Srpen 2011


Diváci MTV na Michaela Jacksona nezapomněli

29. srpna 2011 v 12:49 Michael Jackson
Diváci hudební televize MTV označili za nejlepší vystoupení při tradičním udílení cen MTV Video Music Awards mix písní, kterou zazpíval v roce 1995 Michael Jackson. Vyplynulo to z hlasování, jehož výsledky dnes MTV zveřejnila.
Tehdejší Jacksonovo zpívání a tančení při melodiích ze skladeb The Way You Make Me Feel, Scream, Beat It a Smooth Criminal si získalo 57 procent hlasů. Jackson tak předstihl jinak velmi dobře hodnocená vystoupení na MTV Video Music Awards, jaká předvedly Madonna s Like a Virgin v roce 1984 a Lady Gaga s Paparazzi v roce 2009.
Letošní udílení cen se uskuteční v neděli. Jeho program může být opět opepřen výjimečnými či překvapivými momenty, které by stejně jako při mnohých předchozích udíleních v Los Angeles poutaly pozornost světového tisku. Například loni se Lady Gaga představila v šatech ze syrového masa.
Jackson, který zemřel v červnu 2009 na předávkování léky, byl se stejnou směsí písní označen v nynějším hlasování za interpreta nejlepšího popového vystoupení. Porazil tak podle agentury Reuters Britney Spearsovou i svou sestru Janet Jacksonovou, jejichž vystoupení na toto ocenění aspirovala.
Michael Jackson. FOTO: Mediafax

*DNES BY MICHAEL OSLAVIL 53. NAROZENINY, TAK VŠECHNO NEJLEPŠÍ :)


Katy Perry vyhrála hlavní cenu MTV, ale nejvíce sošek má Adele!

29. srpna 2011 v 12:41 Celebrity
Hlavní cenu hudební televize MTV Video Music Awards za nejlepší video roku získala Katy Perry s klipem Firework! Hlavní událostí výročního udílení cen však nebylo žádné hudební vystoupení, nýbrž prosté oznámení americké zpěvačky Beyoncé, že je těhotná …
Katy Perry obdržela hlavní cenu za videoklip roku Firework a dále získala dvě dílčí ceny. Někteří kritici však upozorňovali, že zrovna tento klip nepatří mezi kdovíjak úchvatná díla, a že jde spíš o tuctové dílko. Nejvíce sošek si však stejně odnesla méně známá britská soulová zpěvačka Adele, která za album Rolling In Deep obdržela čtyři ceny.
Lady Gaga, která na ceremoniál překvapivě nepřišla v hovězím obleku, ale zjevila se jako své chlapácké alter-ego s elvisovksým účesem Jo Calderone, získala dvě trofeje - pro nejlepší ženské video a video s poselstvím za song Born This Way.
Britney Spears obdržela hudební cenu MTV pro nejlepší popové video za svůj klip Till the World Ends. Sošku za nejlepší rockové video získala skupina Foo Fighters za Walk a za nejlepší hip-hopové video bylo označeno Super Bass od Nicki Minajo.
V kategorii nejlepšího mužského videa vyhrál pubertální idol Justin Bieber s U Smile, u něhož nelze s určitostí říct, zda už je muž. Nejlepším novým umělcem se stal Tyler, The Creator, který zaujla počinem Yonkers.
Katy Perry holds her three awards in the press room at the 2011 MTV Video Music Awards (VMAs) August 28, 2011 at the Noika Theatre in downtown Los Angeles, California. Perry won Video of the Year, Best Collaberation and Best Special Effects.

SEZNAM VÍTĚZŮ:

VIDEO ROKU:
Katy Perry - Firework (Režie: Dave Meyers)

NEJLEPŠÍ NOVÝ UMĚLEC
Tyler, The Creator (za klip Yonkers z alba Goblin)

MUŽSKÉ VIDEO
Justin Bieber - U Smile (Režie: Colin Tilley)

ŽENSKÉ VIDEO
Lady Gaga - Born This Way (Režie: Nick Knight, Haus of Gaga)

HIP HOPOVÉ VIDEO
Nicki Minaj - Super Bass (Režie: Sanaa Hamri)

POPOVÉ VIDEO
Britney Spears - Til The World Ends (Režie: Ray Kay)

ROCKOVÉ VIDEO
Foo Fighters- Walk (Režie: Sam Jones)

KOLABORACE
Katy Perry feat. Kanye West - E.T. (Režie: Floria Sigismondi)

VIDEO S POSELSTVÍM
Lady Gaga - Born This Way (Režie: Nick Knight, Haus of Gaga)

CHOREOGRAGIE
Beyonce - Run The World (Girls) (Choreografie: Frank Gatson, Sheryl Murakami, Jeffrey Page)

STŘIH
Adele - Rolling In The Deep (Střih: Art Jones)

SPECIÁLNÍ EFEKTY
Katy Perry feat. Kanye West - E.T. (SFX: Jeff Dotson pro Dot & Effects)

KAMERA
Adele - Rolling In The Deep (Kamera: Town Townend)

VÝTVARNÉ ŘEŠENÍ
Adele - Rolling In The Deep (Výtvarník: Noathan Parker)

REŽIE
Adele - Rolling In The Deep (Režie: Sam Brown)

Beyoncé na cenách MTV překvapila: Jsem těhotná!

29. srpna 2011 v 12:38 Celebrity
Beyonce Baby Bump pregnant 2011 MTV Music Video Awards Red Carpet Awards MTV VMAs
Zpěvačka šokovala na nedělním udílení cen MTV Video Music prohlášením, že je těhotná! Beyoncé tak zcela zastínila ostatní interprety a publikum až do konce přenosu nemluvilo o ničem jiném. Otcem dítěte je její manžel, o dvanáct let starší rapper Jay-Z (41).
Beyoncé (29), celým jménem Beyoncé Giselle Knowles, o jejímž těhotenství se v minulosti spekulovalo již mnohokrát, ale vždycky šlo o planý poplach, se tak konečně dočkala svého prvního potomka!
Zpěvačka a herečka se k dítěti přiznala poté, co na pódiu odzpívala nový song "Love on Top" a když to dořekla, publikum zaburácelo radostným pokřikem, z čehož lze usuzovat, že jí to všichni upřímně přejí.
Beyoncé, která je v jiném stavu poprvé v životě, tvrdí, že "nikdy nebyla šťastnější". Také prý její manžel Jay-Z, kterého si vzala v dubnu 2008, je z toho "prostě hotový". Americká zpěvačka, která oslaví za pár týdnů třicáté narozeniny, tak dostane asi ten nejhezčí dárek, jaký může žena vůbec dostat …

Justin Bieber nahrává vánoční album

29. srpna 2011 v 12:34 Celebrity
Justin Bieber nahrává vánoční album
Justin Bieber (17) je jedním ze zpěváků, který potěší své fanoušky o Vánocích novým albem. Samozřejmě bude obsahovat vánoční písně. Kanadský zpěvák prozradil, že je v posledních dnech zavřený v nahrávacím studiu a pracuje na albu určeném pod vánoční stromky.
"Tak je to pravda… jsem zrovna ve studiu a pracuju na něčem výjimečném na vánoční svátky. Hodláme se pokusit získat letos hodně peněz pro charitu!" napsal Bieber na Twitteru.
A později ještě připsal: "Snažím se zrovna vymyslet jméno pro toto vánoční album. Je to výjimečná věc. Hodláme získat hodně peněz pro charitu. Jaké jméno by se hodilo?"
Justin myslí na dobročinnost, protože je sám bohatě zabezpečený. Letos se stal nejbohatším hollywoodským teenagerem. Jen loni si totiž podle magazínu People vydělal 53 milionů dolarů - tedy asi 900 milionů korun.

MTV Video Music Awards 2011 Fotky

29. srpna 2011 v 12:30 Celebrity
Beyoncé

Nicki Minaj at the 2011 MTV Video Music Awards
Nicky Minaj

Miley Cyrus at the 2011 MTV VMAs
Miley Cyrus

Katie Holmes at the 2011 MTV Video Music Awards
Katie Holmes

Taylor Lautner at the 2011 MTV VMAs Red Carpet
Taylor Lautner

Kim Kardashian at 2011 VMAs
Kim Kardashian

Katy Perry at the 2011 VMAs Red Carpet
Katy Perry

Adele
Adele

2011 MTV Video Music Awards - Arrivals
Justin Bieber

2011 MTV Video Music Awards - Red Carpet
Justin Bieber & Selena Gomez

2011 MTV Video Music Awards - Red Carpet
Justin Bieber & Demi Lovato

Demi Lovato VMAs
Demi Lovato

Demi Lovato VMAs
Demi Lovato & Selena Gomez

Victoria Justice at the 2011 MTV Video Music Awards
Victoria Justice

Jessie J at the 2011 MTV Video Music Awards
Jessie J

Selena Gomez at the 2011 MTV Video Music Awards
Selena Gomez

Rebecca Black Singer Rebecca Black arrives at the 2011 MTV Video Music Awards at Nokia Theatre L.A. LIVE on August 28, 2011 in Los Angeles, California.
Rebecca Black

Demi Lovato Singer Joe Jonas and singer Demi Lovato arrive at the 2011 MTV Video Music Awards at Nokia Theatre L.A. LIVE on August 28, 2011 in Los Angeles, California.
Demi Lovato & Joe Jonas

Recording artists Skyblu (L) and Redfoo of LMFAO arrive at the 2011 MTV Video Music Awards at Nokia Theatre L.A. LIVE on August 28, 2011 in Los Angeles, California.
LMFAO

Singer Mika Newton (dress and nail detail) arrives at the 2011 MTV Video Music Awards at Nokia Theatre L.A. LIVE on August 28, 2011 in Los Angeles, California.
Mika Newton

Singer/actress Selena Gomez (L) and singer Adele arrive at the 2011 MTV Video Music Awards at Nokia Theatre L.A. LIVE on August 28, 2011 in Los Angeles, California.
Selena Gomez & Adele

Rapper Pitbull arrives at the 2011 MTV Video Music Awards at Nokia Theatre L.A. LIVE on August 28, 2011 in Los Angeles, California.
Pitbull

Musicians Joel Madden (L) and Benji Madden arrive at the 2011 MTV Video Music Awards at Nokia Theatre L.A. LIVE on August 28, 2011 in Los Angeles, California.
Joel Madden & Benji Madden

Singer Britney Spears arrives at the 2011 MTV Video Music Awards at Nokia Theatre L.A. LIVE on August 28, 2011 in Los Angeles, California.
Britney Spears

Rapper Ne-Yo arrives at the 2011 MTV Video Music Awards at Nokia Theatre L.A. LIVE on August 28, 2011 in Los Angeles, California.
Ne-Yo

Singer Kelly Rowland arrives at the 2011 MTV Video Music Awards at Nokia Theatre L.A. LIVE on August 28, 2011 in Los Angeles, California.
Kelly Rowland

Actress Vanessa Hudgens arrives at the 2011 MTV Video Music Awards at Nokia Theatre L.A. LIVE on August 28, 2011 in Los Angeles, California.
Vanessa Hudgens

Singer Kat DeLuna arrives at the 2011 MTV Video Music Awards at Nokia Theatre L.A. LIVE on August 28, 2011 in Los Angeles, California.
Kat DeLuna

Chord Overstreet 2011 MTV Music Video Awards Red Carpet Awards MTV VMAs
Chord Overstreet