Harry Potter a Relikvie smrti část 2. Konec fenomenální ságy

16. července 2011 v 18:04 |  Harry Potter
Všechny předešlé filmy Harryho Pottera věrně zobrazily veškeré drobnosti z knížek J. K. Rowlingové. Harry Potter a Relikvie smrti část 2. je ovšem první díl, který dal divákovi stejný pocit, jako čtenářovi kniha.

Chmurný, přesto překrásný a nestydatě emocionální. I přes pár odlišností od knihy je to konec ságy, na který si málokterý fanoušek může stěžovat. Závěrečná epická bitva mezi Harry Potterem a Voldemortem je jedna z nejlepších scén v posledním pokračování tohoto fenoménu.

Na jejich cestě k nalezení a zničení Pána zla, se Harry, Ron a Hermiona musí vydat nejdříve skrz banku Gringottových a potom zpět do Bradavic, kde se uskuteční velkolepá bitva.
Doneste si kapesníky, protože Relikvie smrti 2 bude hlavně o smrti. Některé milované postavy umřou - možná i Harry.
Co se týká Harryho osudu, Radcliffe často poukazuje na to, že v herectví pokročil dále. Často vzpomíná na své začátky, kde byl jenom malé dítě. Relikvie smrti 2 jsou hlavně o tom, že je dětství u konce.
Mathew Lewis (22) (Neville Longbottom) také vzpomíná a porovnává k sobě svoji postavu. "Byl jsem malý, buclatý a stydlivý, stejně jako byla moje postava," říká Mathew. Stejně jako vyspěl Neville, tak i údajně sám herec. Namítá však, že co se týče holek, má před sebou ještě dlouhou cestu.
"Víte, holky jsou obecně strašidelnější než Voldemort," říka Lewis a směje se.
Kdo je ovšem méně zastrašující? Podle něj Emma Watson.
"Emma je pro mě jako malá sestra," sděluje Lewis. Svoji roli staršího bratra bere velice vážně. Údajně musí společně s ostatníma první schválit jejího přítele, aby byl pro ni dost dobrý.
*osobnosti.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.