Duben 2012

Agáta Hanychová zrušila svatbu! Kvůli údajné nevěře?

27. dubna 2012 v 16:02 Celebrity
Modelka tvrdí, že tak učinila "kvůli zahraniční cestě svého snoubence"! To zní jakoby byl Miroslav Dopita (27) diplomat, který musí cestovat na schůzku ministrů OPEC do Vídně. Anebo je za tím údajný pokus o nevěru, kterého se měl mladík dopustit ve středu? Agáta Hanychová (27) včera předčasně oslavila své 27. narozeniny, ale bylo to pořádně hořká pařbička! Nad celou akcí se totiž jako temný mrak vznášelo podezření z nevěry, kterou měl její milenec a otec jejího dítěte Miroslav Dopita spáchat za jejími zády. Modelka sice během oslavy narozenin vyvracela všechny zvěsti o tom, že ji její partner podvádí, ale mnoho lidí zřejmě nepřesvědčila. Incident, který se odehrál ve středu v Praze-Libni za účasti bulvárních novinářů, byl prý jen součástí narafičené pomsty bývalé manželky Miroslava Dopity. To je tedy oficiální verze! Ale asi pro sichr, kdyby se ukázal opak, Agáta Hanychová raději odložila svatbu, která se měla konat už 28. dubna. Mladý ženich je totiž časově zaneprázdněn, neboť má jakýsi program ve Vídni. No, tak jako tak, Mirek může počítat s tím, že dostane na cestu doprovod v podobě paparazzi fotografů ... Zatímco matka modelky Veronika Žilková (50) chce zlý bulvár, který vše odhalil, žalovat (ale nás ne, my jsme hodní, my o tom jenom informujeme!), Agáta Hanychová zřejmě pátrá a snaží se píď po pídi dopídit, co je pravda a co bulvární lež.

*showbiz.cz

Beyoncé je nejkrásnější žena světa

27. dubna 2012 v 15:54 Celebrity
http://www.myfabulousstyle.com/wp-content/uploads/2012/04/beyonce6.jpgBeyoncé Knowles (30) se stala nejkrásnější ženou světa podle amerického časopisu People, což nás trochu mate, páč jsme si mysleli, že nejkrásnější ženou je Miranda Kerr (29)! Beyoncé je držitelkou několika hmatatelných ocenění (jako třeba šestnáct cen Grammy), ale nově také jednoho prázdného titulu "nejkrásnější ženy světa", které dostala v anketě magazínu People, jehož redaktoři mají opravdu světový rozhled. Slavný pseudotitul se udílí zhruba každý měsíc (ovšem pokaždé v jiném časopise), takže již poněkud ztrácí smysl a prestiž (pokud ale nějakou kdy měl). Zpěvačka "cenu" převzala po herečce a zpěvačce Jennifer Lopez (42), která ji dostala loni. Zvláštní je, že před měsícem byla zvolena nejkrásnější ženou světa modelka Miranda Kerr (29). Tak která z nich je teda nej? Kdo to rozhodne? Bude souboj v bahně? Nebo se holky postřílí pistolkami? A bude to souboj na tři kroky a přes šátek? Je pro pořádek uvádíme, že druhou nejkrásnější ženou se stala kolumbijská herečka Sofia Vergara (39) - v People asi sedí milovníci latiny - a bronzové místo obsadila jihoafrická herečka Charlize Theron (36).

*showbiz.cz

Sarah Michelle Gellar je těhotná

27. dubna 2012 v 15:49 Celebrity
http://www.examiner.com/sites/default/files/styles/large_lightbox/hash/1335483664_SarahMichelleGellar4.jpgHerečka Sarah Michelle Gellar (35) otěhotněla. Maminkou bude už podruhé, s manželem Freddiem Prinzem mladším má dvouletou dceru Charlotte Grace, jíž chtějí pořídit sourozence, protože se oběma prý protiví vize, že by jejich dcera byla jedináčkem. Sarah a Freddie se potkali při vzniku hororu Tajemství loňského léta, natáčeli ho v roce 1997, ale randit spolu začali až v roce 2000. Svatbu měli o dva roky později v Mexiku. "Oba jsou ze šťastné zprávy o těhotenství nadšení. Budou úžasnými rodiči," svěřila hereččina kamarádka týdeníku Us Weekly. Sarah nedávno prozradila, že se s manželem hádají, kdo zůstane doma s dcerou a kdo půjde do práce. Ovšem není to tak, že by se hrnuli právě do zaměstnání. "Bojujeme o to, kdo naopak zůstane doma. Řekli byste si, že to bude naopak, že rodiče budou bojovat o to, aby mohli jít do práce, ale u nás je to naopak. Freddie řekne: 'Teď jdi do práce ty, byla jsi doma dva roky. Jsem na řadě!' A pak se spolu s Charlotte úžasně baví a já žárlím," vyprávěla Sarah.

Katherine Heigl adoptovala druhou dceru

27. dubna 2012 v 15:47 Celebrity
http://www.dama.cz//2012/4/chir.jpgHerečka Katherine Heigl (33) se rozhodla pořídit si s manželem Joshem Kelleym druhého potomka. Ovšem i podruhé vynechala těhotenství a dítě adoptovali. Hvězda seriálu Chirurgové vychovává se svým chotěm tříletou Naleigh pocházející z Jižní Koreje, již si osvojila v roce 2009. "Ano, adoptovali dítě. Žádné další detaily ale v tuto chvíli nemám k dispozici," potvrdil tiskový zástupce herečky. "S Joshem jsme začali o další adopci mluvit ještě předtím, než jsme se zasnoubili. Mluvili jsme o biologických potomcích, ale rozhodli jsme se nejdříve pro adopci. Ráda bych adoptovala znova," přiznala Katherine před nedávnem. Herečka přitom také před časem prozradila, že dcera Naleigh ji zpočátku odmítala: "Bojovala jsem neskutečně tvrdě, aby mě přijala jako matku. Její odmítání mi tehdy málem zlomilo srdce. Nejdříve jsem vinila samu sebe a říkala si, že jsem špatnou matkou. Trvalo mi chvíli, než jsem si mohla přiznat, že nedostatek její nedůvěry nemá se mnou vůbec nic společného."

Britney Spears má nového správce majetku. Svého snoubence

27. dubna 2012 v 15:40 Britney Spears
http://media.twirlit.com/wp-content/uploads/2012/04/britney-spears-black-dress.jpgO správu majetku Britney Spears (30) už se nestará jen její otec Jamie, jemuž do péče dceru a její jmění svěřil soud v roce 2008 poté, co se zpěvačka psychicky zhroutila a musela být léčena na klinice. Soudce teď souhlasil, že druhým ze správců zodpovídajících za majetek, výdaje a činy popové hvězdy bude její snoubenec Jason Trawick. Ten se přitom stal druhým správcem na přímou žádost Jamieho Spearse, jenž soud o sdílení této zodpovědnosti požádal už v březnu. S návrhem souhlasí také psychiatr, podle něhož se musí Britney postupně stát opět zcela soběstačnou a zodpovědnou sama za sebe. "Jamie byl nadšený, když soud rozhodl, že se Jason může stát druhým ze správců," píše magazín TMZ. Soud v Los Angeles učinil z Trawicka zodpovědného za majetek a podnikatelské aktivity Britney ve středu 25. dubna.

Ozzy Osbourne se stal dědečkem

27. dubna 2012 v 15:37 Celebrity
http://loudwire.com/files/2012/04/113157478.jpgMetalista Ozzy Osbourne se ve třiašedesáti letech dočkal prvního vnoučete. Jeho synovi Jackovi se narodila v úterý 24. dubna dcera Pearl, kterou mu porodila jeho snoubenka Lisa Stelly. Přímo v porodnici na příchod vnoučete čekala také Ozzyho manželka Sharon. "Dnes jsem byla svědkem narození mého prvního vnoučete, je to život měnící zážitek. Ona je skutečný andílek," jásala Sharon na Twitteru. Dnes už hrdého otce Jacka porodila na podzim roku 1985. I on se prý jako teď jeho vlastní dcera dral na svět se zpožděním. Malá Pearl se totiž měla narodit původně už minulý týden. "Je jako její babička, přišla pozdě. Já vždy přijdu pozdě a to dítě taky přišlo pozdě, je to rys Osbourneových," dodala Sharon.