Leden 2012


Colin Firth dostal Řád britského impéria

30. ledna 2012 v 17:12 Celebrity
Slavný britský umělec převzal v Londýně nejvyšší ocenění, jaké může občan Velké Británie obdržet! Colin Firth (51) jej dostal z rukou prince Charlese (63), vnuka krále Jiřího VI., jehož ztvárnil v oscarovém filmu Králova řeč. Colin Firth, který za roli koktavého britského panovníka obdržel v loňském roce svého prvního Oscara, se oficiálně stal "komandérem Řádu britského impéria" za své zásluhy o zviditelnění britské kinematografie ve světě. Britský herec se však již dávno předtím proslavil ve filmech Anglický pacient, Láska nebeská, Deník Bridget Jones, Mamma Mia! nebo Single Man. Snímek Králova řeč získal celkem čtyři Oscary - za nejlepší film, režie, scénář a právě za herecký výkon pro Colina Firtha. Herec díky roli otce současné královny Alžběty II. obdržel také cenu BAFTA a Zlatý glóbus.

Heidi Klum a Seal obracejí: Nerozvádíme se

30. ledna 2012 v 17:06 Celebrity
Heidi Klum a Seal obracejí: Nerozvádíme se!
Byl to právě Seal (48), který v několika televizních pořadech osobně potvrdil, že se s manželkou Heidi Klum (38) rozešli. Ovšem ani jeden z nich si nesundal z ruky snubní prsten a zpěvák teď navíc přišel s prohlášením: Nerozvádíme se. Seal prý odmítá přijmout, že jen kvůli dočasnému odcizení by mělo skončit jejich sedmileté manželství. "Není důvod se smiřovat. My jsme se nikdy nepohádali. Nerozvádíme se. Nejsme ani legálně odloučení. Jen jsme se rozešli. Skutečnost je ta, že jsme se odcizili. A tak… je tady šance, že se k sobě zase vrátíme? Upřímně, Billy, já nevím. Neznám odpověď na tuto otázku," prohlásil Seal v pořadu Access Hollywood Live s moderátorem Billym Bushem. Po rozchodu se Heidi odstěhovala do hotelu v Beverly Hills, aby byla nějaký čas sama a mohla si rozmyslet, co bude dál. Seal zatím zůstává s dětmi Leni, Henrym, Johamem a Lou v jejich losangeleském domě.Natalia Oreiro porodila zdravého chlapce

28. ledna 2012 v 20:12 Celebrity
Své první dítě ve čtvrtek v Buenos Aires porodila 34letá uruguayská herečka a zpěvačka Natalia Oreiro, která se proslavila mimo jiné rolí potrhlé služky Milagros v seriálu Divoký anděl. Chlapeček, který dostal jméno Merlín Atahualpa, při narození vážil tři a půl kilogramu. Jeho otcem je 54letý argentinský rockový muzikant Ricardo Mollo, který už má dvě dcery z prvního manželství. O radostné události jako první na sociálních sítích informoval Nataliin herecký partner z Divokého anděla Facundo Arana (39). Natalia se jako mladá dívka přestěhovala z Uruguaye do Argentiny, aby si zde splnila sen o herecké kariéře. I když začátky nebyly lehké, začala se objevovat v telenovelách. Skutečnou slávu jí přinesla až role v seriálu Divoký anděl, který se vysílal v 27 zemích včetně Česka. Kromě herectví se Natalia věnuje i hudbě a vydala několik úspěšných desek.

*super.cz


Rihanna má nové tetování

28. ledna 2012 v 14:26 Rihanna
Rihanna má hodně neslušné nové tetování. To musíte vidět!
Zpěvačka Rihanna (23) má stejné tetování, jaké měl Tupac Shakur. Tedy on měl slova THUG LIFE na břiše, zatímco ona si je nechala po písmencích vytetovat na hřbety prstů na rukách. A fanouškům na Twitteru pak oznámila, že je to pocta rapperovi, jemuž velmi vulgární názor na život zdobil břicho. Tupac zahynul v roce 1996 při přestřelce v autě. "Miluju své nové tetování! Nemůžu se dočkat, až ho všichni uvidíte! Mám to v tibetštině!" uvedla Rihanna. Zpěvačka ale nemluvila o písmenech na prstech. Od slavného tatéra Marka Mahoneyho má nový obrázek i jinde. Z fotky zveřejněné na Twitteru je patrné, že jí zrovna kreslí inkoustem také na záda. V salonu byl v tu dobu s Rihannou také herec Danny Trejo.