Září 2011

Demi Moore a Ashton Kutcher: Kvůli nevěře se rozjíždí rozvodová bitva

30. září 2011 v 19:51 Celebrity
http://4.bp.blogspot.com/_cyH_7sPxVcQ/TTnMZcaCMwI/AAAAAAAAIE0/tqE9U-eVfm4/s400/Ashton+Kutcher+%2526+Demi+Moore+at+No+Strings+Attached+screening+after+party+%25281%2529.jpgManželství amerického hereckého páru spěje pomalu, ale jistě k zániku! Demi Moore (48) a Ashton Kutcher (33) jsou podle amerických médií manželé už jen úředně a oba se prý chystají na právní bitvu o mnohamiliónový majetek.
Demi Moore a její o patnáct let mladší muž Ashton Kutcher jsou manželé od roku 2005 a jak to tak vypadá, šesté výročí svatby bylo osudové. Mladý herec totiž svou partnerku údajně podvedl právě v den jejich šestého výročí, a to s tanečnicí Sarou Leal (23), se kterou byl načapán při odjezdu z hotelu. Nevěra se udála před třemi měsíci. Ashton Kutcher si blonďatou tanečnici "našel" v jednom nočním klubu a odvezl si ji na hotel Roosevelt, kde s ní měl strávil noc. Sara Leal se ovšem ukázala jako pěkná mrcha, neboť za mlčení požadovala 250 tisíc dolarů, což ji herec nakonec zřejmě zaplatil. Demi Moore, která již skousla několik manželových nevěr, tentokrát za Ashtonem práskla dveřmi a rozhodla se, že rozvod bude to nejlepší řešení! Ashton Kutcher ji prý podváděl zcela běžně, ale hollywoodská hvězda to zřejmě snášela z důvodu, aby to vypadalo, že je pro mladší muže stále aktraktivní. Inu, chtěla machrovat před kamarádkami a teď spláče nad vejdělkem. Pravdou ovšem je, že už v okamžiku jejich svatby zlí jazykové šuškali, že sňatek je jen oboustranně výhodný obchod. Demi Moore byla díky tomu považována za sexuální mladici, zatímco Ashton Kutcher se zase stal z neznámého herce hvězdou první velikosti.
Vzhledem k tomu, že Demi a Ashton nabyli během manželství slušný majetek, půjde zřejmě o monstrózní právní bitvu. Podle zahraničních médií je ve hře neuvěřitelných 290 miliónů dolarů (ale naštěstí žádné děti).

Eva Longoria je nejlépe placenou televizní herečkou

30. září 2011 v 19:45 Celebrity
http://media.2011.super.cz/images/gallery/17539.jpg?20110929135115Hvězda seriálu Zoufalé manželky si vydělala nejvíce ze všech televizních hereček! Eva Longoria (36) dostala podle magazínu Forbes za poslední rok na své konto v přepočtu 234 milionů korun! Eva Longoria, která "fachá" v seriálu Zoufalé manželky už osmou sezónu, vydělává ze všech kolegyní v seriálu zdaleka nejvíce. Teri Hatcher, Felicity Huffman a Marcia Cross ovšem nemusí truchlit (tedy v jejich případě spíše zoufat) - v žebříčku nejlépe vydělávajících televizních hereček se totiž umístily hned na druhém a třetím místě. Slavná kráska se ale o první pozici dělí s herečkou jménem Tina Fey, která vydělala stejnou částku, a to díky u nás neznámému seriálu 30 Rock. Eva Longoria se tedy může momentálně těšit z prvenství, jenže dlouho jí tenhle pocit nevydrží. Seriál Zoufalé manželky totiž osmou sérií nejspíše skončí (tedy s největší pravděpodobností!) a herečka si tak bude muset hledat jiný zdroj obživy.

Mike Myers se stal otcem

30. září 2011 v 19:33 Celebrity
http://www4.pictures.gi.zimbio.com/Inglourious+Basterds+After+Party+2009+Cannes+MwkSlvCLU8Rl.jpgKanadský komik Mike Myers (48) se konečně dočkal - manželka mu porodila syna! Představitel slavného agenta Austina Powerse ze stejnojmenné filmové série dal svému synovi jméno Spike!
Mike Myers je sice podruhé ženatý, ale teprve až díky druhé ženě se konečně stal otcem! Jeho manželka Kelly Tisdale, kterou si vzal v loňském roce, oznámila veřejnosti své těhotensví v květnu 2011. Šťastný páreček je ze svého nového rodinného přírůstku nadšený a překvapivě pojmenoval syna docela normálním jménem - Spike!
Komik a hvězda filmů Špionátor, Shrek a Guru lásky byl v letech 1993 až 2007 ženatý s Robin Ruzan, s níž se rozešel už v roce 2005. Mike Myers sice svou první ženu nazýval velkou múzou, ale jejich manželsví bylo bezdětné.


Ashton Kutcher prý podvádí svou manželku Demi Moore

29. září 2011 v 19:35 Celebrity
Demi Moore (48) dojela na manželství s mužem mladším o patnáct let! Ashton Kutcher (33) totiž podle posledních informací zahraničních médií svou ženu podváděl dokonce hned s několika ženami! Demi Moore a Ashton Kutcher jsou manželé od roku 2005 a jak víme z minulosti, jejich manželství nebylo nikdy úplně bez mráčku. V minulém roce oba partneři přežili aféru, v níž figuroval herec a budoucí hvězda seriálu Dva a půl chlapa a kráska jménem Brittney Jones. Teď je však podle zahraničních médií jejich manželství zcela v troskách. Ashton Kutcher totiž údajně svou o patnáct let starší partnerku stále podvádí s jinými ženami. Jeho "poslední milenkou" má být něžná blondýnka jménem Sara Leal (23), která jej dokonce obvinila, že herec byl Demi Moore nevěrný v den výročí jejich svatby. Jakýsi rodinný přítel navíc americkému bulváru prozradil, že Ashton a Demi už spolu nežijí, a že je jejich manželství prakticky skončilo kvůli hercovým nevěrám. Demi Moore je z toho prý špatná a nese to velmi těžce. Nezapomínejme však, že fámu o rozpadu manželství přinesl magazín Star, který je známý svými nesmyslnými zprávami o potratu a těhotentví Kate Middleton.

Taylor Lautner nevěří dívkám

29. září 2011 v 19:23 Celebrity
Taylor Lautner nevěří dívkám. Kvůli slávě
Taylor Lautner (19) to prý nemá v životě jednoduché. Musí totiž bojovat s vědomím, že ho dívky chtějí jen kvůli slávě. Kdykoli potká sympatický protějšek, okamžitě ho začne trápit podezření, že dotyčná zbožňuje spíš jeho postavu Jacoba, nikoli jeho samotného.
"Rozhodně se člověk musí vyrovnat s tím, zda se dívky zajímají o mě, nebo o Jacoba. Někdy je to dost těžké. Čas vám ale vždycky pomůže odhalit, jaká ta osoba je. Fanoušci milují tyto postavy a milovali by kohokoli, kdo hraje tyto postavy. Já jsem jen člověk, který byl schopen dát Jacobovi život," tvrdí Lautner, jenž se prý rozešel s přítelkyní Lily Collins těsně před premiérou jejich filmu Abduction.

Syn Michaela Jacksona půjde k soudu

29. září 2011 v 19:03 Michael Jackson
Syn Michaela Jacksona půjde k soudu! Víme, proč!
Čtrnáctiletý syn Michaela Jacksona († 50) bude nakonec svědčit v procesu s lékařem Conradem Murrayem, jenž měl před dvěma roky neúmyslně způsobit smrt popového krále. Prince Michael sice původně výpověď odmítal, ale žalobce ho nakonec přesvědčil.
Prince Michael bude chtít hovořit pouze s tribunálem, zda ale veřejnost při jeho výpovědi bude z líčení vyloučena, se zatím neví. Právníci jeho babičky Katherine Jackson, jíž byl svěřen po otcově smrti do péče, ale o tomto kroku sami pochybují.
Prvním vypovídajícím v procesu, který byl zahájen v úterý 27. září, byl Jacksonův choreograf Kenny Ortega. Ten vypovídal o zpěvákově chatrném zdravotním stavu při zkouškách k turné This Is It, před jehož startem Jackson zemřel.

10 000 návštěvníků na blogu

28. září 2011 v 18:46
http://4.bp.blogspot.com/-8CHnJNjnFII/TdLICceOevI/AAAAAAAAAPg/ie0squTw4U4/s1600/6a00d8341c071153ef00e54f229e2d8833-800wi.jpg
Už tu bylo celkem 10 000 návštěvníků, děkuju Vám strašně moc že chodíte na můj blog, doufám, že se Vám bude bude i nadále líbit.

Shannen Doherty přijela do Prahy!

28. září 2011 v 16:25 Celebrity
Představitelka Brendy Walshové z populárního seriálu Beverly Hills 90210 zavítala do naší metropole! Shannen Doherty (40) dorazila s přítelem, americkým fotografem Kurtem Iswarienkem a zřejmě zde bude natáčet části své reality show, na jejímž konci se vdá!
Shannen Doherty, která se bude co nevidět již potřetí vdávat, přijela do Prahy i s nastávajícím manželem, což hned vyvolalo spekulace, zda Brenda nakonec neřekne své ANO právě v našem hlavním městě. Je to nepravděpodobné - některé záběry se sice točily včera u žižkovské televizní věže, ale má jít údajně jen o obhlídky, nikoli o ostré natáčení.
Podle informací zahraničních médií by měly televizní kamery sledovat průběh celé svatby - přípravy, obřad i následnou hostinu. Plánovaný projekt vyvrcholí v lednu 2012, kdy se bude v přímém přenosu vysílat na obrazovkách amerických televizních stanic. Shannen Doherty se proslavila seriály Beverly Hills 90210 a Čarodějky, ale dobré filmové role se jí vždycky vyhýbaly jako čert kříži. Herečka se proto vrhla na moderování a nedávno dokonce uváděla reality show Breaking-up (Rozchod).

Evropské ceny MTV znají své nominované

28. září 2011 v 16:12 Zajímavosti
MTV EMA's 2011Letošní ceny MTV Europe Music Awards budou rozdány 6. listopadu v Severním Irsku, v belfastské Odyssey Arena. A dnes byl zveřejněn kompletní seznam nominovaných. Největší počet jich letos posbírala Lady Gaga, má jich celkem šest, přičemž doma už má z předešlých ročníků celkem čtyři sošky. Hned po mother monster jsou v zahraničních médiích skloňovány slečny Katy Perry a Adele, které letos mohou vyhrát ve čtyřech kategoriích. Evropská mutace amerických MTV VMA's existuje od roku 1994. Nejvíce cen má doma, jen tak pro zajímavost, Eminem, ve vitrínce se mu práší celkem na jedenáct sošek. Druhým nejvíce ceněným umělcem pro Evropany je Britney Spears (ta má doma cen sedm). Šesti soškami se pyšní například Linkin Park, The Prodigy anebo ruský popař Dima Bilan. Součástí nominací jsou už i Best Czech/Slovak Act, kde se letos utkají Ben Cristovao, Charlie Straight, Debbi, PSH a Rytmus - čtyři čeští zástupci a jeden slovenský. Kompletní seznam nominovaných v jednotlivých kategoriích vypadá následovně, hlasovat můžete už nyní tady nebo zde na britské stránce MTV.


Best Song
Adele - Rolling In The Deep
Bruno Mars - Grenade
Jennifer Lopez ft Pitbull - On The Floor
Katy Perry - Firework
Lady Gaga - Born This Way

Best Live
Coldplay
Foo Fighters
Katy Perry
Lady Gaga
Red Hot Chili Peppers

Best Pop
Britney Spears
Justin Bieber
Katy Perry
Lady Gaga
Rihanna

Best New
Bruno Mars
Far East Movement
Jessie J
LMFAO
Wiz Khalifa

Best Female
Adele
Beyoncé
Jennifer Lopez
Katy Perry
Lady Gaga

Best Male
Bruno Mars
David Guetta
Eminem
Justin Bieber
Kanye West

Best Hip-Hop
Eminem
Lil Wayne
Jay-Z & Kanye West
Pitbull
Snoop Dogg

Best Rock
Coldplay
Foo Fighters
Linkin Park
Kings Of Leon
Red Hot Chili Peppers

Best Video
Adele - Rolling In The Deep
Beastie Boys - Make Some Noise
Beyoncé - Run The World (Girls)
Justice - Civilization
Lady Gaga - Born This Way

Best Alternative
Arcade Fire
Arctic Monkeys
My Chemical Romance
The Strokes
30 Seconds To Mars

Best World Stage
Arcade Fire
Black Eyed Peas
Diddy Dirty Money
Enrique Iglesias
Kings Of Leon
Linkin Park
My Chemical Romance
Ozzy Osbourne
Snoop Dogg
30 Seconds To Mars

Best Push
Alexis Jordan
Big Time Rush
Bruno Mars
Far East Movement
Jessie J
Katy B
LMFAO
Neon Trees
Theophilus London
Wiz Khalifa

Biggest Fans
Justin Bieber
Lady Gaga
Paramore
Selena Gomez
30 Seconds To Mars

"Zahal se," slyšela Rihanna od irského farmáře

28. září 2011 v 15:42 Rihanna
http://egyptsaidso.com/files/2011/09/rihanna-we-found-love-1.jpgBarbadosanka Rihanna představila před pár dny nový singl "We Found Love". Zpěvačka nezahálí a vrhla se hned do natáčení videoklipu. Natáčelo se na poli v Irsku, majiteli pozemku se ale zjevně dvakrát nezamlouvalo mít za domem Rihannu nahoře bez... Radní Alan Graham, který dovolil štábu natáčet na jeho poli poblíž města Bangor v Severním Irsku, si šel "jenom vyzvednout traktor". V tu chvíli ale spatřil spoře oděnou Rihannu a přišlo mu to velice "nevhodné". Následně proto požádal štáb, aby s tím přestali. "A oni uposlechli," svěřil se Graham BBC. Později si trošku popovídal se zpěvačkou, vysvětlil jí, že to u nich v domovině chodí trošku jinak, a potřásli si rukou. A jak se mu povedlo, že se na jeho poli svlékala třiadvacetiletá kráska? Před několika dny mu zazvonil telefon, jestli by u něj na poli nemohli natočit "popový videoklip". "Nevěděl jsem, pro koho to bude, ale i kdyby mi řekli, že pro Rihannu, stejně bych nevěděl, o koho jde." Video k písni, se kterou zpěvačce vypomohl Calvin Harris, se natáčelo (26. září) a docela překvapivě se zpráva rychle po kraji roznesla, takže stovky lidí natáčení přihlíželo.