Porota vyřkla ortel v kauze Jackson: Jeho lékař je vinen

10. listopadu 2011 v 18:34 |  Michael Jackson
a0/a09569f2192d04d951eddd6d2b5736b91312545815.jpg
Conrad Murray je podle poroty soudu v Los Angeles vinen smrtí Michaela Jacksona! Lékař prý dal králi popu příliš silnou dávku anestetik a výsledkem byla zástava srdce a nakonec smrt.
Michael Jackson (1958-2009) zemřel podle vyšetřovatelů po podání smrtelné dávky anestetika s názvem propofol. Jeho lékař pak smrt uspíšil tím, že sanitku nezavolal hned, ale až ve chvíli, kdy bylo jasné, že mu ani odborná pomoc nepomůže ... Soud začal již v září a konečný verdikt soudu, který určí výši trestu, se očekává kolem 29. listopadu. Porota o vině rokovala už od pátku a na rozhodnutí měla neomezeně dlouhou dobu. Conrad Murray, kterému hrozí za neúmyslné zabití až čtyři roky vězení, ovšem prohlásil, že se i po výroku poroty stále cítí nevinný.
Lékař, resp. jeho obhájce však nemá moc možností k manévrování. Podle svědků se navíc před příjezdem záchranářů snažil schovat lahvičky od léků a dokonce ani neuměl provést masáž srdce. Důkazů je tedy podle žalobců víc než dost ...
Slavný zpěvák si doktora najal v okamžiku, když chystal svůj comeback a turné This Is It. Michael Jackson se prý tehdy velmi bál neúspěchu a trpěl nespavostí, na niž užíval právě velké množství léků.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.