Listopad 2011


Daniel Radcliffe je díky Harrymu nejbohatší Brit do 30 let. Má 1,5 miliardy

30. listopadu 2011 v 18:06 Celebrity
Jmění Daniela Radcliffa dosahuje podle magazínu Heat dvaapadesáti http://twitchfilm.com/news/DanielRadcliffe.jpgmilionů liber - tady asi 1,5 miliardy korun. A tak je tento dvaadvacetiletý herec nejbohatším Britem mladším třiceti let. Vévodí žebříčku s přehledem, druhá Keira Knightley má jednatřicet milionů liber. Jen ve srovnání s loňskem je Daniel bohatší o šest milionů liber, tedy asi o 179 milionů korun. K jeho ziskům přispěly především dva finální snímky ze série filmů o Harrym Potterovi, z nichž získal pětadvacet milionů liber - asi 745 milionů korun. Twilight sága Robertu Pattinsonovi vynesla zatím "pouhých" pětadvacet milionů liber - 745 milionů korun.

Nejbohatší Britové do třiceti let podle magazínu Heat:
1. Daniel Radcliffe, 22 let, 51,7 milionu liber - 1,5 miliardy korun
2. Keira Knightley, 26 let, 30,8 milionu liber - 918 milionů korun
3. Robert Pattinson, 25 let, 24,9 milionu liber - 742 milionů korun
4. Emma Watson, 21 let, 23,9 milionu liber - 712 milionů korun
5. Rupert Grint, 23 let, 21,7 milionu liber - 647 milionů korun
6. Leona Lewis, 26 let, 13,2 milionu liber - 393 milionů korun
7. Cheryl Cole, 28 let, 11,4 milionu liber - 340 milionů korun
8. Katie Melua, 27 let, 10,7 milionu liber - 319 milionů korun
9. Craig David, 30 let, 9,6 milionu liber - 286 milionů korun
10. Charlotte Church, 25 let, 9,6 milionu liber - 286 milionů korun

Brad a Angelina budou mít sedmé dítě

30. listopadu 2011 v 18:02 Celebrity
Brad a Angelina budou mít sedmé dítě! Známe detaily!
O dalších adopcích Brada Pitta (47) a Angeliny Jolie (36) se spekuluje několikrát do roka. Teď však zdroje považující se za blízké osoby hollywoodského páru prozradily, že už se ví, kdo bude sedmým potomkem klanu Pitt-Jolie. Má jím být dvouletý sirotek z Etiopie. Brad a Angelina mají z Etiopie šestiletou Zaharu, jíž prý vždy slibovali, že jí pořídí dalšího sourozence tmavé pleti. Ani desetiletý Maddox z Kambodže či sedmiletý Pax z Vietnamu totiž nejsou dost tmaví jako ona. A biologičtí potomci hereckého páru (pětiletá Shiloh a tříletí Knox s Vivienne) mají pleť zcela světlou. Brad a Angelina se vždy obávali, že se bude kvůli tomu cítit Zahara nepatřičně. "Jsou z toho nadšení. Brad a Angelina slíbili Zahaře už před lety, že adoptují další dítě z její oblasti, aby měla podobného sourozence. Sedm je navíc Bradovým šťastným číslem. Věří spolu s Angelinou, že jim to přinese štěstí i radost," píše list Daily Star. V říjnu letošního roku přitom Brad Pitt v interview na otázku, zda chce další děti, odpověděl: "Pravděpodobně. Nejspíš. Rodičovství je nejúžasnější a nejdůležitější snažení mého života. Proč přestat v tuto chvíli?"

Rihanna vytopila luxusní londýnský hotel

30. listopadu 2011 v 18:00 Rihanna
http://mix.cz/storage/?id=4672&w=&h=&c=1Zpěvačka Rihanna (23) nezastavila kohoutek v koupelně svého pokoje londýnského hotelu Savoy, v němž bydlela. K incidentu došlo v neděli večer, kdy Rihanna vystupovala v Londýně v rámci britské soutěže X Factor. Luxusní pokoj, v němž stojí jedna noc dva tisíce liber - téměř šedesát tisíc korun - zcela vytopila. "Nemůžeme komentovat cokoli, co se týká našich hotelových hostů," vzkázal mluvčí hotelu Savoy novinářům, kteří po incidentu pátrali. "Pokoj, v němž Rihanna pobývala se svým týmem byl zcela vytopen, protože nezastavila kohoutek. Všichni odešli, a když se vrátili, všude na zemi byla voda. Nezpůsobili žádnou trvalou škodu, ale ty pokoje se musejí řádně vysušit. Všichni se velmi omlouvali a chovali se zdvořile," cituje magazín People zdroj z hotelu.

Lékař Michaela Jacksona dostal čtyři roky za neúmyslné zabití

30. listopadu 2011 v 17:52 Michael Jackson
7c/7c4b83c1a86aec918db11d574d09dae91312545962.jpg
Conrad Murray (58) byl včera za neúmyslné zabití amerického zpěváka odsouzen k maximálně možnému trestu! Fanoušci krále popu se však radují předčasně - osobní lékař Michaela Jacksona si zřejmě kvůli přetíženosti kalifornských věznic odsedí jen polovinu trestu! Soud po několika měsících jednání konečně dospěl k rozsudku! Lékař Conrad Murray (58) je vinen tím, že svému pacientovi pravidelně podával lék na nespavost (tzv. anestetikum Propofol), na jehož předávkování dne 25. června 2009 Michael Jackson zemřel. Osobní lékař slavného zpěváka tím hrubě zanedbal své povinnosti a je odpovědný za jeho smrt. Soudce, který označil jeho jednání za "lékařské šílenství", rozhodoval o výši trestu na základě výroku poroty, která se již před pár týdny shodla na jeho vině. Conrad Murray však zřejmě nebude umístěn do celostátní věznice, ale svůj dvouletý trest si odpyká v losangeleské věznici, kde je nižší ostraha. Odsouzený lékař, kterému už byla odebrána licence, však stále do zblbnutí opakuje, že vinu necítí, a dokonce se domnívá, že neudělal nic špatného. Soud však ještě neskončil - musí ještě rozhodnout o odškodnění, které žádá žaloba pro děti mrtvého zpěváka. Tři potomci krále popu by mohli dostat až 101,8 milionu dolarů plus úroky. Soud zatím lékaři pouze přikázal zaplatit poplatky ve výši 870 dolarů. Je navíc velmi pravděpodobné, že si Conrad Murray právě kvůli plným věznicím odpyká trest v domácím vězení.

conrad

George Michael bojuje v nemocnici o život :-(

30. listopadu 2011 v 17:47 Celebrity
http://a10.idata.over-blog.com/396x594/1/78/15/44/25-LIVE/YOG/George-Michael-George-Michael-Press-Conference-CsmWT84i-fSl.jpgZahraniční média už začínají spekulovat, zda slavný britský zpěvák netrpí nemocí AIDS! George Michael (48), který byl minulý týden hospitalizován ve vídeňské nemocnici s těžkým zápalem plic, má prý pořád namále ...
George Michael (48) musel kvůli nemoci přerušit turné a ulehl na nemocniční lůžko. Zprávy o jeho zdravotním stavu se však různí - zatímco jeho blízcí jsou optimisté a tvrdí, že se uzdravuje, média straší a prohlašují, že to má zpěvák nahnuté a že utíká hrobníkovi z lopaty. Největšími pesimisty jsou tradičně britská média, podle nichž je George Michal v kritickém stavu. Navíc se v tisku objevily spekulace, že se u zpěváka rozvinula nemoc AIDS, což by možná vysvětlovalo jeho problémy s imunitou. Ale co se vlastně stalo? Britského umělce o víkendu postihl syndrom akutní respirační tísně, což je komplikovaná choroba, která může v některých případech končit smrtí. Nemoc totiž způsobuje, že se pacientovi neokysličuje krev.
Zpěvákovi údajně zachránila život speciální postel, která ho naklání ze strany na stranu až do úhlu 40 stupňů, čímž snižuje tlak v plicích.*showbiz.cz

Anne Hathaway se po třech letech randění zasnoubila

30. listopadu 2011 v 17:35 Celebrity
http://www.usmagazine.com/uploads/assets/articles/47124-anne-hathaway-engaged-to-adam-shulman/1322442571_anne-hathaway-engaged_1.jpgV roce 2008 zažila Anne Hathaway (29) otřesný zážitek. FBI zatkla jejího snoubence Raffaella Follieriho pro finanční kriminalitu a herečka se málem zhroutila z toho, že vůbec netušila s kým žije. Prý si tehdy řekla, že bude žít raději sama. Jenže krátce poté potkala Adama Shulmana. Ten měl trpělivost a ukázal hollywoodské herečce, že může partnerovi věřit. Po třech letech mu kývla na nabídku k sňatku. Adam před Anne poklekl a nabídl jí s žádostí o ruku zásnubní prsten Kwiat Heritage. A ona přijala nabídku i prsten. "Jsem manželství otevřená. Prošla jsem si teď fází, kdy jsem se chtěla na manželství podívat z jiného úhlu, abych se ujistila, že nepadám do nějaké naordinované fantazie," prohlásila Anne. Letos v létě v interview pro britské vydání magazínu Marie Claire pronesla: "Adam totálně zruinoval mé plány. Opravdu jsem se těšila na trochu samoty, a pak jsem se zamilovala jako blázen. Jsou to už tři roky. Je to velmi vážné!"


Prodej šatů Amy Winehouse vynesl 1,3 milionu

30. listopadu 2011 v 17:23 Celebrity
V přepočtu 1,3 milionu korun zaplatilo muzeum módy z Chile v aukci za šifonové šaty, jež měla na sobě britská zpěvačka Amy Winehouse na obálce svého druhého a zároveň posledního alba Back to Black. Výtěžek z dražby půjde na nadaci nesoucí jméno zpěvačky, jež předčasně zemřela koncem července.
Prodej krátkých bílých šatů s červenými puntíky thajské značky Disaya, v nichž Amy sedí na fotce zdobící obálku desky Back to Black, za niž získala cenu Grammy, vynesl přes 43.000 liber, informovala agentura AP.

Otec Amy Winehouse, který se na aukci v Londýně přišel podívat, řekl, že peníze, jež se z dražby podařilo získat, budou skvělé pro začátek nadace Amy Winehouse. Tu rodiče zpěvačky založili proto, aby pomáhala mladým lidem, kteří se podobně jako jejich dcera potýkají ze závislostí na návykových látkách.
Sedmdvacetiletá Winehouse byla nalezena mrtvá ve svém domě 23. července. Příčinou smrti bylo to, že vypila příliš alkoholu.
http://www.metancity.com/_data/ravenak/amy-winehouse-miri-back-to-black-deska-kterou-musis-videt-klipy-ktere-musis-videt-2007-01-18/Back_to_Black_cover.jpg

http://www.contactmusic.com/pics/me/passion_for_fashion_281111/amy-winehouse-dress-passion-for-fashion-photo_5760319.jpg
*zeny.tiscali.cz


Lily Allen porodila zdravou dceru

28. listopadu 2011 v 18:01 Celebrity
Britská zpěvačka porodila v pátek večer své první dítě! Lily Allen (26), která před rokem tragicky potratila, se konečně raduje ze zdravého potomka! Popová ikona Lily Allen, která si v červnu vzala svého přítele Sama Coopera, porodila bez problémů dceru, jejíž jméno zatím nesdělila. Zpěvačka již v říjnu fanouškům sdělila, že měla bolestivé tzv. Braxton-Hicksovy kontrakce, které se mohou objevit až šest týdnů před termínem.
Lily své první dítě potratila přesně před rokem - začátkem listopadu 2010, kdy byla přijata do nemocnice s podezřením na virovou infekci. Výsledkem však byla obrovská ztráta krve a samovolný potrat.