici řídí!"

Smlouvání - "Pokud tuhle show opravdu zruší, už se nikdy nebudu dívat na nic od téhle stanice!"; "Když jim pošleme krabice kravin/podepíšeme internetovou petici/zavalíme je e-maily/provedeme jinou praštěnou uhozenost zachráním tím náš seriál!"; "Zachrání to Netflix!"

Deprese - "Je mi tak smutno, proč jsem se vůbec na ten nový seriál začal dívat?"; "Jestliže pokaždé, když si oblíbím nějaký seriál a oni zruší… Tak jaký to má potom smysl?"; "Možná bych měl zůstat jenom u DVD starých seriálů"

Smíření - "Bude to OK, zažili spoustu skvělých řad"; "Alespoň příběh řádně ukončili na rozdíl od mnoha jiných seriálů"
*serialzone.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dee Dee | E-mail | Web | 6. dubna 2012 v 14:26 | Reagovat

Tak to sedí=))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.