Březen 2012Burtonova temná rodinka se představuje na plakátech

23. března 2012 v 16:33 Celebrity
Temné stíny narychlo změnily tvář z atmosferického hororu na retro komedii a Tim Burton stačí stále fanoušky zahrnovat novými materiály. Tentokrát si představíme všechny postavy Collinsova panství na devíti úhledných plakátech. Proč to skrývat - na Temné stíny se těšíme. Hodně. Burtonův sympatický úkrok do komediálních sfér jsme sice nečekali, ale i tak jsem za něj nadmíru rádi. Další otravná Alenka se podle všeho konat nebude a řeči o sebevykrádání si můžeme schovat spíše na plastelínového Frankenweenieho. Příhody upíra Barnabase Collinse, který se probere z dlouhého spánku do barevných, retro sedmdesátek, kde ho bude svádět sexy Eva Green, zkrátka vypadá na další morbidně-humornou pecku ve stylu slavného Beetlejuice. A nové character plakáty této retro stylizaci také značně odpovídají. Na jednu stranu na nich vidíme mrtvolně vybělené obličeje s podivnými výrazy, na druhou je stylově zkrášluje přehnané barevné pozadí a expresivní nasvícení. Osazenstvo Collinsova sídla jistě bude banda k pohledání, každá s určitou specifickou vlastností, která nebude mít co dělat s normálem. U Burtona se ale nemusíme bát, že by tuhle bizarní rodinnou sebranku neukočíroval - vždyť si vzpomeňme na podobně hvězdné obsazení u Mars útočí!. Adaptace u nás prakticky neznámého fantasy ekvivalentu nekonečného seriálu Tak jde čas by měla do českých kin dorazit už 10. května. Na rozdíl od Frankenweenieho jsme si návštěvou kina stoprocentně jisti.
Cviky na břicho

23. března 2012 v 16:18 Beauty
Cílová partie: horní část břicha
Lehněte si na záda a ruce dejte za hlavu. Pokrčte nohy a zvedněte je tak, aby stehna s podložkou a lýtka se stehny svíraly pravý úhel. S výdechem odlepte ramena a lopatky od země a přibližujte se ke kolenům. Dolní část trupu zůstává po celou dobu cvičení na podložce. S nádechem pomalu vraťte hlavu a paže do výchozí pozice.
Zaměřte se při cvičení na břicho (Foto: profimedia.cz)
Cílová partie: šikmé břišní svaly
Lehněte si na pravý bok. Levou paži si zapřete za hlavu a nohy pokrčte v kolenou, aby lýtka svírala pravý úhel se stehny. Pravá paže leží volně podél těla. S výdechem zatněte břišní svaly a zvedejte jak horní část těla, tak nohy. Snažte se loktem co nejvíc přiblížit ke kolenům. S nádechem se pomalu vracejte do výchozí pozice.

Cílová partie: dolní část břicha
Sedněte si do sedu s pokrčenýma nohama. Rukama se zapřete vedle těla. Zvedněte nohy tak, abyste držela lýtka rovnoběžně s podlahou. Rovnováhu udržujte pomocí mírně pokrčených loktů. S výdechem posunujte nohy dopředu po pomyslné přímce. Lýtka zůstávají rovnoběžná s podložkou.
*jenprozeny.cz

Příčina smrti Whitney Houston je utopení

23. března 2012 v 16:15 Celebrity
http://img2.timeinc.net/instyle/images/2012/TRANSFORMATIONS/1987-whitney-houston-400.jpgWhitney Houston (48) se utopila nešťastnou náhodou. Takhle zní oficiální prohlášení vyšetřování příčiny její smrti.V těle zpěvačky byly také nalezeny stopy po kokainu. To byla také jedna z dalších příčin její smrti, uvedla tak zpráva z vyšetřování. Pitva také odhalila stopy po marihuaně, Benadrylu a ostatních lécích. Houston byla 11. února nalezena ve vaně v bezvědomí, ponořená pod vodou. Bylo to den před uvedením cen Grammy Awards. Policie také oznámila, že v době smrti našla v jejím pokoji předepsané prášky. Množství nebylo alarmující a tak na to nebyl brán ohled. Houston, která dlouhodobě bojovala se závislostí na drogách, byla pohřbena 19. února vedle svého otce ve Fairview Cemetery v New Jersey. Hollywood plánuje o Whitney natočit film. Pro hlavní roli zazněla jména jako Rihanna nebo Jennifer Hudson.

*osobnosti.cz